Νέα

Βριλησσού 36

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PASTELI
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 477
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

barozo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
401
Κριτικές
32
Like
0
Πόντοι
601
ποια από τις κοπέλες που εργάζονται στο στούντιο θεωρείται καλύτερη συνδυάζοντας ομορφιά και υπηρεσίες?

την αγγλιδα τζεινη που ειχατε στο αμφιθεας13
μετα ομως που πηγατε στη βριλησσου και αρχισατε να ζητατε 40ε απο 30 ακομα και για μας που ερχομασταν απ του διαολου τη μανα δεν ξανασχοληθηκα μαζι σας και ουτε προκειτε
 

vrilissou36

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2009
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
την αγγλιδα τζεινη που ειχατε στο αμφιθεας13
μετα ομως που πηγατε στη βριλησσου και αρχισατε να ζητατε 40ε απο 30 ακομα και για μας που ερχομασταν απ του διαολου τη μανα δεν ξανασχοληθηκα μαζι σας και ουτε προκειτε

δε σε καταλαβα απολυτα..
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
οχι συνεργασια.. φιλη την ιδιοκτητρια είχα..

γιατι ειχα πετυχει εκει πριν 4,5 χρονια που σας ειχα επισκεφτει μια ξανθια ποντια απο οτι θυμαμαι που ηταν και στα 2 στουντιο(ξανθια,μετριο αναστημα,όχι νεαρη γυναικα).Την εχετε ακομη?
 

vrilissou36

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2009
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
γιατι ειχα πετυχει εκει πριν 4,5 χρονια που σας ειχα επισκεφτει μια ξανθια ποντια απο οτι θυμαμαι που ηταν και στα 2 στουντιο(ξανθια,μετριο αναστημα,όχι νεαρη γυναικα).Την εχετε ακομη?

οχι ..και νομιζω οτι πηγε στη κυπρο..
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
οχι ..και νομιζω οτι πηγε στη κυπρο..

σας επισκεφτομουν πολυ συχνα στην αμφιθεας 13 παλια(απο πριν δεκα χρονια μιλαω)οπου ειχατε πολυ ωραια κομματια.Θυμαμαι μια μελαχροινη ψηλη γερμανιδα νομιζω με πολλα σκουλαρικια και καρε μαλλακι.πως την ελεγαν?εννοειται οτι θυμαμαι την αντριαννα,την ξανθια τρανς που ειχατε κλπ.
 

vrilissou36

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2009
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
σας επισκεφτομουν πολυ συχνα στην αμφιθεας 13 παλια(απο πριν δεκα χρονια μιλαω)οπου ειχατε πολυ ωραια κομματια.Θυμαμαι μια μελαχροινη ψηλη γερμανιδα νομιζω με πολλα σκουλαρικια και καρε μαλλακι.πως την ελεγαν?εννοειται οτι θυμαμαι την αντριαννα,την ξανθια τρανς που ειχατε κλπ.

τωρα ποια προτιμας?
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
ποια από τις κοπέλες που εργάζονται στο στούντιο θεωρείται καλύτερη συνδυάζοντας ομορφιά και υπηρεσίες?

Προσωπικα στο μαγαζι σας μονο μονο την Αννετα εχω "γνωρισει".-Υπαρχει και κρητικη.

Ηταν καλη χωρις να ειναι κατι το super με περιθωρια βελτιωσης.

Οι αλλες κοπελες που εχω δει, δεν αναταποκρινονταν στο γουστο μου, και ετσι δεν εχω αποψη για τις υπηρεσιες τους.
 

Επισκέπτης
Παντως για να αποδωσουμε τα του Καισαρος τω Καισαρι, και τις δυο φορες που προσφατα την εχω πετυχει ηταν ευγενεστατη. Και παρ΄ολο που δεν περασαμε δεν "σταρβωσε" -μπροστα μας τουλαχιστον.

Ισως να συνετελεσε το γεγονος οτι και εγω με τον φιλο μου ειμασταν αρκετα ευγενικοι.

Γενικοτερα μιλωντας (και οχι μονο για το Βρ. 36) πιστευω πως και στις υπηρεσιες και τα κοριτσια επηρεαζεται η συμπεριφορα τους αναλογα και με την δικη μας συμεπριφορα.

Ἀκολουθώντας τὴν λογικὴν σας, ὅταν ἡ ἐν λόγῳ κυρία ἀφοδεύσῃ ἐπὶ τῆς κεφαλῆς μας, θὰ πρέπῃ νὰ τὸ ἀντιπαρέλθωμεν ἀναρωτώμενοι ἐὰν ἡμεῖς ἐπράξαμεν τι τὸ ἀπρεπές.
 

vrilissou36

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2009
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
ΑΛΛΑΓΗ ΒΑΡΔΙΑΣ

ΠΕΜΠΤΗ 10.00-19.00 στη θέση της Καρολίνας η ΕΛΒΙΡΑ (ΤΖΕΝΗ)!!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Ἀκολουθώντας τὴν λογικὴν σας, ὅταν ἡ ἐν λόγῳ κυρία ἀφοδεύσῃ ἐπὶ τῆς κεφαλῆς μας, θὰ πρέπῃ νὰ τὸ ἀντιπαρέλθωμεν ἀναρωτώμενοι ἐὰν ἡμεῖς ἐπράξαμεν τι τὸ ἀπρεπές.

Οχι, φιλτατε δεν ειμαι αυτης της λογικης.

Δεν θα της επιτρψωμεν να αφοδευσει,ανεξαρτητως συμπεριφορας ημων.
Θεωρω οτι ελαχιστοποιουμε την περιπτωση της αφοδευσης απο αγενες ατομο, εαν η συμπεριφορα μας ειναι ευπρεπης.
Σε αντιθετη περιπτωση την ενισχυουμε.....
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Καλώς την μανδάμ Vrilissou36!  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom