Νέα

Βούλα Βαβάτση

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Λοιπόν,πριν απο λίγο κατάφερα επιτέλους να τη δω απο κοντά και να μιλήσω λίγο μαζί της στο erotica.. :dancing:  Tο προσπαθούσα περίπου δύο χρόνια-καθώς είμαι ο μεγαλύτερος θαυμαστής-αλλά χωρίς επιτυχία.Δυστυχώς όμως δεν καάφερα να πάρω αυτόγραφο και να βγάλω φωτογραφία μαζί της. Απο κοντά είναι πιο όμορφη απ'ότι στις φωτογρααφίες που βλέπουμε,ενώ διέκρινα μια απλότητα και καλοσύνη στο χαρακτήρα της !

Στο τέλος πραγματοποίησα αυτό που σκόπευα και τις λέω "εγώ εσένα θα σου κάνω πρόταση γάμου κάποτε" !! Κουφάθηκε τελείως και με κοίταζε με χαμόγελο και απορία,αλλά δεν είπε τίποτα...
Μπορεί να νόμιζε ότι τη δουλεύω,μπορεί να με πέρασε για τρελό...ποιός ξέρει...εγώ το είπα και το΄κανα πάντως ! :grin:

 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
κανενα τορεντ εχουμε?

Νομίζω πως πρέπει και να το αγοράσεις για να ενισχύσεις την κολλητή σου !          Πάντως με αγνόησες,παρά την παράκλησή μου για βοήθεια αγαπητή μου και πήγα στο άγνωστο χωρίς πλάνο !  :'( :'(

 

Miss

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2011
Μηνύματα
158
Like
2
Πόντοι
1
Νομίζω πως πρέπει και να το αγοράσεις για να ενισχύσεις την κολλητή σου !           Πάντως με αγνόησες,παρά την παράκλησή μου για βοήθεια αγαπητή μου και πήγα στο άγνωστο χωρίς πλάνο !  :'( :'(

σημερα το ειδα το μηνυμα αλλιως θα σου απαντουσα
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
σημερα το ειδα το μηνυμα αλλιως θα σου απαντουσα

ok συντρόφισσα,δεν πειράζει..ποτέ δεν είναι αργά(εκτός αν έκανα καμιά γκάφα και την ξενέρωσα...)
Αφού διαβάζεις το θέμα θα ξέρεις την περιπτωσή μου.Αν θέλεις στείλε μου όποτε μπορέσεις ένα pm και πες μου δύο πράγματα...καμιά συμβουλή και ότι άλλο νομίζεις  ;)
Πάντως πρέπει να είναι καλόκαρδη ! την ψυχολόγισα σωστά ?
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
με κανα 150ρι την ανοιγει την καρδια της για μια ωριτσα?
 

trospe Giant

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2013
Μηνύματα
902
Κριτικές
6
Like
473
Πόντοι
26
δουλευει σε κολαδικο στα σερρας η βουλιτσα και μενει στην θερμη θεσ/νικης η πρωην γειτοννισα μου .. :knockinb:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
τι κριμα, ειχα μαζεψει τα 149 και μου'λειπε 1 ευρω μονον...

Μην χολοσκας γιατι και το 1 ευρω να εβρησκες ................κωλο δεν θα επερνες! :grin:

BTW ζητουσε πολυ παραπνω απο τα 150 οταν εκανε διακριτικες βιζιτες.
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
δουλευει σε κολαδικο στα σερρας η βουλιτσα και μενει στην θερμη θεσ/νικης η πρωην γειτοννισα μου .. :knockinb:

Μου είπε ότι δεν ξέρει ακόμα που θα δουλέψει,είναι στο ψάξιμο...Μπορεί να μείνει και μόνιμα Αθήνα.
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
πες της να μεινει Αθηνα και οτι εχω 149 ευρω...
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
ε τοτε θα μου δωσεις το ενα ευρω που μου λειπει?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom