Νέα

Webber στον Ολυμπιακό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα wiki
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 79
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
Πατσαβούρα = ένα κομμάτι ύφασμα... και αναφερόμουν σε κασκόλ όχι σε ανθρώπους...

Λάθος μου και το αναγνωρίζω (μας πρήξατε τα αρχίδια τόσο καιρό με την πίκρα σας στο thread του Σάρας)...

Όταν όμως αναφέρεσαι σε κάποιον και τον αποκαλείς λαγό, τρελοβαζέλα, λαγόκοτα, ευρω-πεο κλπ... όλα είναι εντάξει

φίλε μου sas δεν νομίζω να είναι κάποιος ολυμπιακός πικραμένος για τον σαρας, δεν ήρθε στον θρύλο δεν θα πεθάνουμε κίολας θα είμαστε δίπλα στην ομάδα μας  
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
δεν ειπα εγω οτι ειναι ενταξει..αλλα απο την στιγμη που & εσυ "ολισθαινεις"(εστω & αραια),δεν δικαιουσαι να ζητας απο κανεναν να ειναι προσεκτικοτερος στους χαρακτηρισμους του..

Οκ φίλε μου, από σήμερα στους λαγούς.... θα απαντάω με κότες...
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
φίλε μου sas δεν νομίζω να είναι κάποιος ολυμπιακός πικραμένος για τον σαρας, δεν ήρθε στον θρύλο δεν θα πεθάνουμε κίολας θα είμαστε δίπλα στην ομάδα μας  

Πρωτίστως οι Αγγελόπουλοι... και μετά πολλοί άλλοι...
 

Επισκέπτης
Οκ φίλε μου, από σήμερα στους λαγούς.... θα απαντάω με κότες...
δικαιουσαι να απαντας οπως θελεις,ομως δεν δικαιουσαι να κανεις υποδειξεις απο την στιγμη που δεν διαφερεις απο τους υπολοιπους παρα το οτι θα επρεπε λογω των αρμοδιοτητων σου ως mod..
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.134
Κριτικές
491
Like
37.461
Πόντοι
41.447
Πρωτίστως οι Αγγελόπουλοι... και μετά πολλοί άλλοι...

δεν ήξερα πως έχεις και προσωπικά πάρε δώσε με τους Αγγελόπουλους και σου λένε τα εσώψυχα τους...
βλέπω έχεις πολύ καλές γνωριμίες, να σε έχουμε στα υποψην...
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
δικαιουσαι να απαντας οπως θελεις,ομως δεν δικαιουσαι να κανεις υποδειξεις απο την στιγμη που δεν διαφερεις απο τους υπολοιπους παρα το οτι θα επρεπε λογω των αρμοδιοτητων σου ως mod..

Σε ευχαριστώ πολύ για τις υποδείξεις σου...
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
η φετινή  ομάδα είναι πληρέστερη απο την περσινή, κινήσεις έγιναν, δεν νομίζω να υπάρχει πίκρα

Δεν αμφιβάλω ότι ενισχυθήκατε και φέτος... αλλά όταν έχεις θέσει κάποιους πολύ υψηλούς στόχους (γιατί θέλεις να πάρεις τα σκήπτρα από τον Παναθηναϊκό) και τελικά συμβιβάζεσαι με παίκτες κατώτερους (στα χαρτιά τουλάχιστον) από αυτούς που ήθελες... τότε υπάρχει πίκρα...  

 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
αν ο αγγελοπουλος δινει ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ 12 μυρια τοτε ειμαι σιγουρος οτι θα βρει αλλο παιχταρα με αυτα τα χρηματα...μακαρι να φερει καποιν να δουμε παλι αστερια στην α1
 

Επισκέπτης
αν ο αγγελοπουλος δινει ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ 12 μυρια τοτε ειμαι σιγουρος οτι θα βρει αλλο παιχταρα με αυτα τα χρηματα...μακαρι να φερει καποιν να δουμε παλι αστερια στην α1
bravo-009.gif
applause-003.gif
 

Επισκέπτης
Aντε παλι σαs δουλεψανε καλα τωρα κατι ακουσα οτι θα κανει προταση στο Πατ Γιουιν και στο ΚΑΡΛ ΜΑΛΟΟΥΝ.
 

vakis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.092
Κριτικές
8
Like
20
Πόντοι
16
Μακαρι να τον φερετε για δυο λογους
Α) δεν θα εχετε καμμια δικαιολογια οταν θα μας βλεπετε στην Μαδριτη να φοραμε το 5 αστερι  :headbang: :headbang: και
Β) οι αληθινοι προεδροι στην καρδια των Παναθηναικων δεν θα σταματησουν και φορτσαρουν να αγορασουν την ΠΑΕ και τοτε φιλοι γαυροι......... :new_shocked: :new_shocked:
 

kor

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
Μενει αμερικη ο παικταρας.Αστα να πανε πικρα παλι
 

tsompanos

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
63
Like
0
Πόντοι
0
Γιατι νομιζω πως φετος θα κινηγαμε τα παιχνιδια κιρίως μεσα απο την ρακετα???
 

gp07

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.780
Like
35
Πόντοι
16
Μακαρι να τον φερετε για δυο λογους
Α) δεν θα εχετε καμμια δικαιολογια οταν θα μας βλεπετε στην Μαδριτη να φοραμε το 5 αστερι   :headbang: :headbang: και
Β) οι αληθινοι προεδροι στην καρδια των Παναθηναικων δεν θα σταματησουν και φορτσαρουν να αγορασουν την ΠΑΕ και τοτε φιλοι γαυροι......... :new_shocked: :new_shocked:

Αυτο το μακαρι... η καρδουλα σας το ξερει και οσο για την Μαδριτη μεχρι το Μαη εχουμε καιρο, ασε που ξερεις ποιος γελαει συνηθως αυτο το μηνα.

Τελος οι κοντοι στην ΠΑΕ ειναι ξεπερασμενο ανεκδοτο, πιστεψε με θα τους ηθελα γιατι αφου εφερα Ριμπο, Τζιοβανι, Καρεμπε, Ζε Ελιας, Ζετεμπεργκ, Γκαλετι ...κτλ
σκεψου τι θα ειχα με εναν αξιολογο προεδρο στον Παναθηναικο. Οι κοντοι ομως ποτε δεν εκαναν κινηση για την αποκτηση και της ΠΑΕ γιατι απλα μπορει να μην σκεφτονται τα 10 μυρια για να κανουν ομαδα στο Μπασκετ, αλλα το οικονομικο βαθος του Κοκκαλη και του Βαρδινογιαννη δεν το εχουν για να βαλουν 2 καρπουζια κατω απ' τη μασχαλη.
 

Επισκέπτης
παντωs 12εκ για ενα παιχτη δεν εχουν δωσει κοκαληs kαι βαρδινογιαννηs.καιουτε θα δωσουν αρα ατοπο οτι ειναι λιγοι.
 

gp07

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.780
Like
35
Πόντοι
16
παντωs 12εκ για ενα παιχτη δεν εχουν δωσει κοκαληs kαι βαρδινογιαννηs.καιουτε θα δωσουν αρα ατοπο οτι ειναι λιγοι.

3,5 για φετος και 3,5 για του χρονου κανουν 7 και οχι 12.
Το τι εγραψαν οι ρουφιανοι με τις πενες τα ακουω βερεσε.
Παντως κι αυτα πολλα λεφτα ειναι κι εν μερει εχεις δικιο, μονο που συνολικα στο ποδοσφαιρο πρεπει να δωσεις αλλα τοσα για να κανεις μια μετρια για την Ευρωπη ομαδα κι αν σου κατσουν καλλα οι μεταγραφες.
 

Επισκέπτης
Φιλε μου ξεχναs και τα 2,5εκ που εδωσε στουs αμερικανουs  κατι που δεν εδινε ο Αγγελοπουλοs γιαυτο και δεν ηρθε λιμανι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom