Νέα

Αναζητώ κοπέλα για να πάμε σαν ζευγάρι στο Nirvana swingers club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα manos 1810
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 292
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.935
Κριτικές
161
Like
5.815
Πόντοι
37.127
το οτι μανος λεει οτι θα ηθελε την γυναικα του στη φαση , δεν σημαινει οτι μπορει να το υποστηριξει συναισθηματικα.Ειναι περιεργα μονοπατια που μπορει να διαλυσουν μια οικογενεια πολυ ευκολα. Αλλο να μενει σε επιπεδο φαντασιωσης, την οποια να την μοιραζεσε την ωρα του σεχ αντε να βλεπεις και καμια τσοντα και ΑΛΛΟ να μοιραστεις τον συντροφο σου

όλα χρειάζονται ένα σοκ και ξεπερνιούνται ... θυμάμαι τον πρώτο μου έρωτα όταν τελικά με τα πολλά την κατάφερα να την πάω στο κρεβάτι στο τέλος μου ζήτησε να της τα δώσω στο στόμα και κοιτώντας με στα μάτια μου είπε καταπίνοντας " θα είσαι το καλύτερο μου φιλαράκι" ...

την δεύτερη φορά μου ζήτησε να φέρω μαζί τον καλύτερο μου φίλο και κάπου εκεί χάθηκε η παιδική μου αθωότητα...
 

karaleonidas

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Ιαν 2009
Μηνύματα
389
Κριτικές
12
Like
205
Πόντοι
3.210
όλα χρειάζονται ένα σοκ και ξεπερνιούνται ... θυμάμαι τον πρώτο μου έρωτα όταν τελικά με τα πολλά την κατάφερα να την πάω στο κρεβάτι στο τέλος μου ζήτησε να της τα δώσω στο στόμα και κοιτώντας με στα μάτια μου είπε καταπίνοντας " θα είσαι το καλύτερο μου φιλαράκι" ...

την δεύτερη φορά μου ζήτησε να φέρω μαζί τον καλύτερο μου φίλο και κάπου εκεί χάθηκε η παιδική μου αθωότητα...


:cheesy: :cheesy: :cheesy: χα χα τι παπαρας που εισαι!!!
το αλλο ειναι καλυτερο. Τι ωραια που φιλας .... πες την συνεχεια :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.604
Πόντοι
2.606
όλα χρειάζονται ένα σοκ και ξεπερνιούνται ... θυμάμαι τον πρώτο μου έρωτα όταν τελικά με τα πολλά την κατάφερα να την πάω στο κρεβάτι στο τέλος μου ζήτησε να της τα δώσω στο στόμα και κοιτώντας με στα μάτια μου είπε καταπίνοντας " θα είσαι το καλύτερο μου φιλαράκι" ...

την δεύτερη φορά μου ζήτησε να φέρω μαζί τον καλύτερο μου φίλο και κάπου εκεί χάθηκε η παιδική μου αθωότητα...

Τυχερος εισαι ρε τυπε.
Στην δικη μου περιπτωση Ο 1ος μου ερωτας στα 19+ δεν μου ζητησε παρτουζα αλλα να παντρευτουμε.
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.935
Κριτικές
161
Like
5.815
Πόντοι
37.127
:cheesy: :cheesy: :cheesy: χα χα τι παπαρας που εισαι!!!
το αλλο ειναι καλυτερο. Τι ωραια που φιλας .... πες την συνεχεια :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

της είπα "τι ωραία που φιλάς μωρό μου" και μου απάντησε...
"και που να δεις τι πίπες παίρνω"...

πέρασα δύσκολα παιδικά χρόνια το παραδέχομαι...
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
Να ντυθώ γυναίκα εγώ? εχεις δει το "TOYTSI" ?  :cheesy:
 

bull4cuck

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2012
Μηνύματα
526
Κριτικές
6
Like
557
Πόντοι
306
   Ρε σεις τι ανωμαλίες είναι τούτες?

Σώνει και καλά θέλετε να γίνετε κερατάδες και να βλέπετε τη γυναίκα σας να πηδιέται με άλλους?   :think: :think: :think:

Ποδολάγνε, φάουλ! 'Εχω συμφωνήσει μαζί σου σε άλλες περιπτώσεις, αλλά τώρα δεν μας τα λες καλά.
Χωρίς να παίρνω θέση υπέρ ή κατά του swinging, αλλά από λόγους αρχής και αντικειμενικότητας, οφείλω να σε επαναφέρω στην τάξη (sic).
Στο "ρε σεις τι ανωμαλίες είναι τούτες?", άνετα θα μπορούσε κανείς να αντιτάξει ότι και το δικό σου πάθος είναι μία μορφή ανωμαλίας και για μερικούς μάλιστα ακραία.
Οπότε άνετα μπορεί να σου "επιστρέψει" τους χαρακτηρισμούς.
Και για να μην παρεξηγηθώ, ούτε το δικό σου πάθος κατακρίνω, ούτε και το swinging επικροτώ.
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.052
Κριτικές
6
Like
319
Πόντοι
446
Ποδολάγνε, φάουλ! 'Εχω συμφωνήσει μαζί σου σε άλλες περιπτώσεις, αλλά τώρα δεν μας τα λες καλά.
Χωρίς να παίρνω θέση υπέρ ή κατά του swinging, αλλά από λόγους αρχής και αντικειμενικότητας, οφείλω να σε επαναφέρω στην τάξη (sic).
Στο "ρε σεις τι ανωμαλίες είναι τούτες?", άνετα θα μπορούσε κανείς να αντιτάξει ότι και το δικό σου πάθος είναι μία μορφή ανωμαλίας και για μερικούς μάλιστα ακραία.
Οπότε άνετα μπορεί να σου "επιστρέψει" τους χαρακτηρισμούς.
Και για να μην παρεξηγηθώ, ούτε το δικό σου πάθος κατακρίνω, ούτε και το swinging επικροτώ.
:thumbsup: :thumbsup:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Ποδολάγνε, φάουλ! 'Εχω συμφωνήσει μαζί σου σε άλλες περιπτώσεις, αλλά τώρα δεν μας τα λες καλά.
Χωρίς να παίρνω θέση υπέρ ή κατά του swinging, αλλά από λόγους αρχής και αντικειμενικότητας, οφείλω να σε επαναφέρω στην τάξη (sic).
Στο "ρε σεις τι ανωμαλίες είναι τούτες?", άνετα θα μπορούσε κανείς να αντιτάξει ότι και το δικό σου πάθος είναι μία μορφή ανωμαλίας και για μερικούς μάλιστα ακραία.
Οπότε άνετα μπορεί να σου "επιστρέψει" τους χαρακτηρισμούς.
Και για να μην παρεξηγηθώ, ούτε το δικό σου πάθος κατακρίνω, ούτε και το swinging επικροτώ.

Ανωμαλια τα ποδια? τι λε ρε. Γλειφοπατουσαδα μεχρι τέλους  :grin: (να φοραει καλτσονακι μαυρο βεβαια που μ αρεσει)
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
Ποδολάγνε, φάουλ! 'Εχω συμφωνήσει μαζί σου σε άλλες περιπτώσεις, αλλά τώρα δεν μας τα λες καλά.
Χωρίς να παίρνω θέση υπέρ ή κατά του swinging, αλλά από λόγους αρχής και αντικειμενικότητας, οφείλω να σε επαναφέρω στην τάξη (sic).
Στο "ρε σεις τι ανωμαλίες είναι τούτες?", άνετα θα μπορούσε κανείς να αντιτάξει ότι και το δικό σου πάθος είναι μία μορφή ανωμαλίας και για μερικούς μάλιστα ακραία.
Οπότε άνετα μπορεί να σου "επιστρέψει" τους χαρακτηρισμούς.
Και για να μην παρεξηγηθώ, ούτε το δικό σου πάθος κατακρίνω, ούτε και το swinging επικροτώ.


 Παραδέχομαι πως έχω μια μορφή ανωμαλίας. Αν και βλέπω πως πολλοί είναι σαν κι εμένα και γουστάρουν τα πατουσάκια.

 Οπότε δεν με χαλάει να με πεί κάποιος ανώμαλο.


 Τώρα τι σχέση έχει η μια μορφή ανωμαλίας με την άλλη, ε αυτό είναι ένα θέμα προς εξέταση...


 Υ.Γ.

 Με όσες γυναίκες έχω επιδοθεί στο σπορ της πατουσολαγνείας, οφείλω να πω πως το βρίσκουν εξόχως σέξυ, ερεθιστικό και ερωτικό. Ειδικά αυτές που δεν το είχαν δοκιμάσει ποτέ στο παρελθόν.


 

classic1

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
354
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
1
Ανωμαλία είναι να καταπιέζεις τον εαυτό σου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom