Νέα

Warsaw - Βαρσοβία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TLEVEND
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 859K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Φοιτητικό πάρτυ Ζιέλονα Γκόρα.Μιλάμε για πόλη 150 χιλιάδων κατοίκων.Μπαίνεις στα κλαμπ μικρών πόλεων και κοντεύεις να χύσεις από το θέαμα.Ετσι ήταν η παλιά Πολωνία.



Κλασσική ανατολική Ευρώπη.Δεν ήταν δυνατόν να φύγεις αγάμητος σε τέτοιο περιβάλλον.
 
Τελευταία τροποποίηση:

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.870
Κριτικές
15
Like
11.878
Πόντοι
3.846
Λοιπόν να μοιραστώ και εγώ την επιτυχημένη εμπειρία μου γύρω από τα ερωτικά μασαζ.

Βρήκα δύο από τα καλύτερα μασατζιδικα στο κέντρο του Βροτσλαβ.
Μετά από διαπραγμάτευση και έρευνα για το τι προγράμματα προσφέρει το καθένα, αποφάσισα να πάω στο ένα (Bogini) που ήταν και με το πιο ενδιαφέρον body to body πρόγραμμα. Μιλήσαμε μέσω whatsapp, μου έστειλε φωτο της κοπέλας και κλείσαμε το ραντεβού.

Εδώ ήθελε προσοχή και στο νόμισμα πληρωμής.
- αν πλήρωνα σε Ευρώ, θα έδινα 50€ για 45 λεπτά
- γυρνάω τη σελίδα τους στα πολωνικά και βλέπω ότι η αντίστοιχη υπηρεσία σε zloty για 60 λεπτά είναι στα 52€ ?.
Πάω με τη Revolut στο κοντινότερο ΑΤΜ και βγάζω το αντίστοιχο ποσό σε Ζλοτυ.

Πάω στο μασαζτζιδικο και με περίμενε η κοπέλα που είχα κλείσει. Κανονικά θα ήταν κλειστό σήμερα, οπότε μόνο αυτή είχε έρθει. Όλο το μέρος για πάρτυ μας! ?
Να μην τα πολυλογώ, μου πήρε 45 λεπτά να τελειώσω. Παίζει να ήταν το πιο αισθησιακό μασάζ που έχω κάνει, η κοπέλα μου τον έπαιζε με 10 τρόπους, άφηνε άγγιγμα παντού, πετούσε το μουνι στη μαπα, αλλά τσιμπουκια ή σεξ δεν έπαιζε.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ποια μασάζ ρε συ?Τέτοια βρίσκεις και Ελλάδα.Είσαι Βρότσλαβ πήγαινε στους ναούς Grey club,cafe Manana,Mundo,Cherry.Είναι εμπειρία ζωής,καυλάκια ατελείωτα.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Σλαβικοί παράδεισοι.Ζιέλονα Γκόρα μόλις 30 χιλιόμετρα από τα σύνορα με Γερμανία.


 
  • Like
Αντιδράσεις: cool11

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.288
Like
18.364
Πόντοι
3.656
Poznan by night.Κλασσική καυλούπολη.Σλαβική μαγεία.




Εδώ το διάσημο X demon στη Ζιέλονα Γκόρα.Γκόμενες με τη μπανάνα στο στόμα.


Στο 4:25 κλασσική ξανθιά Πολωνέζα κουνάει τον κώλο της στο κλαμπ.Αμα δείτε Γερμανίδες να κουνιούνται έτσι καλά κρασιά.
Στο 9:10 η γκόμενα σταυροπόδι με το κλασσικό μαύρο μίνι φορεματάκι.Εμπαινες στα κλαμπ και έβλεπες μια ντουζίνα τέτοιες να κάθονται η μία δίπλα στην άλλη όλες πρόσχαρες και αν απομακρύνονταν μετά το μπαλαμούτι πήγαινες στις επόμενες.


Ο Devil με μορφή πολωνέζων να κουνάνε κώλους και να κάνουν σταυροπόδια

O Roosh πρέπει να επιστρέψει για να ξορκίσει το κακό εκεί μέσα

rooshjesusbibleirony.jpg
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Αυτά μόνο Πολωνία τα βλέπεις.Να ανεβαίνεις όροφο Κατοβίτσε στα κλαμπ ή να πας Czekolada Poznan και να βλέπεις 5 Πολωνέζες δίπλα δίπλα στο σοφά με τις μπουτάρες,βυζάρες έξω.Να κάθεσαι ανάμεσα και σε λίγο να χουφτώνεις δυο μπούτια δεξιά και δύο αριστερά.Δεν τα έχω δει αλλού αυτά τα σκηνικά.Χώρια τις ζαρτιέρες,τα καυτά σορτσάκια,τα ξέκωλα.Μίνι και ζαρτιέρες στα κλαμπ μόνο Πολωνία έβλεπες.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Το μόνο πιο ξέκωλο που έχω δει Ουκρανία είναι γκόμενες να φοράνε μπλούζα με στρινγκ από κάτω χωρίς φούστα στο κλαμπ και να φαίνεται όλος ο κώλος ή να φοράνε δικτυωτή μπλούζα χωρίς σουτιέν και να βγαίνει η ρώγα μέσα από τη μπλούζα.Αυτά συνήθως τα κάνουνε όταν είναι με γκόμενο,μια φορά ανέβηκα στον πάνω όροφο με τα τραπέζια σε κλαμπ Ουκρανία και βλέπω 3 γκόμενες με μπλούζα μόνο και στρινγκ από κάτω χωρίς φούστα,κάθονταν με έναν τύπο.Προφανώς είχαν βγάλει τις φούστες μέσα,αποκλείεται να τις άφηναν στην πόρτα να μπουν έτσι.
Μια φορά χόρευε μία έτσι δείχνοτας τον κώλο της είχαν χαζέψει όλοι,κάθεται έρχομαι της πιάνω κουβέντα και σε πέντε λεπτά το χέρι μου ήταν πάνω στο γυμνό κώλο.
Αυτά Ουκρανία,Πολωνία φοράνε τα ξεκωλέ σορτσάκια συνήθως όταν έχουν γκόμενο δίπλα.Μιλάμε για τελείως μικροσκοπικά βλέπεις τα πάντα όλα,αυτές να λικνίζονται περπατώντας ή να ποζάρουν και από δίπλα κέρβερος ο σβέρκος.
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.147
Like
871
Πόντοι
96
Φοιτητικό πάρτυ Ζιέλονα Γκόρα.Μιλάμε για πόλη 150 χιλιάδων κατοίκων.Μπαίνεις στα κλαμπ μικρών πόλεων και κοντεύεις να χύσεις από το θέαμα.Ετσι ήταν η παλιά Πολωνία.



Κλασσική ανατολική Ευρώπη.Δεν ήταν δυνατόν να φύγεις αγάμητος σε τέτοιο περιβάλλον.
Τι να κλασουν οι ελλεινιδες μπροστά σε αυτά τα μουνια..
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Polki reprezentuja X-Demon.Οι δαίμονες του roosh.




Πολωνέζες με εσώρουχα και γλυφιντζούρια.


Γενικά υπήρχε τέτοια καύλα στην ατμόσφαιρα που ένιωθες οτι θα γαμήσεις πολύ γρήγορα.Μιλάμε για πόλη 150 χιλιάδων σκεφτείτε τι γινόταν στις μεγάλες πανεπιστημιουπόλεις.
Και τώρα σκέφτομαι να πάω για ΠΣΚ Πόζναν να ρίξω κανάν πούτσο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Δαιμονική Πολωνία.Βασάνιζαν το roosh για 7 χρόνια.



Φοβερή Legnica.



 
Τελευταία τροποποίηση:

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Πολωνία προ δεκαετίας.Πολωνέζες σε πόλη 100 χιλιάδων παραληρούν με τον Αράπη.




Πολωνικό καρναβάλι.


Αμα περιμένετε από Γερμανίδες να κουνηθούν έτσι καλά κρασιά.

Πολωνική ντισκοτέκ.Ωραιότατη σλαβική ατμόσφαιρα.Γενικά τα πολωνικά πάρτυ είναι φοβερά,οι γκόμενες εύθυμες ή σε προοργασμική κατάσταση.



Αμα τύχει να βρεθείς εκεί τραβάς και κανάν πούτσο στο κομφούζιο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Και οι Πολωνέζες Μιλφάρες δεν πάνε πίσω.Βασικά αν συναντήσεις την κόρη και είναι καυλιάρα η μαμά είναι σούπερ καυλιάρα.



Φοβερή Legnica.Γενικά η Πολωνία κωλολέει για τα πάρτυ.


Θυμάμαι τη γκόμενα να με πάει Zgorzelec σε κλαμπ με το που μπαίνω 5 Πολωνέζες με μίνι,ζαρτιέρες και τακούνια στα τραπέζια με καρφώνουν,η γκόμενα κάνει μεταβολή και με βγάζει έξω.Ντρέπομαι λέει δεν είμαι κατάλληλα ντυμένη για το μαγαζί.
 
Τελευταία τροποποίηση:

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.919
Like
1.453
Πόντοι
216
Τι εχει μεινει ομως πια, απο ολα αυτα στην Πολωνια;
Απο τον παλιο καλο καιρο;

Αν και θα πει ισως καποιος, οτι οσο και αν χαθηκε η παλια αιγλη, παλι καλυτερα ειναι απο την υπολοιπη ευρωπη.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.870
Κριτικές
15
Like
11.878
Πόντοι
3.846
Και οι Πολωνέζες Μιλφάρες δεν πάνε πίσω.Βασικά αν συναντήσεις την κόρη και είναι καυλιάρα η μαμά είναι σούπερ καυλιάρα.



Φοβερή Legnica.Γενικά η Πολωνία κωλολέει για τα πάρτυ.


Θυμάμαι τη γκόμενα να με πάει Zgorzelec σε κλαμπ με το που μπαίνω 5 Πολωνέζες με μίνι,ζαρτιέρες και τακούνια στα τραπέζια με καρφώνουν,η γκόμενα κάνει μεταβολή και με βγάζει έξω.Ντρέπομαι λέει δεν είμαι κατάλληλα ντυμένη για το μαγαζί.
Καλά βαζε να θυμάσαι τι γινόταν πριν δέκα χρόνια, ενώ πλέον δεν ισχύει τίποτα από όλα αυτά.

Μάλιστα επιβεβαίωσα και τις τελευταίες μέρες ότι club και χορός δεν επιτρέπεται στην Πολωνία, οπότε ξεχάστε πέσιμο σε γκόμενες με τέτοιο τρόπο.

Μόνο Κύπρο ακόμα χτυπάς Ρωσίδες μέσα σε club, αφού ακόμα υπάρχουν μερικά που επιτρέπουν τον χορό.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Τι εχει μεινει ομως πια, απο ολα αυτα στην Πολωνια;
Απο τον παλιο καλο καιρο;

Αν και θα πει ισως καποιος, οτι οσο και αν χαθηκε η παλια αιγλη, παλι καλυτερα ειναι απο την υπολοιπη ευρωπη.

Τι έχει μείνει?Ειχα παει Πόζναν πριν ένα χρόνο και εχασα τη μπάλα.Παντου μουναρες και ξεκωλα φοβερή νυχτερινή ζωη.Και τίγκα στις Ουκρανεζες.Τωρα βέβαια έχει ανταγωνισμό οι Πολωνοι ντυνονται καλα,γυμναζονται,κυκλοφορανε καλα αμαξια και μερικοι έχουν παραδακι.Οι γκόμενες τώρα είναι πολύ πιο περιποιημενες απο ο,τι στο παρελθον,κομμωτηρια λουσα,νυχια,μεικ απ τα πάντα ολα.
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.147
Like
871
Πόντοι
96
Τι έχει μείνει?Ειχα παει Πόζναν πριν ένα χρόνο και εχασα τη μπάλα.Παντου μουναρες και ξεκωλα φοβερή νυχτερινή ζωη.Και τίγκα στις Ουκρανεζες.Τωρα βέβαια έχει ανταγωνισμό οι Πολωνοι ντυνονται καλα,γυμναζονται,κυκλοφορανε καλα αμαξια και μερικοι έχουν παραδακι.Οι γκόμενες τώρα είναι πολύ πιο περιποιημενες απο ο,τι στο παρελθον,κομμωτηρια λουσα,νυχια,μεικ απ τα πάντα ολα.
Δώσε και άλλο precious ινφο αρχηγέ για πολωνια Ουκρανία,εγώ τα διαβάζω όλα και βλέπω και τα βίντεο από τα κλαμπ.. Τέτοιο μουνι στο ελλαντα ούτε στα όνειρα μας?
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Σλαβικές καταστάσεις.Το βίντεο ξεκινά με Πολωνέζες και τρομπόνια,ακολούθως μαζορέτες και μετά το 11:30 Πολωνέζες με παραδοσιακές ενδυμασίες σε τσάρλεστον χορούς.Το ηθικό ψηλά.


Αν δεις τέτοια θεάματα ελληνική ή γερμανική επαρχία καλά κρασιά.

Ωραιότατα θεάματα στο Cekcyn.

 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: cool11

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.919
Like
1.453
Πόντοι
216
Α ρε Πολωνια με τα ωραια σου. Ο παραδεισος των ανδρων πρεπει να ειναι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom