Νέα

Υπάρχει κάτι που έχετε κάνει στη ζωή σας για το οποίο να μετανιώσατε πικρά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mantaklas32
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 186
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Συναγωνιστές, το χειρότερο πράγμα στη ζωή είναι το μίσος. Το έχω ζήσει και ξέρω. Δε βρίσκεις ποτέ ηρεμία και ευτυχία. Αγαπήστε ακόμα και τους ανθρώπους που σας έβλαψαν. Αγαπήστε τους μέσα σας, ηρεμήστε με την ιδέα αυτή και ξεχάστε τους. Προχωρήστε μπροστά. Θα δείτε τι μεγάλο γιατρικό για την ψυχολογία είναι αυτό.
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
Συναγωνιστές, το χειρότερο πράγμα στη ζωή είναι το μίσος. Το έχω ζήσει και ξέρω. Δε βρίσκεις ποτέ ηρεμία και ευτυχία. Αγαπήστε ακόμα και τους ανθρώπους που σας έβλαψαν. Αγαπήστε τους μέσα σας, ηρεμήστε με την ιδέα αυτή και ξεχάστε τους. Προχωρήστε μπροστά. Θα δείτε τι μεγάλο γιατρικό για την ψυχολογία είναι αυτό.
Λάθος.Αν γαμάς με μίσος δεν είναι και τόσο άσχημο.Τα καλύτερα γαμήσια είναι τα hate fuck που το μόνο που θες είναι να της δώσεις το μουνί στο χέρι.  :rockon:
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Οι ''μπούρδες'' αυτές που λες,είναι η επίσημη και κατευθυνόμενη προπαγάνδα της Εκκλησίας και της Πολιτείας,(γάμος,οικογένεια,δουλειά),για να μπορεί να υπάρχει μια ελάχιστη βάση κοινωνικής συνοχής,μια εθελοδουλεία για την αύξηση της παραγωγής και των κερδών των κεφαλαιοκρατών,κλπ.Κάποιοι βέβαια γεννιούνται ή γίνονται στην πορεία... απείθαρχοι,οι περισσότεροι όμως σκύβουμε το κεφάλι και υποτασσόμαστε αργά ή γρήγορα,για να μην βρεθούμε εκτός του κοινωνικού ιστού...
τις συγκεκριμενες μπουρδες προσπαθουν να κρατησουν με νυχια και με δοντια οι γυναικες.γιατι μονο αυτες βγαινουν κερδισμενες
 

BRAZILIAN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2010
Μηνύματα
162
Κριτικές
8
Like
485
Πόντοι
301
τυπε εσυ εκανες αυτο που λενε το δις εξαμαρτειν ουκ σοφου ανδρος εστι! παντρευτηκες μια φορα την 2η τι την ηθελες?  :S

Έλα ντέ!! στραβώθηκα? καί μάλιστα τόσο πολύ? καί στό κάτω-κάτω άν ήθελα να παντρευτώ, δέν τό έκανα στήν Αμερική, μέ μία κουκλάρα πού έμενα μαζί της, και σήμερα θά ήμουνα πασάς στά Γιάννενα και θά φοβέριζα καί τήν Άρτα και τά περίχωρά της?!! ποιά κακιά μοίρα μέ στράβωσε τόσο πολύ ώστε νά γυρίσω στήν Έλλάδα, νά παντρευτώ μία πολύ κακιά γυναίκα στήν ψυχή, καί σήμερα νά τραβάω τά μύρια όσα? μά γιά αυτό άλλωστε καί λέω ότι έχω μετανοιώσει πικρά.
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786
ποιά κακιά μοίρα μέ στράβωσε τόσο πολύ ώστε νά γυρίσω στήν Έλλάδα, νά παντρευτώ μία πολύ κακιά γυναίκα στήν ψυχή, καί σήμερα νά τραβάω τά μύρια όσα? μά γιά αυτό άλλωστε καί λέω ότι έχω μετανοιώσει πικρά.

Δέν είναι μοίρα, ονομάζεται νοσταλγία.

"ο ψυχικός πόνος και τα γλυκόπικρα συναισθήματα που προκαλούνται από την ανικανοποίητη εισέτι λαχτάρα του γυρισμού στην πατρίδα, σε κάποιον αγαπημένο τόπο ή σε ευχάριστες καταστάσεις που ζήσαμε στην παιδική ηλικία"
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.462
Κριτικές
2
Like
5.733
Πόντοι
2.356
Συναγωνιστές, το χειρότερο πράγμα στη ζωή είναι το μίσος. Το έχω ζήσει και ξέρω. Δε βρίσκεις ποτέ ηρεμία και ευτυχία. Αγαπήστε ακόμα και τους ανθρώπους που σας έβλαψαν. Αγαπήστε τους μέσα σας, ηρεμήστε με την ιδέα αυτή και ξεχάστε τους. Προχωρήστε μπροστά. Θα δείτε τι μεγάλο γιατρικό για την ψυχολογία είναι αυτό.


Συμφωνώ. Επίσης μία από τις αρετές που αξίζουν 1000 τόνους χρυσού είναι το να γνωρίζεις τον εαυτό σου. Να είσαι πάντα δίκαιος με όλους. Να δίνεις πάντα ευκαιρίες. Να μπορείς να διακρίνεις το δόλο από τη βλακεία. Να βοηθάς όποιον μπορείς. Να μη μισείς, Όταν βλέπεις παγίδα να φεύγεις, να μην πας με λογική εκδίκησης
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.289
Κριτικές
8
Like
2.106
Πόντοι
266
Στην ζωη συνήθως δεν μετανιώνεις για αυτα που εχεις κανει αλλα για αυτα που δεν εχεις κανει  :woldman:
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786
Ποια Μπελα εννοιες φιλτατε obiwan ? Γιατι αν εννοεις αυτην που σκεφτομαι δεν μου ξέφυγε γιατι ποτε δεν προσπαθησα

Αυτή. Αλλά, διόρθωση, μετανιώνεις πού δέν προσπάθησες σύμφωνα μέ τήν διδαχή; :sunglasses:
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.289
Κριτικές
8
Like
2.106
Πόντοι
266
Δεν ηταν δυνατων γιατι ημουν με την φιλη της,και πιθανολογω οτι θα ετρωγα τα μουτρα μου αν προσπαθουσα . Η αντιληψη μου ειναι αρκετα ανεπτυγμενη και ξερω που με περνει και που οχι  :grin:
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786
Δεν ηταν δυνατων γιατι ημουν με την φιλη της,και πιθανολογω οτι θα ετρωγα τα μουτρα μου αν προσπαθουσα . Η αντιληψη μου ειναι αρκετα ανεπτυγμενη και ξερω που με περνει και που οχι  :grin:

:rockon:
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.631
Κριτικές
57
Like
6.800
Πόντοι
5.406
Παντως παιδια, πολυς κοσμος πρεπει να παει σε ψυχολογο. Πιστευω με την ψυχοθεραπεια περνανε πολλα πραγματα.
Για τις πουτανες δεν το συζητω οτι κανουν την καλυτερη..................
                .......................................ψυχοθεραπεια
 

company of heroes tho

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
5.804
Κριτικές
184
Like
18.597
Πόντοι
30.558
Παντως παιδια, πολυς κοσμος πρεπει να παει σε ψυχολογο. Πιστευω με την ψυχοθεραπεια περνανε πολλα πραγματα.
Για τις πουτανες δεν το συζητω οτι κανουν την καλυτερη..................
               .......................................ψυχοθεραπεια
Γιατί πρέπει να παει πολυς κοσμος σε ψυχολόγο, τι σε κανει να πιστεύεις ότι ο κοσμος εχει κάποιο πρόβλημα
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.099
Κριτικές
52
Like
17.539
Πόντοι
10.686
Παντως παιδια, πολυς κοσμος πρεπει να παει σε ψυχολογο. Πιστευω με την ψυχοθεραπεια περνανε πολλα πραγματα.
Για τις πουτανες δεν το συζητω οτι κανουν την καλυτερη..................
               .......................................ψυχοθεραπεια
Αρκεί βέβαια να οριοθετήσεις αυστηρά,ότι ζητάς τη σεξουαλική ικανοποίηση,αυτή και μόνον αυτή,γιατί αν κάνεις το λάθος και αφεθείς συναισθηματικά...,''θα βράζεις στο ζουμί σου!''
(Post που ανήκει σε άλλο νήμα βέβαια).
 

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
34
Πόντοι
16
Λάθος.Αν γαμάς με μίσος δεν είναι και τόσο άσχημο.Τα καλύτερα γαμήσια είναι τα hate fuck που το μόνο που θες είναι να της δώσεις το μουνί στο χέρι.  :rockon:
Έτσι ρε δικέ μου ! Ας τα πει κάποιος γιατί μερικοί είναι βαθιά νυχτωμένοι.... :headbang2: :headbang2: :headbang2:
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.099
Κριτικές
52
Like
17.539
Πόντοι
10.686
Λάθος.Αν γαμάς με μίσος δεν είναι και τόσο άσχημο.Τα καλύτερα γαμήσια είναι τα hate fuck που το μόνο που θες είναι να της δώσεις το μουνί στο χέρι.  :rockon:
Μόνο στη δική σου ψυχική ανάταση θα έχει αντίκρυσμα,γιατί εκ του αποτελέσματος είναι σαν να προσπαθείς να τιμωρήσεις τη θάλασσα με τα κουπιά...
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Αρκεί βέβαια να οριοθετήσεις αυστηρά,ότι ζητάς τη σεξουαλική ικανοποίηση,αυτή και μόνον αυτή,γιατί αν κάνεις το λάθος και αφεθείς συναισθηματικά...,''θα βράζεις στο ζουμί σου!''
(Post που ανήκει σε άλλο νήμα βέβαια).
σε καμια γυναικα μην αφεθεις.ειτε δηλωμενη ειτε αδηλωτη ολες πανω κατω το ιδιο ειναι.μονο για την παρτη τους νοιαζονται.μακρια απο σχεσεις με γυναικες.σχεδον ολες οδηγουν στην καταστροφη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom