Νέα

Βυζοπούλες γειτόνισσες (και γύρω περιοχών)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kukjim
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 775
  • Εμφανίσεις 306K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.120
Κριτικές
126
Like
51.277
Πόντοι
27.261
60αρα γειτονισσα 1,65 γυρω στα 60 κιλα με φυσικο 4αρι κρεμαστο οποτε τη πετυχαινω στη λαικη τουφα χαλανδρι την ακολουθω αλλα ακομα φωτο δεν καταφερα.την εχω πετυχει με ασπρο μπλουζακι ξεχειλωμενο κ εσκυβε στα ραφια του σκλαβενιτη κ απο μεσα δαντελωτο κ το χαος

1,65 μποϊ, 60κιλα και 4αρι βυζι... σα σημαδουρα θα ειναι ρε μαστορα.
 

memphis75

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
330
Like
141
Πόντοι
1
60αρα γειτονισσα 1,65 γυρω στα 60 κιλα με φυσικο 4αρι κρεμαστο οποτε τη πετυχαινω στη λαικη τουφα χαλανδρι την ακολουθω αλλα ακομα φωτο δεν καταφερα.την εχω πετυχει με ασπρο μπλουζακι ξεχειλωμενο κ εσκυβε στα ραφια του σκλαβενιτη κ απο μεσα δαντελωτο κ το χαος

1,65 μποϊ, 60κιλα και 4αρι βυζι... σα σημαδουρα θα ειναι ρε μαστορα. Το 4αρι το βυζι είναι τουλάχιστον 4κιλα. οποτε καλες οι αναλογιες
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.120
Κριτικές
126
Like
51.277
Πόντοι
27.261
Το 4αρι το βυζι είναι τουλάχιστον 4κιλα. οποτε καλες οι αναλογιες

ναι θα φτανει βυθο πιο γρηγορα.
αποφασισε σημαδουρα η βαριδι?

με το 8κιλο που προσθεσες, απο σημαδουρα παει για βαριδι μαλλον :tooth:
 

memphis75

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
330
Like
141
Πόντοι
1
Το 4αρι το βυζι είναι τουλάχιστον 4κιλα. οποτε καλες οι αναλογιες

ναι θα φτανει βυθο πιο γρηγορα.
αποφασισε σημαδουρα η βαριδι?

με το 8κιλο που προσθεσες, απο σημαδουρα παει για βαριδι μαλλον :tooth:
4 και τα δυο όχι 8....χαχαχαχα
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.120
Κριτικές
126
Like
51.277
Πόντοι
27.261
Το 4αρι το βυζι είναι τουλάχιστον 4κιλα. οποτε καλες οι αναλογιες

ναι θα φτανει βυθο πιο γρηγορα.
αποφασισε σημαδουρα η βαριδι?

με το 8κιλο που προσθεσες, απο σημαδουρα παει για βαριδι μαλλον :tooth:
4 και τα δυο όχι 8....χαχαχαχα

χαχαχα ε ρε φιλε με μπερδεψες λεμε
αυτο εγραψες
Το 4αρι το βυζι είναι τουλάχιστον 4κιλα.
:tooth:
 

memphis75

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
330
Like
141
Πόντοι
1
Το 4αρι το βυζι είναι τουλάχιστον 4κιλα. οποτε καλες οι αναλογιες

ναι θα φτανει βυθο πιο γρηγορα.
αποφασισε σημαδουρα η βαριδι?

με το 8κιλο που προσθεσες, απο σημαδουρα παει για βαριδι μαλλον :tooth:
4 και τα δυο όχι 8....χαχαχαχα

χαχαχα ε ρε φιλε με μπερδεψες λεμε
αυτο εγραψες
Το 4αρι το βυζι είναι τουλάχιστον 4κιλα. Για σετ μιλαμε όχι για κυκλωπα με πεθανες,οχι λιωσει χαχαχαχα
:tooth:
 
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
666
Κριτικές
1
Like
340
Πόντοι
26
Πρωτη καλοκαιρινη μερα σημερα και ολες ειχαν ξεφορτωθει τα ενοχλητικα μπουφαν και επιτελους ειδα κατι που δεν περιμενα να δω στην ζωη μου ως βυζολαγνος,
στην ιδια μου την γειτονια καθως δεν μενω και πολυ καιρο αλλιως θα την ειχα δει, μενει μια τυπισα γυρω στα 45 εως 50 το πολυ (φορουσε μασκα και δεν πολυκαταλαβα) με ιδια χαρακτηριστικα οπως της Abbi Secraa,
ναι ακριβως οπως διαβασατε, αντε για να μην ειμαι υπερβολικος 1-2 νουμερα μικροτερα καθως ηταν και πιο αδυνατη.
Η τυπισα να ξεκινησω απο κατω, ειχε δυο λεπτα ποδαρακια που κατεληγαν σε ενα ακωλο αποτελεσμα στρογγυλο παρολα αυτα και μονοκοματη ανεβαινε προς τα πανω λογω λιγης κοιλιας φανταζομαι,καθολου περιφερια δλδ
καθως την κοιταζα προφιλ καταλαβα οτι τα βυζια της ειχαν μεγεθος ετσι οπως εκανα την συγκριση αστραπιαια 3 φορες το κεφαλι της,
πραγματικα ηταν τοσο τεραστια που αν δεν ειναι παντρεμενη και γουσταρει εστω και λιγο θα της την πεσω χωρις δευτερη σκεψη.
Την ειδα με μαζι με μια μικρη σε ηλικια νταρτντανα κοπελιτσα γυρω στα 15-17 και υπεθεσα καθως ηταν και οι δυο ξανθες με καπως Σλαβικα χαρακτηριστικα οτι πρεπει να ειναι η κορη της και μαλλον ειναι ΑλβανοΡουμανοΒουλγαρες ή κατι τετοιο τελος παντων.
Μου εκανε εντυπωση που φορουσαν και οι δυο μαυρα οποτε μπορει να ειναι και καμμια χηρα, ελπιζω!:cheesy:
Το θεμα ειναι οτι δεν ξερω πως να της την πεσω και τι να της πω αν την δω να βγαινει απο το σπιτι ή γενικα στον δρομο εκει στην γειτονια..
Πειτε καμμια ιδεα αν δεν βαριεστε:P


Χωρις υπερβολες, ακριβως αυτο αντικρισα σημερα..

Όρμα μεγάλε, όρμα, τέτοια σενάρια σπάνια παίζουν. Τι σωστό πέσιμο και τέτοια, όρμα και χώσου(με τρόπο πάντα, όχι σάλια και λιγουρίες) και δώσ'του να καταλάβει.:rockon::headbaning2::headbaning1: Κωλόφαρδε, να'χα και εγώ τέτοιες γύρω αντί για χοντρές ή ξυλάκια παγωτού...
 

kostas_mes

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
162
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
1
Ανοίγει ο καιρός και κυκλοφορούν βυζομπαλα εκεί εξω
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.449
Like
2.479
Πόντοι
456
Μεγάλο Πεύκο, Ν.Πέραμος, πριν το στρατόπεδο. 1999-2001, για την περίοδο εκείνη έχω άποψη. περίπτερο, με βυζαρού μουνίτσα. .ηξερε τι κουβαλούσε, και ολο με ντεκολτέ ήταν. οι φαντάροι κοιτούσαν σαν χάνοι...
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.139
Κριτικές
4
Like
9.212
Πόντοι
2.306
Μεγάλο Πεύκο, Ν.Πέραμος, πριν το στρατόπεδο. 1999-2001, για την περίοδο εκείνη έχω άποψη. περίπτερο, με βυζαρού μουνίτσα. .ηξερε τι κουβαλούσε, και ολο με ντεκολτέ ήταν. οι φαντάροι κοιτούσαν σαν χάνοι...
Ήξερε η κυρία τι έκανε.. Ο τζίρος του περιπτέρου στα ύψη φαντάζομαι..
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.449
Like
2.479
Πόντοι
456

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.408
Κριτικές
107
Like
7.901
Πόντοι
7.815
εγώ θυμάμαι την μητέρα συμμαθητή, που είχε 7αρια, την χάσαμε κάνα 2μηνο, πήγε κ τα μίκρυνε κ τα έκανε 3αρια.. μέσα 90ς. Εκτός Ελλάδος έγινε η δουλειά. Είχε θέμα με την μέση της κ έπρεπε να ξεφορτώσει πράγμα κ να ελαφρύνει ..

Μετά μάθαμε ότι έχασε 1lt λιπος από το καθε βυζι...
Κάποια στιγμή μετά από χρόνια τα έφτιαξα ένα καλοκαίρι με την κόρη της (αβυζη, 2μισάρι) και μου εδειξε σε ανύποπτο χρόνο, φωτογραφίες της μητέρας της, από το πριν κ το μετά ..

Κρίμα τότε να μην υπήρχαν smartphones
 

kostas_mes

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
162
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
1
Πέρασα Σάββατο μεσημέρι από την γνωστή πιτσαρία στην Ερμού.. η δικια μας ήταν εκεί στο ταμείο κ τα είχε σχεδόν έξω να παίρνουν αέρα....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom