Νέα

Βοήθεια μάγκες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kallitexnis777
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.568
Κριτικές
4
Like
497
Πόντοι
36
συνηθως οταν καποιος ζητα γνωμη για να την πεσει σε γκομενα,ειναι ηδη αποφασισμενος να την πεσει οποτε κανε το και μην πλατιασεις σαν τον αλλο που προσπαθει να πηδηξει την κουνιαδα του 15 χρονια.
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.862
Like
2.243
Πόντοι
456
Για να ζηλέψει ο γκόμενος της το κάνει και να τον έχει στην τσίτα. Εσύ δε σε νοιάζει, χώνεσαι όλο και πιο χοντρά μέχρι να γαμήσεις ή να φας χυλόπιτα. Επειδή το σκέφτεσαι και γράφεις και εδώ, όσο πιο γρήγορα το χοντρό πέσιμο τόσο καλύτερα, μη σε περάσει για "φιλενάδα" της ή παιδί για γάμο, σχέση κλπ.

Αφού ξέρει ότι ξέρεις ότι έχει γκόμενο και στην πέφτει, μηδέν σεβασμό να της δείξεις :wink: Το τσουλάκι :)
(είσαι και μικρότερος!)
 

papas32

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2018
Μηνύματα
162
Like
238
Πόντοι
21
Το πιο πιθανό είναι ότι σε παίζει για να ανεβάσει την αυτοπεποίθηση της, ή θέλει να κερδίσει κάτι στην εργασία της... Αστη να ψήνεται και θα φανεί τι θέλει, μη βιάζεσαι... Η γυναίκα είναι σαν το γραμματόσημο, όσο τη φτύνεις τόσο κολλάει... Δεν έχει εμπειρία στη διαχείριση της καψουρας και της χυλοπιτας, και προδίδεται...
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.875
Κριτικές
3
Like
4.449
Πόντοι
456
Προσoχή αύριο είναι Κυριακή, ετοιμάσου για extreme απαντήσεις!!!!!
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.360
Κριτικές
16
Like
1.460
Πόντοι
2.487
Καλη κοπελα ή ψαχνει γαμησι;
Δλδ οι καλες κοπελες δεν θελουν να γαμηθουν; Πως σκεφυεσαι ετσι μαν; Αν μαθει οτι σκεφτεσαι ετσι για τις γυναικες παιζει να συνεχισεις με ονανισμ!
Θες και να την ισιωσεις.... οδοστρωτηρα
 
OP
OP
kallitexnis777

kallitexnis777

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
246
Κριτικές
5
Like
371
Πόντοι
21
Μάγκες με τα σήμερα δεδομένα που πήρα και τη κουβέντα που ψιλοεκανα είναι 50 50 η τύπισσα με καυλαντιζει αρκετά όπως και εγώ αλλά μου το παίζει και λίγο αδιάφορη το οποίο το ανταποδίδω και εγώ μετά αλλά ώρες χαμογελάει αρκετό και ψιλοκαυλαντισμα μάλλον θα θέλει να καυλαντισει από ότι φαίνεται
 

Letsmas

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2021
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
54
Πόντοι
0
Ρε μάγκες στο μαγαζί που δουλεύω ήρθε μια καινούργεια η οποία πολύ κολλαγε και μιλούσε με ωραίο τρόπο και οικείο λες και γνωριζωμαστε χρόνια να προσθεσω είναι 24 3 χρόνια μεγαλύτερη από εμένα εκείνη έχει γκόμενο ο οποίος έχει και μηχανή κλπ ενώ εγώ δεν έχω τίποτα α ναι και τα χουν 3 χρόνια νομίζω ( το λέω γιατί οι γκόμενες συνήθως αυτά ψάχνουν αυτό τον καιρό ) της είπα ότι και εγώ έχω γκόμενα κλπ γενικά την έβλεπα αρκετά να μιλάει να χαμογελάει να έρχεται σε κοντινές αποστάσεις και τέτοια μέχρι που ανταλλάξαμε και βαιμπερ και της είπα καμιά φωρα να κανονίσουμε και δεν το αρνήθηκε ίσα ίσα ήταν θετική

Θέλω την βοήθεια σας παιδιά λέτε να είναι όντως καλή κοπέλα και τέτοια η να γυρεύει γαμησακι εμένα το μυαλό μου λέει ότι μάλλον τη γαμαει στραβά ο δικός της και θέλει ένα ισιωμα αλλά δεν ξέρω θέλω και την γνώμη σας παιδιά
Ποσο "καλη κοπελα" σου φαινεται μια, που εχει 3 χρονια σχεση και ψαχνει πουτσο στην καινουρια δουλεια που πηγε;

απ οτι μας λες τουλαχιστον

Μπορει να θελει να φαει ενα πουτσο απο σενα, εσυ να κολλησεις και ισως να ειστε και μαζι για καποιο καιρο, αλλα μετα θα παει αλλου να ξερεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom