Νέα

Video Show... το καλύτερο για μαλακία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vadimit
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 321K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Count Montechristo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2021
Μηνύματα
405
Κριτικές
4
Like
1.669
Πόντοι
481

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Φίλε αρκουδε, οι Άγγλοι λένε αν δε δοκιμάσεις δεν μπορείς να ξέρεις αν είσαι όντως στρέητ. ?????
Δεν μου πέφτει λόγος τι κάνει ο καθένας για να βγάλει την καύλα του. Αυτή η κουβέντα έχει ξαναγίνει ?απλά όταν σου αρέσει το ίδιο φύλο είτε ενεργητικός είτε παθητικός ΔΕΝ είσαι straight!!! Πολλά παιδιά μπερδεύονται και νομίζουν πως επειδή είναι κωλομπαράδες είναι και straight! Λάθος!!! Και όπως έλεγε και ο Τζιμάκος : Σιγά μωρέ!!! Σα να χέζεις προς τα μέσα είναι ?????
 

Xaris19

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2021
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Αύριο μπορεί να έρθω κατά τις 8
 

slaveboyATH

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2017
Μηνύματα
98
Like
227
Πόντοι
20
Δεν μου πέφτει λόγος τι κάνει ο καθένας για να βγάλει την καύλα του. Αυτή η κουβέντα έχει ξαναγίνει ?απλά όταν σου αρέσει το ίδιο φύλο είτε ενεργητικός είτε παθητικός ΔΕΝ είσαι straight!!! Πολλά παιδιά μπερδεύονται και νομίζουν πως επειδή είναι κωλομπαράδες είναι και straight! Λάθος!!! Και όπως έλεγε και ο Τζιμάκος : Σιγά μωρέ!!! Σα να χέζεις προς τα μέσα είναι ?????
Πόσο πάει η ταμπέλα μάστορα; :grin:
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Πόσο πάει η ταμπέλα μάστορα; :grin:
Έχεις απόλυτο δίκιο, τώρα το σκέφτηκα και πάω πάσο αλλά για σκέψου να μπεις σε μαγαζί με ταμπέλα "Χασαποταβέρνα ο Σφάχτης " και να σου πει - "Εδώ φίλε έχουμε μόνο μανιτάρια με σόγια σως και κουνουπίδι" ????
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Έχεις απόλυτο δίκιο, τώρα το σκέφτηκα και πάω πάσο αλλά για σκέψου να μπεις σε μαγαζί με ταμπέλα "Χασαποταβέρνα ο Σφάχτης " και να σου πει - "Εδώ φίλε έχουμε μόνο μανιτάρια με σόγια σως και κουνουπίδι" ????
Εγώ έφαγα σήμερα μανιτάρια και πήγα στο σινεμά και εκεί που ειμουν αρακτος στον καναπέ έριξα μια κλανιά και έγιναν όλες καπνός
 

Horny_36

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2021
Μηνύματα
104
Like
94
Πόντοι
1
Καλησπέρα στη καυλοπαρεα.Παω video show.....οποίοι χυστες προσέλθετε .....
 

Horny_36

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2021
Μηνύματα
104
Like
94
Πόντοι
1
Εσείς οι δύο που μου τον δώσατε παράλληλα στο στόμα στη καμπίνα αν είστε εδώ να ξέρετε πως πέρασα τέλεια.Επισης ήσασταν ευγενικοτατοι και καθαροί.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.042
Πόντοι
11.956
Δεν μου πέφτει λόγος τι κάνει ο καθένας για να βγάλει την καύλα του. Αυτή η κουβέντα έχει ξαναγίνει ?απλά όταν σου αρέσει το ίδιο φύλο είτε ενεργητικός είτε παθητικός ΔΕΝ είσαι straight!!! Πολλά παιδιά μπερδεύονται και νομίζουν πως επειδή είναι κωλομπαράδες είναι και straight! Λάθος!!! Και όπως έλεγε και ο Τζιμάκος : Σιγά μωρέ!!! Σα να χέζεις προς τα μέσα είναι ?????
Εγώ είμαι στρέιτ....εάν ειμουν άντρας θα πήγαινα με γυναίκες ....εάν ειμουν γυναίκα θα πήγαινα με άντρες ....αλλά εμείς οι εξωγήινοι...με αριθμό μυνηματων στο 666 δεν έχουμε φίλο...πάμε όπου πάει το klima kαι ο anemos ????
 

prothymos

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2013
Μηνύματα
47
Κριτικές
1
Like
54
Πόντοι
0
Παιδια ζητανε πιστοποιητικο στην εισοδο;
 

nickos_20

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2014
Μηνύματα
69
Κριτικές
3
Like
111
Πόντοι
0

OMSA20

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2021
Μηνύματα
209
Like
3.209
Πόντοι
441
Εγώ είμαι στρέιτ....εάν ειμουν άντρας θα πήγαινα με γυναίκες ....εάν ειμουν γυναίκα θα πήγαινα με άντρες ....αλλά εμείς οι εξωγήινοι...με αριθμό μυνηματων στο 666 δεν έχουμε φίλο...πάμε όπου πάει το klima kαι ο anemos ????
και εγω. straight ,απλα μου αρεσει να φοραω καλσόν και εχω βολευτεί τις κυλοτες
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
και εγω. straight ,απλα μου αρεσει να φοραω καλσόν και εχω βολευτεί τις κυλοτες
Θα κάνω μια βόλτα εγώ το απόγευμα κατά της 20:00 αν σε δω σε δοματιο με στριγκαρα θα χορτάσεις χύσιμο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom