Νέα

Βριλησσού 36

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PASTELI
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 477
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
Η αλήθεια είναι ότι της έγιναν αυστηρες παρατηρήσεις και υποσχέθηκε να έχει τη συμπεριφορά που επιβάλλεται. Της έχει δωθεί προθεσμία μιας εβδομάδας για να αλλάξει τη συμπεριφορά της. Σας περιμένουμε να έρθετε και να την αξιολογήσετε. Αν συνεχιστούν οι αρνητικές κριτικές μετά τις 21 θα φύγει.



η δικια μου προθεσμία προς το στουντιο αυτο εχει λήξει προ πολλού.τωρα το καταλαβατε? εγω θυμαμαι την συμπεριφορά αυτη κανα χρονο τωρα και βαλε!!!
 

vrilissou36

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2009
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
η δικια μου προθεσμία προς το στουντιο αυτο εχει λήξει προ πολλού.τωρα το καταλαβατε? εγω θυμαμαι την συμπεριφορά αυτη κανα χρονο τωρα και βαλε!!!

κανε μια βολτα ακόμη και ισως αλλάξεις γνώμη
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
οχι μονο τηs τσατσαs πρεπει να αλλαξει η συμπεριφορα τηs,που μαs πεθανε εδω και 3 χρονια ,πραγμα που το βλεπω λιγο δυσκολο,αλλα και των κοριτσιων.Να μην ειναι πχ.οπωs η ΝΑΤΑΣΑ που ηταν μεσα στην μουγκα,και οταν την ρωτουσεs γιατι,απαντουσε γιατι ειμαι αντικοινωνικη κλπ.Ειδατε το 55-57 που εχει μαζεψει το χρημα με τιs πιο σωστεs συμπεριφορεs?
 

vadin

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
οχι μονο τηs τσατσαs πρεπει να αλλαξει η συμπεριφορα τηs,που μαs πεθανε εδω και 3 χρονια ,πραγμα που το βλεπω λιγο δυσκολο,αλλα και των κοριτσιων.Να μην ειναι πχ.οπωs η ΝΑΤΑΣΑ που ηταν μεσα στην μουγκα,και οταν την ρωτουσεs γιατι,απαντουσε γιατι ειμαι αντικοινωνικη κλπ.Ειδατε το 55-57 που εχει μαζεψει το χρημα με τιs πιο σωστεs συμπεριφορεs?

πολύ σωστός !!! :thumbsup:
 

barozo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
401
Κριτικές
32
Like
0
Πόντοι
601
Η αλήθεια είναι ότι της έγιναν αυστηρες παρατηρήσεις και υποσχέθηκε να έχει τη συμπεριφορά που επιβάλλεται. Της έχει δωθεί προθεσμία μιας εβδομάδας για να αλλάξει τη συμπεριφορά της. Σας περιμένουμε να έρθετε και να την αξιολογήσετε. Αν συνεχιστούν οι αρνητικές κριτικές μετά τις 21 θα φύγει.


εσυ ποια/ποιος εισαι?
 

vrilissou36

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2009
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
εσυ ποια/ποιος εισαι?

η εκπροσωπος και διαχειρίστρια του στούντιο.

όσο αφορά τη συμπεριφορά των κοριτσιών, καταρχήν η εργασία τους δεν είναι και από τις ευκολότερες, παρολαυτά οφείλουν να είναι επαγγελματίες και να σέβονται τα χρήματα των πελατών. είμαστε εδώ να ακούμε τα παράπονα και τις υποδείξεις σας και αφού συζητήσουμε με τις κοπέλες θα επιλέξουμε τις πιο επαγγελματίες.
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
                                                                                  VADIN πεs και εσυ τιs αποψειs και εμπειριεs σου απο το 36 μηπωs καταλαβουν πια οτι με τιs αρπαχτεs εκ μερουs των κοριτσιων δεν γινεται δουλεια.Χρειαζονται πια παθοs για την δουλεια τουs,επιμονη,υπομονη,συμπεριφορα και αλλα που δεν εχω καιρο τωρα να γραψω και επι πλεον δεν καθοδηγουμαι απο κανενα και δεν εχω κανενα συμφερον.
 

barozo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
401
Κριτικές
32
Like
0
Πόντοι
601
η εκπροσωπος και διαχειρίστρια του στούντιο.

η Βικυ?
εσυ ομως δεν δουλευεις βλεπω στις βαρδιες λογω ηλικιας?
την μαλακια παντως την εκανες οταν εχασες τον κωστα τον τσατσο απ το αμφιθεας13
 

vadin

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
Μακάρι ν αλλάξει το στυλ της μπουρδελοξεπέτας !
Ερχομαι σε στούντιο γιατί θέλω καθαριότητα, άνεση χρόνου, φιλικά και όμορφα κορίτσια, που να με κάνουν να πιστέψω πως είναι εκεί μόνο για μένα κι όχι να μου βγάζουν τη ξυνίλα τους και να νοιώθω οτι το μυαλό τους είναι στο επόμενο πορτοφόλι ή στο σίριαλ που έβλεπan πριν στην tv.
Γενικά, θέλω να μου πουλήσει με ωραίο τρόπο το παραμύθι, κι όχι ατσαλο-βλαχο-μυζερο-γρήγορο fast food...
Αν τα βρω αυτά γίνομαι πελάτης ! Ευχαριστώ !
 

vrilissou36

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2009
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
Μακάρι ν αλλάξει το στυλ της μπουρδελοξεπέτας !
Ερχομαι σε στούντιο γιατί θέλω καθαριότητα, άνεση χρόνου, φιλικά και όμορφα κορίτσια, που να με κάνουν να πιστέψω πως είναι εκεί μόνο για μένα κι όχι να μου βγάζουν τη ξυνίλα τους και να νοιώθω οτι το μυαλό τους είναι στο επόμενο πορτοφόλι ή στο σίριαλ που έβλεπan πριν στην tv.
Γενικά, θέλω να μου πουλήσει με ωραίο τρόπο το παραμύθι, κι όχι ατσαλο-βλαχο-μυζερο-γρήγορο fast food...
Αν τα βρω αυτά γίνομαι πελάτης ! Ευχαριστώ !

δε ζητάς κάτι παράλογο.. όλα αυτά προσπαθώ να τα κανω πραξη για τους πελατες του στουντιο. ειναι πολυ δυσκολο βεβαια αλλα οχι ακατορθωτο.
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Ωράριο : 10.00 έως 19.00 και 19.00 έως 04.00

Δευτέρα : Νίκη - Καρολίνα
Τρίτη : Λάουρα - Ζανέττα
Τετάρτη : Αλεξάνδρα - Χριστίνα
Πέμπτη : Ελβίρα - Ζανέττα
Παρασκευή : Λάουρα - Ρουσλάνα
Σάββατο : Μαρία - Στέλλα
Κυριακή : Στέλλα - Αλεξάνδρα

Ωραία ονόματα αλλά φωτο-?, υπηρεσίες-? ....?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.365
Πόντοι
41.447
Η αλήθεια είναι ότι της έγιναν αυστηρες παρατηρήσεις και υποσχέθηκε να έχει τη συμπεριφορά που επιβάλλεται. Της έχει δωθεί προθεσμία μιας εβδομάδας για να αλλάξει τη συμπεριφορά της. Σας περιμένουμε να έρθετε και να την αξιολογήσετε. Αν συνεχιστούν οι αρνητικές κριτικές μετά τις 21 θα φύγει.
άντε να δούμε επιτέλους!
εγώ προσωπικά έχω να πατήσω πάνω απο ένα χρόνο στο μαγαζί εξαιτίας της.
 

vrilissou36

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2009
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
αλλαγή προγράμματος :

πέμπτη 19-04 : Στέλλα
σάββατο 10-19 : Μαρία (νέα άφιξη στο στούντιο)
κυριακή 10-19 : Μαρία
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Εκτός του θέματος που υπάρχει με την απαράδεκτη τσατσά (είπαμε ότι δεν της ταιριάζει ο όρος "υπηρεσία")... βάλατε κανέναν ψύκτη με νεράκι?

υ.γ.έμαθα ότι όντως βάλατε μωρομάντηλα! Μπράβο  :dancing: :dancing: :dancing: !!! Είστε ένα βήμα πιο κοντά στην επιτυχία!  :headbang: :headbang: :headbang:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Ποια ειναι και ποτε δουλευει ?
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Η αλήθεια είναι ότι της έγιναν αυστηρες παρατηρήσεις και υποσχέθηκε να έχει τη συμπεριφορά που επιβάλλεται. Της έχει δωθεί προθεσμία μιας εβδομάδας για να αλλάξει τη συμπεριφορά της. Σας περιμένουμε να έρθετε και να την αξιολογήσετε. Αν συνεχιστούν οι αρνητικές κριτικές μετά τις 21 θα φύγει.
Καταρχην για ποια τσατσα μιλας?Για την πρωινη που δουλευε παλιοτερα στο Λελας Καραγιαννη ή για την ξανθια που ειναι τα απογευματα?Το τελευταιο τριημερο περασα δυο φορες..η ξανθια κανει ταχα μου την γλυκια(ενω κανει μπαμ οτι ειναι σκυλος)!Τουλαχιστον το προσπαθει!Οσον αφορα την πρωινη..μιας και περασα σημερα..αυτη δεν στρωνει με τιποτα!!
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Καταρχην για ποια τσατσα μιλας?Για την πρωινη που δουλευε παλιοτερα στο Λελας Καραγιαννη ή για την ξανθια που ειναι τα απογευματα?Το τελευταιο τριημερο περασα δυο φορες..η ξανθια κανει ταχα μου την γλυκια(ενω κανει μπαμ οτι ειναι σκυλος)!Τουλαχιστον το προσπαθει!Οσον αφορα την πρωινη..μιας και περασα σημερα..αυτη δεν στρωνει με τιποτα!!
Την πρωϊνή από το Λέλας λες φίλε Piatsa? Την κυρία Κ.? Αυτή πάντα κατσούφα είναι, αγενής, σε κοιτάει με μισό μάτι...

και μετά απορεί που δεν περνάς και στο δωμάτιο...αφού σου χαλάει την διάθεση αυτή? πως να γαμήσεις μετα?

 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Αυτό το μαγαζακι...πάντως έχει κάνει την τύχη του με τις συγκεκριμένες τσατσαδες!!!!
Αντε μανδαμ Vrilissou36... αφού βλέπεις πως δεν τραβάει το πράγμα...  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom