Νέα

Warsaw - Βαρσοβία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TLEVEND
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 855K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.612
Κριτικές
31
Like
13.188
Πόντοι
5.097
α και τα αγγλικα ξεχνα τα
συνενοηση μπουζουκι μονο στη βαρσαβα θα βρεις ενα 20% να μιλαει
Πάτε Άνοιξη ...το χειμώνα έχει ψοφοκρυο!
μια χαρα ηταν τελη νοεμβρη ειχα παει ειχε κρυο αλλα αντεχες
και ειχα παει με ντυμενος με νοοτροπια ελλαδας  :grin:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.726
Κριτικές
184
Like
43.967
Πόντοι
21.896
Χριστούγεννα το ΄99;;τι δουλειά είχες εκει;
σωγαμπρος!!!!!!!! :grin:
αγαπουσα την κοπελα μου και ειπα να παω να την δω :grin:και το επομενο χειμωνα πηγαινοντας βιλνιους-που αγαπουσα τοτε εκει ειχα περασει απο πολωνια και πηγα σε φιλικο ζευγαρι μονο 7 μερες!!
εφαγα απο μικρος τις παπαρες μου με τις ξενες και μετα ειπα αντε να κατασταλαξουμε σε ντοπιο πραμα μιας και παπουτσι σοθ απο τον τοπο σου και ας ειναι και μπαλωμενο!!!!
εσυ  να τα βλεπεις προδοτρα >:(
 

chrysa82

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.277
Like
0
Πόντοι
16
α και τα αγγλικα ξεχνα τα
συνενοηση μπουζουκι μονο στη βαρσαβα θα βρεις ενα 20% να μιλαειμια χαρα ηταν τελη νοεμβρη ειχα παει ειχε κρυο αλλα αντεχες
και ειχα παει με ντυμενος με νοοτροπια ελλαδας  :grin:
Έτυχε...ήσουν τυχερός :sunglasses:
 

chrysa82

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.277
Like
0
Πόντοι
16
σωγαμπρος!!!!!!!! :grin:
αγαπουσα την κοπελα μου και ειπα να παω να την δω :grin:και το επομενο χειμωνα πηγαινοντας βιλνιους-που αγαπουσα τοτε εκει ειχα περασει απο πολωνια και πηγα σε φιλικο ζευγαρι μονο 7 μερες!!
εφαγα απο μικρος τις παπαρες μου με τις ξενες και μετα ειπα αντε να κατασταλαξουμε σε ντοπιο πραμα μιας και παπουτσι σοθ απο τον τοπο σου και ας ειναι και μπαλωμενο!!!!
εσυ  να τα βλεπεις προδοτρα >:(
Καλά ρε το ΄99 , τόσο μικρός και παντριολογιόσουν με Πολωνή σαν να σου να κανάς παππους; :2funny: :2funny:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.612
Κριτικές
31
Like
13.188
Πόντοι
5.097
μην πατε ποτε
τωρα η Γκρετσια ειναι τσαμπα κι ερχονται αυτες εδω  :grin:
ντελιβερι  ;)
αποψη μου μεγαλη μαλακια να κανεις ταξιδι για πορνισμο
κανεις ταξιδι για τη πολη για τη χωρα και αν κατσει να πορνισεις καλος
αν ξεκινας παω να γαμησω πρεπει να πας για κανα μηνα  :grin:
σε 5 μερες δεν εχεις μπει ουτε καν στο κλιμα της χωρας ουτε εχεις μαθει τα στεκια


Έτυχε...ήσουν τυχερός :sunglasses:
εμενα μου αρεσει ο βαρυς χειμωνας αρκει να μη δουλευω  :grin:
 

chrysa82

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.277
Like
0
Πόντοι
16
Καλά τα λέει ο Baros ρε παιδιά..ο  ερασιτεχνικός σεξοτουρισμός είναι για γερά πορτοφόλια..
 

Επισκέπτης
αποψη μου μεγαλη μαλακια να κανεις ταξιδι για πορνισμο
κανεις ταξιδι για τη πολη για τη χωρα και αν κατσει να πορνισεις καλος
αν ξεκινας παω να γαμησω πρεπει να πας για κανα μηνα  :grin:
σε 5 μερες δεν εχεις μπει ουτε καν στο κλιμα της χωρας ουτε εχεις μαθει τα στεκια
αν παει καποιος για πορνισμο οπως λες, δικια μου αποψη ειναι οτι η πιο μακρια διαδρομη ειναι απο το δωματιο στο εστιατοριο του χοτελιου  :2funny:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.726
Κριτικές
184
Like
43.967
Πόντοι
21.896
Καλά ρε το ΄99 , τόσο μικρός και παντριολογιόσουν με Πολωνή σαν να σου να κανάς παππους; :2funny: :2funny:
απο μικρος στα βασδανα απο τα 18 μου ημουν euroγκομενος :grin:
ειμαι ομορφοπαιδο τι να κανουμε :grin:!!!
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.612
Κριτικές
31
Like
13.188
Πόντοι
5.097
αξιοθεατα στη βαρσοβια διπλα απο τον σταθμο των τρενων
δωρο της αδελφης ρωσσιας  :grin:
 

Συνημμένα

  • DSC00544.jpg
    DSC00544.jpg
    392,9 KB · Εμφανίσεις: 37
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Προς cool, υπάρχουν ΑΠΕΙΡΟΙ πολωνοί/έζες στην Αγγλία.
Φυσικά και μια γυναίκα μπορεί να σε ακολουθήσει παντύ το πρόβλημα σου είναι ότι όπως είπε και ο Σίνος εσύ τα προσεγγίζεις θεωρητικά!
Αυτό θέλει (0) να βρείς την κατάληλη υποψήφια που σε γουστάρει και την γουστάρεις και έχει προοπτικές να σε ακολουθήσει (1) 6 μήνες σχέση τουλάχιστον με γαμήσια καύλες κτλ και φυσικά (2) ο άντρας να είναι ανεξάρτητος για να συντηρήσει μια γυναίκα, και να έχει και [προοπτικές και τέλος (3) να είναι αρκετά μάγκας για να εμπνεύσει καύλα και συναίσθημα που απαιτείται για να σε ακολουθήσει μια γυναίκα.

Και μάλιστα όλα αυτά πρέπει να τα καλλιεργήσεις με την αντίστροφη σειρά (3)-(2)-(0)-(1) ξεκίνα και βλέπουμε.....
άμα ολοκληρώσεις και το βήμα (2) ξαναμιλάμε.....
 

Επισκέπτης
δεν εχω παει πολωνια
αλλα να ενα αξιοθεατο απο ντονιεσκ
index.php
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.612
Κριτικές
31
Like
13.188
Πόντοι
5.097

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.899
Like
1.420
Πόντοι
216
Προς Ιεραπόστολος (& λοιπους)
Μπορει οντως να προσεγγιζω θεωρητικα, αλλα μην ξεχνας οτι μπορει να υπαρχουν συγκεκριμενοι προσωπικοι λογοι που δεν με αφηνουν να δοκιμασω και πρακτικα.
Αυτο ομως δεν σημαινει οτι δεν μπορω να συζητω για ενα θεμα που με ενδιαφερει, και ευκαιρίας δοθείσης, να εφαρμόσω στην πράξη πολλά απο αυτά που λένε εδώ οι συναγωνιστές!

Ασε που ειναι και τι στυλ εχει ο καθενας.
Γενικα ο ελληνας ειναι ανθρωπος της τελευταιας στιγμης. Θα ενημερωθει, θα μαθει, λιγο πριν κανει αυτο ειναι να κανει.
Εγω ειμαι αλλο στυλ, προετοιμαζομαι και μαζευω πληροφορίες, και μολις ειναι η κατάλληλη στιγμη, κανω το βημα.

Η κουβεντα δεν εκανε ποτε κακο σε κανεναν, και είτε καποιος εφαρμοζει αμεσα πραγματα που λεμε εδω, είτε τα εφαρμοσει στο μελλον, δεν χανουν την αξια τους.

Αυτο πιστευω.
 

Επισκέπτης
Προς Ιεραπόστολος (& λοιπους)
Μπορει οντως να προσεγγιζω θεωρητικα, αλλα μην ξεχνας οτι μπορει να υπαρχουν συγκεκριμενοι προσωπικοι λογοι που δεν με αφηνουν να δοκιμασω και πρακτικα.
Αυτο ομως δεν σημαινει οτι δεν μπορω να συζητω για ενα θεμα που με ενδιαφερει, και ευκαιρίας δοθείσης, να εφαρμόσω στην πράξη πολλά απο αυτά που λένε εδώ οι συναγωνιστές!
καλα κανεις και την ψαχνεις :thumbsup:, αλλα οσο το σκεφτεσε χανεις χρονο
μια ψυχη που ειναι να βγει βγαλτην να παει στο διαολο  :rockon:
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Προς Ιεραπόστολος (& λοιπους)
Μπορει οντως να προσεγγιζω θεωρητικα, αλλα μην ξεχνας οτι μπορει να υπαρχουν συγκεκριμενοι προσωπικοι λογοι που δεν με αφηνουν να δοκιμασω και πρακτικα.
Αυτο ομως δεν σημαινει οτι δεν μπορω να συζητω για ενα θεμα που με ενδιαφερει, και ευκαιρίας δοθείσης, να εφαρμόσω στην πράξη πολλά απο αυτά που λένε εδώ οι συναγωνιστές!

Ασε που ειναι και τι στυλ εχει ο καθενας.
Γενικα ο ελληνας ειναι ανθρωπος της τελευταιας στιγμης. Θα ενημερωθει, θα μαθει, λιγο πριν κανει αυτο ειναι να κανει.
Εγω ειμαι αλλο στυλ, προετοιμαζομαι και μαζευω πληροφορίες, και μολις ειναι η κατάλληλη στιγμη, κανω το βημα.

Η κουβεντα δεν εκανε ποτε κακο σε κανεναν, και είτε καποιος εφαρμοζει αμεσα πραγματα που λεμε εδω, είτε τα εφαρμοσει στο μελλον, δεν χανουν την αξια τους.

Αυτο πιστευω.
KOYL καλα τα λες δεν μας ειπες ομως τι θελεις να κανεις,να πορνομεταναστευσεις,να παντρευτεις,να πας να γαμησεις?
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Προς Ιεραπόστολος (& λοιπους)
Μπορει οντως να προσεγγιζω θεωρητικα, αλλα μην ξεχνας οτι μπορει να υπαρχουν συγκεκριμενοι προσωπικοι λογοι που δεν με αφηνουν να δοκιμασω και πρακτικα.
Αυτο ομως δεν σημαινει οτι δεν μπορω να συζητω για ενα θεμα που με ενδιαφερει, και ευκαιρίας δοθείσης, να εφαρμόσω στην πράξη πολλά απο αυτά που λένε εδώ οι συναγωνιστές!

Ασε που ειναι και τι στυλ εχει ο καθενας.
Γενικα ο ελληνας ειναι ανθρωπος της τελευταιας στιγμης. Θα ενημερωθει, θα μαθει, λιγο πριν κανει αυτο ειναι να κανει.
Εγω ειμαι αλλο στυλ, προετοιμαζομαι και μαζευω πληροφορίες, και μολις ειναι η κατάλληλη στιγμη, κανω το βημα.

Η κουβεντα δεν εκανε ποτε κακο σε κανεναν, και είτε καποιος εφαρμοζει αμεσα πραγματα που λεμε εδω, είτε τα εφαρμοσει στο μελλον, δεν χανουν την αξια τους.

Αυτο πιστευω.

Ενδεχομενως να υπαρχουν οι λογοι που λες αλλα ειλικρινα ενα ταξιδι σε μια τετοια χωρα σημερα ειναι πιο ευκολο απο το να παει κανεις στο χωριο του στην Ελλαδα. Πηγαινε εστω για 3-4 μερες.
Αν πας δεν ειναι οτι θα μαθεις αλλα μετα οι ερωτησεις και αποριες σου θα ειναι σε " αλλη βαση" αν καταλαβαινεις τι εννοω.
Δε χρειαζεται πολλα πολλα βρες ενα εισητηριακι 2-3 κατοσταρικα δοσε αλλα 2 για ξενοδοχειο και πηγαινε για λιγες μερουλες, για να χεις μια ιδεα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom