Νέα

Ζευγάρι ήθελε να αποδείξει ότι δεν υπάρχουν κακοί στη γη και δολοφ/θηκε απο ISIS

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Panos13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 200
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
233
Πόντοι
86
Στις τελευταιες εκλογες ειχαν βγαλει τα αναλυτικα αποτελεσματα ανα εκλογικο τμημα. Δηλαδη στους 100 ψηφους σε μια αιθουσα σχολειου-εκλογικο τμημα, η Χρυση Αυγη νομιζω εβγαινε 3ο η και 2ο κομμα. Σε Αγιο Παντελεημονα, πλατεια Αττικης, Πατησια. Τοσα χρονια μετα υποτιθεται τα παραδοσιακα κομματα πηραν το μηνυμα και θα διορθωσουν τα λαθη τους στο θεμα. Το πηραν πραγματι;

Τα παραδοσιακα κομματα ειναι τα εργαλεια του εποικισμου στην Ευρωπη
Εσύ δεν το εχεις πάρει ακομα το μηνυμα
Σε καμια αλλη χώρα πλην την Ευρωπης ή της Αμερικής δεν μπορεις να πας χύμα
Εχω δουλέψει σε Αφρική και Μ. Ανατολή
Δεν νοειται να μπεις παρανομα στις χώρες τους
Πως το εξηγεις που σε ολο τον πλανητη μονο στις χωρες των Λευκων επιτρεπεται η λαθρομεταναστευση?
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.273
Like
599
Πόντοι
246
Τα παραδοσιακα κομματα ειναι τα εργαλεια του εποικισμου στην Ευρωπη
Εσύ δεν το εχεις πάρει ακομα το μηνυμα
Σε καμια αλλη χώρα πλην την Ευρωπης ή της Αμερικής δεν μπορεις να πας χύμα
Εχω δουλέψει σε Αφρική και Μ. Ανατολή
Δεν νοειται να μπεις παρανομα στις χώρες τους
Πως το εξηγεις που σε ολο τον πλανητη μονο στις χωρες των Λευκων επιτρεπεται η λαθρομεταναστευση?
:2funny:
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
233
Πόντοι
86
το προβλημα στην πλατεια αττικης ειναι ο υπερπληθυσμος ρε αρχιηλιθιε
δηλαδη το γεγονος οτι εχουν ερθει στην περιοχη και εχουν εγκατασταθει παραπανω ανθρωποι απο αυτους που μπορει να απορροφησει η αγορα εργασιας, το εκπαιδευτικο συστημα, το συστημα υγειας, οι λοιπες κρατικες δομες κλπ.
αυτοι οι ανθρωποι δεν μπορουν να ζησουν με αλλο τροπο και γινονται εγκληματιες
δε φταιει οτι ειναι μαυροι και γινονται εγκληματιες
φταιει οτι δεν εχουν που να μεινουν, που να δουλεψουν, που να πανε σχολειο κλπ
και σουηδους λευκους θα ειχες φερει στην πλατεια αττικης και να τους ειχες στοιβαξει καποια στιγμη θα εγκληματουσαν
και αν γνωριζες 2 πραγματα θα ηξερες οτι στατιστικα τη μεγαλυτερη εγκληματικοτητα ανα πληθυσμο εμφανιζουν λευκοι λαθρομεταναστες (αλβανοι, γεωργιανοι κλπ) μετα αραβες (τυνησιοι, αλγερινοι κλπ) και τελευταιοι οι μαυροι
αλλα ενας ανθρωπος που σου δηλωνει οτι το ΧΡΩΜΑ και οχι η παιδεια, η θρησκεια, ο πολιτισμος κλπ συνδεονται με τη νοοτροπια τι να καταλαβει;

Οποτε ΜΑΛΑΚΑ για το Μαλμο στην Σουηδια που εχει γινει γκετο και  φταιει η ανεργια, το εκπαιδευτικο συστημα και το συστημα υγειας της ΣΟΥΗΔΙΑΣ και οχι η νοοτροπια των αραπαδων? Αραπαδες ειναι και οι αραβες

Εχεις καψει φλατζα ή προσπαθεις να πουλησεις προπαγανδα
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
233
Πόντοι
86
το προβλημα στην πλατεια αττικης ειναι ο υπερπληθυσμος ρε αρχιηλιθιε
δηλαδη το γεγονος οτι εχουν ερθει στην περιοχη και εχουν εγκατασταθει παραπανω ανθρωποι απο αυτους που μπορει να απορροφησει η αγορα εργασιας, το εκπαιδευτικο συστημα, το συστημα υγειας, οι λοιπες κρατικες δομες κλπ.
αυτοι οι ανθρωποι δεν μπορουν να ζησουν με αλλο τροπο και γινονται εγκληματιες
δε φταιει οτι ειναι μαυροι και γινονται εγκληματιες
φταιει οτι δεν εχουν που να μεινουν, που να δουλεψουν, που να πανε σχολειο κλπ
και σουηδους λευκους θα ειχες φερει στην πλατεια αττικης και να τους ειχες στοιβαξει καποια στιγμη θα εγκληματουσαν
και αν γνωριζες 2 πραγματα θα ηξερες οτι στατιστικα τη μεγαλυτερη εγκληματικοτητα ανα πληθυσμο εμφανιζουν λευκοι λαθρομεταναστες (αλβανοι, γεωργιανοι κλπ) μετα αραβες (τυνησιοι, αλγερινοι κλπ) και τελευταιοι οι μαυροι
αλλα ενας ανθρωπος που σου δηλωνει οτι το ΧΡΩΜΑ και οχι η παιδεια, η θρησκεια, ο πολιτισμος κλπ συνδεονται με τη νοοτροπια τι να καταλαβει;

Aτιμη ΣΟΥΗΔΙΚΗ κοινωνια εκανες τους αραπαδες εγκληματιες :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:





 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.273
Like
599
Πόντοι
246
Οποτε ΜΑΛΑΚΑ για το Μαλμο στην Σουηδια που εχει γινει γκετο και  φταιει η ανεργια, το εκπαιδευτικο συστημα και το συστημα υγειας της ΣΟΥΗΔΙΑΣ και οχι η νοοτροπια των αραπαδων? Αραπαδες ειναι και οι αραβες

Εχεις καψει φλατζα ή προσπαθεις να πουλησεις προπαγανδα
ναι η σουηδικη κοινωνια του μαλμε δεν μπορει να απορροφησει τους αριθμους των μεταναστων που εχουν παει εκει
πολλοι ζουν στο περιθωριο, καποιοι απο αυτους εγκληματουν κι ολας
ο ισχυρισμος οτι "οι αραπαδες εχουν προβλημα νοοτροπιας και ειναι εγκληματιες" ειναι τοσο βλακωδης οσο και το να πεις "οι πιλοτοι ειναι πουστηδες"
δηλαδη συμφωνα με το σκεπτικο σου ο ομπαμα, ο νιλ ντεγρας ταισον, ο μαντελα κλπ δεν ηταν τιποτα αλλο παρα αραπαδες εγκληματιες με προβλημα νοοτροπιας
το προβλημα το εχεις εσυ ειναι βαθυ, ψαξτο και λυστο μονος σου
 
OP
OP
Panos13

Panos13

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.182
Like
192
Πόντοι
16
το προβλημα στην πλατεια αττικης ειναι ο υπερπληθυσμος ρε αρχιηλιθιε
δηλαδη το γεγονος οτι εχουν ερθει στην περιοχη και εχουν εγκατασταθει παραπανω ανθρωποι απο αυτους που μπορει να απορροφησει η αγορα εργασιας, το εκπαιδευτικο συστημα, το συστημα υγειας, οι λοιπες κρατικες δομες κλπ.
αυτοι οι ανθρωποι δεν μπορουν να ζησουν με αλλο τροπο και γινονται εγκληματιες
δε φταιει οτι ειναι μαυροι και γινονται εγκληματιες
φταιει οτι δεν εχουν που να μεινουν, που να δουλεψουν, που να πανε σχολειο κλπ
και σουηδους λευκους θα ειχες φερει στην πλατεια αττικης και να τους ειχες στοιβαξει καποια στιγμη θα εγκληματουσαν
και αν γνωριζες 2 πραγματα θα ηξερες οτι στατιστικα τη μεγαλυτερη εγκληματικοτητα ανα πληθυσμο εμφανιζουν λευκοι λαθρομεταναστες (αλβανοι, γεωργιανοι κλπ) μετα αραβες (τυνησιοι, αλγερινοι κλπ) και τελευταιοι οι μαυροι
αλλα ενας ανθρωπος που σου δηλωνει οτι το ΧΡΩΜΑ και οχι η παιδεια, η θρησκεια, ο πολιτισμος κλπ συνδεονται με τη νοοτροπια τι να καταλαβει;

Θα πήγαινες να μείνεις στην Ομόνοια και στην γύρω περιοχή (όλο το "φιλέτο" κατω απο την Αθηνάς;
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.412
Κριτικές
15
Like
6.091
Πόντοι
1.496
Τα παραδοσιακα κομματα ειναι τα εργαλεια του εποικισμου στην Ευρωπη
Εσύ δεν το εχεις πάρει ακομα το μηνυμα
Σε καμια αλλη χώρα πλην την Ευρωπης ή της Αμερικής δεν μπορεις να πας χύμα
Εχω δουλέψει σε Αφρική και Μ. Ανατολή
Δεν νοειται να μπεις παρανομα στις χώρες τους
Πως το εξηγεις που σε ολο τον πλανητη μονο στις χωρες των Λευκων επιτρεπεται η λαθρομεταναστευση?
Συμφωνω οτι τα παντα ειναι θεμα πολιτικης βουλησης. Εβλεπα εκπομπη γαλλικου καναλιου που πηγε στις Φιλιππινες για να ερευνησει για τα ναρκωτικα και πως το αντιμετωπιζει η κυβερνηση. Και δειχνει αστυνομικους με τα αυτοματα στο χερι να συνομιλουν με πρεζακι. Και του λενε, Μας πληροφορησαν εδω στη γειτονια (σωστη πληροφορηση, ετσι μαθαινεις τι γινεται, εδω η αστυνομια ουτε ασχολειται τι γινεται στη γειτονια), οτι εξακολουθεις να παιρνεις ναρκωτικα. Αρχιζει να γελαει το πρεζακι και του λεει ο αστυνομικος, Τι γελας; δε σου ειπα να πας στο κρατικο προγραμμα απεξαρτησης; Τους βουτανε και τους πανε με το ζορι. Πιανουν μετα ζωντανα στη καμερα εμπορο ναρκωτικων. Και του λεει ο αστυνομικος, Δωσε μας τον πιο πανω απο σενα και θα εχεις επιεικια, αλλιως ξερεις ποια ειναι η ποινη, 20 χρονια φυλακη. Και ο Γαλλος δημοσιογραφος ελεγε οτι αν δεν ηταν το συνεργειο μπροστα, μπορει τον εμπορο ναρκωτικων να τον καθαριζαν οι αστυνομικοι επιτοπου. Συμβαινει συχνα. Εχεις λοιπον εκει αυτο, στην Ελλαδα και στην Ευρωπη να γυρνανε οι ναρκομανεις σα τα ζομπι απο δω κι απο κει, κλεβοντας, ενοχλωντας.
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
233
Πόντοι
86
ναι η σουηδικη κοινωνια του μαλμε δεν μπορει να απορροφησει τους αριθμους των μεταναστων που εχουν παει εκει
πολλοι ζουν στο περιθωριο, καποιοι απο αυτους εγκληματουν κι ολας
ο ισχυρισμος οτι "οι αραπαδες εχουν προβλημα νοοτροπιας και ειναι εγκληματιες" ειναι τοσο βλακωδης οσο και το να πεις "οι πιλοτοι ειναι πουστηδες"
δηλαδη συμφωνα με το σκεπτικο σου ο ομπαμα, ο νιλ ντεγρας ταισον, ο μαντελα κλπ δεν ηταν τιποτα αλλο παρα αραπαδες εγκληματιες με προβλημα νοοτροπιας
το προβλημα το εχεις εσυ ειναι βαθυ, ψαξτο και λυστο μονος σου

το προβλημα το εχεις εσύ που ειτε δεν βλέπεις την πραγματικοτητα
ειτε εισαι εδω για να προπαγανδιζεις τις θεσεις το κομματος σου εναντι υποσχεσης διορισμου
Μονο εσυ και ο τεντυς δεν κανετε φυλετικους διαχωρισμους, ψαξτο..
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.412
Κριτικές
15
Like
6.091
Πόντοι
1.496
Ο Ανεστης Βλαχος, παλιος ηθοποιος και μονιμος κατοικος εδω και δεκαετιες στη πλατεια Βικτωριας, σε συνεντευξεις του παραπονιεται και εκφραζει τη πικρια του για τη κατασταση στη γειτονια του με τους λαθρομεταναστες. Τον εχω δει και εγω μερικες φορες να περπαταει στην Αχαρνων. Ακραιος και ο Ανεστης Βλαχος;
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.273
Like
599
Πόντοι
246
ρε τυποι καταλαβαινετε τι λεω η μιλαω στο βροντο;
δεν λεω οτι δεν υπαρχει προβλημα λαθρομεταναστευσης
υπαρχει και ειναι και μεγαλο
γι'αυτο ψηφιζω και ΝΔ γιατι ηταν η ΜΟΝΗ κυβερνηση ποθ το ελεγξε καπως και η κατασταση τη διετια 2012-2014 ηταν η καλυτερη της τελευταιας 20ετιας
αυτο που λεω ειναι οτι το προβλημα λαθρομεταναστευσης δεν πρεπει να συνδεεται με ρατσιστικες αντιληψεις του στυλ "οι αραπηδες ειναι εγκληματιες" που υπουλα προσπαθουν να περασουν στον κοσμο αρχιδια της ΧΑ που ειναι βαλτοι απο δω και απο κει
ο λεμπρον τζειμς που ειναι μαυρος και βγαζει 100 εκατομ. δολαρια το χρονο δεν ειναι εγκληματιας
ο χασαν που ερχεται με τα ποδια και κολυμπωντας απο το αφγανισταν προφανως και για να επιβιωσει θα εγκληματισει
δεν ειμαι θεμα χρωματος αυτο, ειναι θεμα συνθηκων, ελλειψης παιδειας, κλπ κλπ
το θεμα ειναι οτι η ελληνικη κυβερνηση πρεπει να βαλει κανονες και ορια, να σταματησουν οι ανεξελεγκτες ροες και να μπει ταξη στο εσωτερικο με ελεγχους και μαντρωμα
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
233
Πόντοι
86
Ο Ανεστης Βλαχος, παλιος ηθοποιος και μονιμος κατοικος εδω και δεκαετιες στη πλατεια Βικτωριας, σε συνεντευξεις του παραπονιεται και εκφραζει τη πικρια του για τη κατασταση στη γειτονια του με τους λαθρομεταναστες. Τον εχω δει και εγω μερικες φορες να περπαταει στην Αχαρνων. Ακραιος και ο Ανεστης Βλαχος;

γαλαζιος nikos plat ειναι το πουλι, θα μας προπαγανδιζει τις θεσεις το κομματος του μεχρι να τον μαχαιροσουν αραπαδες για μια καμερα οπως τον τυπο που σκοτωσαν οι αραπαδες οταν πηγαινε στο μαιευτηριο για την γεννηση του παιδιου του
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.273
Like
599
Πόντοι
246
γαλαζιος nikos plat ειναι το πουλι, θα μας προπαγανδιζει τις θεσεις το κομματος του μεχρι να τον μαχαιροσουν αραπαδες για μια καμερα οπως τον τυπο που σκοτωσαν οι αραπαδες οταν πηγαινε στο μαιευτηριο για την γεννηση του παιδιου του
μαυρος νικος πλατ εισαι εσυ που εριξες το κομμα που ειχε κλειστα συνορα και κλειστα κεντρα κρατησης και εφερες την τασια και μπηκαν στην ελλαδα 1,5 μυριο "αραπαδες"
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.273
Like
599
Πόντοι
246
Η εγκληματικοτητα δεν εχει να κανει με το χρωμα, αλλα με τις συνθηκες που μεγαλωνει καποιος/α. Περιοχη, οικογενεια μορφωση κ.α. Οταν λεμε οτι ειμαστε εναντια στην λαθρομεταναστευση δεν εννοουμε οτι ειμαστε εναντια σε αυτους τους ανθρωπους που αναγκαζονται να μεταναστευσουν. Δεν τους θελουμε εδω και δεν πρεπει να ειναι εδω για πολλους λογους. Ουτε μπορεις να πεις οτι καθε μεταναστης ειναι ενας εγκληματιας, αλλα εχει περισοτερες πιθανοτητες απο εναν ντοπιο να γινει. Και αυτο πρεπει το κρατος να το προβλεψει και να το προλαβει με αμεσες απελασεις. Ηρθες στη ζουλα φευγεις αυριο με ολα τα εξοδα πληρωμενα.
Οσων αφορα το χρωμα, γνωμη μου, οι μαυροι ειναι καλυτεροι αθλητες, μουσικοι, την εχουν μεγαλυτερη απο εμας, αλλα υστερουν σε αλλα. Τι να κανουμε ετσι ειναι η φυση.
δοξα σοι ο θεος
ειχα αρχισει να ανησυχω
 

Επισκέπτης
ρε μαλακα διαφωνεις οτι το χρωμα συνδεεται με την νοοτροπια?

Η εγκληματικοτητα δεν εχει να κανει με το χρωμα, αλλα με τις συνθηκες που μεγαλωνει καποιος/α. Περιοχη, οικογενεια μορφωση κ.α. Οταν λεμε οτι ειμαστε εναντια στην λαθρομεταναστευση δεν εννοουμε οτι ειμαστε εναντια σε αυτους τους ανθρωπους που αναγκαζονται να μεταναστευσουν. Δεν τους θελουμε εδω και δεν πρεπει να ειναι εδω για πολλους λογους. Ουτε μπορεις να πεις οτι καθε μεταναστης ειναι ενας εγκληματιας, αλλα εχει περισοτερες πιθανοτητες απο εναν ντοπιο να γινει. Και αυτο πρεπει το κρατος να το προβλεψει και να το προλαβει με αμεσες απελασεις. Ηρθες στη ζουλα φευγεις αυριο με ολα τα εξοδα πληρωμενα.
Οσων αφορα το χρωμα, γνωμη μου, οι μαυροι ειναι καλυτεροι αθλητες, μουσικοι, την εχουν μεγαλυτερη απο εμας, αλλα υστερουν σε αλλα. Τι να κανουμε ετσι ειναι η φυση.

 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
233
Πόντοι
86
ρε τυποι καταλαβαινετε τι λεω η μιλαω στο βροντο;
δεν λεω οτι δεν υπαρχει προβλημα λαθρομεταναστευσης
υπαρχει και ειναι και μεγαλο
γι'αυτο ψηφιζω και ΝΔ γιατι ηταν η ΜΟΝΗ κυβερνηση ποθ το ελεγξε καπως και η κατασταση τη διετια 2012-2014 ηταν η καλυτερη της τελευταιας 20ετιας
αυτο που λεω ειναι οτι το προβλημα λαθρομεταναστευσης δεν πρεπει να συνδεεται με ρατσιστικες αντιληψεις του στυλ "οι αραπηδες ειναι εγκληματιες" που υπουλα προσπαθουν να περασουν στον κοσμο αρχιδια της ΧΑ που ειναι βαλτοι απο δω και απο κει
ο λεμπρον τζειμς που ειναι μαυρος και βγαζει 100 εκατομ. δολαρια το χρονο δεν ειναι εγκληματιας
ο χασαν που ερχεται με τα ποδια και κολυμπωντας απο το αφγανισταν προφανως και για να επιβιωσει θα εγκληματισει
δεν ειμαι θεμα χρωματος αυτο, ειναι θεμα συνθηκων, ελλειψης παιδειας, κλπ κλπ
το θεμα ειναι οτι η ελληνικη κυβερνηση πρεπει να βαλει κανονες και ορια, να σταματησουν οι ανεξελεγκτες ροες και να μπει ταξη στο εσωτερικο με ελεγχους και μαντρωμα

Τι λες ρε καραγκιοζη η ΝΔ που εμπασε εκατονταδες χιλιάδες αραπαδων μαντρωσε το 1% απο αυτους που μας εφερε και αυτο οταν ειδε πως ψηφοφοροι της μετακινουνται στην ΧΑ οπως ηταν φυσικο
Και εγω πουλακι δεν ειμαι βαλτος απο κανεναν η δουλεια μου δεν ειναι καν στην Ελλάδα οποτε τα ρουσφετια που κρεμεσαι απο τα αρχιδια τους τα εχω γραμμενα στα αρχιδια μου

Για ποια ελλειψη υποδομών μας μιλας ρε μαλάκα, σε οποιο μερος της Ευρωπης και αν πηγαν οι αραπαδες σαν τα μουτρα τους το εκαναν
Και στην Αμερική ακομα τα γκετο μαυρους εχουν
Σε οποιο σημειο του πλανητη και αν πανε παραβατικοι και εγκληματιες γινονται
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.273
Like
599
Πόντοι
246
Τι λες ρε καραγκιοζη η ΝΔ που εμπασε εκατονταδες χιλιάδες αραπαδων μαντρωσε το 1% απο αυτους που μας εφερε και αυτο οταν ειδε πως ψηφοφοροι της μετακινουνται στην ΧΑ οπως ηταν φυσικο
Και εγω πουλακι δεν ειμαι βαλτος απο κανεναν η δουλεια μου δεν ειναι καν στην Ελλάδα οποτε τα ρουσφετια που κρεμεσαι απο τα αρχιδια τους τα εχω γραμμενα στα αρχιδια μου

Για ποια ελλειψη υποδομών μας μιλας ρε μαλάκα, σε οποιο μερος της Ευρωπης και αν πηγαν οι αραπαδες σαν τα μουτρα τους το εκαναν
Και στην Αμερική ακομα τα γκετο μαυρους εχουν
Σε οποιο σημειο του πλανητη και αν πανε παραβατικοι και εγκληματιες γινονται
νταξει εισαι μπετοστοκος ολκης
μαλακας με πατεντα
τελος συζητησης
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom