Νέα

Βρέθηκε νεκρή η Μαίρη Τσώνη!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα purgiotis40
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 100
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Και το σπιτι που εμενε  καταθλιπτικο μοιαζει.Ενα παμπαλαιο στα Εξαρχεια  φουλ με μουτζουρωμενους τοιχους.Παντως οσοι ειναι βαρια καταθλιπτικοι η με ψυχικα νοσηματα και δεν εχουν καποιον δικο τους απο διπλα να τους σταθει,οπως στη περιπτωση της κοπελας,ισως με μια ενδεδειγμενη φαρμακευτικη αγωγη,πανε χαμενοι,το τελος τους ειναι συντομο και προδιαγεγραμμενο.

Εχει και πολυ καυσαεριο η Ζωοδοχου Πηγης, θορυβο.
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.915
Κριτικές
3
Like
1.610
Πόντοι
216
είναι στεναχωρο, γιατι η τυπισσα δεν ηταν καμμια συνατσακη ψευτοεναλλακτικη (που είναι οσο χρειαζεται για να διαφημιζει πακετα κοσμοτε)-αλλα ειχε διακριθεί σε καποιους χωρους, και ηταν ένα δραστηριο, νέο κοριτσι!
Ειτε μας αρεσε-ειτε όχι, λογω της ιδιοτητας και του οποιου εργου της, ηταν πολύ παραπανω από την μεση (σαπια) ελληνιδα (σκουπιδοσακουλα), που απλα μονο να πουλαει κουραδομαγκια ξερει.
30 χρονων ρε παιδια, ειχε παιξει και σε δυσκολους ρολους, και τραγουδουσε κιολας, εδινε πονο...και η μεση ελληνιδα 30αρα αντε να παει κανα ροκνρολλ κολωνακι μπας και καυλαντισει καναν καημενο μαλακα-γι αυτό είναι απωλεια το κοριτισι...τι να λεμε τωρα
 
OP
OP
purgiotis40

purgiotis40

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2017
Μηνύματα
278
Like
53
Πόντοι
1
Στη κρητη εταφη η αδικοχαμενη Μαιρη Τσωνη..Ολοι οσοι ειχαμε την τιμη να την γνωρισουμε απο κοντα αντιλαμβανομαστε ποσο τεραστια απωλεια ειναι..Ας ειναι αναπαυμενη η ψυχουλα σου Μαιρουλα...ησουν πολυ καλη για να αντεξεις την κακια αυτου του ματαιου κοσμου...

 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.791
Κριτικές
11
Like
608
Πόντοι
376
Ενα πολυ ωραιο αρθρο για την Μαιρη..προσοχη ρε παιδια..μακρια απο ουσιες..σκοτωνουν!!


είναι στάνταρ ότι πέθανε από ουσίες ? δεν φαινόταν για χρήστης βαριών ουσιών.. μπορεί απλά να είχε κάποιο πρόβλημα υγείας
 
OP
OP
purgiotis40

purgiotis40

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2017
Μηνύματα
278
Like
53
Πόντοι
1
είναι στάνταρ ότι πέθανε από ουσίες ? δεν φαινόταν για χρήστης βαριών ουσιών.. μπορεί απλά να είχε κάποιο πρόβλημα υγείας
Πνευμονικο οιδημα επαθε...δυστυχως Η Μαιρουλα ηταν πολυ ευαισθητη δεν αντεχε την κακια του κοσμου..μιλαμε για ψυχουλα...κριμα... :'( :'(

 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.791
Κριτικές
11
Like
608
Πόντοι
376
Πνευμονικο οιδημα επαθε...δυστυχως Η Μαιρουλα ηταν πολυ ευαισθητη δεν αντεχε την κακια του κοσμου..μιλαμε για ψυχουλα...κριμα... :'( :'(


μια ελληνίδα τραγουδίστρια συμπαθούσα κι εγώ και πάει  :tickedoff:
 
OP
OP
purgiotis40

purgiotis40

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2017
Μηνύματα
278
Like
53
Πόντοι
1
Παιδια επειδη ειχα την τιμη να εχω υπαρξει για 2 περιπου χρονια φιλος με την Μαιρουλα (απλοι και αγνοι φιλοι) θελω να πω 2 λογια για την εκλιπουσα..Η >Μαιρουλα ηταν ενα πολυ καλωσυνατο και φιλευσπλαχνο κοριτσι και ταυτοχρονα πολυ ταλαντουχο..δυστυχως ηταν πολυ ευαισθητη οπως οι πιο πολλοι καλλιτεχνες..Νιωθω πολυ τυχερος που την ειχα φιλη..
 
OP
OP
purgiotis40

purgiotis40

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2017
Μηνύματα
278
Like
53
Πόντοι
1
Με την Μαιρουλα ειχαμε το ιδιο στεκι..πηγαιναμε στο θρυλικο κλαμπ decadance  στην Νεαπολη Εξαρχειων την εποχη 2005-2007..θυμαμαι οτι ηταν ενα πολυ απλο, προσιτο και φιλοδοξο ατομο..μια καταπληκτικη κοπελα..κριμα, πολυ κριμα να χανονται προωρα τοσο καλοι  ανθρωποι
 
OP
OP
purgiotis40

purgiotis40

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2017
Μηνύματα
278
Like
53
Πόντοι
1
είναι στάνταρ ότι πέθανε από ουσίες ? δεν φαινόταν για χρήστης βαριών ουσιών.. μπορεί απλά να είχε κάποιο πρόβλημα υγείας
Δεν χρειαζεται ναναι "βαρυ" ναρκωτικο..και απο ενα χαπακι speed μπορει να πεθανεις απο πνευμονικο οιδημα η καρδιακη ανακοπη..δες εδω..

 

King of the Island

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
718
Like
0
Πόντοι
6
Παιδια επειδη ειχα την τιμη να εχω υπαρξει για 2 περιπου χρονια φιλος με την Μαιρουλα (απλοι και αγνοι φιλοι) θελω να πω 2 λογια για την εκλιπουσα..Η >Μαιρουλα ηταν ενα πολυ καλωσυνατο και φιλευσπλαχνο κοριτσι και ταυτοχρονα πολυ ταλαντουχο..δυστυχως ηταν πολυ ευαισθητη οπως οι πιο πολλοι καλλιτεχνες..Νιωθω πολυ τυχερος που την ειχα φιλη..

συγκινήθηκα τύπε
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.232
Κριτικές
10
Like
5.622
Πόντοι
2.816

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.511
Like
11.522
Πόντοι
3.506

NEW(3)

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2020
Μηνύματα
372
Like
624
Πόντοι
81
επειδή υπάρχουν και κάποιοι μαλάκες που δεν μπορούν να αναλογιστούν ότι ύπαρχουν και ευαίσθητοι άντρες θα σας πώ το εξής με την συγκεκριμένη είχα φάει κόλλημα διότι οι πράξεις και λόγια της μου θυμίζουν τον εαυτό μου(δεν είμαι χρήστης ναρκωτικών ουσιών). Μόλις πληροφορήθηκα ότι πέθανε έκλαιγα για δύο εβδομάδες χωρίς να πάω μπουρδέλο ούτε τίποτα κλπ.Όσοι δεν με ξέρουν να σας πώ πως όλοι έχουμε αδυναμίες ,η μέν δική μου είναι οι εμμονές με τις κοπέλες,οι οποίες μου έχουν φέρει μπελάδες...Όμως ταυτόχρονα δεν σημαίνει ότι ΕΝΑΣ ΨΥΧΙΚΑ ΑΣΘΕΝΗΣ είναι ΧΑΖΟΣ...ένα θα σας πώ ανακάλυψα στο facebook πώς έκανε παρέα με τοξικομανείς, ενδεχομένως κάποιοι από αυτούς να πήγαιναν τακτικά στο ΚΕΘΕΑ!την αναγνώρισα από τις φωτογραφίες μέσω ενός τύπου που είχε σχέση η Μαίρη και ανακάλυψα όλο το "παρεάκι"τους
το συμπέρασμα της ανάρτησής σου ρε παίχτη πιο είναι;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom