Νέα

Βίκυ Σταμάτη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ARISPEED
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 866
  • Εμφανίσεις 74K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
Τύπε ασχολουμαστε με τη Σταματη και εχουμε ξεχασει οτι η Αγγελικη εχει να φαει 25 μερες  :( :( :( :(
νομιζω σε ειδα στο προαυλιο της βουλης που μοιραζες τρικακια για την απελευθερωση της ;)
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366

Συνημμένα

  • voulh_cover_371_355.jpg
    voulh_cover_371_355.jpg
    58,9 KB · Εμφανίσεις: 20

monosgiapanta

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2012
Μηνύματα
710
Like
0
Πόντοι
6
ΣΤΙΣ 1ΜΜ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΟΔΟ ΔΕΓΛΕΡΗ ΠΑΡΑΠΛΕΥΡΑ ΤΟΥ ΕΦΕΤΕΙΟΥ Η ΒΙΚΥ ΣΤΑΜΑΤΗ ΜΕ ΣΥΝΟΔΕΙΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΣΕ ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΜΑΥΡΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ BMW ΚΑΙ ΜΕ ΤΗ ΣΥΝΟΔΕΙΑ ΕΝΟΣ ΑΛΛΟΥ ΟΧΗΜΑΤΟΣ 4X4 BMW MAYΡO ΚΑΙ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ ΣΥΝΟΔΕΙΑΣ  ΕΙΣΗΛΘΕ ΑΠΟ ΠΛΑΓΙΑ ΕΙΣΟΔΟ ΣΤΟ ΚΤΙΡΙΟ ΤΟΥ ΕΦΕΤΕΙΟΥ - ΑΡΕΙΟΥ ΠΑΓΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΟΜΕΡΗ ΠΛΑΓΙΑ ΟΔΟ.

ΗΤΑΝ ΚΑΛΥΜΕΝΗ ΚΑΙ ΦΟΡΑΓΕ ΜΑΥΡΑ ΓΥΑΛΙΑ ΣΚΥΦΤΗ ΚΑΙ ΚΑΛΥΜΕΝΗ ΑΠΟ 5 ΜΕΓΑΛΟΣΩΜΟΥΣ ΑΝΔΡΕΣ ΤΗΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ

ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΕΚΕΙ ΟΠΟΙΟΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΤΗΣ ?

ΗΜΟΥΝ ΑΥΤΟΠΤΗΣ ΜΑΡΤΥΡΑΣ.

ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΗΝ ΠΟΜΠΗ ΤΩΝ 3 ΜΑΥΡΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΝΟΡΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΚΙΝΗΣΑΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ.
ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΤΟΥ ΕΙΡΗΝΟΔΙΚΙΟΥ ΣΤΗΝ ΔΕΓΛΕΡΗ ΠΕΡΙ ΤΑ 20 Μ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΑΓΙΑ ΕΙΣΟΔΟ ΤΟΥ ΕΦΕΤΕΙΟΥ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΣΑΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΩ .....
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
ΣΤΙΣ 1ΜΜ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΟΔΟ ΔΕΓΛΕΡΗ ΠΑΡΑΠΛΕΥΡΑ ΤΟΥ ΕΦΕΤΕΙΟΥ Η ΒΙΚΥ ΣΤΑΜΑΤΗ ΜΕ ΣΥΝΟΔΕΙΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΣΕ ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΜΑΥΡΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ BMW ΚΑΙ ΜΕ ΤΗ ΣΥΝΟΔΕΙΑ ΕΝΟΣ ΑΛΛΟΥ ΟΧΗΜΑΤΟΣ 4X4 BMW MAYΡO ΚΑΙ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ ΣΥΝΟΔΕΙΑΣ  ΕΙΣΗΛΘΕ ΑΠΟ ΠΛΑΓΙΑ ΕΙΣΟΔΟ ΣΤΟ ΚΤΙΡΙΟ ΤΟΥ ΕΦΕΤΕΙΟΥ - ΑΡΕΙΟΥ ΠΑΓΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΟΜΕΡΗ ΠΛΑΓΙΑ ΟΔΟ.

ΗΤΑΝ ΚΑΛΥΜΕΝΗ ΚΑΙ ΦΟΡΑΓΕ ΜΑΥΡΑ ΓΥΑΛΙΑ ΣΚΥΦΤΗ ΚΑΙ ΚΑΛΥΜΕΝΗ ΑΠΟ 5 ΜΕΓΑΛΟΣΩΜΟΥΣ ΑΝΔΡΕΣ ΤΗΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ

ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΕΚΕΙ ΟΠΟΙΟΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΤΗΣ ?

ΗΜΟΥΝ ΑΥΤΟΠΤΗΣ ΜΑΡΤΥΡΑΣ.

ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΗΝ ΠΟΜΠΗ ΤΩΝ 3 ΜΑΥΡΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΝΟΡΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΚΙΝΗΣΑΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ.
ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΤΟΥ ΕΙΡΗΝΟΔΙΚΙΟΥ ΣΤΗΝ ΔΕΓΛΕΡΗ ΠΕΡΙ ΤΑ 20 Μ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΑΓΙΑ ΕΙΣΟΔΟ ΤΟΥ ΕΦΕΤΕΙΟΥ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΣΑΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΩ .....
Δεν υπαρχει εισοδος στο Εφετειο απο την Δεγλερη, παρα μονο απο την Κυριλλου Λουκαρεως.
 

monosgiapanta

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2012
Μηνύματα
710
Like
0
Πόντοι
6
Δεν υπαρχει εισοδος στο Εφετειο απο την Δεγλερη, παρα μονο απο την Κυριλλου Λουκαρεως.

Πως είσαι τόσο κατηγορηματικός ?
Εχεις τα σχέδια της ΘΕΜΙΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ ?

Η συγκεκριμένη περιοχή και διακλάδωση είναι δαιδαλώδης.  Κανεις δεν γνωρίζει (τουλάχιστον ο υποφαινόμενος) που ακριβως κατευθύνετο η ομάδα με την υπόπτη κυρία. ίσως στον άρειο πάγο, ίσως σε προγραμματισμένη συνάντηση με πολιτικό πρόσωπο, ισως με δικαστικό, ισως .....

Πάντως κανεις δεν μπορεί να διαψευσει την μαρτυρία μου και το τι είδαν τα ματια μου ..... εσυ δεν ησουν εκει αρα μονο να αμφισβητείς μπορεις.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
Πως είσαι τόσο κατηγορηματικός ?
Εχεις τα σχέδια της ΘΕΜΙΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ ?

Η συγκεκριμένη περιοχή και διακλάδωση είναι δαιδαλώδης.  Κανεις δεν γνωρίζει (τουλάχιστον ο υποφαινόμενος) που ακριβως κατευθύνετοη ομάδα με την υπόπτη κυρία. ίσως στον άρειο πάγο,ίσως σε προγραμματισμένη συνάντρηση με πολιτικό πρόσωπο ισως με δικαστικό ισως .....

Πάντως κανεις δεν μπορεί να διαψευσει την μαρτυρία μου και το τι είδαν τα ματια μου ..... εσυ δεν ησουν εκει αρα μονο να αμφισβητείς μπορεις.
Τι παει να πει "πώς ειμαι τοσο κατηγορηματικος"?
Δεν υπαρχει εισοδος απο την Δεγλερη.
Το Εφετειο "ακουμπαει" στον Αρειο Παγο και εισοδο εχει μονο απο την Λουκαρεως.
Στο τέλος μονο της Δεγλερη, υπαρχει η εισοδος του παρκινγκ του Αρειου Παγου, σχεδον σε επαφη με την Αλεξανδρας.
Τι ακριβως ειδες? Σε ποιο υψος? Του νοσοκομειου Ελπις?
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.965
Like
11.205
Πόντοι
2.606
Πως είσαι τόσο κατηγορηματικός ?
Εχεις τα σχέδια της ΘΕΜΙΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ ?

Η συγκεκριμένη περιοχή και διακλάδωση είναι δαιδαλώδης.  Κανεις δεν γνωρίζει (τουλάχιστον ο υποφαινόμενος) που ακριβως κατευθύνετο η ομάδα με την υπόπτη κυρία. ίσως στον άρειο πάγο,ίσως σε προγραμματισμένη συνάντρηση με πολιτικό πρόσωπο ισως με δικαστικό ισως .....

Πάντως κανεις δεν μπορεί να διαψευσει την μαρτυρία μου και το τι είδαν τα ματια μου ..... εσυ δεν ησουν εκει αρα μονο να αμφισβητείς μπορεις.
ΡΕ συ τυπε,δηλαδη εσυ ακολουθησες πομπη της αντιτρομοκρατικης?  αυτο γραφεις απο το μεσημερι,για να αρχισουμε να καταλαβαινουμε  δηλαδη.....θα εισαι οντως πολυ μοναδικος!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom