Νέα

Βυζοπούλες γειτόνισσες (και γύρω περιοχών)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kukjim
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 775
  • Εμφανίσεις 306K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.781
Κριτικές
18
Like
5.746
Πόντοι
5.035
[glow=red,2,300]Διπλα[/glow] ειναι ο Αγιος Στεφανος
https://[URL unfurl="true"]www.argiro.gr/wp-content/uploads/2017/12/diples-768x645.jpg[/img[/URL]]

Και γω νόμιζα ότι είναι οικισμός... :tomato:

[QUOTE="tomahok, post: 9344078, member: 34255"]
αν ειχε μεγαλα βυζια,θα πηγαινε και στη καπερναουμ  :hi:
[/quote]
Και στην Aμαλαχειναουμ... [img]https://yoursmiles.org/tsmile/sex/t15170.gif
 

patrick

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
695
Κριτικές
4
Like
373
Πόντοι
26
Βυζοπεριοχή οι Αμπελόκηποι. Στο κατάστημα donuts ΝΑΝΟΥ που βρίσκεται Λ. Ριανκούρ 21, δουλεύει μιά συμπαθητική MILF γύρω στα 35-40, με 4άρια προς 5άρια. Αρκετά ομιλιτική, αν κάποιος έχει υπομονή και δεν έχει κόσμο, μπορεί να της κάνει άνετα ψηστήρι. Το μαγαζί είναι ανοιχτά μόνο 1800-2130 κάθε μέρα.

 

memphis75

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
330
Like
141
Πόντοι
1
Εννοείται!!!χαχαχαχα καλημέρες σε όλους τους βυζολάγνους
 

memphis75

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
330
Like
141
Πόντοι
1
Η ασφαλίστρια με τα 7+ από τη Καραΐσκάκη είναι αυτή [URL unfurl="true"]https://ibb.co/PZ7z8sy [/URL] και  σε αυτή τη φώτο [URL unfurl="true"]https://ibb.co/BPPCV78[/url]

και η άλλη μια άξια αναφοράς ανίχνευση στο ΙΚΕΑ του Riverwest στο Αιγάλεω με 6 αρια  στα 44 - 48 γύρω στο 170cm στο τομέα με τα γραφεία νομίζω την πέτυχα, έτοιμος είμαι με βλέπω χρειάζομαι αλλαγή γραφείου η κουζίνας παρόλο που και τα δυο δεν τα έχω ούτε διετία, μπορεί να έχει αλλάξει τμήμα τώρα . εδώ [URL unfurl="true"]https://ibb.co/W0m937c[/url] και έδω [URL unfurl="true"]https://ibb.co/WPRdsG6[/url]
Βρε παιδια!!!
 

memphis75

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
330
Like
141
Πόντοι
1
Γειτονισα η κυρια...θα κανω και γω μια βολτα για τσιχλες
Μετα απο καιρο και αμέτρητα χιλιόμετρα σε Χαροκόπου,Θησέως και γυρω στενών την θείτσα την πέτυχα για καφέ στο Italus,την κερασα καφέ αλλα ευγενικα αρνήθηκε να καθίσουμε μαζί.  Πηρε τον καφέ και εφυγε. Ηλικία κάπου μεταξυ 48,50....
Σεμνά ντυμένη αλλα το βυζομασταρι δεν κρυβόταν,γεματο 5αρι. Την ξανα είδα στον ιδιο δρομο και απλα χαμογελασαμε. Πιστευω η αρχή εγινε.
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.781
Κριτικές
18
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Μετα απο καιρο και αμέτρητα χιλιόμετρα σε Χαροκόπου,Θησέως και γυρω στενών την θείτσα την πέτυχα για καφέ στο Italus,την κερασα καφέ αλλα ευγενικα αρνήθηκε να καθίσουμε μαζί. 
Γιατί δεν ήθελε τύπε;
 

memphis75

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
330
Like
141
Πόντοι
1
Πρωινή μιλφαρα
 

Συνημμένα

  • 20200313_093102.jpg
    20200313_093102.jpg
    323 KB · Εμφανίσεις: 1.764

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.800
Κριτικές
24
Like
3.860
Πόντοι
2.846
  Petraki  βαζε  καμοια  πιο  καλοτραβηγμενη  καθαρη  φωτο  ...  ενα  μαυρο  πραγμα  φαινεται  στην  φωτο  που  ανεβασες  :S :S ,  με τα  βιας  διακρινεται  ανθρωπινος  ιστος  :S :S :s&m_2:
 

memphis75

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
330
Like
141
Πόντοι
1
  Petraki  βαζε  καμοια  πιο  καλοτραβηγμενη  καθαρη  φωτο  ...  ενα  μαυρο  πραγμα  φαινεται  στην  φωτο  που  ανεβασες  :S :S ,  με τα  βιας  διακρινεται  ανθρωπινος  ιστος  :S :S :s&m_2:
Τι να κάνω ζουμαρισμενη φωτο ειναι και γρήγορη για να πετύχω τον ηλιο που τα φώτισε,στη σκια δεν εβλεπες τιποτα.
Και παλι καλα.
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.781
Κριτικές
18
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Φανταζομαι πως ισως είναι παντρεμενη,και λογικο είναι να αρνηθεί σε έναν αγνωστο.
Τα χιλιάδες (ίσως και εκατομμύρια) μέλη και ηδονοβλεψίες του θρεντ, σου ευχόμαστε να μπει το κεφαλάκι στο φούρνο...
Α και παπαρατσοφωτό δε μας χαλούλου... την κατέχεις την τέχνη...
t15191.gif


ΥΓ. Σύντομα όμως γιατί θα πεθάνουμε όλοι...
URL]]
 

kostas_mes

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
162
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
1
Πήγα εχθές ΑΒ στη Λ Πεντέλης. Η κοπελα με τις τορπίλες ηταν εκεί. Προφανώς ξέρει ότι είναι attraction του καταστήματος
 

topdog

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
56
Like
188
Πόντοι
0
νομίζω ότι άξιζε η βόλτα σου kostas_mes
 

vizotrelamenos

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2009
Μηνύματα
40
Like
6
Πόντοι
0
Συναγωνηστες γειά σας, προ κορονοϊου, ενα βράδυ και περίπου μετά της 20:30 είμαι στην οδό Άγιου Ελευθερίου στον Πειραιά, νούμερο δεν θυμάμαι σε ένα ψιλικατζηδικο- μίνι μάρκετ, μπαίνω μέσα και μετά από λίγο μπουκαρει μια υπερβυζαρου γύρο στα 45 τα είχε πετάξει φορά παρτίδα, εγώ και ο παππούς που ήταν στο μαγαζί πάθαμε κοκομπλοκο, είχε και ένα παιδάκι μαζί, αξιοσημείωτο ότι είχε τατού στο αριστερό μασταρι αν θυμάμαι καλά έπρεπε να έλεγε Αννα, αφού ψώνισε αυτό που γουστάρει χαιρέτισε, μπήκε σε ένα mx5 παλιό και εφυγε, ακόμα και τώρα είμαι ζαλισμενος, δυστυχώς δεν έχω άλλες πληροφορίες, αν κάποιος κατάλαβε η έχει δει κάτι στην γύρο περιοχή ας μας πει.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.627
Like
22.014
Πόντοι
5.006
Συναγωνηστες γειά σας, προ κορονοϊου, ενα βράδυ και περίπου μετά της 20:30 είμαι στην οδό Άγιου Ελευθερίου στον Πειραιά, νούμερο δεν θυμάμαι σε ένα ψιλικατζηδικο- μίνι μάρκετ, μπαίνω μέσα και μετά από λίγο μπουκαρει μια υπερβυζαρου γύρο στα 45 τα είχε πετάξει φορά παρτίδα, εγώ και ο παππούς που ήταν στο μαγαζί πάθαμε κοκομπλοκο, είχε και ένα παιδάκι μαζί, αξιοσημείωτο ότι είχε τατού στο αριστερό μασταρι αν θυμάμαι καλά έπρεπε να έλεγε Αννα, αφού ψώνισε αυτό που γουστάρει χαιρέτισε, μπήκε σε ένα mx5 παλιό και εφυγε, ακόμα και τώρα είμαι ζαλισμενος, δυστυχώς δεν έχω άλλες πληροφορίες, αν κάποιος κατάλαβε η έχει δει κάτι στην γύρο περιοχή ας μας πει.

Σε εκεινη την περιοχή κινείται το μέλος troubakhs ως άστεγος... Θα του στείλω πμ μηπως έχει δει τίποτα...
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.139
Κριτικές
4
Like
9.212
Πόντοι
2.306
Συναγωνηστες γειά σας, προ κορονοϊου, ενα βράδυ και περίπου μετά της 20:30 είμαι στην οδό Άγιου Ελευθερίου στον Πειραιά, νούμερο δεν θυμάμαι σε ένα ψιλικατζηδικο- μίνι μάρκετ, μπαίνω μέσα και μετά από λίγο μπουκαρει μια υπερβυζαρου γύρο στα 45 τα είχε πετάξει φορά παρτίδα, εγώ και ο παππούς που ήταν στο μαγαζί πάθαμε κοκομπλοκο, είχε και ένα παιδάκι μαζί, αξιοσημείωτο ότι είχε τατού στο αριστερό μασταρι αν θυμάμαι καλά έπρεπε να έλεγε Αννα, αφού ψώνισε αυτό που γουστάρει χαιρέτισε, μπήκε σε ένα mx5 παλιό και εφυγε, ακόμα και τώρα είμαι ζαλισμενος, δυστυχώς δεν έχω άλλες πληροφορίες, αν κάποιος κατάλαβε η έχει δει κάτι στην γύρο περιοχή ας μας πει.
Τυπε τι εννοείς τα πέταξε έξω? Ολογυμνα η απλά φορούσε κανένα κολλητό ψιλόδιαφανές ας πούμε?
 

vizotrelamenos

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2009
Μηνύματα
40
Like
6
Πόντοι
0
Τυπε τι εννοείς τα πέταξε έξω? Ολογυμνα η απλά φορούσε κανένα κολλητό ψιλόδιαφανές ας πούμε?
Είχε πολύ ανοιχτό ντεκολτε για αυτό έγραψα τα είχε πετάξει απέξω λίγο ακόμα και θα έφτανε να φαίνεται το euroβυζιο
 

pesimistis

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2020
Μηνύματα
84
Κριτικές
1
Like
30
Πόντοι
0
στη Αγιου Ελευθεριου εχει ενα μαγαζι με ειδη κουζινας και εκει εργαζεται μια νταρντανα βυζαρου
για τσεκαρισε εφοσον ενδιαφερεσαι μηπως μιλαμε για την ιδια κοπελα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom