Νέα

Τζούλια Νόβα (Julia Cherenova)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ntelikanis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 503K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
30 Οκτ 2018
Μηνύματα
912
Like
493
Πόντοι
26
Σαν γυναίκα οφείλω να ομολογήσω ότι είναι στάνταρ 10/10, ειδικά στο πρόσωπο, αψεγάδιαστη. ΄Οχι σαν κάτι μπάζα στυλ Κρεμλίδου και Τούνη που εκθειάζετε ορισμένοι κακόγουστοι εδώ μέσα. Μόνο η Δούκισσα μπορεί να την ανταγωνιστεί σε ομορφιά αλλά νομίζω η Νόβα νικά στις λεπτομέρειες.

Συμφωνούμε απόλυτα τύπε! Δούκισσα και Τζούλια πιάνουν κορυφή. Η Τζούλια όμως έχει κι ένα ακόμη πλεονέκτημα. Απ' ότι έχω δει σε αναρτήσεις της, έχει και ενα σωρό μουνάρες φίλες!
 

HK2016

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2016
Μηνύματα
89
Like
70
Πόντοι
0
Σαν γυναίκα οφείλω να ομολογήσω ότι είναι στάνταρ 10/10, ειδικά στο πρόσωπο, αψεγάδιαστη. ΄Οχι σαν κάτι μπάζα στυλ Κρεμλίδου και Τούνη που εκθειάζετε ορισμένοι κακόγουστοι εδώ μέσα. Μόνο η Δούκισσα μπορεί να την ανταγωνιστεί σε ομορφιά αλλά νομίζω η Νόβα νικά στις λεπτομέρειες.
οντως θεα η τζουλια!!! μοναδικη...
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.036
Κριτικές
63
Like
7.783
Πόντοι
4.766
Εδώ ρε τύποι τον παίζουνε με κάτι 50ρες+ γριές Βανδη Χατζηβασιλειου Κοκκινου ..Κάθεστε και αναλυετε για την μουναρα την Νοβα τώρα  :heavymetalbig:
 

axewielder

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2019
Μηνύματα
17
Κριτικές
18
Like
756
Πόντοι
990
Συμφωνώ οτι το πρόσωπο είναι 10άρι με τόνο.
 

JohnDGR

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2019
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
Παιδιά η κοπέλα δεν παίζεται, είναι άψογη
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Ωραίος μούνος αλλά πολύ αδύνατη ακόμα και για τα δικά μου γούστα!
 

thefemalecoach89

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2019
Μηνύματα
239
Like
320
Πόντοι
21
Συμφωνούμε απόλυτα τύπε! Δούκισσα και Τζούλια πιάνουν κορυφή. Η Τζούλια όμως έχει κι ένα ακόμη πλεονέκτημα. Απ' ότι έχω δει σε αναρτήσεις της, έχει και ενα σωρό μουνάρες φίλες!

Ευχαριστώ για την ταύτιση απόψεων αλλά είμαι γυναίκα (σε περίπτωση που δεν το ψιλιάστηκες ήδη).
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
12
Like
6.865
Πόντοι
2.646

thefemalecoach89

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2019
Μηνύματα
239
Like
320
Πόντοι
21
Καλή χρονιά τυπε. Δεν έπεισες ούτε τον εαυτό σου μάλλον γι αυτό  :S :S :S

'Εχω προκαλέσει τύπους σαν και εσάς από PM, να ανοίξουμε cam και να αποδείξω πως είμαι γυναίκα. Κανείς δεν μου έστειλε πίσω pm. Μάγκες του κώλου και του πληκτρολογίου είστε. Αλλά φαντάζομαι φοβάστε μπας και σκιαχτώ από αυτό που βλέπω (λογικό) ή έχετε τραυματικές εμπειρίες από άλλα γυναικεία προφίλ έδω μέσα σε σημείο που έχετε παρανοήσει και νομίζετε είμαστε όλες άνδρες, τραβέλια, μπάζα, ή εκδιδόμενες γ' κατηγορίας. Σας οικτρώ...

 

max-mad

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
10
Like
467
Πόντοι
3.245
'Εχω προκαλέσει τύπους σαν και εσάς από PM, να ανοίξουμε cam και να αποδείξω πως είμαι γυναίκα. Κανείς δεν μου έστειλε πίσω pm. Μάγκες του κώλου και του πληκτρολογίου είστε. Αλλά φαντάζομαι φοβάστε μπας και σκιαχτώ από αυτό που βλέπω (λογικό) ή έχετε τραυματικές εμπειρίες από άλλα γυναικεία προφίλ έδω μέσα σε σημείο που έχετε παρανοήσει και νομίζετε είμαστε όλες άνδρες, τραβέλια, μπάζα, ή εκδιδόμενες γ' κατηγορίας. Σας οικτρώ...


Ενταξει,μην συγχυζεσαι Βασιλακη μερες που είναι.Θα μεγαλώσεις,θα γινεις αντρας και θα συνηθισεις τα καλαμπούρια των μεγαλων .
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.488
Like
21.850
Πόντοι
5.006
Η Τζούλια όμως έχει κι ένα ακόμη πλεονέκτημα. Απ' ότι έχω δει σε αναρτήσεις της, έχει και ενα σωρό μουνάρες φίλες!

εχει και ένα μειονέκτημα όμως τυπε : εκεινο το αγρυπνο κοπροσκυλο τον μπαρμπα που δεν την αφηνει μονη της ουτε για κατούρημα... :S
θελουμε δηλαδης να κανουμε κανα πεσιμο και είναι και ο γέρος μαζι της... :tickedoff:
 

max-mad

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
10
Like
467
Πόντοι
3.245
Το ονειρο της λεει είναι να γινει ζωγραφος...Το χανουμε το κοριτσι Αχ...


 

pipinia luv

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.644
Like
306
Πόντοι
36
'Εχω προκαλέσει τύπους σαν και εσάς από PM, να ανοίξουμε cam και να αποδείξω πως είμαι γυναίκα. Κανείς δεν μου έστειλε πίσω pm. Μάγκες του κώλου και του πληκτρολογίου είστε. Αλλά φαντάζομαι φοβάστε μπας και σκιαχτώ από αυτό που βλέπω (λογικό) ή έχετε τραυματικές εμπειρίες από άλλα γυναικεία προφίλ έδω μέσα σε σημείο που έχετε παρανοήσει και νομίζετε είμαστε όλες άνδρες, τραβέλια, μπάζα, ή εκδιδόμενες γ' κατηγορίας. Σας οικτρώ...


τυπε ντοπα νομιζεις οτι θα την πατησουν οι χυστες και θα δεχτουν να τους δεις με αυτο τον τροπο;      :effemine: :gay::S :S :S
σε εχουν καταλαβει ολοι τυπε    :effemine: :gay: :S :S :S
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.635
Πόντοι
6.495
εχει και ένα μειονέκτημα όμως τυπε : εκεινο το αγρυπνο κοπροσκυλο τον μπαρμπα που δεν την αφηνει μονη της ουτε για κατούρημα... :S
θελουμε δηλαδης να κανουμε κανα πεσιμο και είναι και ο γέρος μαζι της... :tickedoff:
Ακριβώς, ο Γιάννης Μάρκου, την έχει σπιτωμένη και πάνε και για γάμο...Με καμιά 20 χρόνια διαφορά ηλικίας... Θά έρθει η ώρα όμως ....
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.460
Like
6.335
Πόντοι
1.056
Ακριβώς, ο Γιάννης Μάρκου, την έχει σπιτωμένη και πάνε και για γάμο...Με καμιά 20 χρόνια διαφορά ηλικίας... Θά έρθει η ώρα όμως ....
Η Τζούλια είναι 35 χρονών. Αυτός πόσο είναι; 55 χρονών; Φαίνεται για πολύ πιο νέος.
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.635
Πόντοι
6.495
Μάλλον καμιά 50άρια... Αρα κοντά στα 15 η διαφορά
 

xristos2010

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.007
Like
5.104
Πόντοι
1.056

Σημερινη συνεντευξη.
Απο το 2:30 και μετα το καλο κομματι..
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.178
Like
34.492
Πόντοι
9.931
Είπαμε η Τζουλια σε αυτόν τον τύπο έχει βρει την πατρική φιγούρα που της έλειπε μιας και μεγάλωσε με έναν ανύπαρκτο πατέρα...εντάξει έχει και φράγκα ο τύπος αλλά αν ήταν μαζι του μονο για τα λεφτα θα μπορούσε να έχει βρει πολύ μικρότερους φραγκατους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom