Νέα

Τζούλια Αλεξανδράτου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dantis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

??

  • τζουλια

    Ψήφοι: 404 29,7%
  • λοιπες

    Ψήφοι: 56 4,1%
  • παρτη μια χτυπα την αλλη

    Ψήφοι: 158 11,6%
  • στις αρχιδαρες μου με τις ξεφτιλισμενες

    Ψήφοι: 539 39,6%
  • μου ειναι ολες πολυ συμπαθεις

    Ψήφοι: 204 15,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.361

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Καλα τα ειπε η Δρουζα. Οτι δηλαδη ειναι καποιες ωρες, που δεν θα πρεπει να μιλαει αυτο το κοριτσι.

Αμ δεν τα είπε καλά! ΠΟΤΕ δεν πρέπει πλέον να μιλάει αυτό το κορίτσι!!
ΘΛΙΨΗ για την τόση ομορφιά και λάμψη που κατέστρεψε μόνη της...
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Πάντως όποιος θέλει να τα στάξει για να την "πάρει" να το κάνει σύντομα.
Προλαβαίνει δεν προλαβαίνει!

Ειλικρινά όπως την είδα χθες στην TV και τζάμπα να μου καθόταν δεν την έπαιρνα, γιατί δεν μπορώ να δω ερωτικά ένα καταφανώς άρρωστο πλάσμα.
 

Επισκέπτης
Ειλικρινά όπως την είδα χθες στην TV και τζάμπα να μου καθόταν δεν την έπαιρνα, γιατί δεν μπορώ να δω ερωτικά ένα καταφανώς άρρωστο πλάσμα.

Αυτά είναι τα αποτελέσματα της ψευτογκλαμουριάς που παρουσιάζει στα αφελή και φιλόδοξα (χωρίς κανένα απολύτως προσόν) πλάσματα ο κόσμος των media.

Και είναι μόνο η αρχή!
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Αυτά είναι τα αποτελέσματα της ψευτογκλαμουριάς που παρουσιάζει στα αφελή και φιλόδοξα (χωρίς κανένα απολύτως προσόν) πλάσματα ο κόσμος των media.

Και είναι μόνο η αρχή!

Έλα τώρα που φταίει η κακούργα η καινωνία!
Ένα σωρό τσουλίτσες που δεν είχαν ούτε το 1/10 της λάμψης της, έχουν βολευτεί με καρριέρες και καλούς γάμους!
Απλά η συγκεκριμένη είναι αυτοκαταστροφική! Δεν εξηγείται αλλιώς αυτή η εκούσια αλλαγή από θεά σε σούργελο...
 

hantok

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2006
Μηνύματα
382
Like
0
Πόντοι
1
Ειλικρινά όπως την είδα χθες στην TV και τζάμπα να μου καθόταν δεν την έπαιρνα, γιατί δεν μπορώ να δω ερωτικά ένα καταφανώς άρρωστο πλάσμα.
εγο θα τιν επερνα απο ολεσ τισ τριπεσ ακομα κε απο τι μιτι
 

Επισκέπτης
Έλα τώρα που φταίει η κακούργα η καινωνία!
Ένα σωρό τσουλίτσες που δεν είχαν ούτε το 1/10 της λάμψης της, έχουν βολευτεί με καρριέρες και καλούς γάμους!
Απλά η συγκεκριμένη είναι αυτοκαταστροφική! Δεν εξηγείται αλλιώς αυτή η εκούσια αλλαγή από θεά σε σούργελο...

Είδες ν'αναφέρω πουθενά την κοινωνία?
Για media και φιλόδοξα άτομα χωρίς προσόντα μίλησα!
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Είδες ν'αναφέρω πουθενά την κοινωνία?
Για media και φιλόδοξα άτομα χωρίς προσόντα μίλησα!

Δεν αντιδικούμε! Απλά προσπάθησα να πω πως αν έχεις λίγο μυαλό η σχέση με τα media μπορεί να είναι αμοιβαία επωφελής.
Το πρόβλημα με την Τζούλια είναι πως είχε λίγο και αυτό το έχασε από τις κακές συνήθειες!

Χθες μίλησε πρώτα η Τζούλια στο Σταρ (κάτι ασυναρτησιες είπε) και μετά η Άντζελα Δημητρίου μου φάνηκε σα να είχε το επίπεδο του Γιανναρά! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Δεν αντιδικούμε! Απλά προσπάθησα να πω πως αν έχεις λίγο μυαλό η σχέση με τα media μπορεί να είναι αμοιβαία επωφελής.
Το πρόβλημα με την Τζούλια είναι πως είχε λίγο και αυτό το έχασε από τις κακές συνήθειες!

Χθες μίλησε πρώτα η Τζούλια στο Σταρ (κάτι ασυναρτησιες είπε) και μετά η Άντζελα Δημητρίου μου φάνηκε σα να είχε το επίπεδο του Γιανναρά! :2funny: :2funny: :2funny:

Δυστυχώς το μυαλό σ'αυτήν την κατηγορία είναι είδος εν'ανεπαρκεία.
Βέβαια η εν λόγω είναι μία κατηγορία μόνη της γιατί δεν περίμενε να γίνει γνωστή για να μπει στο κύκλωμα πορνείας και κοκαϊνης. Οι παρεπιδημούντες την Ιερουσαλήμ γνωρίζουν ότι ήταν μέσα στο σκατό πολύ πριν γίνει γνωστή.
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Βέβαια η εν λόγω είναι μία κατηγορία μόνη της γιατί δεν περίμενε να γίνει γνωστή για να μπει στο κύκλωμα πορνείας και κοκαϊνης. Οι παρεπιδημούντες την Ιερουσαλήμ γνωρίζουν ότι ήταν μέσα στο σκατό πολύ πριν γίνει γνωστή.

Γνωστή έγινε στα 16 της που κέρδισε τίτλο Μις Γιανγκ! (Την τότε Σταρ Ελλάς κανείς δεν τη θυμάται βέβαια!)

Είχε μπλέξει πριν τα 16;!!! Δεν το ήξερα...
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Παίδες εγώ δεν παρακολουθώ όλες αυτές τις εκπομπές που λέτε, αλλά είδα τα αποσπάσματα που έβαλε απόψε ο Λαζόπουλος στο Αλ Τσαντίρ.

Είναι απορίας άξιο πως το ραδιοτηλεοπτικό συμβούλιο (ΕΣΡ) επιτρέπει να εμφανίζονται ΤΟΣΟ έντονα μαστουρωμένα άτομα σε δημόσια θέα.  Όταν μάλιστα η εν λόγω είναι "πρότυπο" για πολλά κοριτσάκια που θέλουν να ακολουθήσουν το δρόμο της.

Διότι η κυρία ήταν (από αυτό το λίγο που είδα - όσο έβαλε ο Λαζόπουλος) εντελώς πίτα. Δε μπορούσε να μιλήσει. Ας αφήσουμε ότι είδε το... Στράτο Διονυσίου!

Η εμπειρία μου δέν αρκεί να με κάνει να διακρίνω από τι ήταν "high", δε νομίζω να ήταν από οινόπνευμα πάντως.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom