Νέα

Βιντεάκια από συνευρέσεις με γυναίκες με σκοπό τον εξευτελισμό τους!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sparos-gr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 57
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sparos-gr

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Οκτ 2015
Μηνύματα
342
Κριτικές
20
Like
981
Πόντοι
1.011
Τελευταία έχει γίνει λίγο χαμός με τέτοια βίντεο ή είναι η ιδέα μου?
Κάποιοι έχοντας τραβήξει βίντεο κάποια στιγμή που βρέθηκαν με μια κοπέλα προφανώς για να την τιμωρήσουν/εξευτελίσουν βγάζουν στη φόρα τα βίντεο αυτά?
ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ το θεωρώ μέγιστη μαλακία! Και για τους 2!!!
Και την κοπέλα που τον άφησε να τραβήξει βίντεο (σε κάποια βίντεο δεν είναι κρυφή κάμερα αλλά μέσ' στην μούρη τις) αλλά και τον μλκ που το δημοσιεύει αφού εάν τον κυνηγήσει νομικά θα τον τσούξει!


 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.146
Like
4.682
Πόντοι
1.756
[quote author=sparos-gr link= ]Τελευταία έχει γίνει λίγο χαμός με τέτοια βίντεο ή είναι η ιδέα μου?
Κάποιοι έχοντας τραβήξει βίντεο κάποια στιγμή που βρέθηκαν με μια κοπέλα προφανώς για να την τιμωρήσουν/εξευτελίσουν βγάζουν στη φόρα τα βίντεο αυτά?
ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ το θεωρώ μέγιστη μαλακία! Και για τους 2!!!
Και την κοπέλα που τον άφησε να τραβήξει βίντεο (σε κάποια βίντεο δεν είναι κρυφή κάμερα αλλά μέσ' στην μούρη τις) αλλά και τον μλκ που το δημοσιεύει αφού εάν τον κυνηγήσει νομικά θα τον τσούξει!


[/quote]Στα αρχιδια μας τι εχει γινει τυπε..... Εγω δεν θα το εκανα ποτε.... Τωρα αν ο αλλος ειναι μαλακας,και η γκομενα γαμιεται με μαλακες ας προσεχει.....
Αν πας και μπεις μονος σου μεσα στο κλουβι του λιονταριου κ σε φαει, δεν φταιει αυτο....εσυ φταις που μπηκες....
Να μην γαμιουνται με μαλακες....
Κατα τα αλλα γουσταρω τετοια βιντεο....(να βλεπω)...
 
Εγγρ.
30 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.726
Like
151
Πόντοι
16
αν ο αλλος ειναι μαλακας,και η γκομενα γαμιεται με μαλακες ας προσεχει.....
Αν πας και μπεις μονος σου μεσα στο κλουβι του λιονταριου κ σε φαει, δεν φταιει αυτο....εσυ φταις που μπηκες....
Να μην γαμιουνται με μαλακες....
Κατα τα αλλα γουσταρω τετοια βιντεο....(να βλεπω)...

πως κατάφερες να ρίξεις το φταίξιμο πάλι στη γκόμενα δε μπορώ να το καταλάβω, ρε τι μυαλά κουβαλάτε ρεεεεεεεε
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Έχω τραβήξει αρκετές φορές. Δεν έχω ανεβάσει ποτέ κανένα, ούτε πρόκειται, φαίνονται-δε φαίνονται τα πρόσωπα.

Είναι μεγάλη μαλακία από οποιονδήποτε από τους δύο κι αν το κάνει. Να το δείξει σε κάποιον φίλο/φίλη ΟΚ, αλλά μέχρι εκεί. Όχι να τα ανεβάζει σε sites ή να τα στέλνει με viber/messenger/whatsapp/skype από δω κι από κει.
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.146
Like
4.682
Πόντοι
1.756
αν ο αλλος ειναι μαλακας,και η γκομενα γαμιεται με μαλακες ας προσεχει.....
Αν πας και μπεις μονος σου μεσα στο κλουβι του λιονταριου κ σε φαει, δεν φταιει αυτο....εσυ φταις που μπηκες....
Να μην γαμιουνται με μαλακες....
Κατα τα αλλα γουσταρω τετοια βιντεο....(να βλεπω)...

πως κατάφερες να ρίξεις το φταίξιμο πάλι στη γκόμενα δε μπορώ να το καταλάβω, ρε τι μυαλά κουβαλάτε ρεεεεεεεε
η γυναικα αποφασιζει με ποιον θα γαμηθει τυπε..... δεν τις πιανει απο τον λαιμο κανενας......οταν πανε με μαλακες που θελουν να λενε "ειμαι ο γαμιας,και δειτε τι γαμαω".....τι περιμενεις να συμβει???
Η γυναικες αποφασιζουν κ επιλεγουν....απλα μην πατε με μαλακες.... Την Ορφανιδου ξερεις τι ωραια παλικαρακια της την επεφταν??? Καλα παιδια που τα ηξερα....με τις δουλειες τους με ολα....ΟΟΟΟΟΧΙ...να παμε με τον μαφιοζο.....φατα τωρα!!!!
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
η γυναικα αποφασιζει με ποιον θα γαμηθει τυπε..... δεν τις πιανει απο τον λαιμο κανενας......οταν πανε με μαλακες που θελουν να λενε "ειμαι ο γαμιας,και δειτε τι γαμαω".....τι περιμενεις να συμβει???
Η γυναικες αποφασιζουν κ επιλεγουν....απλα μην πατε με μαλακες.... Την Ορφανιδου ξερεις τι ωραια παλικαρακια της την επεφταν??? Καλα παιδια που τα ηξερα....με τις δουλειες τους με ολα....ΟΟΟΟΟΧΙ...να παμε με τον μαφιοζο.....φατα τωρα!!!!
Nαι μόνο που δεν είναι ακριβώς έτσι τα πράγματα. Γι' αυτό κι υπάρχει κι ο νόμος για να τιμωρεί αυτούς που το κάνουν. Το ότι τραβάνε βίντεο είναι δικαίωμά τους. Κι η στραβή δεν μπορεί να γίνει μόνο από τους μαφιόζους και τους μαλάκες όπως λες, μπορεί να γίνει από τον καθέναν. Δες πόσα τέτοια βίντεο κυκλοφορούν. Λες όλοι αυτοί να είναι άνθρωποι της νύχτας, μαφιόζοι και τέτοιοι?
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.920
Like
1.706
Πόντοι
216
Απλά δημοσιοποιούνται τα αίσχη τους, τα γεγονότα είναι γεγονότα.

Καλό είναι να ξέρεις κιόλας τι έχει περάσει πάνω από το μουνί που ενδεχομένως θες να προχωρήσεις σε κάτι ποιο σοβαρό και δεν το βλέπεις σαν μουνί αλλά ως άνθρωπο.

Βέβαια οι εποχές αλλάζουν, οπότε σε λίγα χρόνια θα είναι δεδομένο ότι η κάθεμια μπορεί να έχει και το προσωπικό της sex tape.
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.551
Κριτικές
171
Like
91.332
Πόντοι
46.423
Άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου.

Πολλοί και πολλές θέλουν ένα sex tape αλλά ποτέ δεν ξέρεις πως μπορεί να εξελιχθεί όλο αυτό ...

Οπότε καλύτερα ας προσέχουν και οι δύο πλευρές.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Αν είχε 2-3 χρονάκια ακατέβατα, χωρίς έφεση, για τέτοια αδικήματα, δε θα ανέβαζε κανείς. Γιατί αυτό δεν είναι μαγκιά, είναι έργο ανάρχιδου να ανεβάζεις κατι σε δημόσιο μέσο χωρίς συναίνεση.
 

DimitrisOOO(1)

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2018
Μηνύματα
709
Like
99
Πόντοι
6
Έχω τραβήξει αρκετές φορές. Δεν έχω ανεβάσει ποτέ κανένα, ούτε πρόκειται, φαίνονται-δε φαίνονται τα πρόσωπα.

Είναι μεγάλη μαλακία από οποιονδήποτε από τους δύο κι αν το κάνει. Να το δείξει σε κάποιον φίλο/φίλη ΟΚ, αλλά μέχρι εκεί. Όχι να τα ανεβάζει σε sites ή να τα στέλνει με viber/messenger/whatsapp/skype από δω κι από κει.

Και σκεψου τωρα τυπε οτι αυριο τα κακαρωνεις στα ξαφνικα για τον οποιοδηποτε λογο (χτυπα ξυλο :P ) και πανε εκει τωρα οι διαφοροι απογονοι ανιψια κλπ νεαροι και βρισκουν τα στικακια καρτες σου ...κλπ και ανεβασουν τα κατορθωματα σου χωρις κανενα ενδοιασμο ενω ζουν ακομα οι δευτερες :confused::confused::boff::thumbsup:
 

stadeos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.332
Like
1.940
Πόντοι
216
Δημόσια διαπόμπευση.Με την σημερινή τεχνολογία,γίνεται ηλεκτρονικά...Παλαιότερα το αναλάμβαναν οι κουτσομπόλες της γειτονιάς,τώρα τα ΜΚΔ...
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Και σκεψου τωρα τυπε οτι αυριο τα κακαρωνεις στα ξαφνικα για τον οποιοδηποτε λογο (χτυπα ξυλο :P ) και πανε εκει τωρα οι διαφοροι απογονοι ανιψια κλπ νεαροι και βρισκουν τα στικακια καρτες σου ...κλπ και ανεβασουν τα κατορθωματα σου χωρις κανενα ενδοιασμο ενω ζουν ακομα οι δευτερες :confused: :confused: :boff: :thumbsup:
Tα βίντεο αυτά εννοείται πως δεν τα έχω σε στικάκια, ούτε σε δίσκους και φυσικά όχι στο κινητό ή στο PC μου. Είναι στο σύννεφο με password, σε ένα account που γνωρίζω μόνο εγώ.
Οπότε... δύσκολο το βλέπω διότι αφενός μεν πρέπει να βρούνε τo account και αφετέρου το password :grin:
 

SexyBeast

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2008
Μηνύματα
245
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
21
Το χειρότερο να ξέρετε είναι να πας το κινητό σε Γερμανό και τέτοια.
Τα βλέπουν και τα αποθηκεύουν όλα.
Το ξέρω από πρώτο χέρι.


Και κανείς δεν τους έχει τραβήξει μια μήνυση; Οι ξεφτίλες.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Και κανείς δεν τους έχει τραβήξει μια μήνυση; Οι ξεφτίλες.
Δεν τα ανεβάζουν πουθενά. Τα κρατάνε για τον εαυτό τους!

Θυμάμαι πιο παλιά φίλος που δούλευε σε κατάστημα Wind, του είχε φέρει παπάς το κινητό του να του το φτιάξει, ΠΟΛΥ αγχωμένος να μην του το κρατήσουν πολύ, κτλ. Αυτό και μόνο τον έβαλε σε υποψίες και αντέγραψε με την μία ότι υπήρχε στην SD κάρτα. Μετά πήγε σπίτι του και τα είδε με την ησυχία του! Το τι γαμήσια είχε μέσα στην SD με CGs o παπάς δεν λέγεται!!!! :tooth:
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.551
Κριτικές
171
Like
91.332
Πόντοι
46.423
Το χειρότερο να ξέρετε είναι να πας το κινητό σε Γερμανό και τέτοια.
Τα βλέπουν και τα αποθηκεύουν όλα.
Το ξέρω από πρώτο χέρι.

Γιαυτό πρέπει να αποθηκεύονται όλα στη micro sd card.

Την αφαιρείς και ησυχάζεις.
 

ss21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2005
Μηνύματα
238
Like
58
Πόντοι
1
Φίλος που είχε συνοικιακό μαγαζάκι που επισκεύαζε υπολογιστές είχε πέσει πολλές φορές πάνω σε τέτοια βιντεάκια και μάλιστα είχε πετύχει και γκόμενες από τη γειτονιά που είχε το μαγαζί. Οπότε από τη στιγμή που έχεις τα βίντεο σε σκληρό δίσκο ή στο κινητό είναι αρκετά επικίνδυνο να διαρρεύσουν. Αν ο άλλος τα ανεβάσει στο διαδίκτυο 1-2 χρόνια αφού έχει κάνει την επισκευή του υπολογιστή ή του κινητού τρέχα γύρευε να βρεις από ποιον διέρρευσαν.

Όσον αφορά το cloud που λέει ο φίλος συμφωνώ ότι είναι πιο δύσκολο να διαρρεύσουν αλλά μην ξεχνάτε και τη διαρροή προσωπικών δεδομένων πολλών διασήμων όταν είχε γίνει το χακάρισμα του cloud της Apple αν δεν κάνω λάθος πριν από λίγα χρόνια. Απόλυτη ασφάλεια δεν έχεις ποτέ, απλώς μειώνεις το ρίσκο όσο μπορείς.

Πέραν όλων αυτών και σχετικά με τις ποινές που αναφέρει ο φίλος ότι πρέπει να επιβάλλονται να πω το εξής...Η ποινή για να επιβληθεί πρέπει να γίνει δίκη και να καταδικαστεί ο συμπρωταγωνιστής στο βίντεο. Το θέμα είναι ότι τεχνικά είναι πολύ δύσκολο να αποδειχθεί στο δικαστήριο ποιος έχει κάνει τη δημοσίευση. Το ότι εγώ συμμετέχω στο βίντεο δε σημαίνει ότι ανέβασα εγώ. Αν στο δικαστήριο εγώ αποδείξω ότι εγώ έχω δείξει τη δέουσα προσοχή για να διαφυλάξω την ιδιωτικότητα των δεδομένων αλλά παρόλα αυτά διέρρευσαν και η διαρροή δεν οφείλεται σε βαριά δικιά μου αμέλεια, ο δικαστής δεν μπορεί να κάνει και πολλά πράγματα. Μπορεί να μου έχουν κλέψει το σκληρό δίσκο, να έχω πάει το κινητό μου ή το σκληρό μου για ανάκτηση δεδομένων και να μου αντέγραψαν τα αρχεία ή να μου έχει χακάρει κάποιος τον υπολογιστή. Μπορεί επίσης να το έστειλε η γκόμενα κάπου και να διέρρευσε από εκεί ή μπορεί να το ανέβασε η ίδια η γκόμενα και μετά επειδή το είδαν γνωστοί της να βρήκε την ευκαιρία να με μηνύσει για να καλύψει τον κώλο της και να μου ζητήσει αποζημίωση. Το δικαστήριο για να με καταδικάσει πρέπει να έχει απορρίψει όλα τα παραπάνω ενδεχόμενα το οποίο είναι πολύ δύσκολο έως αδύνατο. Καλό δικηγόρο να έχεις και θα τη βγάλεις λάδι.

Τέλος ο εντοπισμός αυτού που ξεκίνησε τη διαρροή δεν είναι εύκολη υπόθεση. Όσοι έχουν έρθει σε επαφή με τη Δίωξη Ηλεκτρονικού Εγκλήματος και ξέρουν και 5 τεχνικά πράγματα για αρχιτεκτονικές δικτύου ξέρουν για τι πράγμα μιλάω. Αν χρησιμοποιήσω έναν TOR Browser, ένα δημόσιο δίκτυο και ένα virtual machine, ουσιαστικά χάθηκε το ίχνος. Και μη μου πει κάποιος ότι είναι υπερβολικά δύσκολα όλα αυτά. Αν σχεδιάζεις μια εκδίκηση και δεν κάνεις κάτι εν βρασμώ, θα τη βρεις την άκρη σου για να μη σε εντοπίσουν.

Εν ολίγοις τείνω να συμφωνήσω με το φίλο mazo που λέει ότι η καλύτερη άμυνα που έχουν οι γυναίκες από τέτοιου τύπου επιθέσεις είναι να προσέχουν με ποιον γυρνάνε τέτοια video
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Όσον αφορά το cloud που λέει ο φίλος συμφωνώ ότι είναι πιο δύσκολο να διαρρεύσουν αλλά μην ξεχνάτε και τη διαρροή προσωπικών δεδομένων πολλών διασήμων όταν είχε γίνει το χακάρισμα του cloud της Apple αν δεν κάνω λάθος πριν από λίγα χρόνια. Απόλυτη ασφάλεια δεν έχεις ποτέ, απλώς μειώνεις το ρίσκο όσο μπορείς.
Μα δεν είμαι η Kardasian ή ο Colin Farrel ή κάποιος γνωστός! Άσε που τα έχω στο Google Drive με ονόματα account τύπου "tria_poulakia_kathontan @ gmail.com" και κάτι τέτοια άσχετα. Έχω 3-4 accounts τέτοια. Δεν νομίζω να ασχοληθεί κανείς με δαύτα!!! :tooth:
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.468
Πόντοι
3.296
Ο καθένας μπορεί να τραβήξει βιντεάκι τα γαμησιάτικά του και να γουστάρει και είναι οκ

Το ανέβασμα δίχως τη σύμφωνη γνώμη όλων των προσώπων που συμμετέχουν είναι πράξη άνανδρη αν μιλάμε για άνδρα που έκανε το ανέβασμα.

Ας πούμε στο τελευταίο με την παίκτρια του reality έμαθε όλος ο κόσμος πως πιπώνει και πως πίνει χύσια.

Ότι και να πει απο εκει και περα οσο και να.κλαψει οι εικονες μενουν.

Βεβαια ειδε ολη η ελλαδα οτι ειχε και μικροψωλη γκομενο.Ξεφτιλα και των δυο λοιπον.

Προσωπικα το θεμα.με.αφηνει αδιαφορο

Δε μ.αρεσουν οι κακογυρισμενες wanna be τσοντες με αθλια ποιοτητα ηχου σκατοφατσες και κακη ληψη του γαμησιου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom