Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Βουλής 41 Συνταγμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathos gia ta temachia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 443
  • Εμφανίσεις 107K
  • Tagged users Καμία

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.356
Πόντοι
41.447
ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ Η ΡΩΞΑΝΗ (MILF ΜΕ ΤΗΝ ΚΩΛΑΡΑ) ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΛΕΚΚΑ , ΜΕΤΑ ΣΚΡΑ  ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 12??

διακοπες διαρκειας,,,,
αχ Ρωξανη με τον βραζιλιανικο κλωκο σου!!!!
 

RED AND WHITE

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
404
Like
4
Πόντοι
1
Παλια ειχα κολλησει χοντρα στο ιδρυμα λογω Μονικας.Εκανε τελειο μασαζ,απλα η συγκεκριμενη ηταν στην κατηγορια ΔΕΝ!
:2funny: :2funny: :2funny:
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Παλια ειχα κολλησει χοντρα στο ιδρυμα λογω Μονικας.Εκανε τελειο μασαζ,απλα η συγκεκριμενη ηταν στην κατηγορια ΔΕΝ!
:2funny: :2funny: :2funny:
Χαχαχαχαχα Δεν πας καλά :) Φιλαράκο αν εσύ ΔΕΝ, τότε έχεις χάσεις από τα καλύτερα.. Το ΔΕΝ πάει στο ΔΕΝ είναι κάτι που δεν κάνω  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
η Μονικα δεν... και η Ρωξαννη δεν...
οταν μου τον παιρναν στο στομα... ΔΕΝ με εγλυφαν...
ΠΑΠΑΔΕΣ κανανε...!!!
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786
Καί μία Θοδώρα ήταν δύναμη.
 

RED AND WHITE

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
404
Like
4
Πόντοι
1
Χαχαχαχαχα Δεν πας καλά :) Φιλαράκο αν εσύ ΔΕΝ, τότε έχεις χάσεις από τα καλύτερα.. Το ΔΕΝ πάει στο ΔΕΝ είναι κάτι που δεν κάνω  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Καλα ρε δικε μου,δεν ειδες τα γελια που εβαλα στο τελος του μηνυματος;Δεν μπορει τετοιου ειδους αστειες δηλωσεις οτι η Μονικα ηταν στα δεν,να τις παιρνεις στα σοβαρα!Η θεα της ροδελας ητανε.Ειχε ιδιαιτερη αδυναμια...στην οπισθεν!
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Καλα ρε δικε μου,δεν ειδες τα γελια που εβαλα στο τελος του μηνυματος;Δεν μπορει τετοιου ειδους αστειες δηλωσεις οτι η Μονικα ηταν στα δεν,να τις παιρνεις στα σοβαρα!Η θεα της ροδελας ητανε.Ειχε ιδιαιτερη αδυναμια...στην οπισθεν!
Τα είδα τα είδα... Πλάκα έκανε... Τι ΔΕΝ έκανε καλά είναι η σωστή ερώτηση..
 

sapakism

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2013
Μηνύματα
235
Like
0
Πόντοι
1
η Μονικα δεν... και η Ρωξαννη δεν...
οταν μου τον παιρναν στο στομα... ΔΕΝ με εγλυφαν...
ΠΑΠΑΔΕΣ κανανε...!!!

Αν ειναι η ιδια η Ρωξανη που ηταν τελευταια στο Κηφισιας 12 συμφωνω. Τα παντα ολα
 

sapakism

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2013
Μηνύματα
235
Like
0
Πόντοι
1
Καλα δεν εκανε ο θεος που δεν την εκανε ομορφη στο προσωπο.
 

RED AND WHITE

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
404
Like
4
Πόντοι
1
Ομορφη δεν ήτανε αλλά όπως και να το κάνουμε ήταν γοητευτική και ελκυστική ως μιλφάρα
Τωρα πια μαλλον προς granny θα ειναι,αν δεν ειμαι υπερβολικος βεβαια,διοτι οταν σταματησε δεν θα ειχε περασει τα 50;
 

RED AND WHITE

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
404
Like
4
Πόντοι
1
Πρεπει να ηταν γυρω στα 7-8 χρνια πριν.Παω Λεκκα με εναν καλο φιλο.Πληρωνουμε και ανεβαινουμε για Μονικα η οποια δεν αρνηθηκε να μας παρει μαζι και τους δυο.Μπαινουμε μεσα και μας ρωταει αν εχουμε προφυλακτικα.Ναι της απανταμε.Ποσα μας ρωταει.Ενα πακετο λεμε.Να κατεβει καποιος κατω να φερει αλλο ενα τουλαχιστον μας λεει.Γινεται και αυτο.Πιπα εδω,πιπα εκει.Γαμαει ο ενας,γαμαει ο αλλος.Ροδελα μετα ο ενας,ροδελα και ο αλλος.Το σκηνικο τελειωνει με τον εναν απο μπροστα και τον αλλον απο πισω.Σωστα μας εστειλε στο περιπτερο.Τρια πακετα παρα κατι χρειαστηκανε και για τους δυο με τις αλλαγες που γινοντουσαν.Σωστη και προνοητικη η γκομενα.Μολις εχω χρονο και κεφι θα σας γραψω και αλλες ιστοριες.
 

dms458

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2006
Μηνύματα
139
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
1
Πρεπει να ηταν γυρω στα 7-8 χρνια πριν.Παω Λεκκα με εναν καλο φιλο.Πληρωνουμε και ανεβαινουμε για Μονικα η οποια δεν αρνηθηκε να μας παρει μαζι και τους δυο.Μπαινουμε μεσα και μας ρωταει αν εχουμε προφυλακτικα.Ναι της απανταμε.Ποσα μας ρωταει.Ενα πακετο λεμε.Να κατεβει καποιος κατω να φερει αλλο ενα τουλαχιστον μας λεει.Γινεται και αυτο.Πιπα εδω,πιπα εκει.Γαμαει ο ενας,γαμαει ο αλλος.Ροδελα μετα ο ενας,ροδελα και ο αλλος.Το σκηνικο τελειωνει με τον εναν απο μπροστα και τον αλλον απο πισω.Σωστα μας εστειλε στο περιπτερο.Τρια πακετα παρα κατι χρειαστηκανε και για τους δυο με τις αλλαγες που γινοντουσαν.Σωστη και προνοητικη η γκομενα.Μολις εχω χρονο και κεφι θα σας γραψω και αλλες ιστοριες.

Tι θυμηθηκες τωρα...εποχες που δεν θα ξαναζησουμε. τοτε υπηρχε χρημα και στην πιο δυσκολη εβγαζες απο την τσεπη το 100σταρικο και της τον καρφωνες χωρις απο πισω αντιρρησεις. τωρα η μονικα ειναι παντρεμενη στη ζακυνθο και η ρωξανη το gilf με τον βραζιλιανικο κωλο εξαφανισμενη...εχουν μεινει ολα τα μετρια που καποτε δεν διναμε σημασια
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Tι θυμηθηκες τωρα...εποχες που δεν θα ξαναζησουμε. τοτε υπηρχε χρημα και στην πιο δυσκολη εβγαζες απο την τσεπη το 100σταρικο και της τον καρφωνες χωρις απο πισω αντιρρησεις. τωρα η μονικα ειναι παντρεμενη στη ζακυνθο και η ρωξανη το gilf με τον βραζιλιανικο κωλο εξαφανισμενη...εχουν μεινει ολα τα μετρια που καποτε δεν διναμε σημασια
....και το παιζουν και ιστορια.... :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom