Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Βουλής 41 Συνταγμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathos gia ta temachia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 443
  • Εμφανίσεις 107K
  • Tagged users Καμία

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
χαχαχαχαχαχα

Αγγελική οκ μας έπεισες....

καλά ρε βούρλο, τόσα χρόνια σε ξέρουμε και ακόμα νομίζεις ότι μπορείς να μας κοροιδέψεις?  :uglystupid:

μάγκες, όποιος πάει με Αγγελική είναι πεταμένα λεφτά και σπασμένα νεύρα...εγγυημένο αυτό

και αν δεν πιστεύετε εμένα μπορούνε και άλλοι να το επιβεβαιώσουνε αυτό

γι'αυτό άλλωστε την διώξανε από το Ίμβρου 2...επειδή γίνανε ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ παράπονα από πελάτες
Xaxaxa κάποιον άλλον θάβαλε και τόγραψε.. Που έμαθε τόσο σωστά ελληνικά ?
 

olym

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
278
Like
0
Πόντοι
1
Παρατηρητής.  10  πόστ  με  μοναδικό  θέμα  την  Αγγελική.  Και  να  μην  είναι  η  Αγγελική  η  ίδια  από  πίσω,  σίγουρα  είναι  κάποιος  φίλος  της.  Ούτε  τα  προσχήματα  δεν  κρατάτε.  Κρίμα.
Pampi.  Μόνο  ένα  πόστ.  Και  εγγραφή  στις  26-5-2011.  Για  μένα  προσωπικές  αντιπαραθέσεις και συμφέροντα.
Πάντως  με  την  εμπειρία  που  έχω  σε  επίσκεψή  μου  στο  Ίμβρου  2  είδα  την  Αγγελική  αλλά  παρόλο  που  είναι  εμφανίσημη,  δεν  πέρασα  γιατί  το  στυλάκι  και  το  ύφος  δεν  μου έδιναν  την  εντύπωση  καλής  συνεδρίας  οπότε  εξαφανίστηκα.
 

skaftass

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
δεν παίζουνε από μεριάς μου ούτε συμφέροντα ούτε τπτ τέτοιο...αλλά ΟΚ πίστευε ό,τι θες  ;)
 

RED AND WHITE

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
404
Like
4
Πόντοι
1
Παντως ειτε ετσι ειναι τα πραγματα,ειτε διαφορετικα,ποσες συνεδριες θα κερδισει αυτος η αυτη που τα γραφουν αυτα;Αν αποδειχθει το αντιθετο απο τα λεγομενα του pampi το εν λογω ιδρυμα διαγραφεται οριστικα.Η τουλαχιστον η εν λογω θεραπευτρια.
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Παντως ειτε ετσι ειναι τα πραγματα,ειτε διαφορετικα,ποσες συνεδριες θα κερδισει αυτος η αυτη που τα γραφουν αυτα;Αν αποδειχθει το αντιθετο απο τα λεγομενα του pampi το εν λογω ιδρυμα διαγραφεται οριστικα.Η τουλαχιστον η εν λογω θεραπευτρια.
εγω θα πω την δικια μου εμπειρία ....η Αγγελική κάνει φούλ πρόγραμμα....
 

Επισκέπτης
δεν θα σου απαντήσω στο ίδιο υφος μικρέ ....μπορει εσύ να ατύχησες ....μπορεί να κάνει επιλογές....μπορεί κάποτε να μην έκανε τίποτα ....

μικρό είναι το μυαλό σου και...κάτι άλλο επίσης...

μπορεί να είσαι και βαλτός...μπορεί να είσαι και ψεύτης...πολλά μπορεί...
 

RED AND WHITE

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
404
Like
4
Πόντοι
1
Νομιζω την μεγαλυτερη ιστορια στο εν λογω ιδρυμα εχει γραψει παλιοτερα η μιλφ Μονικα.Μεγαλη σε ηλικια.Προσπαθησα να μαθω γενικα αλλα και μεσω προσωπικων μηνυματων που βρισκεται αλλα τιποτα.Αν καποιοι θυμουνται,προσεφερε μοναδικες στιγμες,και γουσταρε παρα πολυ το....koulouration!
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Νομιζω την μεγαλυτερη ιστορια στο εν λογω ιδρυμα εχει γραψει παλιοτερα η μιλφ Μονικα.Μεγαλη σε ηλικια.Προσπαθησα να μαθω γενικα αλλα και μεσω προσωπικων μηνυματων που βρισκεται αλλα τιποτα.Αν καποιοι θυμουνται,προσεφερε μοναδικες στιγμες,και γουσταρε παρα πολυ το....koulouration!
Εχει αποσυρθεί εντελώς...
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
λογω οτι εχω αποψη για το θεμα ο καρακας εχει δικιο και οτι λεει ειναι καραντι σαν παλιος του χωρου λιγο σεωασμο στο προσοπο του
 

dms458

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2006
Μηνύματα
139
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
1
Μόνικα απιστευτο milf. Εμενε Αγια Παρασκευη. Επισης πολυ καλο ηταν η Βαλεντινα, ωσπου παντρευτηκε εναν τυπο στη Γλυφαδα και σταματησε. Τις ειχα τρελανει και τις δυο με εισβολες στα...μετοπισθεν!!
 
OP
OP
P

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Νομιζω την μεγαλυτερη ιστορια στο εν λογω ιδρυμα εχει γραψει παλιοτερα η μιλφ Μονικα.Μεγαλη σε ηλικια.Προσπαθησα να μαθω γενικα αλλα και μεσω προσωπικων μηνυματων που βρισκεται αλλα τιποτα.Αν καποιοι θυμουνται,προσεφερε μοναδικες στιγμες,και γουσταρε παρα πολυ το....koulouration!

αυτή ήτο η μιλφοκορυφή του μασαζοέβερεστ!
 

gasakos

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
Υπάρχει κάποια αλλαγή στο ρόστερ και στις υπηρεσίες για το συγκεκριμένο, θυμάμαι τελευταία φορά πρίν μερικούς μήνες Αγγελική, Αλίνα και μία αλλή που δεν θυμάμαι το όνομά της.  Από υπηρεσίες μέτρια πράγματα...
 

RED AND WHITE

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
404
Like
4
Πόντοι
1
Αφου εφυγε εδω και αρκετο καιρο η μιλφοκορυφη οπως πολυ σωστα λεει ο συναγωνιστης τι περιμενεις;Και αλλα κανα δυο δυνατα παλιοτερα εκει χαθηκανε.Παντως αν καποιος φιλος ξερει καποιο μιλφ ανταξιο της αποχωρησασας ας μου το πει παρακαλω.(κουλουρι απαραιτητη προυποθεση)
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.635
Πόντοι
6.495
Αν έχει και κανά τεμάχιο με τριάρια και άνω (+ κουλούρι...) μέσα... αλλιώς ... έχει και αλλού πορτοκαλιές...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom