Νέα

Βυζοπούλες γειτόνισσες (και γύρω περιοχών)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kukjim
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 775
  • Εμφανίσεις 306K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

andre26

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2018
Μηνύματα
390
Like
272
Πόντοι
21
ξερεις κανεις τιποτα για την ξανθια στην ερμου με τις πιτσες  με το κομματι αν παιζει τιποτα?
 

memphis75

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
330
Like
141
Πόντοι
1
Ειχα περάσει για φωτοτυπίες,οντως πολύ δυνατό μιλφ με βυζιά τουμπανο. Ακριβώς μέγεθος δυσκολο να πω γιατι με εξυπηρέτησε άλλη κοπέλα
 

memphis75

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
330
Like
141
Πόντοι
1
Για να καταλάβω, η τύπισα είναι η περιπτερού/ψιλικατζού ή απλώς πελάτισα;
Σήμερα σταματησα ξανα για τσιγαρα στο ιδιο μινι μαρκετ. Περναω συχνα από εκει,την πετυχα για λιγο,δεν είμαι 100% σιγουρος ότι είναι η ιδια αλλα το βυζι αυτό μου εδειχνε. εφαρμοστο ζιβάγκο και τζινακι. ρωτησα τον μαστορα εκει,ινδος? πακιστανός? μου ειπε ότι είναι πελατισσα και συχναζει στο καφε πιο κατω.μιλαμε για τερμα χαροκοπου στο σταθμου. Δεν εχω αλλα στοιχεια. μετα τα τσιγαρα θα πηγαινω για καφε
 

paxoulokompsos

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
245
Like
127
Πόντοι
1
Όποιος θέλει να κάνει ασφάλεια μην πάει άλλου του έχω το καλύτερο μέρος μια 37 με 45 κάπου σε ηλικία ύψος γύρω στο 160 και κάτι μασταροβυζα εγώ τα έκανα 7+ :tits: στη καραϊσκάκη στο Αιγάλεω - Χαϊδάρι(ο δρόμος που ανεβαίνει  από ιερά οδό που στρίβεις  στο ύψος του Δρομοκαΐτιου) ανάμεσα στην τράπεζα της εθνικής και σε παπουτσάδικο δεν είναι πάντα εκεί κάποια πρωινά και μερικά απογεύματα δεν έχει standard άλλα το γραφείο πρέπει να είναι του άνδρα της όποτε προσοχή! πάρτε και κάνα μαντήλι να σκουπίζεται τα σάλια, εγώ προσωπικά ήθελα δυο κουτιά.  
Δυστυχως καποια προβληματα υγειας δεν μου επετρεψαν περσυ να κανω αμεσες απογειωσεις για αναγνωριση - αναχαιτιση οπως συνηθως (συμβουλη: μην τρωτε πολλες μαλακιες γιατι θα μαμησετε την υγεια σας). Ομως επειδη πριν λιγες μερες βρεθηκα στο εξωτικο Χαϊδαρι, ειπα να τσεκαρω το ευρημα του συνβυζιστη imperialdemon. Προκειται για μια late 40's χοντρη και κοντουλα, με σωματοτυπο Βετας Μπετινη, και μπαλονια - τερατα number 7-8, με φακιδες στο μπουστο. Χαρακτηριστικο οτι στριβει το τιμονι του αυτοκινητου με δυσκολια. Ενας βυζολαγνος θα ριξει πονηρο βλεμμα στον δρομο, ενας νορμαλ αντρας θα αλλαξει πεζοδρομιο. Προτεινεται για πολυ μερακληδες mature BBW lovers.
 

memphis75

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
330
Like
141
Πόντοι
1
Όποιος θέλει να κάνει ασφάλεια μην πάει άλλου του έχω το καλύτερο μέρος μια 37 με 45 κάπου σε ηλικία ύψος γύρω στο 160 και κάτι μασταροβυζα εγώ τα έκανα 7+ :tits: στη καραϊσκάκη στο Αιγάλεω - Χαϊδάρι(ο δρόμος που ανεβαίνει  από ιερά οδό που στρίβεις  στο ύψος του Δρομοκαΐτιου) ανάμεσα στην τράπεζα της εθνικής και σε παπουτσάδικο δεν είναι πάντα εκεί κάποια πρωινά και μερικά απογεύματα δεν έχει standard άλλα το γραφείο πρέπει να είναι του άνδρα της όποτε προσοχή! πάρτε και κάνα μαντήλι να σκουπίζεται τα σάλια, εγώ προσωπικά ήθελα δυο κουτιά. 
Αν δεν κανω λάθος λες την Ουρανια?
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.800
Κριτικές
24
Like
3.860
Πόντοι
2.846
:tits: :tits: :tits: Χθες τσίμπησα πίτσα από Ερμού,η θείτσα ήταν εκεί και με εξυπηρέτησε,τα βυζιά τούμπανο και πραγματικα δεν με ενδιαφέρει το πρόσωπο,αν και δεν το θυμάμαι κιολας. :think: Και για την πίτσα ισχύει το ίδιο,δεν θυμάμαι αν είναι καλή η όχι. Παντως χθες με το κρύο και το μέσα έξω οι ρώγες είναι πολύ σκληρές.
 Αν κι  εγω  εχω   σταματησει  για  pizza  κανα  2   φορες  μετα  το  καλοκαιρι , συνοδευομενος  παντα  με ενα  πρωην κορασιο ,  και  τις  2  φορες  που  πηγα  δεν  την  πετυχα  τη  εκφυλη   θειτσα  με  τις σιλικον  βυζαρες  της :dunno: :dunno: , μονο  αυτα  τα   ατομακια  που  δουλευουν  εκει  ηταν ,  εντυπωση   μου  εκανε  οτι  ελειπε  διοτι   νομιζω   ειναι  δικο  της  το  μαγαζι  ,  παντως   σαν  pizza   δεν   λεει  και  πολλα   :S :S
 

lnotou

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2005
Μηνύματα
70
Like
83
Πόντοι
0
και εγω περασα απο ερμου...η θεια με τα γνωστα της κολπα....μπραβο της που τα διατηρει ετσι
 

topdog

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
56
Like
188
Πόντοι
0
Δυστυχως καποια προβληματα υγειας δεν μου επετρεψαν περσυ να κανω αμεσες απογειωσεις για αναγνωριση - αναχαιτιση οπως συνηθως (συμβουλη: μην τρωτε πολλες μαλακιες γιατι θα μαμησετε την υγεια σας). Ομως επειδη πριν λιγες μερες βρεθηκα στο εξωτικο Χαϊδαρι, ειπα να τσεκαρω το ευρημα του συνβυζιστη imperialdemon. Προκειται για μια late 40's χοντρη και κοντουλα, με σωματοτυπο Βετας Μπετινη, και μπαλονια - τερατα number 7-8, με φακιδες στο μπουστο. Χαρακτηριστικο οτι στριβει το τιμονι του αυτοκινητου με δυσκολια. Ενας βυζολαγνος θα ριξει πονηρο βλεμμα στον δρομο, ενας νορμαλ αντρας θα αλλαξει πεζοδρομιο. Προτεινεται για πολυ μερακληδες mature BBW lovers.

τσεκαρε και αυτην στα ΑΒ..αν την πετυχεις δεν θα χασεις
 

zaras33

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
589
Κριτικές
5
Like
37
Πόντοι
6
Για δωστε σημείο στην Ερμου για τη θεια
 

imperialdemon1821

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2005
Μηνύματα
363
Like
60
Πόντοι
1
Η ασφαλίστρια με τα 7+ από τη Καραΐσκάκη είναι αυτή [URL unfurl="true"]https://ibb.co/PZ7z8sy[/url]   και  σε αυτή τη φώτο [URL unfurl="true"]https://ibb.co/BPPCV78[/url]

και η άλλη μια άξια αναφοράς ανίχνευση στο ΙΚΕΑ του Riverwest στο Αιγάλεω με 6 αρια  στα 44 - 48 γύρω στο 170cm στο τομέα με τα γραφεία νομίζω την πέτυχα, έτοιμος είμαι με βλέπω χρειάζομαι αλλαγή γραφείου η κουζίνας παρόλο που και τα δυο δεν τα έχω ούτε διετία, μπορεί να έχει αλλάξει τμήμα τώρα . εδώ [URL unfurl="true"]https://ibb.co/W0m937c[/url] και έδω [URL unfurl="true"]https://ibb.co/WPRdsG6[/url]
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.318
Κριτικές
10
Like
3.081
Πόντοι
1.960
Η ασφαλίστρια με τα 7+ από τη Καραΐσκάκη είναι αυτή [URL unfurl="true"]https://ibb.co/PZ7z8sy [/URL] και  σε αυτή τη φώτο [URL unfurl="true"]https://ibb.co/BPPCV78[/url]

και η άλλη μια άξια αναφοράς ανίχνευση στο ΙΚΕΑ του Riverwest στο Αιγάλεω με 6 αρια  στα 44 - 48 γύρω στο 170cm στο τομέα με τα γραφεία νομίζω την πέτυχα, έτοιμος είμαι με βλέπω χρειάζομαι αλλαγή γραφείου η κουζίνας παρόλο που και τα δυο δεν τα έχω ούτε διετία, μπορεί να έχει αλλάξει τμήμα τώρα . εδώ [URL unfurl="true"]https://ibb.co/W0m937c[/url] και έδω [URL unfurl="true"]https://ibb.co/WPRdsG6[/url]
Φιλε το πηγες σε αλλο Level!!
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.627
Like
22.014
Πόντοι
5.006
:tits: :tits: :tits: Χθες τσίμπησα πίτσα από Ερμού,η θείτσα ήταν εκεί και με εξυπηρέτησε,τα βυζιά τούμπανο και πραγματικα δεν με ενδιαφέρει το πρόσωπο,αν και δεν το θυμάμαι κιολας. :think: Και για την πίτσα ισχύει το ίδιο,δεν θυμάμαι αν είναι καλή η όχι. Παντως χθες με το κρύο και το μέσα έξω οι ρώγες είναι πολύ σκληρές.

τυπε ειναι αυτη η θεια που οριζοντιωνει τα μασταρια της μεχρι το λαιμο της???καλτ καταστασεις.. :S :S :S
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.139
Κριτικές
4
Like
9.212
Πόντοι
2.306
  Αν κι  εγω  εχω  σταματησει  για  pizza  κανα  2  φορες  μετα  το  καλοκαιρι , συνοδευομενος  παντα  με ενα  πρωην κορασιο ,  και  τις  2  φορες  που  πηγα  δεν  την  πετυχα  τη  εκφυλη  θειτσα  με  τις σιλικον  βυζαρες  της :dunno: :dunno: , μονο  αυτα  τα  ατομακια  που  δουλευουν  εκει  ηταν ,  εντυπωση  μου  εκανε  οτι  ελειπε  διοτι  νομιζω  ειναι  δικο  της  το  μαγαζι  ,  παντως  σαν  pizza  δεν  λεει  και  πολλα  :S :S
Τυποι εγώ πιτσιρικάς περνούσα από θεία όταν είχε μαγαζί με ρούχα.. Πριν την πιτσαρία. Δεν Ψωνισα ποτέ. Έμπαινα για μάτι μόνο. Μετά σπίτι σοβαντιζα..
 

memphis75

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
330
Like
141
Πόντοι
1
Θα μου επιτρέψετε να γράψω για ενα κορίτσι πολυ ερωτευσιμο αλλα οχι στην κατηγορία βυζοπουλες. Το μεγεθος της ειναι δεν ειναι 2,5. Απλα ειναι το στυλακι της και τα μάτια της. Κατα πρασινα με ωραιο χαμογελο,καρε μαλακι.... θα την βρειτε στο ΓΡΗΓΟΡΗ στον Αγιο Στεφανο
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.781
Κριτικές
18
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Θα μου επιτρέψετε να γράψω για ενα κορίτσι πολυ ερωτευσιμο αλλα [glow=red,2,300]οχι στην κατηγορία βυζοπουλες[/glow]. Το μεγεθος της ειναι δεν ειναι 2,5. Απλα ειναι το στυλακι της και τα μάτια της. Κατα πρασινα με ωραιο χαμογελο,καρε μαλακι.... θα την βρειτε στο ΓΡΗΓΟΡΗ [glow=red,2,300]στον Αγιο Στεφανο[/glow]
Μας γάμησες στο τετράγωνο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom