Νέα

Warsaw - Βαρσοβία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TLEVEND
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 853K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.603
Like
6.232
Πόντοι
1.056
Τα Boss είναι κάπως ανθεκτικά,τα βγάζουν τα λεφτά τους.Armani,Versace,Zegna,Louis Vouitton κτλ φαίνονται πολύ καλύτερα στο μάτι,μοδάτα αλλά κοστίζουν τριπλά και πολλές Σλάβες ιδίως Πολωνέζες,Ουκρανέζες δεν καταλαβαίνουν τη διαφορά.
Βέβαια στα γυναικεία είδη γίνεται ζημιά.Οι γκόμενες ισχυρίζονται οτι για τη γυναίκα η τσάντα είναι ό,τι για τους άντρες το αμάξι,το βλέπουν σαν πουλ μουρ να κυκλοφορούν με Hermes ή Chanel ενώ οι παρακατιανές βολεύονται με Michael Kors και απομιμήσεις.

Εκεί χτυπάνε και οι λαμογιάρηδες Τούρκοι βέβαια που σκάνε με μια ντουζίνα Hermes από το bazar και οι ηλίθιες Ουκρανές και Λευκορρωσίδες από το χωριό πέφτουν στην παγίδα και δίνουν το μουνί τους για μαιμούδες.
Πώς τις πιάνουν κώτσο τόσο εύκολα οι Τούρκοι που είναι τελείως πρωτόγονοι ψευταράδες για σφαλιάρες μόνο είναι απορίας άξιον.Θα μου πεις και αυτές στο ίδιο μήκος κύματος κινούνται.

Γενικά πάντως Βαρσοβία στα high end clubs πάρα πολλοί άντρες σκάνε με blazer ή κουστουμιά ή με παρέα από γκόμενες ή είναι γνωστοί και έχουν κονέ στο μαγαζι οπότε αν έχεις κάποια ηλικία και δεν έχεις κλείσει τραπέζι τρως πόρτα στάνταρντ.Αυτό αφορά βέβαια δύο τρία κλαμπ μόνο αυτά όμως έχουν και τις πιο εντυπωσιακές γκόμενες οπότε αξίζει να τα σκάσεις για τραπέζι ακόμα και με τα 1000 ζλότυ που ζητάνε αλλιώς χάνεις σε ευκαιρίες.
 
Τελευταία τροποποίηση:

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.704
Κριτικές
1
Like
4.482
Πόντοι
1.706
Φίλε Balkan γιά νά τίς "Υποστηρίξεις" κάπως εμφανισιακά αυτές τίς γκόμενες μήν φοράς πουκάμισα,
ούτε ρούχα πολύχρωμα καί παπούτσια κλασικά.Νά ντύνεσαι Casual μέ καλά Brands καί πάντα σχεδόν γήινα χρώματα.
Γκρί καφέ ανθρακί μαύρα κτλ Εχω μία φίλη σχεδιάστρια μόδας πολλά χρόνια, καί έχει πολλούς γνωστούς μόδιστρους πουστάκια,
καί αυτοί μού τά έχουν πεί, καί εγώ άσχετος ήμουν αλλά έμαθα 2-3 πράγματα δέν σού κάνω τόν έξυπνο ούτε τόν ειδήμων.
-Επίσης μέ Casual ντύσιμο ποτέ ρολόι μέ μπρασελέ, μόνο μέ σιλικόνη η καουτσούκ λουράκι, καί άν φοράς δαχτυλίδια,
μόνο μέ ανοξείδωτο ατσάλι η άν σέ παίρνει μέ λευκόχρυσο, ποτέ κίτρινο χρυσό είναι γυφτιά-
Ναι
ναι
ναιιιιιιιιιιι

Αυτη ειναι η λύση...
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Τα Boss είναι κάπως ανθεκτικά,τα βγάζουν τα λεφτά τους.Armani,Versace,Zegna,Louis Vouitton κτλ φαίνονται πολύ καλύτερα στο μάτι,μοδάτα αλλά κοστίζουν τριπλά και πολλές Σλάβες ιδίως Πολωνέζες,Ουκρανέζες δεν καταλαβαίνουν τη διαφορά.
Βέβαια στα γυναικεία είδη γίνεται ζημιά.Οι γκόμενες ισχυρίζονται οτι για τη γυναίκα η τσάντα είναι ό,τι για τους άντρες το αμάξι,το βλέπουν σαν πουλ μουρ να κυκλοφορούν με Hermes ή Chanel ενώ οι παρακατιανές βολεύονται με Michael Kors και απομιμήσεις.

Εκεί χτυπάνε και οι λαμογιάρηδες Τούρκοι βέβαια που σκάνε με μια ντουζίνα Hermes από το bazar και οι ηλίθιες Ουκρανές και Λευκορρωσίδες από το χωριό πέφτουν στην παγίδα και δίνουν το μουνί τους για μαιμούδες.
Πώς τις πιάνουν κώτσο τόσο εύκολα οι Τούρκοι που είναι τελείως πρωτόγονοι ψευταράδες για σφαλιάρες μόνο είναι απορίας άξιον.Θα μου πεις και αυτές στο ίδιο μήκος κύματος κινούνται.

Γενικά πάντως Βαρσοβία στα high end clubs πάρα πολλοί άντρες σκάνε με blazer ή κουστουμιά ή με παρέα από γκόμενες ή είναι γνωστοί και έχουν κονέ στο μαγαζ΄ί οπότε αν έχεις κάποια ηλικία και δεν έχεις κλείσει τραπέζι τρως πόρτα στάνταρντ.Αυτό αφορά βέβαια δύο τρία κλαμπ μόνο αυτά όμως έχουν και τις πιο εντυπωσιακές γκόμενες οπότε αξίζει να τα σκάσεις για τραπέζι αλλιώς χάνεις.
Αυτά τά Brands πού λές είναι γιά πολύ κυριλέ καταστάσεις, καί πολλοί-πολλές δέν θέλουν ούτε να τά βλέπουν!!
Φυσικά έχουν και Casual σειρές αυτά τά Brands, αλλά υστερούν σέ σχέση μέ άλλα πιό Original.
Στό θέμα τής αντοχής είναι 10 φορές πιό ανθεκτικά τά Casual από τά κυριλέ, είναι έτσι σχεδιασμένα.
-Ασε πού όλοι οι "Παππουδόγεροι" Armani καί Versace φοράνε, άν δώσεις 1-2K ευρώ φτιάχτηκες, ένα γαμήσι λιγότερο είναι-
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.603
Like
6.232
Πόντοι
1.056
Αυτά τά Brands πού λές είναι γιά πολύ κυριλέ καταστάσεις, καί πολλοί-πολλές δέν θέλουν ούτε να τά βλέπουν!!
Φυσικά έχουν και Casual σειρές αυτά τά Brands, αλλά υστερούν σέ σχέση μέ άλλα πιό Original.
Στό θέμα τής αντοχής είναι 10 φορές πιό ανθεκτικά τά Casual από τά κυριλέ, είναι έτσι σχεδιασμένα.
-Ασε πού όλοι οι "Παππουδόγεροι" Armani καί Versace φοράνε, άν δώσεις κανένα 1-2K ευρώ φτιάχτηκες, ένα γαμήσι λιγότερο είναι-

Τα ιταλικά είναι πιο ωραία στο μάτι αλλά δεν κάνουν για τον καιρό της Βόρειας Ευρώπης.Και εγώ στην αρχή απορούσα πώς ντύνονται οι Γερμανοί τόσο κακόγουστα αλλά τώρα κάνω το ίδιο.Κοιτάς πιο πολύ την ποιότητα και να είσαι άνετος να μην κρυώνεις παρά το στυλ.
Τώρα να τουρτουρίζεις και να σε χτυπάνε τα παπούτσια για να γουστάρει η γκόμενα όταν τη γυρίζεις στην πίστα μέσα είναι πιο πολύ για πιτσιρικάδες.
Αμα φοράς πολύ ακριβά ρούχα δίνεις και στόχο να σε ψειρίσουνε,Πολωνία δεν παίζουν γύφτοι,τζάνκια έχει όμως μερικούς Ουκρανούς και άλλους ανατολικούς αλήτρες που δεν το έχουν σε τίποτα .
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.603
Like
6.232
Πόντοι
1.056
Αυτά τά Brands πού λές είναι γιά πολύ κυριλέ καταστάσεις, καί πολλοί-πολλές δέν θέλουν ούτε να τά βλέπουν!!
Φυσικά έχουν και Casual σειρές αυτά τά Brands, αλλά υστερούν σέ σχέση μέ άλλα πιό Original.
Στό θέμα τής αντοχής είναι 10 φορές πιό ανθεκτικά τά Casual από τά κυριλέ, είναι έτσι σχεδιασμένα.
-Ασε πού όλοι οι "Παππουδόγεροι" Armani καί Versace φοράνε, άν δώσεις 1-2K ευρώ φτιάχτηκες, ένα γαμήσι λιγότερο είναι-

Αμα πας με τα casual που λες θα σε λιώσουνε οι Πολωνοί γιάπηδες της Βαρσοβίας με τα blazers και τις κουστουμιές ακόμα και οι Αράπηδες θα σε βάλουν κάτω σαν πιο fancy.Κάτι γυμνασμένοι Ιταλοί δίμετροι,παγώνια φοράνε αμάνικα και κολλητά να φαίνεται το μπρατσέτο αλλά γενικά Βαρσοβία έχει ανταγωνισμό όλοι προσπαθο΄υν να κάνουν looks max,δεν έχει σχέση με τη λοιπή Πολωνία ή άλλες σλαβικές χώρες οπότε αναγκαστικά αναβαθμίζεσαι που λένε.Νιώθεις αρκετή πίεση στο θέμα εμφάνισης.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Τα ιταλικά είναι πιο ωραία στο μάτι αλλά δεν κάνουν για τον καιρό της Βόρειας Ευρώπης.Και εγώ στην αρχή απορούσα πώς ντύνονται οι Γερμανοί τόσο κακόγουστα αλλά τώρα κάνω το ίδιο.Κοιτάς πιο πολύ την ποιότητα και να είσαι άνετος να μην κρυώνεις παρά το στυλ.
Τώρα να τουρτουρίζεις και να σε χτυπάνε τα παπούτσια για να γουστάρει η γκόμενα όταν τη γυρίζεις στην πίστα μέσα είναι πιο πολύ για πιτσιρικάδες.
Αμα φοράς πολύ ακριβά ρούχα δίνεις και στόχο να σε ψειρίσουνε,Πολωνία δεν παίζουν γύφτοι,τζάνκια έχει όμως μερικούς Ουκρανούς και άλλους ανατολικούς αλήτρες που δεν το έχουν σε τίποτα .
Αμα πας με τα casual που λες θα σε λιώσουνε οι Πολωνοί γιάπηδες της Βαρσοβίας με τα blazers και τις κουστουμιές ακόμα και οι Αράπηδες θα σε βάλουν κάτω σαν πιο fancy.Κάτι γυμνασμένοι Ιταλοί δίμετροι,παγώνια φοράνε αμάνικα και κολλητά να φαίνεται το μπρατσέτο αλλά γενικά Βαρσοβία έχει ανταγωνισμό όλοι προσπαθο΄υν να κάνουν looks max,δεν έχει σχέση με τη λοιπή Πολωνία ή άλλες σλαβικές χώρες οπότε αναγκαστικά αναβαθμίζεσαι που λένε.Νιώθεις αρκετή πίεση στο θέμα εμφάνισης.
Βρέ σύ Balkan ακριβώς τό αντίθετο συμβαίνει!!
Τά Casual ρούχα είναι κατασκευασμένα γιά τό κρύο τής Νορβηγίας, ενώ τά πιό κυριλέ γιά τήν ζέστη τής Νάπολη.
-Δές αυτά τά 2 Brands εδώ γιά νά καταλάβεις τί σού λέω, Napapijri καί Helly Hansen υπάρχουν πολλά ακόμα βέβαια-


 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.304
Like
9.343
Πόντοι
2.306
Ρε καουμπου μια απορια -αφου συμφωνα με τα λεγομενα σου εχει Πολωνεζες διαθεσιμες ετοιμες για καμακι παντου, ειτε στη χωρα τους ειτε στο εξωτερικο- τοτε γιατι τις πληρωνεις για να βρεθεις κοντα τους. Μηπως ολες αυτες που βλεπεις ειναι της δουλειας και βγαινουν για νυχτοκαματο ενω εσυ τις μπερδευεις με κατι αλλο;
Όχι ρε ,γιατί τα λες αυτά τύπε
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.211
Like
3.482
Πόντοι
1.706
Αυτό σού λέω, ότι δέν υπάρχει κανένας λόγος νά φοράς κυριλέ!!
Οι γυναίκες όλα τά κοιτάνε, εκτός από τίς κάρτες καί τά ξενοδοχεία.
Τό Casual ντύσιμο -Οχι τρύπια jeans καί τέτοια, αυτά είναι γιά καγκούρια- σέ ανεβάζει πολύ.
Πάρε μπλούζες τύπου fleece καί παντελόνια τύπου Chino καί Cargo, καλά Brands όμως όχι τού κώλου.
Αν αγοράζεις Boss ρούχα είναι πιό ακριβά από αυτά πού σού λέω, πεταμένα χρήματα δίνεις...καί δέν σού πάνε.
-Παπούτσια τύπου Trekking σέ Casual φόρμα, είναι καί άνετα καί μετράνε πολύ στίς γκόμενες-
Μαν, πρέπει να έχεις επιβλητική παρουσία, όταν είσαι σπόνσορας. Αυτά τα ρούχα που λες μπορείς να τα βάλεις όταν οι γυναίκες ξέρουν ότι έχεις ένα δυνατότερο χαρτί από το οποίο πηγάζει το κύρος σου πχ αν είσαι CEO (ή μπορείς να το υποστηρίξεις ότι είσαι). Το casual δεν σε ανεβάζει από μόνο του, σε αντίθεση με το κουστούμι που από μόνο του σε κάνει πιο επιβλητικό. Αυτά γενικά, διότι αν έχεις ή επέλεξες να έχεις ένα ιδιαίτερο στυλ πχ καλλιτέχνης τότε τα ρούχα πρέπει να προσαρμοστούν ανάλογα.

Επίσης δεν κατάλαβα τι εννοείς με αυτό που έβαλα στο bold. Θα αστειεύεσαι αν νομίζεις ότι οι γυναίκες δεν κοιτάνε κάρτες και ξενοδοχεία. Το πρώτο που πρέπει να κάνεις είναι να έχεις κυριλέ τραπεζική κάρτα κι αν μπορείς και καρνέ τσεκ.
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.304
Like
9.343
Πόντοι
2.306
και οι ηλίθιες Ουκρανές και Λευκορρωσίδες από το χωριό πέφτουν στην παγίδα και δίνουν το μουνί τους για μαιμούδες.
Πώς τις πιάνουν κώτσο τόσο εύκολα οι Τούρκοι που είναι τελείως πρωτόγονοι ψευταράδες για σφαλιάρες μόνο είναι απορίας άξιον.Θα μου πεις και αυτές στο ίδιο μήκος κύματος κινούνται.
Τα είπες όλα τύπε .

Η μέση πρώην σοβιετική νυφίτσα ,χαζεύει στο ινσταγκραμ κάτι ινφλουενσερς της πουτσας και θέλει να πιστέψει ότι θα γίνει πριγκίπισσα της ερήμου στο Ντουμπάϊ

Το έχουν πιάσει το νόημα τα μεμετια. Έτσι όπως μας έκανε ο Ζούκερμπεργκ πλέον γαμας η με μαϊμούδες η μαϊμούδες σαν εμένα και τον ηφαίστειο
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.603
Like
6.232
Πόντοι
1.056
Οντως άμα είσαι ο Bill Gates και Abibas να φοράς δε θα σε κράξει κανένας.Αλλιώς άμα πας για σπονσοριλίκι πρέπει να έχεις στοιχειωδώς αξιοπρεπή εμφάνιση,το Boss για εμένα είναι το μίνιμουμ.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.603
Like
6.232
Πόντοι
1.056
Τα είπες όλα τύπε .

Η μέση πρώην σοβιετική νυφίτσα ,χαζεύει στο ινσταγκραμ κάτι ινφλουενσερς της πουτσας και θέλει να πιστέψει ότι θα γίνει πριγκίπισσα της ερήμου στο Ντουμπάϊ

Το έχουν πιάσει το νόημα τα μεμετια. Έτσι όπως μας έκανε ο Ζούκερμπεργκ πλέον γαμας η με μαϊμούδες η μαϊμούδες σαν εμένα και τον ηφαίστειο

Οι Τούρκοι είναι πρωτόγονοι αλλά και αυτές είναι κάπως πρωτόγονες πολλές φορές και μπορεί να βρίσκουν τον Τουρκαλά πιο ενδιαφέροντα από τον ξενέρωτο σοφιστικέ Ευρωπαίο.Σα Βαλκάνιος πρέπει να τους γαμάς όλους και τους μεν και τους δε, και του λιμανιού και του σαλονιού φάση.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Μαν, πρέπει να έχεις επιβλητική παρουσία, όταν είσαι σπόνσορας. Αυτά τα ρούχα που λες μπορείς να τα βάλεις όταν οι γυναίκες ξέρουν ότι έχεις ένα δυνατότερο χαρτί από το οποίο πηγάζει το κύρος σου πχ αν είσαι CEO (ή μπορείς να το υποστηρίξεις ότι είσαι). Το casual δεν σε ανεβάζει από μόνο του, σε αντίθεση με το κουστούμι που από μόνο του σε κάνει πιο επιβλητικό. Αυτά γενικά, διότι αν έχεις ή επέλεξες να έχεις ένα ιδιαίτερο στυλ πχ καλλιτέχνης τότε τα ρούχα πρέπει να προσαρμοστούν ανάλογα.

Επίσης δεν κατάλαβα τι εννοείς με αυτό που έβαλα στο bold. Θα αστειεύεσαι αν νομίζεις ότι οι γυναίκες δεν κοιτάνε κάρτες και ξενοδοχεία. Το πρώτο που πρέπει να κάνεις είναι να έχεις κυριλέ τραπεζική κάρτα κι αν μπορείς και καρνέ τσεκ.
Εχω δύο ντουλάπες ρούχα μέ κοστούμια παλτά σακάκια κτλ πανάκριβα, όλα Brands τού κερατά καί οι γκόμενες,
ούτε νά τά βλέπουν δέν θέλουν.Καί σέ εμένα δέν μού αρέσουν καθόλου πιά.Κοίτα τό look τό δικό μου είναι ξεκάθαρα τύπου Αrtistic.
Βέβαια άλλοι μπορούν νά τό υποστηρίξουν αυτό τό look καί άλλοι όχι, είναι αρκετά δύσκολο look.
-Οχι ακριβώς τό ίδιο λέμε γιά τίς προτιμήσεις τών γυναικών, δηλαδή ότι εκτός από τό χρήμα-κάρτες κτλ απαιτείται καί γαμάτο ντύσιμο-
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.211
Like
3.482
Πόντοι
1.706
Πώς τις πιάνουν κώτσο τόσο εύκολα οι Τούρκοι που είναι τελείως πρωτόγονοι ψευταράδες για σφαλιάρες μόνο είναι απορίας άξιον.Θα μου πεις και αυτές στο ίδιο μήκος κύματος κινούνται.
Την απάντηση την έδωσες μόνος σου. Όταν δεν μπορείς να κινηθείς σε υψηλά οικονομικά επίπεδα, τότε η λύση είναι το παραμύθι. Οι γυναίκες είναι ακουστικά όντα. Σε ό,τι λες δίνουν προεκτάσεις και φτιάχνουν σενάρια. Φαντάζονται ιστορίες στις οποίες θέλουν να συμμετέχουν. Αν μπορείς να τις κάνεις να ονειρεύονται ξύπνιες τότε μπορείς να τις κατακτήσεις. Τώρα αν οι Τούρκοι είναι πρωτόγονοι ψευταράδες και κερδίζουν είναι γιατί έχουν απέναντί τους πρωτόγονες γκόμενες. Αν είχαν δυτικοευρωπαίες θα ήθελε καλύτερο παραμύθι.
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.603
Like
6.232
Πόντοι
1.056
Την απάντηση την έδωσες μόνος σου. Όταν δεν μπορείς να κινηθείς σε υψηλά οικονομικά επίπεδα, τότε η λύση είναι το παραμύθι. Οι γυναίκες είναι ακουστικά όντα. Σε ό,τι λες δίνουν προεκτάσεις και φτιάχνουν σενάρια. Φαντάζονται ιστορίες στις οποίες θέλουν να συμμετέχουν. Αν μπορείς να τις κάνεις να ονειρεύονται ξύπνιες τότε μπορείς να τις κατακτήσεις. Τώρα αν οι Τούρκοι είναι πρωτόγονοι ψευταράδες και κερδίζουν είναι γιατί έχουν απέναντί τους πρωτόγονες γκόμενες. Αν είχαν δυτικοευρωπαίες θα ήθελε καλύτερο παραμύθι.

Εχουν αυτή την ανατολίτικη γοητεία οι Τούρκοι,χίλιες και μια νύχτες.Μισοκλείνουν τα μάτια και υπόσχονται στις γκόμενες ουρί του παραδείσου.Οι Ελληνες το έχουν χάσει αυτό δεν είναι πλέον τόσο ανατολίτες.Οχι οτι έχουν εξευρωπαιστεί πλήρως βέβαια.
Επίσης οι Τούρκοι αλληλουποστηρίζονται ενώ οι Ελληνες είναι ατομισταράδες σόλο γιόλο φάση,όλοι θέλουν να είναι αρχηγοί.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.211
Like
3.482
Πόντοι
1.706
Εχω δύο ντουλάπες ρούχα μέ κοστούμια παλτά σακάκια κτλ πανάκριβα, όλα Brands τού κερατά καί οι γκόμενες,
ούτε νά τά βλέπουν δέν θέλουν.Καί σέ εμένα δέν μού αρέσουν καθόλου πιά.Κοίτα τό look τό δικό μου είναι ξεκάθαρα τύπου Αrtistic.
Βέβαια άλλοι μπορούν νά τό υποστηρίξουν αυτό τό look καί άλλοι όχι, είναι αρκετά δύσκολο look.
-Οχι ακριβώς τό ίδιο λέμε γιά τίς προτιμήσεις τών γυναικών, δηλαδή ότι εκτός από τό χρήμα-κάρτες κτλ απαιτείται καί γαμάτο ντύσιμο-
Μαν, είσαι στον καλλιτεχνικό χώρο κι έχεις artistic look κι άρα οι γυναίκες που σε συναναστρέφονται είναι στο ίδιο μήκος κύματος. Επομένως είναι λογικό να μη σου αρέσουν τα κοστούμια ούτε εσένα ούτε αυτές. Όλα δένουν μια χαρά. Το λάθος ξεκινάει εκεί που νομίζεις ότι το casual έχει γενικότερη ισχύ και νομίζεις ότι θα ταιριάζει και στον kman. Αυτός αν δεν αποφασίσει να υιοθετήσει ένα συγκεκριμμένο style, τότε πρέπει να πάει με το default που είναι το κουστούμι, διότι αυτό δίνει κύρος ό,τι τύπο κι αν έχεις.
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.304
Like
9.343
Πόντοι
2.306
Οι Τούρκοι είναι πρωτόγονοι αλλά και αυτές είναι κάπως πρωτόγονες πολλές φορές και μπορεί να βρίσκουν τον Τουρκαλά πιο ενδιαφέροντα από τον ξενέρωτο σοφιστικέ Ευρωπαίο.Σα Βαλκάνιος πρέπει να τους γαμάς όλους και τους μεν και τους δε, και του λιμανιού και του σαλονιού φάση.
Γαμιολες είναι οι σλαβες

Ζητάνε από φλωρουμπεν λεφτά αλλά κατά βάθος ξέσκισμα θέλουν από μεμετια η Ρώσους (φετίχ κάθε Ουκρανίδας)
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Μαν, είσαι στον καλλιτεχνικό χώρο κι έχεις artistic look κι άρα οι γυναίκες που σε συναναστρέφονται είναι στο ίδιο μήκος κύματος. Επομένως είναι λογικό να μη σου αρέσουν τα κοστούμια ούτε εσένα ούτε αυτές. Όλα δένουν μια χαρά. Το λάθος ξεκινάει εκεί που νομίζεις ότι το casual έχει γενικότερη ισχύ και νομίζεις ότι θα ταιριάζει και στον kman. Αυτός αν δεν αποφασίσει να υιοθετήσει ένα συγκεκριμμένο style, τότε πρέπει να πάει με το default που είναι το κουστούμι, διότι αυτό δίνει κύρος ό,τι τύπο κι αν έχεις.
Οπως τόν "Κόζαρα" στίς Photos πού έχει βάλει -Χωρίς νά θέλω νά τόν μειώσω- επειδή είναι σχετικά κοντός καί καράφλας,
άν βάλει κοστούμι θά μού θυμίζει τόν Θείο Sam από τό Σικάγο.Τό κοστούμι, τό παλτό, καί τό παρκά θέλουν ανάστημα!!
-Βέβαια άν αισθάνεται άνετα καί πιό Cool εγώ μαζί του, στηρίζω-
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
Φίλε Balkan γιά νά τίς "Υποστηρίξεις" κάπως εμφανισιακά αυτές τίς γκόμενες μήν φοράς πουκάμισα,
ούτε ρούχα πολύχρωμα καί παπούτσια κλασικά.Νά ντύνεσαι Casual μέ καλά Brands καί πάντα σχεδόν γήινα χρώματα.
Γκρί καφέ ανθρακί μαύρα κτλ Εχω μία φίλη σχεδιάστρια μόδας πολλά χρόνια, καί έχει πολλούς γνωστούς μόδιστρους πουστάκια,

Χρεοκοπησε η τυπισα η οχι ακομα; Ο,τι πιο ακυρο εχω διαβασει.
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.211
Like
3.482
Πόντοι
1.706
Οπως τόν "Κόζαρα" στίς Photos πού έχει βάλει -Χωρίς νά θέλω νά τόν μειώσω- επειδή είναι σχετικά κοντός καί καράφλας,
άν βάλει κοστούμι θά μού θυμίζει τόν Θείο Sam από τό Σικάγο.Τό κοστούμι, τό παλτό, καί τό παρκά θέλουν ανάστημα!!
-Βέβαια άν αισθάνεται άνετα καί πιό Cool εγώ μαζί του, στηρίζω-
Το κουστούμι δεν χρειάζεται ανάστημα. Αν είσαι κοντός και καράφλας χρειάζεσαι κουστούμι κι αποφαστικότητα για να κυριαρχήσεις, εν προκειμένω στις γυναίκες. Η αποφασιστικότητα πρέπει να συνδέεται με κάποιο γενικότερο στυλ συμπεριφοράς ή κάποιον τύπο που σου πάει φυσιογνωμικά και μπορείς να καλλιεργήσεις. Πχ ο kman εμφανησιακά και με την κατάλληλη αναβάθμιση θα μπορούσε να μοιάζει με επιχειρηματίας. Αλλά δεν ξέρουμε αν μπορεί να το υποστηρίξει. Πιστεύω όμως ότι χρειάζεται να κατασταλάξει σε έναν τύπο που του πάει, αν θέλει να είναι αποτελεσματικός στο σπόνσοριγκ.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Χρεοκοπησε η τυπισα η οχι ακομα; Ο,τι πιο ακυρο εχω διαβασει.
Ατομο μου άν είχες τό χρήμα καί τήν γνώση στήν μόδα πού έχει η συγκεκριμένη γυναίκα, θά ήσουν πιό εγκρατής!!
Πήγαινε ρώτα ανθρώπους πού γνωρίζουν από μόδα, καί μετά...τά ξαναλέμε!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom