Νέα

Τζούλια Αλεξανδράτου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dantis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

??

  • τζουλια

    Ψήφοι: 404 29,7%
  • λοιπες

    Ψήφοι: 56 4,1%
  • παρτη μια χτυπα την αλλη

    Ψήφοι: 158 11,6%
  • στις αρχιδαρες μου με τις ξεφτιλισμενες

    Ψήφοι: 539 39,6%
  • μου ειναι ολες πολυ συμπαθεις

    Ψήφοι: 204 15,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.361

Επισκέπτης
Εννοείς το να εθίζουμε τις πουτάνες στα ναρκωτικά , να τις κάνουμε άβουλα όντα για να βγάζουν οι νταβατζήδες λεφτά και οιπελάτες να γαμάνε σε λούμπεν καταστάσεις; :huh:

ποιος εθιζει τις πουτανες στα ναρκωτικα ρε τυπε?και πιο πανω ελεγες "αυτοι που της δινουν ηρωινη",και τι ειναι ρε μαστορα η τζουλια και η καθε τζουλια που πινουν οτι πινεται?ανηλικα η' φυτα που τα ποτιζουν?σε λιγο θα μας πεις και οτι ο ρεβης της εβαζε χαπια στο ποτο οταν ηταν μοντελο και καταντησε εδω που καταντησε,θα μας τρελανετε εδω μεσα.ενηλικος ανθρωπος ειναι οτι γουσταρει κανει,τωρα το οτι φταινε οσοι την γαμανε η' το οτι φταιει ο μπαμπας της η' φταιει ο παπας της ενοριας της ολα μες στο κεφαλι σου ειναι,ο καθενας κανει τις επιλογες του κ λουζεται ταποτελεσματα αυτων
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
146
Πόντοι
16
Εννοείς το να εθίζουμε τις πουτάνες στα ναρκωτικά , να τις κάνουμε άβουλα όντα για να βγάζουν οι νταβατζήδες λεφτά και οι πελάτες να γαμάνε σε λούμπεν καταστάσεις;

Αν το λες σε μένα αυτό

Χαμένα τα έχεις?

Έδωσα εγώ στη γκόμενα ναρκωτικά?
Την έκανα "άβουλο ον"?

Έχεις τρελλαθεί τελείως?
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.913
Κριτικές
39
Like
5.046
Πόντοι
2.696
Ακόμα χειρότερα αν είναι τραπεζικός υπάλληλος.Σημαίνει ότι είχαν άνεση οικονομική .

Τι νομιζεις έπαιρναν/παίρνουν οι τραπεζοϋπάλληλοι;Μόνο κάποια ανώτερα στελέχη παίρνουν καλά λεφτά.Το πόπολο για ψίχουλα δουλεύει.

Και στην τελική ανάλυση που ξέρεις τι προσπάθησε ο πατέρας της και τι κατάφερε για την κόρη του;Όποια ασχολείται με το μόντελινγκ δε σημαίνει ότι καταλήγει στην πορνεία και τα ναρκωτικά.Αυτή η βλακεία ότι όλες οι μοντέλες είναι πουτάνες συντηρείται από φαντασιόπληκτους που τον παίζουν όλη την ημέρα βλέποντας φωτογραφίες μοντέλων.
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.451
Like
795
Πόντοι
96
Αν το λες σε μένα αυτό

Χαμένα τα έχεις?

Έδωσα εγώ στη γκόμενα ναρκωτικά?
Την έκανα "άβουλο ον"?

Έχεις τρελλαθεί τελείως?

Δεν εννοόύσα αυτό.Απλά δεν κατάλαβες τη διαφορά από το απλό πουτανιλίκι και το σύνθετο και σου εξήγησα τη διαφορά.Μια απλή πουυτάνα δεν είναι απαραίτητο να παίρνει ναρκωτικά΄η να την ποτίζουν.Αλλά υπάρχουν και άλλα κυκλώματα και άλλες πουτάνες που καλύτερα μην τα ξέρεις!Δεν ήθελα να σε προσβάλλω.
 

Tarasis

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2017
Μηνύματα
179
Like
100
Πόντοι
1
Ποιό παλιά ήταν πολύ μωρό την είδα Γλυφάδα κ έχει χαλάσει πολύ.
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.451
Like
795
Πόντοι
96
Τι νομιζεις έπαιρναν/παίρνουν οι τραπεζοϋπάλληλοι;Μόνο κάποια ανώτερα στελέχη παίρνουν καλά λεφτά.Το πόπολο για ψίχουλα δουλεύει.

Και στην τελική ανάλυση που ξέρεις τι προσπάθησε ο πατέρας της και τι κατάφερε για την κόρη του;Όποια ασχολείται με το μόντελινγκ δε σημαίνει ότι καταλήγει στην πορνεία και τα ναρκωτικά.Αυτή η βλακεία ότι όλες οι μοντέλες είναι πουτάνες συντηρείται από φαντασιόπληκτους που τον παίζουν όλη την ημέρα βλέποντας φωτογραφίες μοντέλων.
Δηλ. αν παίρνει κάποιος 800-1000 ευρώ , πρέπει να αφήσει την κόρη του να γίνει πουτάνα;
Όσο για τα κυκλώματα του μόντελινγκ φαίνεται ότι ζούμε σε διαφορετικές χώρες .Ανέκδοτα λες.Δεν θα το πάω παρακάτω , αλλά θα τελειώσω με ένα αίνιγμα.Ποιος γνωστός ιδιοκτήτης τηλεοπτικού σταθμού ήταν ταυτόχρονα προαγωγός , έμπορος ναρκωτικών, οργανωτής καλιστείων κ.α.Επίσης μέσα από το κανάλι του προπαγάνδιζε την εύκολη ζωή μέσω μόντελινγκ διαφθείροντας τις Ελλεϊνίδες;
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.451
Like
795
Πόντοι
96
ποιος εθιζει τις πουτανες στα ναρκωτικα ρε τυπε?και πιο πανω ελεγες "αυτοι που της δινουν ηρωινη",και τι ειναι ρε μαστορα η τζουλια και η καθε τζουλια που πινουν οτι πινεται?ανηλικα η' φυτα που τα ποτιζουν?σε λιγο θα μας πεις και οτι ο ρεβης της εβαζε χαπια στο ποτο οταν ηταν μοντελο και καταντησε εδω που καταντησε,θα μας τρελανετε εδω μεσα.ενηλικος ανθρωπος ειναι οτι γουσταρει κανει,τωρα το οτι φταινε οσοι την γαμανε η' το οτι φταιει ο μπαμπας της η' φταιει ο παπας της ενοριας της ολα μες στο κεφαλι σου ειναι,ο καθενας κανει τις επιλογες του κ λουζεται ταποτελεσματα αυτων
Η διαφορά μας είναι ότι δεν γαμάω πουτάνες που είναι στο όριο να σαλτάρουν ή να πεθάνουν.
Όσο για το ποιος παράγει τη ηρωίνη , μόνη της η Τζούλια τη παρήγαγε και την κατανάλωνε , τι άλλο να πω;Τα δικά σου είναι από το κεφάλι σου.
Και εγώ αναρωτιέμαι ποιος εθίζει τις πουτάνες και τα μοντέλα στα ναρκωτικά.Δεν ξέρεις ;
 

Επισκέπτης
Η διαφορά μας είναι ότι δεν γαμάω πουτάνες που είναι στο όριο να σαλτάρουν ή να πεθάνουν.
Όσο για το ποιος παράγει τη ηρωίνη , μόνη της η Τζούλια τη παρήγαγε και την κατανάλωνε , τι άλλο να πω;Τα δικά σου είναι από το κεφάλι σου.
Και εγώ αναρωτιέμαι ποιος εθίζει τις πουτάνες και τα μοντέλα στα ναρκωτικά.Δεν ξέρεις ;

τυπε σχωρνα με αλλα λες μεγαλες μαλακιες...ειναι τελευταιο μηνυμα που σου απανταω γιατι εχω καταλαβει οτι δεν παιρνεις,δεν την παρηγαγε μονη της ρε μαστορα ΕΠΕΛΕΞΕ ομως να την πιει...αποκει κ περα παιζει ο εθισμος...κοβεις???η' χαμπαρια???οι νταβαδες κ οι προαγωγοι κ κ κ ολα αυτα που λες ειναι εκει ναι οντως εκει ειναι κ περιμενουν...το αν θα παει μια γκομενα η' εσυ η' οποιος αλλος στον πουτσο μου θες ειναι καθαρα ΕΠΙΛΟΓΗ του/της...ουτε του μπαμπα ουτε της μαμας ουτε της ατιμης της κενωνιας...ξερεις τι θα πει επιλογη ενηλικου ανθρωπου η' να το παρουμε απο το να λολα ενα μηλο???
:headbang: :headbang: :headbang:
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.913
Κριτικές
39
Like
5.046
Πόντοι
2.696
Δηλ. αν παίρνει κάποιος 800-1000 ευρώ , πρέπει να αφήσει την κόρη του να γίνει πουτάνα;
Όσο για τα κυκλώματα του μόντελινγκ φαίνεται ότι ζούμε σε διαφορετικές χώρες .Ανέκδοτα λες.Δεν θα το πάω παρακάτω , αλλά θα τελειώσω με ένα αίνιγμα.Ποιος γνωστός ιδιοκτήτης τηλεοπτικού σταθμού ήταν ταυτόχρονα προαγωγός , έμπορος ναρκωτικών, οργανωτής καλιστείων κ.α.Επίσης μέσα από το κανάλι του προπαγάνδιζε την εύκολη ζωή μέσω μόντελινγκ διαφθείροντας τις Ελλεϊνίδες;

Άπαξ και είναι ενήλικη αποφασίζει μόνη της τη ζωή της.
Δε λέω ανέκδοτα.Ότι υπάρχουν κάποιες δε σημαίνει ότι είναι όλες.Το λένε πολλοί ότι η τάδε κάνει βίζιτες,η δείνα κάνει βίζιτες και όταν τους λες "την έχεις πάρει;Να μου δώσεις τηλ/νο" έχουν την απάντηση εύκολη όλοι την ίδια "κάνουν σε περιορισμένο κύκλο και με λεφτάδες"...
Δεν αφήνεις τα αινίγματα να μας πεις το όνομα;Όσο για τη διαφθορά των Ελεϊνίδων αν οφειλόταν σε ένα κανάλι εύκολο τη σταματάς αλλά είναι πολλοί παράγοντες.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
Είναι δυνατόν να μαλωνετε για τα ναρκωτικά που παίρνει η αν παίρνει η άλλη?
Πιστεύω υπάρχουν σημαντικότερα πράγματα στη ζωή  ;)
 

Επισκέπτης
Είναι δυνατόν να μαλωνετε για τα ναρκωτικά που παίρνει η αν παίρνει η άλλη?
Πιστεύω υπάρχουν σημαντικότερα πράγματα στη ζωή  ;)

δεν ειναι αυτο το ποιντ ρε τυπε
τουλαχιστον το δικο μου
το θεμα το δικο μου ειναι οτι δεν μπορω να διαβαζω μαλακιες του τυπου "οι αλητες μπλεξαν το κοριτσι" "κατι θα τουβαλαν στο ποτο του κ το παρεσυραν" κ "φταιει ο μπαμπας/η κοινωνια/η εκκλησια κ η κυραμαρια που γινε τζανκι η χ ψ τζουλια"
δατς ολ
γκεγκε?
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
δεν ειναι αυτο το ποιντ ρε τυπε
τουλαχιστον το δικο μου
το θεμα το δικο μου ειναι οτι δεν μπορω να διαβαζω μαλακιες του τυπου "οι αλητες μπλεξαν το κοριτσι" "κατι θα τουβαλαν στο ποτο του κ το παρεσυραν" κ "φταιει ο μπαμπας/η κοινωνια/η εκκλησια κ η κυραμαρια που γινε τζανκι η χ ψ τζουλια"
δατς ολ
γκεγκε?

Ενηλικη ειναι και εχει δικαιωμα να κανει οτι θελει και θεωρει σωστο αυτη,γκεγκε???
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Άπαξ και είναι ενήλικη αποφασίζει μόνη της τη ζωή της.
Δε λέω ανέκδοτα.Ότι υπάρχουν κάποιες δε σημαίνει ότι είναι όλες.Το λένε πολλοί ότι η τάδε κάνει βίζιτες,η δείνα κάνει βίζιτες και όταν τους λες "την έχεις πάρει;Να μου δώσεις τηλ/νο" έχουν την απάντηση εύκολη όλοι την ίδια "κάνουν σε περιορισμένο κύκλο και με λεφτάδες"...
Δεν αφήνεις τα αινίγματα να μας πεις το όνομα;Όσο για τη διαφθορά των Ελεϊνίδων αν οφειλόταν σε ένα κανάλι εύκολο τη σταματάς αλλά είναι πολλοί παράγοντες.

Στον Γιώργο Καρ. πρέπει να αναφέρεται (για να σε βοηθήσω είναι αρχηγός κόμματος το οποίο τα τελευταία χρόνια φυτοζωεί). Αυτό που γράφω δεν σημαίνει κατ' ανάγκη ότι προσυπογράφω την άποψή του για τον εν λόγω...
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.451
Like
795
Πόντοι
96
Δεν εννοώ τον Καρατζαφέρη , αν και ακούγονται φήμες ότι μικρός ήταν μποντυμπίλντερ και φουσκωτός σε νυκτερινά κέντρα!Δηλ. ότι είχε σχέσεις με τη νύκτα.Αλλλά αυτός το παίζει πατρίς θρησκεία οικογένεια.
 

rFactor

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2014
Μηνύματα
413
Like
169
Πόντοι
1
πότε θα την σκίσω επιτέλους

Κι εγώ αυτό αναρωτιέμαι όποτε βλέπω νέα της φωτό.

Εντάξει, συμφωνούμε όλοι πως έχει χαλάσει αλλά η Τζούλια είναι ιδέα και οι ιδέες δεν πεθαίνουν ποτέ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom