Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Βουλής 41 Συνταγμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathos gia ta temachia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 443
  • Εμφανίσεις 107K
  • Tagged users Καμία

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
O κύριος Νικος ζει ακόμη.. ? επί της υποδοχής ?  :2funny:

Επί της υποδοχής η παλιά σερίφισσα του Στουρνάρη 36 3ος όροφος Εύα. Τότε που δούλευε η Καίτη εκεί. (τώρα σερίφισσα στο Στουρνάρη 63)
Τελικά κάποιος από αυτούς που έχουν πένα καλή, πρέπει να γράψει την ιστορία των μασατζίδικων.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.356
Πόντοι
41.447
Επί της υποδοχής η παλιά σερίφισσα του Στουρνάρη 36 3ος όροφος Εύα. Τότε που δούλευε η Καίτη εκεί. (τώρα σερίφισσα στο Στουρνάρη 63)
Τελικά κάποιος από αυτούς που έχουν πένα καλή, πρέπει να γράψει την ιστορία των μασατζίδικων.

Ευα μετεπειτα υπευθυνη του Απολλωνος 1 και Συγγρου 79
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.108
Κριτικές
8
Like
2.989
Πόντοι
736
επισκεψη στο εν λογω καταστημα πριν μια εβδομαδα. σνομπ υποδοχη, λες και πας να τους γαμησεις, οχι να τους δωσεις λεφτα. απο που μας βρηκατε και παπαριες, να μη σε κουραζω, εμεις εδω κανουμε μονο μασαζ, και ποσο κανει ρωταω? 70 ευρω τα 45 λεπτα μου λεει το νουμερο  :headbang: :dancing: :2funny: ρε για μαλακες ψαχνουν τελικα? ελεος πια. δεν ειναι αναγκη να πω οτι εφυγα σφαιρα. μαυροοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο :birdman:
 

ΓΙΑΝΝΗΣ DR

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2014
Μηνύματα
274
Like
11
Πόντοι
1
Εχω ξαναγραψει για το μαγαζι πιο πανω. Μπηκα και ελεγαν μονο μασαζ και μαλακιες. Πηγα τις προαλλες πρωινη ωρα και μου ανοιγει μια την πορτα και με ρωταει τι θελετε???

Τι να θελω μωρη μαλακο?? Ηθελα να της πω.
Μασαζ της λεω.
-Οκι οκι.
-Τι οκι οκι της λεω.
-Εντω ειναι σπιτι.

Ρε καλα πανε καλα??? Τι στο διαολο το εχουν το μπουρδελο τους εκει αμα δεν ανοιγουν σε κανεναν???

Αι στο διαολο. Καταμαυρο και απο μενα στο σκατομαγαζο τους.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.356
Πόντοι
41.447
το μαγαζι λειτουργει πλεον υπο νεα διεθυνση

Βασικα εδω μεταφερθηκε η ομαδα που ηταν μεχρι και πριν λιγες ημερες στην Μπακνανα 47, και πριν λιγους μηνες στο Φραντζη 4.

Δηλαδη στην υποδοχη η κυρια Ινκα
και κοπελες οι γνωστες Ουκρανες κορμαρες Αλινα και Ευα, και επισης η Μπελλα με τα ανατολιτικα χαρακτηριστικα.
Υπαρχουν ακομα επισης αλλα 2 ανατολικιες μιλφ η Αλικη και η Λινα (απο το παλιο Λεκκα 19)

Ωραριο λειτουργιας καθημερινα 11-8,30, Σαββατο 11-7. Κυριακη κλειστα
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
το μαγαζι λειτουργει πλεον υπο νεα διεθυνση

Βασικα εδω μεταφερθηκε η ομαδα που ηταν μεχρι και πριν λιγες ημερες στην Μπακνανα 47, και πριν λιγους μηνες στο Φραντζη 4.

Δηλαδη στην υποδοχη η κυρια Ινκα
και κοπελες οι γνωστες Ουκρανες κορμαρες Αλινα και Ευα, και επισης η Μπελλα με τα ανατολιτικα χαρακτηριστικα.
Υπαρχουν ακομα επισης αλλα 2 ανατολικιες μιλφ οι Αλικη και η Λινα (απο το παλιο Λεκκα 19)

Ωραριο λειτουργιας καθημερινα 11-8,30, Σαββατο 11-7. Κυριακλη κλειστα


γιγαντα lemmy
Αρα προσφερουν φουλ υπηρεσιες??
Γιατι τα παλια ποστ που διαβασα λενε οχι
 

napoleonV1

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.875
Κριτικές
73
Like
8.004
Πόντοι
24.436
το μαγαζι λειτουργει πλεον υπο νεα διεθυνση

Βασικα εδω μεταφερθηκε η ομαδα που ηταν μεχρι και πριν λιγες ημερες στην Μπακνανα 47, και πριν λιγους μηνες στο Φραντζη 4.

Δηλαδη στην υποδοχη η κυρια Ινκα
και κοπελες οι γνωστες Ουκρανες κορμαρες Αλινα και Ευα, και επισης η Μπελλα με τα ανατολιτικα χαρακτηριστικα.
Υπαρχουν ακομα επισης αλλα 2 ανατολικιες μιλφ η Αλικη και η Λινα (απο το παλιο Λεκκα 19)

Ωραριο λειτουργιας καθημερινα 11-8,30, Σαββατο 11-7. Κυριακη κλειστα
Θα τιμηθεί σύντομα
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.048
Κριτικές
34
Like
3.813
Πόντοι
4.365

Μακάρι να τα πάει καλά.. Η περιοχή βολεύει πολύ.. Θα το τιμήσουμε σύντομα
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.604
Πόντοι
19.505
Μπέλλα   :rockon:
 

merovigios

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
180
Like
40
Πόντοι
1
...κάποτε αυτό το μαγαζί είχε γνωρίσει δόξες...η αλίκη και η λίνα από το παλιό μαγαζί δεν τις θυμάμαι καλά...πως ήταν εμφανισιακά γνωρίζει κανείς να μας πει?
 

mastura

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
605
Like
400
Πόντοι
26
επισκεψη στο εν λογω καταστημα πριν μια εβδομαδα. σνομπ υποδοχη, λες και πας να τους γαμησεις, οχι να τους δωσεις λεφτα. απο που μας βρηκατε και παπαριες, να μη σε κουραζω, εμεις εδω κανουμε μονο μασαζ, και ποσο κανει ρωταω? 70 ευρω τα 45 λεπτα μου λεει το νουμερο  :headbang: :dancing: :2funny: ρε για μαλακες ψαχνουν τελικα? ελεος πια. δεν ειναι αναγκη να πω οτι εφυγα σφαιρα. μαυροοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο :birdman:
  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.604
Πόντοι
19.505
Πέρασμα σήμερα από τον τρίτο όροφο της διακριτικής πολυκατοικίας. Στην πόρτα η ξανθιά μιλφ Λίνα. Μου παρουσίασε την Αλίνα που την ήξερα από Φραντζή 4 και Μπακνανά αλλά και παλαιότερα από Φωκίωνος Νέγρη 11. Δεν την είχα πάρει ποτέ και μιας και η Μπέλλα θα ερχόταν μετά τη 13:00 είπα να δοκιμάσω και αποζημιώθηκα. Φεύγοντας η Αλίνα μου σύστησε και την Αλίκη μια μιλφ προς γκιλφ θα έλεγα, ξανθιά, κοψά ντυμένη. Ο τρόπος που με χαιρέτησε, η κομψότητα και η ευγένειά της περιέργως με καύλωσαν ιδιαιτέρως. Πράμμα σπάνιο μιας και δεν χτυπάω τέτοιες ηλικίες. Θα το κάνω όμως σύντομα έτσι για μια αλλαγή στην καριέρα μου. Τώρα για την Αλίνα, καλό μασάζ, επιμελές σε πόδια και πλάτη, πολύ καλή κοπέλα, ευγενική, με χιούμορ, και όμορφη. 45 λεπτά που τα αξιοποίησε όλα, 60 ευρώ η τιμή. Για μένα VFM.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.356
Πόντοι
41.447
Πέρασμα σήμερα από τον τρίτο όροφο της διακριτικής πολυκατοικίας. Στην πόρτα η ξανθιά μιλφ Λίνα. Μου παρουσίασε την Αλίνα που την ήξερα από Φραντζή 4 και Μπακνανά αλλά και παλαιότερα από Φωκίωνος Νέγρη 11. Δεν την είχα πάρει ποτέ και μιας και η Μπέλλα θα ερχόταν μετά τη 13:00 είπα να δοκιμάσω και αποζημιώθηκα. Φεύγοντας η Αλίνα μου σύστησε και την Αλίκη μια μιλφ προς γκιλφ θα έλεγα, ξανθιά, κοψά ντυμένη. Ο τρόπος που με χαιρέτησε, η κομψότητα και η ευγένειά της περιέργως με καύλωσαν ιδιαιτέρως. Πράμμα σπάνιο μιας και δεν χτυπάω τέτοιες ηλικίες. Θα το κάνω όμως σύντομα έτσι για μια αλλαγή στην καριέρα μου. Τώρα για την Αλίνα, καλό μασάζ, επιμελές σε πόδια και πλάτη, πολύ καλή κοπέλα, ευγενική, με χιούμορ, και όμορφη. 45 λεπτά που τα αξιοποίησε όλα, 60 ευρώ η τιμή. Για μένα VFM.

Αλιναρα εγγυηση και πολυ ομορφη γυναικα!
πολυ καλη επιλογη !
οσο για την Αλικη φιλε heelover καώςηλθες στο κλαμπ των μιλφακιδων! :rockon:
 

Mr. White

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
186
Κριτικές
2
Like
258
Πόντοι
21
Ξέρει κάποιος μύστης αν το μαγαζίδιον είναι ανοιχτό Κυριακές?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.356
Πόντοι
41.447
ανταποκριση απο το μαγαζι τωρα που ειναι υπο νεα διευθυνση:

Το γνωστο τιμ απο Φραντζη, και παλαιοτερα Φωκιωνος Νεγρη 9-11:
Στην πορτα η κυρια Ινκα πολυ εξυπηρετικη και φιλικη.
Κοπελες οι κορμαρες Ουκρανιδες Αλινα (με μακρυ μαυριο ισιο μαλλι) και η Ευα (με κοντο ξανθο που της παει).
Επισης η Ταυλανδεζα Μπελλα, αρκετα ομορφη και με καλο στηθος.
Μαζι της οι μιλφ ανατολικιες Λινα και Αλικη . καλες περιπτώσεις και οι δυο για αυτους που τους αρεσουν οι πιο μεγαλες γυναικες.
Προγραμματα απο 60 ευρω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom