Νέα

Warsaw - Βαρσοβία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TLEVEND
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 859K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.288
Like
18.364
Πόντοι
3.656
Ηταν φοβερες εποχές τοτε.Και τι να πούμε για την Τσεχια το 2005 ή τη Λευκορωσία.Εχανες τη μπάλα στα κλαμπ.Βεβαια τα γράφουμε ξανα και ξανα και δεν παει κανείς.Και τοτε που τα έγραφα ελάχιστοι πηγαίνανε.
Πρέπει όμως να το έχεις μέσα σου.Επαιρνα π.χ. το τρένο από Στουτγγάρδη για Πόζναν 9 ώρες μόνο για να μείνω το Σαββατόβραδο για να χτυπήσω τα κλαμπ.Εφτανα 20.00 Πόζναν,έμπαινα στα κλαμπ 22.30 και την επόμενη μέρα Κυριακή αναχωρούσα 10.00 το πρωί για Γερμανία.Το ίδιο έκανα και με το Πίλσεν,εφτάωρο από Φρανκφούρτη για να περάσω ένα Σαββατόβραδο.
Αυτά για να τα κάνεις 10 ώρες ταλαιπωρία με το τρένο μόνο και μόνο για να έχεις την ευκαιρία να χτυπήσεις τη νύχτα στα πολωνικά και τσέχικα κλαμπ με επιστροφή την επόμενη άλλες 10 ώρες πρέπει να είσαι πολύ κωλοπετσωμένος.
Η έπαιρνα αεροπλάνο από Φρανκφούρτη έφτανα Κίεβο 19.00,γαμούσα γκόμενες,ξενυχτούσα στα κλαμπ και την επόμενη μέρα Κυριακή γυρνούσα από Κίεβο στις 10.00 το πρωί.Πρέπει να είσαι συνεχώς στη γύρα να ανοίγεις ευκαιρίες.Τα αγαθά κόποιος κτώνται.

Γιατί δεν ψάχτηκες ρε αρχηγέ να μείνεις μόνιμα σε κάποιο μουνολίβαδο κι έτρωγες τέτοιες ταλαιπωρίες;Μπορεί να μην έβγαζες τόσο χρήμα αλλά γούστα θα'βγαζες κάθε μέρα κι όχι μόνο ένα ΣΚ.Εκτός αν το'παιζες Γερμανός (όπως ο Roosh Αμερικανός) για να τσιμπάνε οι γκόμενες
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Γιατί δεν ψάχτηκες ρε αρχηγέ να μείνεις μόνιμα σε κάποιο μουνολίβαδο κι έτρωγες τέτοιες ταλαιπωρίες;Μπορεί να μην έβγαζες τόσο χρήμα αλλά γούστα θα'βγαζες κάθε μέρα κι όχι μόνο ένα ΣΚ.Εκτός αν το'παιζες Γερμανός (όπως ο Roosh Αμερικανός) για να τσιμπάνε οι γκόμενες

Να μείνεις μόνιμα δε λεει γιατι θα χάσεις λεφτα.Μονιμα θα μπορούσα να μείνω Μοσχα,Πράγα ή Βαρσοβία,στις άλλες πόλεις θα βαριόμουνα.Εσυ θα πηγαινες να μείνεις μόνιμα Κρήτη για να γαμας Χερσόνησο?Το καλύτερο είναι δουλειά στη Δυση και γαμησια στην ανατολη.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.288
Like
18.364
Πόντοι
3.656
Να μείνεις μόνιμα δε λεει γιατι θα χάσεις λεφτα.Μονιμα θα μπορούσα να μείνω Μοσχα,Πράγα ή Βαρσοβία,στις άλλες πόλεις θα βαριόμουνα.Εσυ θα πηγαινες να μείνεις μόνιμα Κρήτη για να γαμας Χερσόνησο?Το καλύτερο είναι δουλειά στη Δυση και γαμησια στην ανατολη.

Το καλύτερο είναι δουλειά και γαμήσια στο ίδιο μέρος.Κι εδώ πχ αν γαμούσαν όλοι,μια χαρά θα βρίσκανε και την Ελλάδα και τις ελλεεινίδες

Πάντως κι εγώ για πρωτεύουσες λεω να ψαχνόσουν,όχι στο Κατοβίτσε ή στο Νοβγκοροντ ξερω γω,και στην Ελλα΄δα εξάλλου είμαι ο πρώτος που λεω ότι μόνο Αθήνα και Θεσσαλονίκη αξ΄ίζει να μένεις (κι ας είναι τριμπούρδελα) αν θέλεις ζωή
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.147
Like
871
Πόντοι
96
Λεφτά να έχεις αρχηγέ να γαμας..αν και καιτ μου λέει τι λβοφ θα έχει φετινές πουτανες τώρα άμα γίνει πόλεμος..τ9ο σινδιαζεις σεξοτουρισμος Πολωνία Ουκρανία καλοκαίρι 2022?
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.147
Like
871
Πόντοι
96
Το καλύτερο είναι δουλειά και γαμήσια στο ίδιο μέρος.Κι εδώ πχ αν γαμούσαν όλοι,μια χαρά θα βρίσκανε και την Ελλάδα και τις ελλεεινίδες

Πάντως κι εγώ για πρωτεύουσες λεω να ψαχνόσουν,όχι στο Κατοβίτσε ή στο Νοβγκοροντ ξερω γω,και στην Ελλα΄δα εξάλλου είμαι ο πρώτος που λεω ότι μόνο Αθήνα και Θεσσαλονίκη αξ΄ίζει να μένεις (κι ας είναι τριμπούρδελα) αν θέλεις ζωή
Τότε η Γερμανία είναι για εσένα αρχηγέ.. Γεματη ανατολικοευρωπεες είναι η Γερμανία.. Φουλ λέμε.. Πολωνεζες Τσέχες ρωσοουκρανες αλλά και βαλκανικές φουλ, αλβανιδες, ρουμανες, σερβες, λροατισες, μακεδονισες, Βουλγάρες.. Για ψάξου για Γερμανία.. Και η Πολωνία δίπλα είναι αν μένεις Βερολίνο.. Για Αγγλία μονιμα είναι όχι από εμένα αφού είναι φουλ στις αραπινες από Αφρική και στις ινδες??
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Παρελάσεις στην Czestochowa κρατάνε το ηθικό ψηλά.Κλασσικές Πολωνέζες στο 1:15,στο 6:10 και στο 26:15.Στο πρόσωπο δε λένε πολλά,πολύ ομοιόμορφες αλλά πρόσχαρες και κορμιά θανατηφόρα.

 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.288
Like
18.364
Πόντοι
3.656
Τότε η Γερμανία είναι για εσένα αρχηγέ.. Γεματη ανατολικοευρωπεες είναι η Γερμανία.. Φουλ λέμε.. Πολωνεζες Τσέχες ρωσοουκρανες αλλά και βαλκανικές φουλ, αλβανιδες, ρουμανες, σερβες, λροατισες, μακεδονισες, Βουλγάρες.. Για ψάξου για Γερμανία.. Και η Πολωνία δίπλα είναι αν μένεις Βερολίνο.. Για Αγγλία μονιμα είναι όχι από εμένα αφού είναι φουλ στις αραπινες από Αφρική και στις ινδες??

Για μετανάστευση έπρεπε να ψαχτώ νωρίτερα.Τώρα κοντα στα 40 είναι αργά
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Πολωνικό πάρτυ προ κοβίντ.



Και επί κοβίντ.




Φανταστείτε ένα Βαλκάνιο ψωλέα εκεί μέσα.Θα θέριζε.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.147
Like
871
Πόντοι
96
Πολωνικό πάρτυ προ κοβίντ.



Και επί κοβίντ.




Φανταστείτε ένα Βαλκάνιο ψωλέα εκεί μέσα.Θα θέριζε.
πολυ ωραια μωρα..οι πολωνεζες μοιαζουν λιγο στις αλβανιδες η ειναι ιδεα μου??ειδικα η ξανθια με τα κοκκινα στο ενερτζι κλαμπ μου θυμισε μαι γνωστη μου αλβανιδα
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Οχι,δε μοιάζουν με Αλβανιδες.Αυτό είναι σίγουρο.
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.347
Like
3.664
Πόντοι
1.706
Όπου νάναι τελειώνω ένα εργασιοπορνοτουριστικό site και εξετάζω διάφορες συνεργασίες για monetization. Βρήκα μέχρι στιγμής μία ρωσική πλατφόρμα που καλύπτει μουνολίβαδα και Ασία σε θέματα κρατήσεων (πτήσεις, ξενοδοχεία, car rental, ταξιδιωτική ασφάλεια, tours κλπ).

Δηλαδή θα παίρνω προμήθεια από κρατήσεις που θα γίνονται στο site μου, αλλά, σαν συνεργάτης, θα έχω και εκπτώσεις και εννοείται ότι θα επωφεληθώ για να κάνω επελάσεις στις συγκεκριμμένες περιοχές.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.870
Κριτικές
15
Like
11.878
Πόντοι
3.846
πολυ ωραια μωρα..οι πολωνεζες μοιαζουν λιγο στις αλβανιδες η ειναι ιδεα μου??ειδικα η ξανθια με τα κοκκινα στο ενερτζι κλαμπ μου θυμισε μαι γνωστη μου αλβανιδα
Να πας σε κανένα οφθαλμίατρο καλύτερα και σταμάτα να ποστάρεις τέτοιες χαζομάρες.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Σεξυ πολωνική προφορά και εμφάνιση γραφείου για Πολωνέζες.



Με τέτοιες εμφανίσεις πώς να μην εμπνέονται οι εργαζόμενοι για μάξιμουμ growth?

Dj Keplinka.

 
Τελευταία τροποποίηση:

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Dj Kris νέο χαρέμι στη Γκτύνια.Αλλη φάση.


Dj Matys.Κλασσική ανατολική Ευρώπη.

 
  • Like
Αντιδράσεις: cool11

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Τώρα λέει γίνεται πανικός Ρζέσοφ με Ουκρανές προσφυγοπούλες.Σπεύσατε.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Αφου εκλεισε η πρωην ΕΣΣΔ ερμητικα θα αναγκαστω παλι να γαμησω Πολωνια.Τι τραβαμε και εμεις οι σπονσορες.Παντως πολυ πραμα.Πολωνεζες,Ουκρανεζες,Λευκορωσιδες το βασιλειο της Πολωνιας αντεπιτιθεται.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Studniowka.Πολωνικοί ρομαντισμοί,ξέφρενα σλαβικά πάρτυ.
Αμα δείτε Ελλάδα ή Γερμανία καυλιάρα μαθήτρια να χορεύει έτσι πάνω στις πλάτες συμμαθητή όπως η τύπισσα στο 3:16,καυλιάρα ξανθιά να χτυπιέταθι όπως η γκόμενα στο 6:25 ή τύπους να κάνουν πουσάπς στην πίστα ενώ οι γκόμενες χορεύουν δίπλα καλά κρασιά.


Κοιτάξτε τους τυχεράκηδες Πολωνούς με το χαμόγελο μετά το 8:17 τι μουνάκια κυκλοφοράνε.
Βλέπετε εδώ πώς χορεύουν οι Πόλκες μετά το 4:02.Ωραιότατο ντίσκο πόλο,προοργασμική κατάσταση.

 
Τελευταία τροποποίηση:

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.288
Like
18.364
Πόντοι
3.656
Αμα δείτε Ελλάδα ή Γερμανία καυλιάρα μαθήτρια να χορεύει έτσι πάνω στις πλάτες συμμαθητή όπως η τύπισσα στο 3:16,καυλιάρα ξανθιά να χτυπιέταθι όπως η γκόμενα στο 6:25 ή τύπους να κάνουν πουσάπς στην πίστα ενώ οι γκόμενες χορεύουν δίπλα καλά κρασιά.

Γερμανία γιατί είναι απίθανο να το δεις;Άμα πιουν και οι Γερμανίδες δεν χορεύουν;

Μόνο εδώ που δεν πίνουν σταγόνα αλκόολ είναι ακούνητες,αχόρευτες,με τα κινητά στο χέρι όλη την ώρα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom