Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Βουλής 41 Συνταγμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathos gia ta temachia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 443
  • Εμφανίσεις 107K
  • Tagged users Καμία

dms458

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2006
Μηνύματα
139
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
1
....και το παιζουν και ιστορια.... :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
σωστος φιλε spunky!! το παιζουν ιστορια οπως το ειπες. επισης θυμαμαι αλλο ενα δυνατο εργαλειο τη Βαλεντινα απο τη Λεκκα ξανθο και διμετρο για τρελλα γουστα
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
σωστος φιλε spunky!! το παιζουν ιστορια οπως το ειπες. επισης θυμαμαι αλλο ενα δυνατο εργαλειο τη Βαλεντινα απο τη Λεκκα ξανθο και διμετρο για τρελλα γουστα
...πανε αυτες φιλε dms458...βρηκαν την ακρη και πριν το καραβι αρχισει να γερνει,την κανανε...
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
...πανε αυτες φιλε dms458...βρηκαν την ακρη και πριν το καραβι αρχισει να γερνει,την κανανε...
Πρώτη απ' όλες από εκείνη τη γενιά την έκανε η Μαρία... με τις απίστευτες ρώγες. Αχτύπητα διπλά με Μονικα
 

RED AND WHITE

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
404
Like
4
Πόντοι
1
Τωρα πια υπολειτουργει αυτο το ιδρυμα η δεν υπαρχει καν;
 

RED AND WHITE

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
404
Like
4
Πόντοι
1
Αλλη μια ιστορια στην Λεκκα.Μεσημερακι μπαινω μεσα και την ιδια ωρα κατεβαινε τα σκαλια ενας μαυρος πανω απο 1,90.Ανεβαινω και μπαινω μεσα με Μονικα ως συνηθως.Της λεω οτι κατω διασταυρωθηκα με ενα θηριο αραπη,πραγμα που μου εκανε εντυπωση.Και τι ακουσα;Πελατης μου ειναι μου λεει.Εχει μια πουτσα χοντρη και τεραστια.Δυσκολα τα βγαζω περα αλλα την βρισκω.Μολις μπαινει στο δωματιο σκεφτομαι τι θα γινει και ριχνω μονο με την σκεψη ενα πρωτο χυσιμο.Υπαρχουν και ΧL προφυλακτικα τα οποια φερνει παντα μαζι του.Δεν ξερω παιδια τι αλλα εχει υποστει ο κωλος της στο παρελθον,αλλα τουλαχιστον ηταν νομιζω απο τις λιγες που γουσταρε αυτα που εκανε!
 

HONDACRV

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
168
Κριτικές
24
Like
147
Πόντοι
291
Η συνεχής αναφορά στη Μόνικα, θα μας κάνει να κλάψουμε... ΔΥΣΤΥΧΩΣ τετοιες περιπτώσεις πλέον ΔΕΝ υπάρχουν... Ήταν το πακέτο εξαιρετικό. ΚΥΡΙΑ με τα όλα της. Τιμούσε και σεβόταν τον πελάτη.
Θα μπορούσα να γράψω πολλά, αλλά θεωρώ πως είναι περιττό. Εξάλλου, ψήγματα της αξίας της αναφέρονται από άλλους συναγωνιστές!
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
υπαρχει ενα ωραιο μιλφακι βιζιτου που της φερνει λιγο στην εμφανιση...
και στο σερβις τρωγεται...
βεβαια την ντεκαντανς του μαγαζιου δεν μπορεις να την αναπαραστησεις...
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
ρε παιδες τοσο καλη ηταν η μονικα???ποτε περιπου σταματησε να εργαζεται???και για περιοδο εργαζοταν???
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
εγω τελευταια φορα πρεπει να την πηρα το καλοκαιρι του 2006...
 

HONDACRV

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
168
Κριτικές
24
Like
147
Πόντοι
291
Ήταν μια κλάση πάνω από την επόμενη!
 

RED AND WHITE

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
404
Like
4
Πόντοι
1
Η συνεχής αναφορά στη Μόνικα, θα μας κάνει να κλάψουμε... ΔΥΣΤΥΧΩΣ τετοιες περιπτώσεις πλέον ΔΕΝ υπάρχουν... Ήταν το πακέτο εξαιρετικό. ΚΥΡΙΑ με τα όλα της. Τιμούσε και σεβόταν τον πελάτη.
Θα μπορούσα να γράψω πολλά, αλλά θεωρώ πως είναι περιττό. Εξάλλου, ψήγματα της αξίας της αναφέρονται από άλλους συναγωνιστές!
Οχι φιλε μου!Δεν θα ηταν περιττο να γραψεις κατι απο τα πολλα που λες οτι θα μπορουσες.Εγω δεν εχω αλλα ενδιαφεροντα περιστατικα να αναφερω.Εδω βρισκομαστε ολοι για να βοηθαμε ο ενας τον αλλον,να αξιολογουμε,αλλα και για να θυμομαστε και να γραφουμε τα ωραια σκηνικα που ζησαμε!
 

Επισκέπτης
άμα το ρίχνουμε σε ιστορίες από τα παλιά ,σημάνει δεν έχει φρέσκα !!!! αχ άτιμη κρίση !!!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.356
Πόντοι
41.447
το Απολλωνος 1 στο Συνταγμα εκλεισε
η Ελληνιδα ιδιοκτηκτρια του Απολλωνος τωρα εχει παρει ενα αλλα ιστορικο μαγαζι του Συνταγματος και το ξαναλειτουργει...
το Λεκκα 19
για εμας τους παλιους μασαζιαρηδες το Λεκκα σημαινει πολλα και φερνει πολλες αναμνησεις ;)
πολλες μασαζοκοπελες που ξεκινησαν απο εκει μεγαλουργησαν στην πορεια
πριν κατι ημερες που περασα λοιπον απο την λεκκα ειδα μερικα ενδιαφεροντα τεμαχια
ξεχωρισα την Ρωσιδα γκιλφ Νατασα με την κορμαρα και τη κλασικη Ρωσοφατσα
Ξανθια, λιγεροκορμη με ανοιχτα ματια, εχει περασει παλαιοτερα απο Σινωπης 29 και Κηφισιας 18
 

Διαγραμμένο μέλος 77983

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
788
Κριτικές
4
Like
703
Πόντοι
366
το Απολλωνος 1 στο Συνταγμα εκλεισε
η Ελληνιδα ιδιοκτηκτρια του Απολλωνος τωρα εχει παρει ενα αλλα ιστορικο μαγαζι του Συνταγματος και το ξαναλειτουργει...
το Λεκκα 19
για εμας τους παλιους μασαζιαρηδες το Λεκκα σημαινει πολλα και φερνει πολλες αναμνησεις ;)
πολλες μασαζοκοπελες που ξεκινησαν απο εκει μεγαλουργησαν στην πορεια
πριν κατι ημερες που περασα λοιπον απο την λεκκα ειδα μερικα ενδιαφεροντα τεμαχια
ξεχωρισα την Ρωσιδα γκιλφ Νατασα με την κορμαρα και τη κλασικη Ρωσοφατσα
Ξανθια, λιγεροκορμη με ανοιχτα ματια, εχει περασει παλαιοτερα απο Σινωπης 29 και Κηφισιας 18
Αξιζει επισκεψη , τιμες κλασσικες να υποθεσω?
 

ΓΙΑΝΝΗΣ DR

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2014
Μηνύματα
274
Like
11
Πόντοι
1
Ονομα στο κουδουνι σπα?? μασαζ???

Η καποιο αλλο συνθηματικο???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom