Νέα

Αναζητώ κοπέλα για να πάμε σαν ζευγάρι στο Nirvana swingers club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα manos 1810
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 292
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
M

manos 1810

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
456
Κριτικές
18
Like
1.087
Πόντοι
3.290
Για να είμαι σαφής παιδιά,εγώ δεν έχω θέμα.
Αυτή δεν ψήνεται.
Και δεν θα πηδηχτεί με τον κάθε βρωμιάρη αλλά με όποιον γουστάρει.
Άλλωστε η γυναίκα επιλέγει, πάντα, μην το ξεχνάμε.
 
OP
OP
M

manos 1810

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
456
Κριτικές
18
Like
1.087
Πόντοι
3.290
 Στο ΝΙΡΒΑΝΑ δεν μπορείς να μοιραστείς ερωτισμό φίλε. Μόνο να σου γαμήσουν τη γυναίκα τα λιγούρια κι εσύ να βλέπεις σαν μαλάκας.

  :think: :think: :think:


Ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω τι ερωτισμό μπορεί να βγαλει η εικόνα της γυναικας μου και μάνας των παιδιών μου πεσμένη στα 4 να την γεμίζει χύσια ένας ξεφτίλας λιγούρης.

Σόρρυ κιόλας για την ωμή περιγραφή, αλλά εγώ δεν μπόρεσα να το καταλάβω ποτέ αυτό το παιχνίδι "πήδα τη  γυναίκα μου να πηδήσω εγώ τη δική σου"...


 
Φίλε η περιγραφή σου δεν είναι "ωμή".
Απλά είναι πραγματικότητα!
Τώρα το αν είσαι μπροστά και βλέπεις, να σου πω πως υπάρχουν και χειρότερα, όπως να μην είσαι καν εκεί να βλέπεις γιατί δεν θα ξέρεις τίποτα!!
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
Για να είμαι σαφής παιδιά,εγώ δεν έχω θέμα.
Αυτή δεν ψήνεται.
Και δεν θα πηδηχτεί με τον κάθε βρωμιάρη αλλά με όποιον γουστάρει.
Άλλωστε η γυναίκα επιλέγει, πάντα, μην το ξεχνάμε.



 Η γυναίκα σου επέλεξε εσένα για σύντροφο της ζωής της. Αν ήθελε άλλον, θα επέλεγε άλλον κι όχι εσένα.

 Είναι μεγάλη σου τιμή που δεν θέλει να πάει με άλλους άντρες. Σε σέβεται, όπως σέβεται και το στεφάνι της, ασχέτως αν εσύ δεν έχεις "θέμα" ή δεν σε πειράζει όπως λες.


 Ρε σεις τι ανωμαλίες είναι τούτες?

Σώνει και καλά θέλετε να γίνετε κερατάδες και να βλέπετε τη γυναίκα σας να πηδιέται με άλλους?   :think: :think: :think:
 

karaleonidas

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Ιαν 2009
Μηνύματα
389
Κριτικές
12
Like
205
Πόντοι
3.210
η αλλαγη συντροφων ειναι πραγματικα πολυ δυσκολη να την αποδεχτει καποιος.Θελει αλλη φιλοσοφια και τροπο σκεψης. Εγω δεν τα εχω καταφερει και δεν θελω.
Παρ ολα αυτα εχω συμετασχει σε παρτουζες και μπορω να σας πω οτι το συναισθημα ειναι πρωτογονο και μου αρεσει.Υπαρχουν λοιπον παρτουζες με πολυ κοσμο και αλλες με τεσσερα ατομα. Ο φερτιναντο ξερει πολλα
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
Φίλε η περιγραφή σου δεν είναι "ωμή".
Απλά είναι πραγματικότητα!
Τώρα το αν είσαι μπροστά και βλέπεις, να σου πω πως υπάρχουν και χειρότερα, όπως να μην είσαι καν εκεί να βλέπεις γιατί δεν θα ξέρεις τίποτα!!



 Μάνο το πας αλλού. Σε άλλο ταμπλώ. Στην απιστία.

Να σου απαντήσω:
 Αργά ή γρηγορα το μαθαίνεις φίλε μου. Και την στέλνεις πακέτο πίσω στη μάνα της με συστημένο.

 :grin:
 

ferdinando

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2012
Μηνύματα
100
Κριτικές
18
Like
350
Πόντοι
291
 Στο ΝΙΡΒΑΝΑ δεν μπορείς να μοιραστείς ερωτισμό φίλε. Μόνο να σου γαμήσουν τη γυναίκα τα λιγούρια κι εσύ να βλέπεις σαν μαλάκας.

  :think: :think: :think:


Ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω τι ερωτισμό μπορεί να βγαλει η εικόνα της γυναικας μου και μάνας των παιδιών μου πεσμένη στα 4 να την γεμίζει χύσια ένας ξεφτίλας λιγούρης.

Σόρρυ κιόλας για την ωμή περιγραφή, αλλά εγώ δεν μπόρεσα να το καταλάβω ποτέ αυτό το παιχνίδι "πήδα τη  γυναίκα μου να πηδήσω εγώ τη δική σου"...


 

Μα αυτό εγώ ο ίδιος το επεσήμανα, για τις φάσεις του στύλ Νirvana, όπως επίσης έξήγησα και τη δική μου προσέγγιση στο θέμα. Και τελικά, ανάλογα με ποιά λογική ξεκινάς, ανάλογες φάσεις θα ζήσεις: αν πηγαίνεις μόνο για το πήδημα, τέτοιες φάσεις θα ζήσεις. Αν πάς για το άλλο, θα το βρείς σίγουρα, μην αμφιβάλλεις...

Φίλε η περιγραφή σου δεν είναι "ωμή".
Απλά είναι πραγματικότητα!
Τώρα το αν είσαι μπροστά και βλέπεις, να σου πω πως υπάρχουν και χειρότερα, όπως να μην είσαι καν εκεί να βλέπεις γιατί δεν θα ξέρεις τίποτα!!

Φίλε μου αυτή η ωμή περιγραφή είναι μόνο η μιά πλευρά της πραγματικότητας, που όντως υπάρχει και είναι πλειοψηφούσα. Υπάρχει όμως και το άλλο, αρκεί να έχεις και τα ανάλογα κότσια να το ψάξεις και να το ζήσεις ...
 
OP
OP
M

manos 1810

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
456
Κριτικές
18
Like
1.087
Πόντοι
3.290
 Μάνο το πας αλλού. Σε άλλο ταμπλώ. Στην απιστία.

Να σου απαντήσω:
 Αργά ή γρηγορα το μαθαίνεις φίλε μου. Και την στέλνεις πακέτο πίσω στη μάνα της με συστημένο.

 :grin:
Εκτός αν με στείλει αυτή πρώτη, έτσι;
Ρίσκο είναι.
Αλλά συμφωνώ με τον karaleonida και επαυξάνω, δηλαδή πιστεύω κι εγώ πως η παρτούζα είναι προτιμότερη τελικά.
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.128
Like
5.747
Πόντοι
1.206
η αλλαγη συντροφων ειναι πραγματικα πολυ δυσκολη να την αποδεχτει καποιος.Θελει αλλη φιλοσοφια και τροπο σκεψης. Εγω δεν τα εχω καταφερει και δεν θελω.
Παρ ολα αυτα εχω συμετασχει σε παρτουζες και μπορω να σας πω οτι το συναισθημα ειναι πρωτογονο και μου αρεσει.Υπαρχουν λοιπον παρτουζες με πολυ κοσμο και αλλες με τεσσερα ατομα. Ο φερτιναντο ξερει πολλα

Με πολλούς δεν έχω κάνει, με 4 έχω και με 3 πολλές φορές. Και ΓΓΑ και ΓΑΑ.

Ας αναφερθώ στους 4 (2Χ2) που ήταν η απόλυτη πατάτα!
Αν έχει πει μια σωστή κουβέντα ο Λόπεζ εδώ μέσα είναι πως "Εδώ δύο πάνε να πηδηχτούνε και δεν ξέρουν αν θα τα βρουν! Οι τέσσερεις τί πιθανότητα έχουν να ταιριάξουν όλοι;"
Σχεδόν καμία θα έλεγα. Για να μην είμαι απόλυτος ας πω "πάρα πολύ μικρή".
Τόσο που για να σου βγεί η καλή φάση πρέπει να έχεις κάνει πολλές αποτυχημένες προσπάθειες πριν.
 
OP
OP
M

manos 1810

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
456
Κριτικές
18
Like
1.087
Πόντοι
3.290
Με πολλούς δεν έχω κάνει, με 4 έχω και με 3 πολλές φορές. Και ΓΓΑ και ΓΑΑ.

Ας αναφερθώ στους 4 (2Χ2) που ήταν η απόλυτη πατάτα!
Αν έχει πει μια σωστή κουβέντα ο Λόπεζ εδώ μέσα είναι πως "Εδώ δύο πάνε να πηδηχτούνε και δεν ξέρουν αν θα τα βρουν! Οι τέσσερεις τί πιθανότητα έχουν να ταιριάξουν όλοι;"
Σχεδόν καμία θα έλεγα. Για να μην είμαι απόλυτος ας πω "πάρα πολύ μικρή".
Τόσο που για να σου βγεί η καλή φάση πρέπει να έχεις κάνει πολλές αποτυχημένες προσπάθειες πριν.
Τελικά λέγε λέγε, θα με βάλετε στον ίσιο δρόμο εδώ μέσα!
Και δεν κάνω πλάκα, ακούω ή μάλλον διαβάζω ώριμες και κατασταλαγμένες απόψεις ανθρώπων που έχουν δοκιμάσει διάφορα!
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
η αλλαγη συντροφων ειναι πραγματικα πολυ δυσκολη να την αποδεχτει καποιος.Θελει αλλη φιλοσοφια και τροπο σκεψης. Εγω δεν τα εχω καταφερει και δεν θελω.
Παρ ολα αυτα εχω συμετασχει σε παρτουζες και μπορω να σας πω οτι το συναισθημα ειναι πρωτογονο και μου αρεσει.Υπαρχουν λοιπον παρτουζες με πολυ κοσμο και αλλες με τεσσερα ατομα. Ο φερτιναντο ξερει πολλα



 Η δικιά μου εμπειρία εξαντλείται σε μια παρτούζα στην Κω πριν 25 χρόνια. Μια Γερμανίδα την πήραμε πέντε άτομα.

  Ψέμματα λέω.

 Τέσσερα.

 Εγω δεν γάμησα. Δεν μου σηκωνόταν με όλη αυτή την ψωλαρία.


Ούτε πρωτόγονα αισθήματα, ούτε τίποτα. Μόνο αηδία αισθάνθηκα. Πιο πολυ για τον εαυτό μου.


 :headbang:

 

ferdinando

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2012
Μηνύματα
100
Κριτικές
18
Like
350
Πόντοι
291
Με πολλούς δεν έχω κάνει, με 4 έχω και με 3 πολλές φορές. Και ΓΓΑ και ΓΑΑ.

Ας αναφερθώ στους 4 (2Χ2) που ήταν η απόλυτη πατάτα!
Αν έχει πει μια σωστή κουβέντα ο Λόπεζ εδώ μέσα είναι πως "Εδώ δύο πάνε να πηδηχτούνε και δεν ξέρουν αν θα τα βρουν! Οι τέσσερεις τί πιθανότητα έχουν να ταιριάξουν όλοι;"
Σχεδόν καμία θα έλεγα. Για να μην είμαι απόλυτος ας πω "πάρα πολύ μικρή".
Τόσο που για να σου βγεί η καλή φάση πρέπει να έχεις κάνει πολλές αποτυχημένες προσπάθειες πριν.

Δεν έχεις άδικο για οτι αφορά τη δυσκολία να ταιριάξουν και να την βρούν οι 4 (2Χ2) ... αλλά οι πιθανότητες δεν είναι μηδενικές όπως λές .. μην ξεχνάς οτι σ' αυτήν την περίπτωση δεν πας στα τυφλά, αλλά το ψάχνεις πριν, συναντιέστε και βλέπετε την χημεία που υπάρχει, δεν κάθεται η χημεία με το πρώτο ζευγάρι που συναντάς, ούτε με το δεύτερο ... με κάποιο όμως θα κάτσει και αν είστε σε αντίστοιχο μηκος κύματος η φάση έχει πολλές πιθανότητες να πετύχει!
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.128
Like
5.747
Πόντοι
1.206
Τελικά λέγε λέγε, θα με βάλετε στον ίσιο δρόμο εδώ μέσα!
Και δεν κάνω πλάκα, ακούω ή μάλλον διαβάζω ώριμες και κατασταλαγμένες απόψεις ανθρώπων που έχουν δοκιμάσει διάφορα!

Επειδή κάποιοι αμφισβητούν την κοινωνική προσφορά του μπου.κομ! :cheesy:
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.128
Like
5.747
Πόντοι
1.206
Δεν έχεις άδικο για οτι αφορά τη δυσκολία να ταιριάξουν και να την βρούν οι 4 (2Χ2) ... αλλά οι πιθανότητες δεν είναι μηδενικές όπως λές .. μην ξεχνάς οτι σ' αυτήν την περίπτωση δεν πας στα τυφλά, αλλά το ψάχνεις πριν, συναντιέστε και βλέπετε την χημεία που υπάρχει, δεν κάθεται η χημεία με το πρώτο ζευγάρι που συναντάς, ούτε με το δεύτερο ... με κάποιο όμως θα κάτσει και αν είστε σε αντίστοιχο μηκος κύματος η φάση έχει πολλές πιθανότητες να πετύχει!

Οπότε περίπου συμφωνούμε πως σε μέρη σαν το Νιρβάνα η φάση θα βγει πατάτα κατά πάσαν πιθανότητα.

Τώρα εν τάξει, αν το μεγαλύτερο μέρος της κοινωνικής σου ζωής αναλώνεται σε αναζήτηση άλλων υποψήφιων παρτουζιάρηδων, μπορεί και να βρεις κάτι της προκοπής. Αλλά δεν καταντάει κουραστικό;
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.604
Πόντοι
2.606
Εχετε για δεδομενο οτι η γυναικα του θα ειναι σαν μοντελο οποτε με λιγο προσπαθεια και φαντασια μπορει να υπαρξει παλι ερωτικο ενδοαφερον.
Μπορει ομως να ειναι 150 κιλα οποτε ο μοναδικος ρολος που μπορει να παιξει ειναι καποιος χοντρος χαρακτηρας απο την φαρμα των ζωων.

Απο τα λεγομενα του φιλου παντως δινει την εντυπωση οτι δεν ειναι και καν παντρεμενος Δεν θελει παρανομη σχεση γιατι να μην διαλυσει τον γαμο του ,απο τον υπολογιστη του σπιτιου του δεν μπαινει στα forum για να μην τον ανακαλυψει η γυναικα του ,αλλα κατα τα αλλα δεν εχει προβλημα να παει σε προχωρημενο club με αγνωστη συνοδο οπου μπορει να τον δει ο οποιοσδήποτε.Ναι οκ εγινε.

Απο οτι φαινεται απλα καποια τρυπα να το χωσει τζαμπα θελει._αν το φυσούσε το μαρουλι δεν θα τον ενοιαζε το 500αρακι για το CG- Ψαχνει καποια αγνωστη να παει μαζι της, αν εκει του κατσει φαση και γαμησει εχει καλως αν οχι σιγουρα θα την πεσει στην αγνωστη συνοδο του αφου ετσι κι αλλιως για να ερθει μαζι του και αυτη γαμησι θα ψαχνει

 

ferdinando

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2012
Μηνύματα
100
Κριτικές
18
Like
350
Πόντοι
291
Οπότε περίπου συμφωνούμε πως σε μέρη σαν το Νιρβάνα η φάση θα βγει πατάτα κατά πάσαν πιθανότητα.

Τώρα εν τάξει, αν το μεγαλύτερο μέρος της κοινωνικής σου ζωής αναλώνεται σε αναζήτηση άλλων υποψήφιων παρτουζιάρηδων, μπορεί και να βρεις κάτι της προκοπής. Αλλά δεν καταντάει κουραστικό;

Αν αναλώνεσαι σε αναζήτηση βέβαια εκτός απο κουραστικό καταντάει και ανούσιο! Δεν είναι η ζωή μας μόνο το swinging, αλλά ούτε και το bourdela.com σίγουρα ... γενικά πρέπει όμως να είμαστε πολυδιάστατα άτομα. Ποτέ δεν πρέπει να κολλάμε και να αναλωνόμαστε σε κάτι, ότι κι αν είναι αυτό!
Απο την άλλη θέλω να εξηγήσω ότι όσα περιέγραψα σε προηγούμενα post μου αφορούσαν τη ζωή μου με την προηγούμενη γυναίκα μου. Με τη σημερινή γυναίκα μου (επειδή είναι πολύ bisexual) αναλωνόμαστε σε τρίγωνα με άλλες γυναίκες, και έχω να ομολογήσω ότι σ' αυτές τις περιπτώσεις η επίτευξη του επιθυμούμενου (όχι να γαμήσουμε αλλά να μποιραστούμε ερωτισμό) είναι πάρα πολύ πιο εύκολο, γιατί εδώ αρκεί να συμπεριλάβει και να εγκλωβίσει κανείς την άλλη γυναίκα σε μια ήδη έντονη ερωτική διαδικασία του ζευγαριού.
 

ferdinando

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2012
Μηνύματα
100
Κριτικές
18
Like
350
Πόντοι
291
Οπότε περίπου συμφωνούμε πως σε μέρη σαν το Νιρβάνα η φάση θα βγει πατάτα κατά πάσαν πιθανότητα.

Τώρα εν τάξει, αν το μεγαλύτερο μέρος της κοινωνικής σου ζωής αναλώνεται σε αναζήτηση άλλων υποψήφιων παρτουζιάρηδων, μπορεί και να βρεις κάτι της προκοπής. Αλλά δεν καταντάει κουραστικό;

Υ.Γ. Και βέβαια συμφωνώ ότι στο Νirvana τίποτα το ουσιώδες δεν μπορεί να βγεί ... αλλά και σε ραντεβού στα τυφλά αντίστοιχα ... αν πάς απλά για το πήδημα έχεις εξαρχής καθορισμένη (και περιορισμένη) την γκάμα καταστάσεων που μπορείς να ζήσεις ...
 
OP
OP
M

manos 1810

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
456
Κριτικές
18
Like
1.087
Πόντοι
3.290
Εχετε για δεδομενο οτι η γυναικα του θα ειναι σαν μοντελο οποτε με λιγο προσπαθεια και φαντασια μπορει να υπαρξει παλι ερωτικο ενδοαφερον.
Μπορει ομως να ειναι 150 κιλα οποτε ο μοναδικος ρολος που μπορει να παιξει ειναι καποιος χοντρος χαρακτηρας απο την φαρμα των ζωων.

Απο τα λεγομενα του φιλου παντως δινει την εντυπωση οτι δεν ειναι και καν παντρεμενος Δεν θελει παρανομη σχεση γιατι να μην διαλυσει τον γαμο του ,απο τον υπολογιστη του σπιτιου του δεν μπαινει στα forum για να μην τον ανακαλυψει η γυναικα του ,αλλα κατα τα αλλα δεν εχει προβλημα να παει σε προχωρημενο club με αγνωστη συνοδο οπου μπορει να τον δει ο οποιοσδήποτε.Ναι οκ εγινε.

Απο οτι φαινεται απλα καποια τρυπα να το χωσει τζαμπα θελει._αν το φυσούσε το μαρουλι δεν θα τον ενοιαζε το 500αρακι για το CG- Ψαχνει καποια αγνωστη να παει μαζι της, αν εκει του κατσει φαση και γαμησει εχει καλως αν οχι σιγουρα θα την πεσει στην αγνωστη συνοδο του αφου ετσι κι αλλιως για να ερθει μαζι του και αυτη γαμησι θα ψαχνει
Οχι φίλε, ειλικρινά, είμαι παντρεμένος και δεν θέλω να χωρίσω.
Μια περιπέτεια σαν εμπειρία θέλω που έχω δοκιμάσει στο παρελθόν και μου άρεσε και θα ήθελα να επαναλάβω μιας και η κοπέλα που εμπιστευόμουν για τέτοια φάση, τότε, απλά έφυγε από την ζωή μου.
Όσο για το αν με δει κάποιος δεν με απασχολεί γιατί θα είναι το ίδιο ένοχος όπως εγώ οπότε δεν θα με δώσει για να μην δωθεί.
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.604
Πόντοι
2.606
Όσο για το αν με δει κάποιος δεν με απασχολεί γιατί θα είναι το ίδιο ένοχος όπως εγώ οπότε δεν θα με δώσει για να μην δωθεί.

Ο αλλος μπορει να μην ειναι παντρεμενος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom