Νέα

Βοήθεια μάγκες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kallitexnis777
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
kallitexnis777

kallitexnis777

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
246
Κριτικές
5
Like
371
Πόντοι
21
Βουρ στο ψητό αλλά πρόσεξε λίγο τον μηχανόβιο μην γίνει καμιά στραβή και σε αρπάξει, σε δέσει από πίσω με την μηχανή, όπως ο Αχιλλέας τον Έκτορα και σε σέρνει για καμιά 10αριά χιλιόμετρα! :tooth:
Είναι λίγο ντοπακιας η αλήθεια είναι από ότι τον ειδα αλλά νταξει 8 χρόνια κικ μποξ πιστεύω να τον έχω αλλά ποτέ μη λες ποτέ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αν είσαι λίγο εμφανίσιμος και 21 χρόνων και αυτή με τον δικό της είναι καιρό θα βαρέθηκε όλο το ίδιο, θα ψάχνεται για φάση να την πάρει ένας "γ@μιας" σαν εσένα..αν τα σημάδια από την ενέργεια που σου εκπέμπει είναι υπέρ σου...έμπαινε χωρίς δισταγμό και τύψεις..
Ε τώρα αυτό δε το κρίνω εγώ αλλά από ότι έχω ακούσει απο φίλες πρωιγουμένος γκόμενες και γνωμες άλλων κοπελων δεν θεωρούμε ασχημος
 
OP
OP
kallitexnis777

kallitexnis777

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
246
Κριτικές
5
Like
371
Πόντοι
21
πόσες "ευκαιρίες" νομίζεις ότι θα βρεις στη ζω'η σου να κάνεις νταραβέρι με γκόμενα? ΜΗΝ αφήνεις ευκαιρία για ευκαιρία
θα σουτάρεις ΠΑΝΤΑ είτε άουτ είτε δοκάρι και άμα μπει γκολ ΖΗΤΩ!
Αμα δεν σουτάρεις γκολ ΔΕΝ θα βάλεις
Ακου εκεί που θες και βοήθεια, έλεος :headbang:
Εεε θέλω να αντλεισω γνώμες ρε φίλε γιατί δεν μου χει ξαναγινει Κάτι παρόμοιο
 
OP
OP
kallitexnis777

kallitexnis777

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
246
Κριτικές
5
Like
371
Πόντοι
21
Μην τα θέλετε όλα έτοιμα.. Όπως εμείς γουστάρουμε το νάζι και την θυληκότητα έτσι κ αυτές καυλώνουν με την ωραία διεκδίκηση και το αρσενικό μπάσιμο.
Εγκεφαλικά προκαταρκτικά είναι αυτά, τί περιμένετε "θέλω να με ξεσκίσεις!";
Καλά άμα έλεγε κάτι τέτοιο κάποιος λακος θα υπήρχε
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.820
Κριτικές
20
Like
12.678
Πόντοι
4.546
Είναι λίγο ντοπακιας η αλήθεια είναι από ότι τον ειδα αλλά νταξει 8 χρόνια κικ μποξ πιστεύω να τον έχω αλλά ποτέ μη λες ποτέ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δως της το μουνί στο χέρι αγορίνα μου.
Το κωλοτρίψιμο ΔΕΝ συγχωρείται στις μέρες μας..
Όσον αφορά τον μηχανόβιο ΜΗΝ άγχεσαι εμείς εδώ είμαστε!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Ρε μάγκες στο μαγαζί που δουλεύω ήρθε μια καινούργεια η οποία πολύ κολλαγε και μιλούσε με ωραίο τρόπο και οικείο λες και γνωριζωμαστε χρόνια να προσθεσω είναι 24 3 χρόνια μεγαλύτερη από εμένα εκείνη έχει γκόμενο ο οποίος έχει και μηχανή κλπ ενώ εγώ δεν έχω τίποτα α ναι και τα χουν 3 χρόνια νομίζω ( το λέω γιατί οι γκόμενες συνήθως αυτά ψάχνουν αυτό τον καιρό ) της είπα ότι και εγώ έχω γκόμενα κλπ γενικά την έβλεπα αρκετά να μιλάει να χαμογελάει να έρχεται σε κοντινές αποστάσεις και τέτοια μέχρι που ανταλλάξαμε και βαιμπερ και της είπα καμιά φωρα να κανονίσουμε και δεν το αρνήθηκε ίσα ίσα ήταν θετική

Θέλω την βοήθεια σας παιδιά λέτε να είναι όντως καλή κοπέλα και τέτοια η να γυρεύει γαμησακι εμένα το μυαλό μου λέει ότι μάλλον τη γαμαει στραβά ο δικός της και θέλει ένα ισιωμα αλλά δεν ξέρω θέλω και την γνώμη σας παιδιά
χωσου...αλλα αν φτασει το θεμα 35.000 σελιδες και το κουβεντιαζουμε ακομα και σε 2 χρονια οπως με κατι αλλους με κουμπαρες-κουνιαδες κτλ κτλ τοτε μαλλον θες κουτσομπολιο..αλλα εμπας περιπτωση ορμα.
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.332
Κριτικές
112
Like
18.595
Πόντοι
20.686
Χουφτωστην, χουφτωστην...:takethis:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Η γκόμενά θέλει ευθυγράμμιση γιατι έχει κάνει πολλά χιλιόμετρα με τον γκομενο της και έχει στραβώσει. Σαν τα αμάξια είναι. Αν δεν την αρπάξεις εσύ την πελάτισσα θα την αρπάξει άλλος μάστορας.

Α και πρόσεχε στο τέλος να βιδώσεις καλά τα μπουλόνια για να μην τρίζει και το πάρει πρέφα ο ιδικτητης. Τουτέστιν μην κάνεις τα δικά σου ή τσακωθείτε μετά γιατί εσύ θα βγεις χαμένος είτε στην δουλειά είτε από τον μηχανάκια, θέλει γλυφομουνι και ευγενικά να της το πας για κωλαράκι, όχι απότομα.
 

madrach

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2015
Μηνύματα
2.121
Κριτικές
10
Like
1.565
Πόντοι
506
Ρε μάγκες στο μαγαζί που δουλεύω ήρθε μια καινούργεια η οποία πολύ κολλαγε και μιλούσε με ωραίο τρόπο και οικείο λες και γνωριζωμαστε χρόνια να προσθεσω είναι 24 3 χρόνια μεγαλύτερη από εμένα εκείνη έχει γκόμενο ο οποίος έχει και μηχανή κλπ ενώ εγώ δεν έχω τίποτα α ναι και τα χουν 3 χρόνια νομίζω ( το λέω γιατί οι γκόμενες συνήθως αυτά ψάχνουν αυτό τον καιρό ) της είπα ότι και εγώ έχω γκόμενα κλπ γενικά την έβλεπα αρκετά να μιλάει να χαμογελάει να έρχεται σε κοντινές αποστάσεις και τέτοια μέχρι που ανταλλάξαμε και βαιμπερ και της είπα καμιά φωρα να κανονίσουμε και δεν το αρνήθηκε ίσα ίσα ήταν θετική

Θέλω την βοήθεια σας παιδιά λέτε να είναι όντως καλή κοπέλα και τέτοια η να γυρεύει γαμησακι εμένα το μυαλό μου λέει ότι μάλλον τη γαμαει στραβά ο δικός της και θέλει ένα ισιωμα αλλά δεν ξέρω θέλω και την γνώμη σας παιδιά
το γεγονος οτι σου μιλαει ειναι επειδη της ειπες οτι εχεις γκομενα + οτι μαλλον σε συμπαθει. Εκτος εαν ειναι τετοιος χαρακτηρας.
Οσο πιο συντομα τηςπεις πως μαλωσες και δεν τα πας καλα με την υποτιθεμενη γκομενα σου, δεν σε καληπτει σεξουαλικα...με τροπο παντα. Οποτε αυτη εαν ενδιαφερεται θα βρε τροπο να σε "παρηγορησει"

καλη τυχη..
 
OP
OP
kallitexnis777

kallitexnis777

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
246
Κριτικές
5
Like
371
Πόντοι
21
Κοιτα και μονο που μπηκες να το συζητησεις, εγω πιστευω θα φας τα μουτρα σου γιατι με τετοια αυτοπεποιθηση δεν γαμας
Δεν ήθελα να το συζητήσω γνώμες ήθελα γιατί είμουν μπερδεμένος
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

χωσου...αλλα αν φτασει το θεμα 35.000 σελιδες και το κουβεντιαζουμε ακομα και σε 2 χρονια οπως με κατι αλλους με κουμπαρες-κουνιαδες κτλ κτλ τοτε μαλλον θες κουτσομπολιο..αλλα εμπας περιπτωση ορμα.
είμαι ήδη αποφασισμένος απλώς λίγες γνώμες ήθελα να ακούσω θα χωθώ με σύστημα
 
OP
OP
kallitexnis777

kallitexnis777

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
246
Κριτικές
5
Like
371
Πόντοι
21
Η γκόμενά θέλει ευθυγράμμιση γιατι έχει κάνει πολλά χιλιόμετρα με τον γκομενο της και έχει στραβώσει. Σαν τα αμάξια είναι. Αν δεν την αρπάξεις εσύ την πελάτισσα θα την αρπάξει άλλος μάστορας.

Α και πρόσεχε στο τέλος να βιδώσεις καλά τα μπουλόνια για να μην τρίζει και το πάρει πρέφα ο ιδικτητης. Τουτέστιν μην κάνεις τα δικά σου ή τσακωθείτε μετά γιατί εσύ θα βγεις χαμένος είτε στην δουλειά είτε από τον μηχανάκια, θέλει γλυφομουνι και ευγενικά να της το πας για κωλαράκι, όχι απότομα.
Όταν με το καλό πάει εκεί ξέρω τις συνοπτικές διαδικασίες απλώς. Δεν νομίζω να θέλει γλυκαδες λέει το μυαλό μου παίζει να θέλει αλλαγή λαδιών και παίξιμο σε υψηλές στροφές να βαρεσει κόφτη
 
OP
OP
kallitexnis777

kallitexnis777

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
246
Κριτικές
5
Like
371
Πόντοι
21
το γεγονος οτι σου μιλαει ειναι επειδη της ειπες οτι εχεις γκομενα + οτι μαλλον σε συμπαθει. Εκτος εαν ειναι τετοιος χαρακτηρας.
Οσο πιο συντομα τηςπεις πως μαλωσες και δεν τα πας καλα με την υποτιθεμενη γκομενα σου, δεν σε καληπτει σεξουαλικα...με τροπο παντα. Οποτε αυτη εαν ενδιαφερεται θα βρε τροπο να σε "παρηγορησει"

καλη τυχη..
Δεν χρειάζεται να παίξω το θέατρο του παραλόγου ότι δεν τα πάω καλά κλπ κλπ εγώ πιστεύω αν το θελήσει το θέλησε από μόνη της
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.546
Like
21.909
Πόντοι
5.006
Ρε τύπε, 24 ετων κοπελα και σου κωλοτριβεται.
Τι ακριβως δισταγμους εχεις?
Επειδη εχει σχεση? Και ποιος χεστηκε? 24 ετων ειναι, μπας και θα τον παντρευτει?
Βουτάς κατευθειαν
μαλλον δισταζει επειδη ο αλλος εχει μηχανη
:confused: :confused: :confused:
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.372
Κριτικές
169
Like
8.657
Πόντοι
10.326
Το ενδεχόμενο να πουστροφερνεις κ να σε πλευρισε το μωρό ?? :confused: :confused:
 
Εγγρ.
6 Ιαν 2019
Μηνύματα
259
Like
224
Πόντοι
21
Φίλε μου, χτύπα κανά καλό μπαφίδι και μετά καμιά πηχτή για να στανιάρεις. Και άσε τα γαμπριλίκια, δεν είναι για σένα.
 

jik

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
229
Κριτικές
28
Like
2.216
Πόντοι
2.411
Σκέψου εάν, είτε γίνει είτε δεν γίνει κάτι, το πέσιμο θα σου δημιουργήσει πρόβλημα στην εργασία σου. Εάν όχι, χώσου άφοβα, το πολύ πολύ να φας καμία χυλόπιτα, ουτε η πρώτη ούτε η τελευταία θα ναι που θα φας. Εάν την εργασία την έχεις για την πλάκα, αγνόησε την παρα πάνω συμβουλή κ χώσου πάραυτα. Ο μηχανόβιος εάν σου ζητήσει το λόγο, που αμφιβάλλω, εκτός κι αν του το πει η ίδια για να τον κάνει άλογο, πες του να μαζέψει τη γκόμενά του που κωλοτριβεται στον ένα και στον άλλον, κ στην τελική δεν είστε κ φίλοι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom