Νέα

Warsaw - Βαρσοβία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TLEVEND
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 859K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.870
Κριτικές
15
Like
11.878
Πόντοι
3.846
Τι έχει μείνει?Ειχα παει Πόζναν πριν ένα χρόνο και εχασα τη μπάλα.Παντου μουναρες και ξεκωλα φοβερή νυχτερινή ζωη.Και τίγκα στις Ουκρανεζες.Τωρα βέβαια έχει ανταγωνισμό οι Πολωνοι ντυνονται καλα,γυμναζονται,κυκλοφορανε καλα αμαξια και μερικοι έχουν παραδακι.Οι γκόμενες τώρα είναι πολύ πιο περιποιημενες απο ο,τι στο παρελθον,κομμωτηρια λουσα,νυχια,μεικ απ τα πάντα ολα.
Πριν ένα χρόνο;;
Είσαι σίγουρος για τα λεγόμενα σου;

Η Πολωνία είχε κλεισίματα και πιο αυστηρά μέτρα λόγω Covid πριν ένα χρόνο.
Και Posnan δεν είναι χωριουδακι να κάνει ο,τι θέλει, σίγουρα τηρούσαν τα μέτρα και εκεί.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.288
Like
18.364
Πόντοι
3.656
Σλαβικές καταστάσεις.Το βίντεο ξεκινά με Πολωνέζες και τρομπόνια,ακολούθως μαζορέτες και μετά το 11:30 Πολωνέζες με παραδοσιακές ενδυμασίες σε τσάρλεστον χορούς.Το ηθικό ψηλά.
Αν δεις τέτοια θεάματα ελληνική ή γερμανική επαρχία καλά κρασιά.

Πού να τα δεις,θα θίγονταν οι λοατκι,φεμιναζί,λάθρο και όλη η νεοταξίτικη ανωμαλία
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Πριν ένα χρόνο;;
Είσαι σίγουρος για τα λεγόμενα σου;

Η Πολωνία είχε κλεισίματα και πιο αυστηρά μέτρα λόγω Covid πριν ένα χρόνο.
Και Posnan δεν είναι χωριουδακι να κάνει ο,τι θέλει, σίγουρα τηρούσαν τα μέτρα και εκεί.

Εδώ μια Λευκορρωσίδα και μια Ουκρανέζα σείονται στους ρυθμούς του ρεγκαιτόν στο Πόζναν Σεπτέμβριο του 2020.


Ρομαντικοί εναγκαλισμοί στο Κράκωβ Ιούνιος 2021.

eYZ60o.jpg


ikyrMd.jpg
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.147
Like
871
Πόντοι
96
Πολωνία βρίσκεις ντοπιες πουτανες η είναι όλες από Ουκρανία? Επίσης Πολωνία μπορεί να φλερταρεις πχ στο δρόμο στο μετρό η στη στάση η είναι σαν την Ελλάδα που άμα δεν σε ξέρουν δε μιλάνε? ?
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.870
Κριτικές
15
Like
11.878
Πόντοι
3.846
Πολωνία βρίσκεις ντοπιες πουτανες η είναι όλες από Ουκρανία? Επίσης Πολωνία μπορεί να φλερταρεις πχ στο δρόμο στο μετρό η στη στάση η είναι σαν την Ελλάδα που άμα δεν σε ξέρουν δε μιλάνε? ?
Ξέρεις Πολωνικά;
Αλλιώς ξέχνα το να την πεσεις σε γκόμενα στον δρόμο.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Πολωνία βρίσκεις ντοπιες πουτανες η είναι όλες από Ουκρανία? Επίσης Πολωνία μπορεί να φλερταρεις πχ στο δρόμο στο μετρό η στη στάση η είναι σαν την Ελλάδα που άμα δεν σε ξέρουν δε μιλάνε? ?

Οι Πολωνέζες είναι γενικά τρελιάρες.Οπότε όλα γίνονται.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Πονηρές Πολωνέζες προειδοποιούν δε θα κάνουν σεξ με το γκόμενο αλλά τον ψειρίζουν.


Κλασσικές Πολωνέζες.Το πρόσωπο παίζει αλλά το σώμα σκίζει κωλέους.




 
Τελευταία τροποποίηση:

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Πολωνός κλαμπάκιας.Κάπως έτσι είναι η ατμόσφαιρα τη νύχτα.


Ολες με τα τσιμπουκόχειλα,τις βυζάρες,τα σορτσάκια,τις μπουτάρες να χορεύουν σουπερσέξυ γενικά η νύχτα της Πολωνίας δεν παίζεται.

Kocham Polki(αγαπώ τις Πολωνέζες).



Γενικά οι Πολωνοί είναι σωβινιστές σε αυτό το θέμα.Αγαπώ τις Ελληνίδες τραγούδι δύσκολα θα βρείτε.

Δε με καυλώνουν οι Αμερικάνες οι Γερμανίδες δε με ανάβουν,ούτε οι Αραπίνες,γουστάρω τις δικές μας Σλάβες.

 
Τελευταία τροποποίηση:

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.147
Like
871
Πόντοι
96
Οι Πολωνέζες είναι γενικά τρελιάρες.Οπότε όλα γίνονται.
Έχω την εντύπωση ότι οι πολωνεζες πρέπει να μιλάνε και πολύ πιο καλά αγγλικά από τις ελλεινιδες οπότε no problem, μπορείς να δοκιμάσεις πουτανοποιηση με δωράκι σε στάσεις λεωφορείου μέτρο στις πλατείες σε malls?
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.147
Like
871
Πόντοι
96
Πολωνία είναι και η ατμόσφαιρα ερωτική.. Ωραία μουνιά κάστρα λες και παίζεις σε ταινία,middle age και έτσι.. Μπορεις να κανεις ωραίο παιχνίδι..σου έχετε να βγεις από το κάστρο με πανοπλία ιππότη και να αρχίσεις να γαμας τις ξανθουλες?.. Ένας Βαλκάνιους γαμιάς θα παίζει μπάλα σε τέτοιο περιβάλλον.. Ελλάδα τι να γαμισεις είναι όλα αντικουκου το περιβάλλον οι ελλεινιδες η ατμοσφερα.. Πολωνία είναι λες και παίζεις σε ερωτική ταινία με τέτοια τοπία και γκομενες??⛪
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Όντως ετσι είναι.Εμφανιζεσαι σα ρομαντικός Βαλκανιος ιππότης πανω στο ασπρο εργαλείο και οι Σεξοπωλωνες πέφτουν στην αγκαλιά σου.Γενικα υπάρχει τρελός ρομαντισμός Πολωνία παλιά ήταν πιο ακραία.
Θυμάμαι μου λέει μια Πολωνεζα που ειχα φέρει Αθήνα το 2008.Δε μου αρέσει η μοδα στην Πολωνία.Γιατι kochanie? τη ρωταω.Νομιζω λέει οτι οι Πολωνεζες δείχνουν τα βυζιά τους πάρα πολύ μου λέει.Οντως λεω πολυ κακο γουστο στο ντυσιμο,πώς θα νιώθει ενας αντρας βλέποντας το?
Μετά με ρωτάει σε παρακαλώ μπορείς να με πας στο πολωνικο εστιατόριο στην Αθήνα.Φυσικα μωρό μου της λεω.Αν παμε μου λέει εκεί για φαγητό μπορώ να σου γλυψω τον πουτσο στην τουαλέτα.Καλη ιδέα λεω kochanie.
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.147
Like
871
Πόντοι
96
Όντως ετσι είναι.Εμφανιζεσαι σα ρομαντικός Βαλκανιος ιππότης πανω στο ασπρο εργαλείο και οι Σεξοπωλωνες πέφτουν στην αγκαλιά σου.Γενικα υπάρχει τρελός ρομαντισμός Πολωνία παλιά ήταν πιο ακραία.
Θυμάμαι μου λέει μια Πολωνεζα που ειχα φέρει Αθήνα το 2008.Δε μου αρέσει η μοδα στην Πολωνία.Γιατι kochanie? τη ρωταω.Νομιζω λέει οτι οι Πολωνεζες δείχνουν τα βυζιά τους πάρα πολύ μου λέει.Οντως λεω πολυ κακο γουστο στο ντυσιμο,πώς θα νιώθει ενας αντρας βλέποντας το?
Μετά με ρωτάει σε παρακαλώ μπορείς να με πας στο πολωνικο εστιατόριο στην Αθήνα.Φυσικα μωρό μου της λεω.Αν παμε μου λέει εκεί για φαγητό μπορώ να σου γλυψω τον πουτσο στην τουαλέτα.Καλη ιδέα λεω kochanie.
Και όρεξη για σεξ να μην έχεις θα καβλοσεις με ένα τέτοιο πολωνικο μουνι.. Με τις ελλεινιδες είναι το ανάποδο.. Ενώ έχεις όρεξη ξεκαβλωνεις μετά που θα βγείτε..
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Πολωνικό πάρτυ.Σλαβικές καταστάσεις.


Ροζ χείλια.Γκόμενες και κλασσικοί Πολωνοί ομορφάντρες.


Τυπικές Πολωνέζες.Στο πρόσωπο δε λένε πολλά αλλά κορμιά θανατηφόρα.Κλασσική ανατολική Ευρώπη.


Εδώ ο Πολωνός έχει πάρει δουλειά για το σπίτι.


 
Τελευταία τροποποίηση:

Count Montechristo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2021
Μηνύματα
404
Κριτικές
4
Like
1.665
Πόντοι
481
Η Πολωνία είναι όντως πολύ όμορφη χώρα με ωραίες γυναίκες. Δεν ξέρω αν οι Πολωνές είναι εύκολες γιατί δεν πήγα μόνος, ξέρω όμως πως υπάρχουν πολλές βίζιτες, όμορφες, σε πολύ χαμηλές τιμές. Σίγουρα θα επιστρέψω μόνος μου κάποια στιγμή
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Βουκολικές καταστάσεις στη μοντέρνα Πολωνία.


Το πολωνικό πάρτυ κατακτά την Αμερική.Βλέπετε στο 2:15 την τύπισσα με το ξεσκισμένο σορτσάκι.Τέτοια φορούσαν συχνά οι Πολωνέζες που συνοδεύονταν έχανες τη μπάλα.


Πολωνέζες και σορτσάκια πάνε μαζί.Είναι να μην περάσεις τον Οντερ και αμέσως ο πότσος μεγαλώνει πέντε πόντους το λιγότερο.



Κλασσικός Πολωνός σείχης κρατάει τις γκόμενες από το λουρί.Γενικώς πολύς ο σεξισμός αλλά δε χαλάει κανέναν στα ανατολικά εδάφη ούτε οι γκόμενες δυσανασχετούν.

 
Τελευταία τροποποίηση:

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Πολωνικό Κποπ.Βυζιά,τακουνάρες και χυσίματα ποτών.Κλασσική ανατολική Ευρώπη.

 

Ahortagos141

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2018
Μηνύματα
262
Like
170
Πόντοι
1
Πολωνικό Κποπ.Βυζιά,τακουνάρες και χυσίματα ποτών.Κλασσική ανατολική Ευρώπη.

kman μπορεις να δωσεις κανα tip για τις γκομενες στην Βαρσοβια γιατι ψηνω να παω με φιλο σε κανα δυο μηνες.
Να χωθω απο πιο πριν dating apps?
η σε καποια συγκεκριμενα σημεια η clubs?
Αλλιως στην τελικη κανενα καλο γραφειο?
Κυριως για ενα βραδυ η max το λιγοτερο 3 ωρες τι τιμες παιζουνε?
Ευχαριστω και παλι.!
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ρώσοι καυλώνουν με το Xdemon στο Βρότσλαβ.Ωραίες γκόμενες λένε.Γενικά όπου εγκρίνουν Ρώσοι είναι καλό.


Βλέπετε οτι όσο περνάει η ώρα αυξάνεται η ψωλαρία στο μαγαζί.Το παράθυρο για να χτυπήσεις γκόμενα είναι μεταξύ 23:30 με 1:00 Πολωνία.Εκτός αν αντέχεις να ξενυχτήσεις ως τις 5.00 για να σκουπίσεις τις μεθυσμένες.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.870
Κριτικές
15
Like
11.878
Πόντοι
3.846
kman μπορεις να δωσεις κανα tip για τις γκομενες στην Βαρσοβια γιατι ψηνω να παω με φιλο σε κανα δυο μηνες.
Να χωθω απο πιο πριν dating apps?
η σε καποια συγκεκριμενα σημεια η clubs?
Αλλιως στην τελικη κανενα καλο γραφειο?
Κυριως για ενα βραδυ η max το λιγοτερο 3 ωρες τι τιμες παιζουνε?
Ευχαριστω και παλι.!
Για ένα βράδυ;
Φίλε νομίζεις μήπως ότι πας στην Ταϋλάνδη ή έχεις μερικά χιλιάρικα να χαλάσεις;
Μάλλον δεν ξέρεις πόσο ακριβή είναι η Βαρσοβία. ?
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.919
Like
1.453
Πόντοι
216
Επικινδυνες οι πολωνεζες;
η 29χρονη που δολοφόνησε το παιδί της! - Με καταγωγή από την Πολωνία -
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom