Νέα

Τζούλια Αλεξανδράτου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dantis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

??

  • τζουλια

    Ψήφοι: 404 29,7%
  • λοιπες

    Ψήφοι: 56 4,1%
  • παρτη μια χτυπα την αλλη

    Ψήφοι: 158 11,6%
  • στις αρχιδαρες μου με τις ξεφτιλισμενες

    Ψήφοι: 539 39,6%
  • μου ειναι ολες πολυ συμπαθεις

    Ψήφοι: 204 15,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.361

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.451
Like
795
Πόντοι
96
Μα γιατί το λες αυτο τύπε;;; Μπορεί οι μαύροι να ήταν καλά παιδιά...
Δεν λέω για τους μαύρους , αλλά γενικά , το πως την άφησαν και μπηκε στα ναρκωτικά ,την πορνεία , πως την διαμόρφωσαν ώστε να λέει μαγκιά μου που είμαι πουτάνα κ.α.Μιλάμε για γκραν μαλάκα πατέρα!Βλέπει την κόρη του να πεθαίνει (σε δημόσια θέα) και δεν κάνει τίποτα .Αυτός είναι χειρότερος και από την Αιμιλία! :S
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.206
Κριτικές
166
Like
27.090
Πόντοι
34.538
Δεν λέω για τους μαύρους , αλλά γενικά , το πως την άφησαν και μπηκε στα ναρκωτικά ,την πορνεία , πως την διαμόρφωσαν ώστε να λέει μαγκιά μου που είμαι πουτάνα κ.α.Μιλάμε για γκραν μαλάκα πατέρα!Βλέπει την κόρη του να πεθαίνει (σε δημόσια θέα) και δεν κάνει τίποτα .Αυτός είναι χειρότερος και από την Αιμιλία! :S
[/quote
Aν δεν υπηρχαν τετοιοι γονεις,
δεν θα υπηρχαν πουτανες ρε φιλε!!!
 

napoleonV1

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.881
Κριτικές
73
Like
8.010
Πόντοι
24.436
Δεν λέω για τους μαύρους , αλλά γενικά , το πως την άφησαν και μπηκε στα ναρκωτικά ,την πορνεία , πως την διαμόρφωσαν ώστε να λέει μαγκιά μου που είμαι πουτάνα κ.α.Μιλάμε για γκραν μαλάκα πατέρα!Βλέπει την κόρη του να πεθαίνει (σε δημόσια θέα) και δεν κάνει τίποτα .Αυτός είναι χειρότερος και από την Αιμιλία! :S
Τύπε μου και από την καλύτερη οικογένεια να είσαι εύκολα μπορεί να πάρεις λάθος στροφή. Μετά ο γυρισμός είναι δύσκολος
 

GEORGE G

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.337
Κριτικές
48
Like
1.803
Πόντοι
2.646
Δεν λέω για τους μαύρους , αλλά γενικά , το πως την άφησαν και μπηκε στα ναρκωτικά ,την πορνεία , πως την διαμόρφωσαν ώστε να λέει μαγκιά μου που είμαι πουτάνα κ.α.Μιλάμε για γκραν μαλάκα πατέρα!Βλέπει την κόρη του να πεθαίνει (σε δημόσια θέα) και δεν κάνει τίποτα .Αυτός είναι χειρότερος και από την Αιμιλία! :S
[/quote

Ο πατέρας της ήταν τραπεζικός υπάλληλος(τίποτα το ιδιαίτερο) και η μάνα της αγγλίδα από αυτές που κουνούσαν τον κώλο τους συνέχεια ως παντρεμένες (είχε μπόλικους γκόμενους), και την γνώριζα προσωπικά...
Όταν ξεκίνησε την καριέρα η Τζούλια, γελούσαν τα μουστάκια όλης της οικογένειας...Τώρα η οικογένεια έχει σκορπίσει και ο καθένας τραβάει τους δρόμους (ή τα πεζοδρόμια...).
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.451
Like
795
Πόντοι
96
Όλοι μπορεί να πάρουν τη λάθος στροφή αλλά αν έχεις οικογένεια , γονείς , γίνεται προσπάθεια να σε βοηθήσουν.Εδώ μιλάμε για αρχίδι πατέρα που κρατάει το φανάρι.Αν δεις τη φάτσα του θα καταλάβεις .Αν είχε ίχνος φιλότιμου θα έπαιρνε την καραμπίνα να καθαρίσει αυτούς που τελευταία την εκδίδουν και  που της δίνουν ναρκωτικά κ.α.Αλλά και αυτό να έκανε πάλι δεν εξιλεώνεται για το πως διαμόρφωσε την κόρη του μαζί με την γαμημένη τη μάνα της! :tickedoff:
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
εγω πιστευω πως η τζουλια εφόσον αναδειχτηκε και εγινε διασημη η καριερα της αλλα και η φημη της επιασαν πατο  γιατι ειτε καποιος μανατζαρεος δεν την προωθησε η συμβουλεψε σωστα στο τι να κανει για να φτιαξει καριερα και να αναδειχτει ειτε εκανε του κεφαλιου της πραγματα νομιζοντας ότι θα γινει αστερι.
πολλες ξεκινησαν με το μοντελινγκ πολλες πηδησαν διάσημοι επιχειρηματιες κλπ. και τωρα φιγουραρουν στα καναλια ως μεγαλοκυριες και παρουσιαζουν απογευματινα κουτσομπολια ειτε πρωινα κλπ.
ηταν λαθος κινηση η τζουλια να γυρισει πορνο και κυριως στον  σειρηνακη γιατι ετσι διαλυθηκε ότι ειχε χτυσει τοσο καιρο.αν ηθελε να γινει πορνοσταρ επρεπε να γυρισει πορνο στο εξωτερικο γιατι εκει τα χρηματα και οι προτασεις είναι πολλες.
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.451
Like
795
Πόντοι
96
Ακόμα χειρότερα αν είναι τραπεζικός υπάλληλος.Σημαίνει ότι είχαν άνεση οικονομική .Στις ανατολικοευρωπαϊκές χώρες και στην Άπω Ανατολή υπάρχει πολύ φτώχια για αυτό υπάρχει μεγάλη πουτανιά.Τρέφονται ολόκληρες οικογένειες στη Ταϋλλάνδη, την Ουκρανία κ.α.Εδώ δεν υπάρχει καμιά δικαιολογία για αυτόν τον αρχιδοπατέρα. :shit:
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.451
Like
795
Πόντοι
96
εγω πιστευω πως η τζουλια εφόσον αναδειχτηκε και εγινε διασημη η καριερα της αλλα και η φημη της επιασαν πατο  γιατι ειτε καποιος μανατζαρεος δεν την προωθησε η συμβουλεψε σωστα στο τι να κανει για να φτιαξει καριερα και να αναδειχτει ειτε εκανε του κεφαλιου της πραγματα νομιζοντας ότι θα γινει αστερι.
πολλες ξεκινησαν με το μοντελινγκ πολλες πηδησαν διάσημοι επιχειρηματιες κλπ. και τωρα φιγουραρουν στα καναλια ως μεγαλοκυριες και παρουσιαζουν απογευματινα κουτσομπολια ειτε πρωινα κλπ.
ηταν λαθος κινηση η τζουλια να γυρισει πορνο και κυριως στον  σειρηνακη γιατι ετσι διαλυθηκε ότι ειχε χτυσει τοσο καιρο.αν ηθελε να γινει πορνοσταρ επρεπε να γυρισει πορνο στο εξωτερικο γιατι εκει τα χρηματα και οι προτασεις είναι πολλες.
Αυτό που έκτισε πριν τη τσόντα ήταν κρυφό πουτανιλίκι και μετά τη τσόντα φανερό πουτανιλίκι.Δεν αλλάζει τίποτα ούτε προς την ίδια ούτε προς τους γαμογονείς της. :s&m_1:
 

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.495
Κριτικές
8
Like
3.270
Πόντοι
786
ενήλικη είναι,
σε μπουρδελοσάιτ είμαστε,

δεν θα εξετάσουμε και τα κίνητρα της κάθε πουτάνας...
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.451
Like
795
Πόντοι
96
ενήλικη είναι,
σε μπουρδελοσάιτ είμαστε,

δεν θα εξετάσουμε και τα κίνητρα της κάθε πουτάνας...
Έχεις απόλυτο δίκιο.Απλά με ενόχλησε το γεγονός ότι ενώ είναι τελειωμένη και σωματικά και ψυχικά , και εξαρτημένη απότην ηρωίνη με κίνδυνο ΝΑ ΠΕΘΑΝΕΙ , έχουμε γονείς , νταβατζήδες , συναγωνιστές που δεν τους ενδιαφέρει.Οι δεύτεροι  βγάζουν λεφτά και ίσως της δίνουν τα ναρκωτικά αδιαφορόντας για την υγεία της , οι τρίτοι να την γαμήσουν σε αυτή την κατάσταση .Για τους πρώτους τα είπα πριν. :(
 

napoleonV1

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.881
Κριτικές
73
Like
8.010
Πόντοι
24.436
Έχεις απόλυτο δίκιο.Απλά με ενόχλησε το γεγονός ότι ενώ είναι τελειωμένη και σωματικά και ψυχικά , και εξαρτημένη απότην ηρωίνη με κίνδυνο ΝΑ ΠΕΘΑΝΕΙ , έχουμε γονείς , νταβατζήδες , συναγωνιστές που δεν τους ενδιαφέρει.Οι δεύτεροι  βγάζουν λεφτά και ίσως της δίνουν τα ναρκωτικά αδιαφορόντας για την υγεία της , οι τρίτοι να την γαμήσουν σε αυτή την κατάσταση .Για τους πρώτους τα είπα πριν. :(
οι συναγωνιστές που θα την γαμήσουν αδιαφορούν και για την δική τους υγεία αν έχει τέτοια θέματα
 

GEORGE G

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.337
Κριτικές
48
Like
1.803
Πόντοι
2.646
Ακόμα χειρότερα αν είναι τραπεζικός υπάλληλος.Σημαίνει ότι είχαν άνεση οικονομική .Στις ανατολικοευρωπαϊκές χώρες και στην Άπω Ανατολή υπάρχει πολύ φτώχια για αυτό υπάρχει μεγάλη πουτανιά.Τρέφονται ολόκληρες οικογένειες στη Ταϋλλάνδη, την Ουκρανία κ.α.Εδώ δεν υπάρχει καμιά δικαιολογία για αυτόν τον αρχιδοπατέρα. :shit:

Δηλαδή κατ'εσένα, μία επαγγελματίας π.χ. φωτογράφος που παίρνει ηρωϊνη, είναι ανώτερη (και με καλύτερο πατέρα) από μία επαγγελματία πόρνη (που δεν παίρνει ηρωίνη και είναι σωστή από ιατρικές εξετάσεις κλπ), ενώ έχει (η πόρνη) χειρότερο πατέρα???

Για δες λίγο την σκέψη σου...

Και αν πιστεύεις ότι οι πόρνες έχουν κακούς γονείς, τότε εμείς - οι πελάτες τους- τι γονείς έχουμε???
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.451
Like
795
Πόντοι
96
Εμείς είμαστε οι χειρότεροι όλων.Αλλά άλλο ο χρήστης  π.χ. φωτογράφος που τρώει το κεφάλι του (και εδώ μπορεί να φταίνε οι γονείς)και άλλο ο εκμεταλλευτής σωματέμπορος και ο πελάτης που εκμεταλλέυονται την εξάρτηση για χρήμα και γαμήσι.Εγώ και τζάμπα να μου την δίνανε δεν θα πήγαινα ακόμη και να καύλωνα ξέροντας την κατάσταση της.Δεν μιλάμε για υγιή πράγματα.Ξεφεύγουμε από το απλό πουτανιλίκι. :-
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.451
Like
795
Πόντοι
96
Εννοείς το να εθίζουμε τις πουτάνες στα ναρκωτικά , να τις κάνουμε άβουλα όντα για να βγάζουν οι νταβατζήδες λεφτά και οιπελάτες να γαμάνε σε λούμπεν καταστάσεις; :huh:
 

misterakos

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2017
Μηνύματα
2.068
Like
466
Πόντοι
16
Οι φωτο ηταν απο το instagram stories της Τζουλιας......................Σιγα μην της εδινα 600 ευρω μαγκες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom