Νέα

Αναζητώ κοπέλα για να πάμε σαν ζευγάρι στο Nirvana swingers club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα manos 1810
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 292
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ferdinando

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2012
Μηνύματα
100
Κριτικές
18
Like
350
Πόντοι
291
Οχι φίλε, ειλικρινά, είμαι παντρεμένος και δεν θέλω να χωρίσω.
Μια περιπέτεια σαν εμπειρία θέλω που έχω δοκιμάσει στο παρελθόν και μου άρεσε και θα ήθελα να επαναλάβω μιας και η κοπέλα που εμπιστευόμουν για τέτοια φάση, τότε, απλά έφυγε από την ζωή μου.
Όσο για το αν με δει κάποιος δεν με απασχολεί γιατί θα είναι το ίδιο ένοχος όπως εγώ οπότε δεν θα με δώσει για να μην δωθεί.

Όμως φίλε μου θέλεις και στην πίττα ολάκερη και το σκύλο χορτάτο ... δεν γίνεται να ζήσεις φάσεις ουσίας με αυτό τον τρόπο ... φτειάξε μια σχέση ωραία με τη γυναίκα σου, με ελευθερία αλλά και αμοιβαία εμπιστοσύνη, και σίγουρα θα μπορείς να ζήσεις πράγματα ίσως και πολύ ανώτερα απο αυτά που αναπολείς. Να προσπαθήσεις να ζήσεις μαζί της καταστάσεις δεν έχει απαραίτητα τη συνέπεια να χωρίσεις ...
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.604
Πόντοι
2.606
Οι φίλοι και οι γνωστοί μου είναι όλοι παντρεμένοι.

Δηλαδη θες να μας πεις οτι δεν υπαρχει ουτε ενα ατομο που σε ξερει και δεν ειναι  χωρισμενος , ελευθερος ....Μας δουλειεις αγρια μου φαινεται.

 
OP
OP
M

manos 1810

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
456
Κριτικές
18
Like
1.087
Πόντοι
3.290
αν το φυσούσε το μαρουλι δεν θα τον ενοιαζε το 500αρακι για το CG-
Τώρα σοβαρά, ξέρεις κανέναν που να φυσάει το μαρούλι και να μαλακίζεται όπως εγώ τώρα;
Θα είχε τουλάχιστον 2000 λύσεις!!!!!!!!!!!!!
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.128
Like
5.747
Πόντοι
1.206
Οι φίλοι και οι γνωστοί μου είναι όλοι παντρεμένοι.

Καλά τώρα κι εσύ!
Ανύπαντρα ξαδέρφια, ανήψια, κουμπάρους κλπ δεν έχει η γυναίκα σου που θα μπορούσαν να της το σφυρίξουν;

Και για πες μου τί στο καλό δικαιολογία θα βρεις για να είσαι εκεί στις 3 το πρωί;
Διότι οι παντρεμένοι συνήθως μεσημέρι τις γαμάνε τις πουτάνες. Και τις άλλες παντρεμένες πρωί! Με κοπάνα από τη δουλειά και καλά για "επίσκεψη στο γιατρό" ή κάτι παρόμοιο...
 
OP
OP
M

manos 1810

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
456
Κριτικές
18
Like
1.087
Πόντοι
3.290
Όμως φίλε μου θέλεις και στην πίττα ολάκερη και το σκύλο χορτάτο ... δεν γίνεται να ζήσεις φάσεις ουσίας με αυτό τον τρόπο ... φτειάξε μια σχέση ωραία με τη γυναίκα σου, με ελευθερία αλλά και αμοιβαία εμπιστοσύνη, και σίγουρα θα μπορείς να ζήσεις πράγματα ίσως και πολύ ανώτερα απο αυτά που αναπολείς. Να προσπαθήσεις να ζήσεις μαζί της καταστάσεις δεν έχει απαραίτητα τη συνέπεια να χωρίσεις ...
Ρε δεν καταλαβαίνεις!
Η σχέση η ερωτική με την γυναίκα μου είναι μια χαρά!
Παρτουζοκατάσταση θέλω να ζήσω.
Άσε τις πίτες στην ησυχία τους.
 

_hayabusas

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.052
Like
8
Πόντοι
16
απλώς έχει ελευθερία από την γυναίκα ρε παιδιά.
 
OP
OP
M

manos 1810

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
456
Κριτικές
18
Like
1.087
Πόντοι
3.290
Δηλαδη θες να μας πεις οτι δεν υπαρχει ουτε ενα ατομο που σε ξερει και δεν ειναι  χωρισμενος , ελευθερος ....Μας δουλειεις αγρια μου φαινεται.
Τι θα κερδίσω αν σε δουλέψω πες μου.
 

ferdinando

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2012
Μηνύματα
100
Κριτικές
18
Like
350
Πόντοι
291
Ρε δεν καταλαβαίνεις!
Η σχέση η ερωτική με την γυναίκα μου είναι μια χαρά!
Παρτουζοκατάσταση θέλω να ζήσω.
Άσε τις πίτες στην ησυχία τους.

Μα ακριβώς σ' αυτό που λές σου απάντησα δεν σου είπα οτι η ερωτική σου ζωή με τη γυναίκα σου δεν είναι μια χαρά ... πήγαινε αυτή την καλή ερωτική ζωή ένα βήμα παραπάνω ... ζήσε την "παρτουζοκατάσταση" σε ανώτερο επίπεδο μαζί με τη γυναίκα σου! Στο χέρι σου είναι να την οδηγήσεις σε κάτι τέτοιο....
 
OP
OP
M

manos 1810

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
456
Κριτικές
18
Like
1.087
Πόντοι
3.290
Μα ακριβώς σ' αυτό που λές σου απάντησα δεν σου είπα οτι η ερωτική σου ζωή με τη γυναίκα σου δεν είναι μια χαρά ... πήγαινε αυτή την καλή ερωτική ζωή ένα βήμα παραπάνω ... ζήσε την "παρτουζοκατάσταση" σε ανώτερο επίπεδο μαζί με τη γυναίκα σου! Στο χέρι σου είναι να την οδηγήσεις σε κάτι τέτοιο....
Δεν είναι πάντα στο χέρι σου ρε ferdinando.
Με το στανιό;
 

karaleonidas

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Ιαν 2009
Μηνύματα
389
Κριτικές
12
Like
205
Πόντοι
3.210
νομιζω οτι εχει μπερδευτει το πραγμα. Ο Φερντιναντο και ντοκ μιλανε για φαση με την συντροφο τους , οποτε εκει παιζει πολυ το συναισθημα και το δεσιμο.
Ο Μανος μιλαει για παρτουζα χωρις συναισθημα . Απλα γαμη..σι. Τελειως διαφορετικα πραγματα. Οι υπολοιποι λενε τις παπαριες τους .Με το συμπαθειο το παπαριες.
 
OP
OP
M

manos 1810

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
456
Κριτικές
18
Like
1.087
Πόντοι
3.290
νομιζω οτι εχει μπερδευτει το πραγμα. Ο Φερντιναντο και ντοκ μιλανε για φαση με την συντροφο τους , οποτε εκει παιζει πολυ το συναισθημα και το δεσιμο.
Ο Μανος μιλαει για παρτουζα χωρις συναισθημα . Απλα γαμη..σι. Τελειως διαφορετικα πραγματα. Οι υπολοιποι λενε τις παπαριες τους .Με το συμπαθειο το παπαριες.
Α γειά σου!!!
 

karaleonidas

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Ιαν 2009
Μηνύματα
389
Κριτικές
12
Like
205
Πόντοι
3.210
Μα ακριβώς σ' αυτό που λές σου απάντησα δεν σου είπα οτι η ερωτική σου ζωή με τη γυναίκα σου δεν είναι μια χαρά ... πήγαινε αυτή την καλή ερωτική ζωή ένα βήμα παραπάνω ... ζήσε την "παρτουζοκατάσταση" σε ανώτερο επίπεδο μαζί με τη γυναίκα σου! Στο χέρι σου είναι να την οδηγήσεις σε κάτι τέτοιο....

το οτι μανος λεει οτι θα ηθελε την γυναικα του στη φαση , δεν σημαινει οτι μπορει να το υποστηριξει συναισθηματικα.Ειναι περιεργα μονοπατια που μπορει να διαλυσουν μια οικογενεια πολυ ευκολα. Αλλο να μενει σε επιπεδο φαντασιωσης, την οποια να την μοιραζεσε την ωρα του σεχ αντε να βλεπεις και καμια τσοντα και ΑΛΛΟ να μοιραστεις τον συντροφο σου
 
OP
OP
M

manos 1810

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
456
Κριτικές
18
Like
1.087
Πόντοι
3.290
το οτι μανος λεει οτι θα ηθελε την γυναικα του στη φαση , δεν σημαινει οτι μπορει να το υποστηριξει συναισθηματικα.Ειναι περιεργα μονοπατια που μπορει να διαλυσουν μια οικογενεια πολυ ευκολα. Αλλο να μενει σε επιπεδο φαντασιωσης, την οποια να την μοιραζεσε την ωρα του σεχ αντε να βλεπεις και καμια τσοντα και ΑΛΛΟ να μοιραστεις τον συντροφο σου

:think: :think: :think:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Επειδη το ειπε λιγο επιστημονικα ο τυπος και μαλλον αδυνατο να το καταλαβεις,να στο εξηγησω πιο λαικα.
Εννοουσε οτι μαλλον δεν θα γουσταρες στα αληθεια να βλεπεις να σου γαμανε την γυναικα.
 
OP
OP
M

manos 1810

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
456
Κριτικές
18
Like
1.087
Πόντοι
3.290
Επειδη το ειπε λιγο επιστημονικα ο τυπος και μαλλον αδυνατο να το καταλαβεις,να στο εξηγησω πιο λαικα.
Εννοουσε οτι μαλλον δεν θα γουσταρες στα αληθεια να βλεπεις να σου γαμανε την γυναικα.
Ευχαριστώ για το λαικό, αλλά το κατάλαβα!
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.128
Like
5.747
Πόντοι
1.206
Επειδη το ειπε λιγο επιστημονικα ο τυπος και μαλλον αδυνατο να το καταλαβεις,να στο εξηγησω πιο λαικα.
Εννοουσε οτι μαλλον δεν θα γουσταρες στα αληθεια να βλεπεις να σου γαμανε την γυναικα.

Αυτό που λέμε "Ζηλόφθων παρτουζιάρης". :cheesy:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Ευχαριστώ για το λαικό, αλλά το κατάλαβα!
Kαι για να τελειωνουμε με αυτο το θεμα γιατι κουρασες,τις καλυτερες παρτουζες τις καναμε οταν ειμασταν πιτσιρικαδες.
Οταν τα γκομενακια δεν ειχαν ακομη συναισθηματα,και ψαχνονταν ερωτικα,και δεν ελεγαν οχι αρκει να ησουν μελος της παρεας..Ειδικα στο λυκειο γινονταν χαμος.Απο εκει και περα,στο κλαμπ που θες να πας κανενας δεν θα φερει την γκομενα,την γυναικα,να του την πηδηξει ενας αγνωστος.
ολοι φερνουν επαγγελματιες,για την εμπειρια και καλα.Ετσι νομιζεις εσυ οτι πηδας την γκομενα του αλλου,ενω στην ουσια ειναι πουτανα.
Γινονται και μεταξυ ζευγαριων,αλλα οχι σε τετοια κλαμπ..Οι καλυτερες και οι σωστες παρτουζες,διοργανωνονται μυστικα..
Και επειδη φαινεσαι και αφελης,βαζοντας αγγελια εδω,προσεχε μην κανεις καμια μαλακια και σου φανε τα λεφτα σου τιποτα
επιτηδιοι και διαλυσεις την οικογενεια σου χωρις να το καταλαβεις.Αν θες σωνει και καλα να εχεις εμπειρια παρτουζας,
παρε 2 επαγγελματιες να κανεις την δουλεια σου.
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.128
Like
5.747
Πόντοι
1.206
Αν θες σωνει και καλα να εχεις εμπειρια παρτουζας, παρε 2 επαγγελματιες να κανεις την δουλεια σου.

Σωστός! (Και δεν σου τό 'χα! Eίδες όμως που αν λες σωστές κουβέντες το παραδέχομαι;)

Με 200 ευρώ κλείνεις ένα καλό δίδυμο και περνάς πασάς, την ώρα που γουστάρεις εσύ ακριβώς, χωρίς συνωστισμό και χωρίς την ανάγκη να προσέχεις και τον κώλο σου! :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom