Νέα

Warsaw - Βαρσοβία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TLEVEND
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 853K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.585
Like
6.184
Πόντοι
1.056
Ελβετούς καμάκια πάντως έχω δει Πολωνία,Ουκρανία.Σκανδιναυούς όντως έχει πιο πολλούς.
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.585
Like
6.184
Πόντοι
1.056
Κατέβηκα στο μπαρ του ξενοδοχείου είχε κάτι Ουκρανέζες εξώλεις και προώλεις.Πιάσαμε την κουβέντα,μου λένε με 1000 ζλότυ ερχόμαστε στο δωμάτιό σου,κάνουμε τα πάντα όλα.Δεν έλεγαν πολύ,γίνεται όμως στη ρεσεψιόν ψιλοπανικός από γκόμενες κανονικές και της δουλειάς.Πολύ ωραία περνάνε οι Σλάβοι.Ωραία και η γεύση Ουκρανίας,εδώ συναντιούνται οι σλαβικοί κόσμοι,απόλα έχει ο μπαξές.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
Κατέβηκα στο μπαρ του ξενοδοχείου είχε κάτι Ουκρανέζες εξώλεις και προώλεις.Πιάσαμε την κουβέντα,μου λένε με 1000 ζλότυ ερχόμαστε στο δωμάτιό σου,κάνουμε τα πάντα όλα.

Για ποση ωρα;
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.585
Like
6.184
Πόντοι
1.056

Τις κρατάς όσο θες φαντάζομαι.Θα κοιμηθείς λένε σαν πουλάκι.Μου είπαν οτι αράζουν κάθε νύχτα στο ξενοδοχείο είναι το βραδινό τους επάγγελμα,το πρωί είναι kosmetolog.
H άλλη γνωστή Πολωνέζα που έχω που μένει Ντύσσελντορφ ήταν στο NYX,πολύ κοντά και μου λέει δεν μπορώ να σε δω έχω επαγγελματική συνάντηση για το project που ετοιμάζω.Θα συναντηθούμε την Παρασκευή λέει αύριο πάω Πόζναν.Γενικά όλο κάτι κάνουν,είναι απασχολημένες.Μόνο οι Ουκρανέζες και οι Λευκορρωσίδες είναι αραχτές και δεν έχουν άγχος.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
Τις κρατάς όσο θες φαντάζομαι.Μου είπαν οτι αράζουν κάθε νύχτα στο ξενοδοχείο είναι το βραδινό τους επάγγελμα,το πρωί είναι kosmetolog.

Η συνηθης ταριφα ειναι 1000ρικο για κανα 3ωρο
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.585
Like
6.184
Πόντοι
1.056
Η συνηθης ταριφα ειναι 1000ρικο για κανα 3ωρο

1000 και τις δύο μαζί.Αυτές είναι καραουκρανές,αν και η μία είναι μισή Πολωνέζα.Αλλά το στυλ είναι εντελώς ουκρανικό.
Γενικά οι Ουκρανέζες δεν ξεχωρίζουν εδώ.Τις ψιλοσβήνουν οι Πολωνέζες.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
1000 και τις δύο μαζί.

1000 και οι δυο για ολη τη νυχτα ειναι τζαμπα. Μαλλον εννοουσαν καμια ωρα η δυο. Αλλα αμα δεν ηταν και ωραιες, λογικο ειναι να ριξουν τις τιμες, αφου ο ανταγωνισμος στην πολη ειναι τεραστιος.
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.585
Like
6.184
Πόντοι
1.056
1000 και οι δυο για ολη τη νυχτα ειναι τζαμπα. Μαλλον εννοουσαν καμια ωρα η δυο. Αλλα αμα δεν ηταν και ωραιες, λογικο ειναι να ριξουν τις τιμες, αφου ο ανταγωνισμος στην πολη ειναι τεραστιος.

Μιλήσαμε κιόλας,ξέρεις πώς είναι αυτά.Ανάλογα και με τον πελάτη.Βασικά κατάλαβα οτι είναι της δουλειάς αλλά έπιασα κουβέντα να δω τι παίζει.
Προτιμάω να χώσω μια χιλιάρα για να έχω ευκαιρία με μια Πολωνέζα οχτάρι,εννιάρι στο Σεν παρά να τα σκορπάω εδώ κι εκεί.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.585
Like
6.184
Πόντοι
1.056

Ρωσικά,πολωνικά.Ηταν πολύ άνετη συζήτηση.Οι Ουκρανέζες σε διευκολύνουν πολύ στα κάνουν όλα εύκολα.
Εδώ οι πάντες με θεωρούν Πολωνό,εμφανισιακά λένε μοιάζεις Πολωνός,καμία σχέση με Ελληνα.Και αγγλικά να τους μιλήσω ξανά πολωνικά μου μιλάνε.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
Ρωσικά,πολωνικά.Ηταν πολύ άνετη συζήτηση.

Αν μπορεις και μιλας σε αυτες τις γλωσσεις εχεις ενα εξτρα 1000% αβανταζ

Μονο με αγγλικα πεφτεις σε κατω απο το 20% των δυνατοτητων και πολυ λεω
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.585
Like
6.184
Πόντοι
1.056
Αν μπορεις και μιλας σε αυτες τις γλωσσεις εχεις ενα εξτρα 1000% αβανταζ

Μονο με αγγλικα πεφτεις σε κατω απο το 20% των δυνατοτητων και πολυ λεω

Χρησιμοποιείς πολωνικές λέξεις και όπου δε θυμάσαι τη λέξη γεμίζεις με ρωσικά ή τσέχικα καμιά φορά και αυτές καταλαβαίνουνε.Ολα τα καταλαβαίνουνε.Και αυτές τα ανακατεύουνε,μιλάνε ουκρανοπολωνορωσικά.
Οι Πολωνέζες εδώ μιλάνε πολύ γρήγορα αλλά είναι αρκετά ευγενικές.Γενικά πολύ αποτελεσματικοί,φοβερό σέρβις.Παντού Πολωνοί και Ουκρανοί στις θέσεις,δε βλέπεις πάκια,αράπηδες,Αραβες,Αλβανούς κτλ.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.672
Κριτικές
6
Like
11.043
Πόντοι
3.936
Όλη μέρα στο ξενοδοχείο ήσουν ρε ναυάγιο και έκανες google translate τις πολωνικές πορνοαγγελίες και έπαιρνες τηλέφωνα και σου απαντούσαν πολωνικά οπότε δεν κατάφερες ούτε καν να γαμήσεις οπότε έκανες βόλτες σαν χαζός μόνος σου χριστουγεννιάτικα ενώ οι πολωνοί ήταν με παρέες και με τις γκόμενες τους.

Τυπε δεν ξερω πως εβγαλες το παραπανω συμπερασμα απο τα σχολια μου
Πιο πανω στα σχολια του Syrios ειχες κανει "like" αρα συμφωνεις με αυτα που σου εγραψε..
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.585
Like
6.184
Πόντοι
1.056
Τα καλύτερα μουνιά τα γαμάνε οι Πολωνοί.Είναι και ψιλοάδικο ξένοι που είναι πιο εμφανίσιμοι να αρκούνται σε μπάζα στις χώρες τους και να τους βγάζουν και την πίστη ενώ οι Πολωνοί γαμάνε αφρό στο χαλαρό.
Είναι η ντόπια νοοτροπία κυρίως από τις γυναίκες αλλά και τους άντρες που το προκαλεί αυτό.
Ολες εδώ κάνουνε κρα για γκόμενο,δε βλέπεις φεμινισμούς,δυνατές γυανίκες κτλ.Τα rajstopy(μίνι με καλσόν) και μπότες με τακούνια δίνουν και παίρνουν.Είδα όμως και μερικές lesbes.Να είναι η μία με την κουστουμιά ή και το παπιγιόν και η άλλη με το αέρινο φορεματάκι χεράκι χεράκι.Στα κλαμπ όμως δε βλέπεις γυναίκες να φιλιούνται στο στόμα όπως Τσεχία,παίζει όμως να πιάσει η μία τα βυζιά της άλλης.

Βλέπω εδώ επίσης και πολλούς μαλάκες Γάλλους και ορίτζιναλ Γάλλους και Αραβογάλλους.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.672
Κριτικές
6
Like
11.043
Πόντοι
3.936

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.667
Κριτικές
183
Like
43.732
Πόντοι
21.896
Αν μπορεις και μιλας σε αυτες τις γλωσσεις εχεις ενα εξτρα 1000% αβανταζ

Μονο με αγγλικα πεφτεις σε κατω απο το 20% των δυνατοτητων και πολυ λεω
Φαγωθηκες με Πολωνία ......
έλα Ζάμπια Ζιμπάμπουε Κένυα Σιέρα Λεόνε που ξέρεις αγγλικά κ θα γίνει συννενόηση 100%:confused:
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
Τα καλύτερα μουνιά τα γαμάνε οι Πολωνοί.Είναι και ψιλοάδικο ξένοι που είναι πιο εμφανίσιμοι να αρκούνται σε μπάζα στις χώρες τους και να τους βγάζουν και την πίστη ενώ οι Πολωνοί γαμάνε αφρό στο χαλαρό.
Είναι η ντόπια νοοτροπία κυρίως από τις γυναίκες αλλά και τους άντρες που το προκαλεί αυτό.
Ολες εδώ κάνουνε κρα για γκόμενο,δε βλέπεις φεμινισμούς,δυνατές γυανίκες κτλ.Τα rajstopy(μίνι με καλσόν) και μπότες με τακούνια δίνουν και παίρνουν.Είδα όμως και μερικές lesbes.Να είναι η μία με την κουστουμιά ή και το παπιγιόν και η άλλη με το αέρινο φορεματάκι χεράκι χεράκι.Στα κλαμπ όμως δε βλέπεις γυναίκες να φιλιούνται στο στόμα όπως Τσεχία,παίζει όμως να πιάσει η μία τα βυζιά της άλλης.

Βλέπω εδώ επίσης και πολλούς μαλάκες Γάλλους και ορίτζιναλ Γάλλους και Αραβογάλλους.

Ενταξει ηταν και πολυ τυχεροι. Ευθυγραμμιστηκαν ολοι οι πλανητες. Δες ποσες συγκυριες συνεπεσαν
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.667
Κριτικές
183
Like
43.732
Πόντοι
21.896
Συνήθως οι αγγλόφωνες αραπινες είναι πιο άσχημες από της γαλλόφωνες κ πορτογαλοφωνες
Γενικά άλλη εσάνς στις γαλλόφωνες
Συνήθως οι σπονσορετες στις γαλλόφωνες αρκούνται σε γλυκολογα ενώ στις αγγλόφωνες με καμιά μακαρονάδα

Τις προάλλες κατέβηκα αργά βράδυ με τις πιτζάμες στο λόμπι στο ξενοδοχείο στην Αφρική κ είδα πέντε μαύρες και είπα.....εσύ εσύ εσύ και εσύ ανεβείτε στο 305 δωματίου γρήγορα ...
:confused:
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.585
Like
6.184
Πόντοι
1.056
Είναι η σλαβική κουλτούρα.Οι γκόμενες πρέπει να είναι περιποιημένες,καλοντυμένες,πρόσχαρες,καλοσυνάτες,θηλυκές κτλ,άμα η άλλη είναι ξινή,ο ένας της μυρίζει ο άλλος της βρωμάει παίρνει τον πούλο.Εχουν χαμηλα τον αμανέ οι Σλάβες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom