Νέα

Warsaw - Βαρσοβία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TLEVEND
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 855K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.899
Like
1.420
Πόντοι
216
KOYL καλα τα λες δεν μας ειπες ομως τι θελεις να κανεις,να πορνομεταναστευσεις,να παντρευτεις,να πας να γαμησεις?

Τιποτε απο αυτα. Μια καλή/σοβαρή σχέση.
Πράγματα που στην ελλαδα εχουν καταντησει ανεκδοτο και επιστημονικη φαντασία, με τις απιστευτες παραλογες απαιτησεις, μπαζοελληνίδων!
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Ενδεχομενως να υπαρχουν οι λογοι που λες αλλα ειλικρινα ενα ταξιδι σε μια τετοια χωρα σημερα ειναι πιο ευκολο απο το να παει κανεις στο χωριο του στην Ελλαδα. Πηγαινε εστω για 3-4 μερες.
Αν πας δεν ειναι οτι θα μαθεις αλλα μετα οι ερωτησεις και αποριες σου θα ειναι σε " αλλη βαση" αν καταλαβαινεις τι εννοω.
Δε χρειαζεται πολλα πολλα βρες ενα εισητηριακι 2-3 κατοσταρικα δοσε αλλα 2 για ξενοδοχειο και πηγαινε για λιγες μερουλες, για να χεις μια ιδεα.
Υπαρχει και λεοφωρειο για οσους δεν εχουν και την οικονομικη ανεση για αεροπλανο.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Πάντως την εμπειρία του πολωνικου  club με τις μουναρες να σειονται είναι κάτι που κάθε άντρας πρέπει να ζήσει τουλάχιστον μία φορά.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Πάντως την εμπειρία του πολωνικου  club με τις μουναρες να σειονται είναι κάτι που κάθε άντρας πρέπει να ζήσει τουλάχιστον μία φορά.
Καλα πηγαινε σε ενα σλοβακικο και ελα πες μου μετα.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Υπαρχει και λεοφωρειο για οσους δεν εχουν και την οικονομικη ανεση για αεροπλανο.

2 μερες? και κοστιζει κατι λιγοτερο απο αεροπορικο, συν οτι ξοδεψεις κατα τη διαρκεια της διαδρομης για φαγητο κλπ . Βλεπεις μερη απο την αλλη αν αυτο σε ενδιαφερει
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
2 μερες? και κοστιζει κατι λιγοτερο απο αεροπορικο, συν οτι ξοδεψεις κατα τη διαρκεια της διαδρομης για φαγητο κλπ . Βλεπεις μερη απο την αλλη αν αυτο σε ενδιαφερει
Με το αμαξι κανω 24 ωρες,με το λεωφορειο ειναι 30 περιπου.Το γαμησι ειναι στα συνορα της Φυρομ και της Γιουγκοσλαβιας,που περιμενεις ωρες.
 

Επισκέπτης
Τιποτε απο αυτα. Μια καλή/σοβαρή σχέση.
Πράγματα που στην ελλαδα εχουν καταντησει ανεκδοτο και επιστημονικη φαντασία, με τις απιστευτες παραλογες απαιτησεις, μπαζοελληνίδων!
καλη σοβαρη σχεη θελει πολυυυυυυυυ χρονο και μονο απο κοντα
και πολυ καιρο μαλιστα

φιλε μου οι ξενες ειναι χειροτερες απο τις ελληνιδες σε πολλες φασεις, πχ παιρνουν ενα παιδακι και το ψαχνουν οι μπαμπαδες

καλυτερα παπουτσι απο τον τοπο σου που λενε
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Τιποτε απο αυτα. Μια καλή/σοβαρή σχέση.
Πράγματα που στην ελλαδα εχουν καταντησει ανεκδοτο και επιστημονικη φαντασία, με τις απιστευτες παραλογες απαιτησεις, μπαζοελληνίδων!
Φιλε μου δεν παιζει ρολο η καταγωγη στην γυναικα αλλα στον χαρακτηρα.Απαιτησεις εχουν ολες οι γυναικες,ειτε ελληνιδες ειτε ξενες.
Αν βλεπεις καποια να εχει παραλογες απαιτησεις,απλα την προσπερνας,δεν ειναι και τοσο δυσκολο.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Cool καλα σου λενε οι αλλοι. Αυτα τα θρεντ εδω ειναι περισσοτερο για φτηνες πουτανες στις εν λογω χωρες η εν πασει περιπτωσει που να αξιζουν και γενικα αυτες οι χωρες ειναι για να πας για να γαμας πολλες και ωραιες γυναικες που αλλου δε θα ειχες ενδεχομενως την ευκαιρια να το κανεις.
Αν θες μια γνωμη το να ψαχνεις κατι τετοιο δλδ " καλη και σοβαρη σχεση" κακως το αναζητας εκει και γενικα σε αυτου του ειδους τις χωρες η γενικα το θετεις με εθνικα κριτηρια.
Γιατι οπως λεει ο μαστερ μακροπροθεσμα και αν κολλησεις και συζησεις με ΜΙΑ ολες τεινουν να γινονται ιδιες οι γυναικες λιγο - πολυ.
Εδω εχει νοημα να πας σε τετοιες χωρες για να ριξεις πολλα random μανικια αν τα καταφερεις και αν δεις περι αυτου συζητουν οι περισσοτεροι που συμμετεχουν στο φορουμ.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Εχω πάει σε πολλα κλαμπ στην Τσεχία, Σλοβακία, Ουκρανία, Λευκορωσία, Ουγγαρία αυτό που γίνεται στην Πολωνία μόνο με το Κίεβο μπορεί να συγκριθεί στα κορυφαία club. Είναι αφύσικη εντελώς η ποσότητα από τις μουναρες στην Πολωνία και δε σταματανε να μπαινουν μεταφερεσαι σε μαγικό εξωπραγματικο κόσμο.
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Τιποτε απο αυτα. Μια καλή/σοβαρή σχέση.
Πράγματα που στην ελλαδα εχουν καταντησει ανεκδοτο και επιστημονικη φαντασία, με τις απιστευτες παραλογες απαιτησεις, μπαζοελληνίδων!
Αν ζητας μονο αυτο σε οποιαδηποτε χωρα πας θα βρεις ευκολα ενα πολυ καλο μουνακι για σχεση,εμφανισιακως πως εισαι δεν εχει σχεση,ολοι σε αυτες τις χωρες ειναι κακασχημοι,το οικονομικο ειναι το προβλημα,θες να την φερεις ελλαδα η να πας να μεινεις εκει.

Το τι μουνι μπορεις να χτυπησεις εκει για σχεση δεν θα το πιστεψεις,μουνακια απο χωρια σε χωρες οπως αυτες τις χωρες παρακαλανε να βρουν ανθρωπους να σωθουν.

Και ασε τους σαβουρογαμηδες εδω να κλαιγονται.
Να ξερεις ομως οτι αν θες να φερεις γκομενα στην  ελλαδα ξεχνα το γιατι στην ελλαδα θα ερθει μεγαλη φτωχεια
 

Επισκέπτης
Εχω πάει σε πολλα κλαμπ στην Τσεχία, Σλοβακία, Ουκρανία, Λευκορωσία, Ουγγαρία αυτό που γίνεται στην Πολωνία μόνο με το Κίεβο μπορεί να συγκριθεί στα κορυφαία club. Είναι αφύσικη εντελώς η ποσότητα από τις μουναρες στην Πολωνία και δε σταματανε να μπαινουν μεταφερεσαι σε μαγικό εξωπραγματικο κόσμο.
εγω δεν εχω παει σε οσα εσυ , μονο μοσχα και οδησσο,  εκει παθαινεις ταρακουλο
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Εχω πάει σε πολλα κλαμπ στην Τσεχία, Σλοβακία, Ουκρανία, Λευκορωσία, Ουγγαρία αυτό που γίνεται στην Πολωνία μόνο με το Κίεβο μπορεί να συγκριθεί στα κορυφαία club. Είναι αφύσικη εντελώς η ποσότητα από τις μουναρες στην Πολωνία και δε σταματανε να μπαινουν μεταφερεσαι σε μαγικό εξωπραγματικο κόσμο.
Φιλε ετσι ειναι οπως τα λες,απλα στην σλοβακια οι γυναικες ειναι πιο περιποιημενες,λεω για μπρατισλαβα,κοσιτσε,και πρεσοφ που εχω παει.Και στο πρεσοφ
που ειναι σχετικα μικρη πολη,ειχε παρα πολλες φοβερες γκομενες.Και γουσταρουν πολυ τους ελληνες,ειδικα στο Κοσιτσε που εχει πολλους εληνες φοιτητες,με οποιον
βγαιναμε σχεδον ολοι ειχαν απο μια γκομενιτσα σλοβακα.Και ειναι παρα πολυ πιο σοβαρες απο τις πολωνεζες.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
εγω δεν εχω παει σε οσα εσυ , μονο μοσχα και οδησσο,  εκει παθαινεις ταρακουλο

Για Μόσχα Οδησσο πάω πάσο πιστεύω οτι πρέπει να γινεται εκεί της πουτανας ίσως και τα κορυφαία μουνια του πλανήτη δεν ξέρω κατά πόσο όμως είναι προσεγγισιμες και διαθέσιμες όπως στην Πολωνία.
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.899
Like
1.420
Πόντοι
216
Φιλε μου δεν παιζει ρολο η καταγωγη στην γυναικα αλλα στον χαρακτηρα.Απαιτησεις εχουν ολες οι γυναικες,ειτε ελληνιδες ειτε ξενες.
Αν βλεπεις καποια να εχει παραλογες απαιτησεις,απλα την προσπερνας,δεν ειναι και τοσο δυσκολο.

Ναι, αλλα ολα ειναι θεμα πιθανοτητων. Αλλες απαιτησεις οι αμερικανες & οι αγγλιδες, αλλες οι ελληνιδες, αλλες οι πολωνεζες.
Παντου υπαρχουν ολα.
Αλλα η λογικη μου, μου λεει να στοχευω σε 'δεξαμενες' με καλυτερο υλικο και περισσοτερες πιθανοτητες απο αυτα που επαιξα ως τωρα...ελλαδα, ελληνικο περιβαλλον, και ....ελλεεινιδες!
Πιθανοτητες. Που εχω πιο πολλες, που εχω πιο λιγες.
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Φιλε ετσι ειναι οπως τα λες,απλα στην σλοβακια οι γυναικες ειναι πιο περιποιημενες,λεω για μπρατισλαβα,κοσιτσε,και πρεσοφ που εχω παει.Και στο πρεσοφ
που ειναι σχετικα μικρη πολη,ειχε παρα πολλες φοβερες γκομενες.Και γουσταρουν πολυ τους ελληνες,ειδικα στο Κοσιτσε που εχει πολλους εληνες φοιτητες,με οποιον
βγαιναμε σχεδον ολοι ειχαν απο μια γκομενιτσα σλοβακα.Και ειναι παρα πολυ πιο σοβαρες απο τις πολωνεζες.
Φαινεται δεν θα σε ειδαν εσενα γι αυτο :2funny:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Εμένα οι Σλοβακες μου έκαναν την εντύπωση οτι είναι πολύ πιο συντηρητικές και πολύ λιγοτερο ανετες από τις Τσεχες που είναι  μποεμ και τελειως απελευθερωμενες.Οι Σλοβακες είναι πολύ flaky στα ραντεβού και περιεργες δε γαμιουνται με στρατούς αντρών οπως οι Τσεχες.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Ναι, αλλα ολα ειναι θεμα πιθανοτητων. Αλλες απαιτησεις οι αμερικανες & οι αγγλιδες, αλλες οι ελληνιδες, αλλες οι πολωνεζες.
Παντου υπαρχουν ολα.
Αλλα η λογικη μου, μου λεει να στοχευω σε 'δεξαμενες' με καλυτερο υλικο και περισσοτερες πιθανοτητες απο αυτα που επαιξα ως τωρα...ελλαδα, ελληνικο περιβαλλον, και ....ελλεεινιδες!
Πιθανοτητες. Που εχω πιο πολλες, που εχω πιο λιγες.

Ισα ισα αν θες για "σοβαρη και καλη σχεση" οι αμερικανες και αγγλιδες κλπ δεν θα συνεκτιμησουν τον οικονομικο παραγοντα επειδη δε το χουν αναγκη. Αλλα οι ανατολικοτετοιες σαφες και θα εχουν οικονομικες απαιτησεις σε τελικη αναλυση.
 

Επισκέπτης
Για Μόσχα Οδησσο πάω πάσο πιστεύω οτι πρέπει να γινεται εκεί της πουτανας ίσως και τα κορυφαία μουνια του πλανήτη δεν ξέρω κατά πόσο όμως είναι προσεγγισιμες και διαθέσιμες όπως στην Πολωνία.
Μοσχα εχει τυχει να παω και σε στριπτιτζαδικο (μπορντο λεγοταν)
καπως ετσι θα φανταζονταν ο μωαμεθ τον παραδεισο με τα ουρι
το δε κλαμπ στη Μοσχα το πλεϊμποϊ ηταν τεραστιο και με τρελες χορευτριες
ποτε δεν ειδα τοσα τρελλα μουνια να τρωνε ΠΟΡΤΑ!!!!
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.899
Like
1.420
Πόντοι
216
Cool καλα σου λενε οι αλλοι. Αυτα τα θρεντ εδω ειναι περισσοτερο για φτηνες πουτανες στις εν λογω χωρες η εν πασει περιπτωσει που να αξιζουν και γενικα αυτες οι χωρες ειναι για να πας για να γαμας πολλες και ωραιες γυναικες που αλλου δε θα ειχες ενδεχομενως την ευκαιρια να το κανεις.
Αν θες μια γνωμη το να ψαχνεις κατι τετοιο δλδ " καλη και σοβαρη σχεση" κακως το αναζητας εκει και γενικα σε αυτου του ειδους τις χωρες η γενικα το θετεις με εθνικα κριτηρια.
Γιατι οπως λεει ο μαστερ μακροπροθεσμα και αν κολλησεις και συζησεις με ΜΙΑ ολες τεινουν να γινονται ιδιες οι γυναικες λιγο - πολυ.
Εδω εχει νοημα να πας σε τετοιες χωρες για να ριξεις πολλα random μανικια αν τα καταφερεις και αν δεις περι αυτου συζητουν οι περισσοτεροι που συμμετεχουν στο φορουμ.

Δεν εχω ψευδαισθησεις οτι μιλαω σε φορουμ με μπουρδελα, πουτανες κλπ
Δεν ειμαι εδω για να βρω την 'αγνη' μες το βουρκο της αμαρτιας!
Ειμαι εδω, γιατι εδω μπορεις να βρεις, ή τουλαχιστον ετσι νομιζα, πληροφοριες, που αλλου δυσκολα θα βρεις.
Που να μιλησω δηλαδη με ελληνες, που ξερουν τι περναμε σε τουτη τη σκατοχωρα απο τις ντοπιες, και να με καταλαβει, και να μπορει να μου δωσει πληροφοριες για καθημερινες πολωνεζες;
Αλλα μαλλον μπορει και να εκανα λαθος.
Νομιζα ομως, οτι απο τον καθε ανθρωπο, κατι μπορω να 'παρω' ως πληροφορηση.
Δηλαδη, ακομη κι απο αυτον που μονο πηδα πολωνεζες και τιποτε αλλο, θα μπορουσα να μαθω και κατι σχετικο, περα απο το πολωνικο πηδημα.
Ειμαι ανθρωπος που μαζευω απο παντου πληροφοριες για οτι με ενδιαφερει, οχι μονο απο μια πηγη.
Anyway, μαλλον οτι ηταν να μου πειτε, το ειπατε....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom