Νέα

Τζούλια Αλεξανδράτου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dantis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

??

  • τζουλια

    Ψήφοι: 404 29,7%
  • λοιπες

    Ψήφοι: 56 4,1%
  • παρτη μια χτυπα την αλλη

    Ψήφοι: 158 11,6%
  • στις αρχιδαρες μου με τις ξεφτιλισμενες

    Ψήφοι: 539 39,6%
  • μου ειναι ολες πολυ συμπαθεις

    Ψήφοι: 204 15,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.361

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.443
Κριτικές
61
Like
42.589
Πόντοι
22.785
Παιδιά μην καταπιάνεστε με οτιδήποτε σας πλασάρουν τα τηλεοπτικά και μή μέσα.
Εδώ μιλάμε για εκλεπτισμένη ομορφιά, εξωπραγματικές αναλογίες.
Ακόμα και χωρίς μακιγιάζ η Τζούλια είναι η ενσάρκωση της Αφροδίτης και η ζωντανή απόδειξη πως ακομα και τώρα υπάρχει η απόλυτη τλειότητα, οι τέλειες αναλογίες και η σαγίνη που προκαλεί ο αισθησιασμός της γυναίκας και πόσο μάλλον αυτής της θεάς  γυναίκας.
ΤΕΛΟΣ ελπίζω να μην σας κούρασα αλλα είπα και γω σαν καλό παιδάκι να δημοσιεύσω τις σκέψεις μου σχετικά με το θέμα.

 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
:rockon: :rockon: Σιγά μην προλάβαινε να τους κλείσει και το μάτι για να χύσουν..και μόνο που θα πέρναγε απο μπροστά τους θα αρκούσε..
Αν είναι δυνατόν..πάνε μερικοί να βγάλουνε άκυρο το πιο πανέμορφο θεόμουνο που πέρασε ποτέ απο ελληνική πασαρέλα..απλά έλεος!!!
το γαμησες....

 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Παιδιά μην καταπιάνεστε με οτιδήποτε σας πλασάρουν τα τηλεοπτικά και μή μέσα.
Εδώ μιλάμε για εκλεπτισμένη ομορφιά, εξωπραγματικές αναλογίες.
Ακόμα και χωρίς μακιγιάζ η Τζούλια είναι η ενσάρκωση της Αφροδίτης και η ζωντανή απόδειξη πως ακομα και τώρα υπάρχει η απόλυτη τλειότητα, οι τέλειες αναλογίες και η σαγίνη που προκαλεί ο αισθησιασμός της γυναίκας και πόσο μάλλον αυτής της θεάς  γυναίκας.
ΤΕΛΟΣ ελπίζω να μην σας κούρασα αλλα είπα και γω σαν καλό παιδάκι να δημοσιεύσω τις σκέψεις μου σχετικά με το θέμα.


ειναι οντως η πιο ομορφη πουτανα που εχω δει.

κι ας κανει καταχρησεις ειναι θεα.
 

Επισκέπτης
Παιδιά μην καταπιάνεστε με οτιδήποτε σας πλασάρουν τα τηλεοπτικά και μή μέσα.
Εδώ μιλάμε για εκλεπτισμένη ομορφιά, εξωπραγματικές αναλογίες.
Ακόμα και χωρίς μακιγιάζ η Τζούλια είναι η ενσάρκωση της Αφροδίτης και η ζωντανή απόδειξη πως ακομα και τώρα υπάρχει η απόλυτη τλειότητα, οι τέλειες αναλογίες και η σαγίνη που προκαλεί ο αισθησιασμός της γυναίκας και πόσο μάλλον αυτής της θεάς  γυναίκας.
ΤΕΛΟΣ ελπίζω να μην σας κούρασα αλλα είπα και γω σαν καλό παιδάκι να δημοσιεύσω τις σκέψεις μου σχετικά με το θέμα.

Αυτη η γοβουλα της παντως ειναι ανετα για τρελα ψωλοχυματα.Να πλημμυρισει μεχρι πανω :rockon:
 

Επισκέπτης

Ναααααααααααααααααααα  κάτι λούτσους με το συμπάθειο!
 

ShowLover

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
327
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
1
Πάντως μετά τα καλλιστεία ασχήμυνε.Δεν χρειαζόταν ούτε τα ψεύτικα βυζιά ούτε τα άσπρα ξεξασπρα μαλλιά.Μια χαρά ήταν, αλλά αν έχεις μυαλό σαλεμένο...αυτά παθαίνεις!
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Πάντως μετά τα καλλιστεία ασχήμυνε.Δεν χρειαζόταν ούτε τα ψεύτικα βυζιά ούτε τα άσπρα ξεξασπρα μαλλιά.Μια χαρά ήταν, αλλά αν έχεις μυαλό σαλεμένο...αυτά παθαίνεις!

αν ασπρίσει το μυαλό...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom