Νέα

Τζούλια Αλεξανδράτου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dantis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

??

  • τζουλια

    Ψήφοι: 404 29,7%
  • λοιπες

    Ψήφοι: 56 4,1%
  • παρτη μια χτυπα την αλλη

    Ψήφοι: 158 11,6%
  • στις αρχιδαρες μου με τις ξεφτιλισμενες

    Ψήφοι: 539 39,6%
  • μου ειναι ολες πολυ συμπαθεις

    Ψήφοι: 204 15,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.361

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
αυτη ειναι χειροτερη κι απο κολετσα! :grin:

Φιλενάδα σε πέτυχα και εδώ που δεν σου είχα υποσχεθεί να μην σου απαντήσω. Λοιπόν θα σου φανεί παράξενο αλλά θα συμφωνήσουμε κάπου πως δηλαδή η Τζούλια που πριν από δύο χρόνια την θεωρούσα σαν την πιο ωραία γυναίκα της Ελλάδας [τουλάχιστον!] κατάφερε με τις κακές παρέες και συνήθειες να καεί και να μοιάζει και να συμπεριφέρεται σαν πυροβολημένη. Κρίμα!
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Είναι αρκετά καλύτερη από την Κολέτσα αλλά δεν είναι γκόμενα που αξίζει να θεωρείται η "ωραιότερη" μιας χώρας.

Εννοείται! 'Εχεις τη boomb, τη silva και τη bite και λες για τη Julia; Και γιατί δε βάζεις φωτογραφίες των ξέρω, δε θες να της καταστρέψεις τη καριέρα...
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
Φιλενάδα σε πέτυχα και εδώ που δεν σου είχα υποσχεθεί να μην σου απαντήσω. Λοιπόν θα σου φανεί παράξενο αλλά θα συμφωνήσουμε κάπου πως δηλαδή η Τζούλια που πριν από δύο χρόνια την θεωρούσα σαν την πιο ωραία γυναίκα της Ελλάδας [τουλάχιστον!] κατάφερε με τις κακές παρέες και συνήθειες να καεί και να μοιάζει και να συμπεριφέρεται σαν πυροβολημένη. Κρίμα!

δεν μαρεσουν τα ξανθα πιπινοειδη,ποσο μαλλον αν ειναι και ξινομουρικα!
προτιμω κατι σε μαρια κορινθιου,παπαριζου(μου να ρα) κλπ..



το ξερα πως θα μου απαντουσες! :grin: :grin:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
δεν μαρεσουν τα ξανθα πιπινοειδη,ποσο μαλλον αν ειναι και ξινομουρικα!
προτιμω κατι σε μαρια κορινθιου,παπαριζου(μου να ρα) κλπ..



το ξερα πως θα μου απαντουσες! :grin: :grin:


E όχι και να βάζεις την Κορινθίου στην ίδια κατηγορία με την Παπαρίζου!!!!!  :tickedoff:

Αίσχος!!! Ντροπή!!! Να φύγετε να πάτε αλλού!!!
Κλάσεις, επίπεδα, γαλαξίες πιο μπροστά η Κορινθίου!!! Μη βλέπεις η άλλη που  πήγε γιουροβίζιον και την προσέχουν στις φωτογραφήσεις  :boobies: :boobies:
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
E όχι και να βάζεις την Κορινθίου στην ίδια κατηγορία με την Παπαρίζου!!!!!  :tickedoff:

Αίσχος!!! Ντροπή!!! Να φύγετε να πάτε αλλού!!!
Κλάσεις, επίπεδα, γαλαξίες πιο μπροστά η Κορινθίου!!! Μη βλέπεις η άλλη που  πήγε γιουροβίζιον και την προσέχουν στις φωτογραφήσεις  :boobies: :boobies:
ε οχι!
το ελενακι ειναι κορμαρα,με ποδαρες!! και προσωπαρα με φυσικα χειλακια!!!!! :o :o :o


ποιος σβηνει ποστ ρε πουστη μου?????
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
Εννοείται! 'Εχεις τη boomb, τη silva και τη bite και λες για τη Julia; Και γιατί δε βάζεις φωτογραφίες των ξέρω, δε θες να της καταστρέψεις τη καριέρα :cheesy:

:2funny: :2funny: :2funny:

Όχι ρε τύπε, απλά τη συγκεκριμένη την έχω δει αρκετές φορές από κοντά και δε μου έκανε τόσο εντύπωση.
Ούτε εγώ είπα ότι είναι άσχημη, απλά δεν αξίζει ο ντόρος που γίνεται γύρω από το όνομά της.
Πλέον η Τζούλια θεωρείται το top ελληνικό μουνί από τους περισσότερους, εγώ διαφωνώ.
Για παράδειγμα η Φαρμάκη μου αρέσει πολύ περισσότερο από Ελληνίδες.
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
E όχι και να βάζεις την Κορινθίου στην ίδια κατηγορία με την Παπαρίζου!!!!!  :tickedoff:

Αίσχος!!! Ντροπή!!! Να φύγετε να πάτε αλλού!!!
Κλάσεις, επίπεδα, γαλαξίες πιο μπροστά η Κορινθίου!!! Μη βλέπεις η άλλη που  πήγε γιουροβίζιον και την προσέχουν στις φωτογραφήσεις  :boobies: :boobies:
ε τωρα.. η παπαριζου οταν πρωτοβγηκε ηταν πολυ κουκλα
οταν βαζει κιλα, οπως τωρα, ειναι που χαλαει γιατι φουσκωνει το προσωπο της

η κορινθιου ειναι ομορφη οκ, εχει αυτο το μελαχρινοσεξυ

αλλα σιγα μην εχουν αποσταση γαλαξια μεταξυ τους... ασε που τις ποδαρες της παπαριζου η κορινθιου χωρις φωτοσοπ δεν τις βλεπει ουτε με κυαλι..
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
ε τωρα.. η παπαριζου οταν πρωτοβγηκε ηταν πολυ κουκλα
οταν βαζει κιλα, οπως τωρα, ειναι που χαλαει γιατι φουσκωνει το προσωπο της

η κορινθιου ειναι ομορφη οκ, εχει αυτο το μελαχρινοσεξυ

αλλα σιγα μην εχουν αποσταση γαλαξια μεταξυ τους... ασε που τις ποδαρες της παπαριζου η κορινθιου χωρις φωτοσοπ δεν τις βλεπει ουτε με κυαλι..
εχει ποδαρες.την ειδα απο κοντα στη χαλκιδικη με μαγιω αβαφη.
επαθα την πλακα της ζωης μου. :o :o
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
ε τωρα.. η παπαριζου οταν πρωτοβγηκε ηταν πολυ κουκλα
οταν βαζει κιλα, οπως τωρα, ειναι που χαλαει γιατι φουσκωνει το προσωπο της

η κορινθιου ειναι ομορφη οκ, εχει αυτο το μελαχρινοσεξυ

αλλα σιγα μην εχουν αποσταση γαλαξια μεταξυ τους... ασε που τις ποδαρες της παπαριζου η κορινθιου χωρις φωτοσοπ δεν τις βλεπει ουτε με κυαλι..


ΑΡΓΚΧ!!!!!! Να τις χέσω τις ποδάρες, η Κορινθίου είναι ΚΑΒΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ  :cum: :cum: :cum: :cum:


αχχχ δεν αντέχω άλλο, σταματάω το οφ τόπικ, θα συγχιστώ  >:(
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
ΑΡΓΚΧ!!!!!! Να τις χέσω τις ποδάρες, η Κορινθίου είναι ΚΑΒΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ  :cum: :cum: :cum: :cum:


αχχχ δεν αντέχω άλλο, σταματάω το οφ τόπικ, θα συγχιστώ  >:(

οπως ελεγα κ στη λουκ στο θεμα με τις αθλητριες.. της μπομπας κατι πρεπει να της λεει η αλλη για να της αρεσει
εχει βαθυτερο νοημα το μπομπας κονσεπτ

τωρα μας το αποκαλυψες χαχααχαχαχαχα
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
:2funny: :2funny: :2funny:

Όχι ρε τύπε, απλά τη συγκεκριμένη την έχω δει αρκετές φορές από κοντά και δε μου έκανε τόσο εντύπωση.
Ούτε εγώ είπα ότι είναι άσχημη, απλά δεν αξίζει ο ντόρος που γίνεται γύρω από το όνομά της.
Πλέον η Τζούλια θεωρείται το top ελληνικό μουνί από τους περισσότερους, εγώ διαφωνώ.
Για παράδειγμα η Φαρμάκη μου αρέσει πολύ περισσότερο από Ελληνίδες.

Ε μα όχι. Έχουμε το απαύγασμα, τα αφαν γκατέ - και μιλάς για τη Φαρμάκη...με το photoshop; :s&m_1:, αμ η άλλη :2funny: με τις...στραβοχυμένες ποδάρες :2funny: :2funny:
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
ΑΡΓΚΧ!!!!!! Να τις χέσω τις ποδάρες, η Κορινθίου είναι ΚΑΒΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ  :cum: :cum: :cum: :cum:


αχχχ δεν αντέχω άλλο, σταματάω το οφ τόπικ, θα συγχιστώ  >:(
ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ σενσι ανακαλυψες νεο φετιχ τη κοπροποδολαγνεια.... :lheel:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Ε μα όχι. Έχουμε το απαύγασμα, τα αφαν γκατέ - και μιλάς για τη Φαρμάκη...με το photoshop; :s&m_1:, αμ η άλλη :2funny: με τις...στραβοχυμένες ποδάρες :2funny: :2funny:
την εχω δει αβαφτη τη φαρμακη.. κ ειναι  μια χαρα ωραιο κοριτσακι

λεο εμεις παντα σχολιαζουμε οτι βλεπουμε τη δεδομενη στιγμη.. οχι οτι δεν βλεπουμε επειδη μας τρεχει το σαλακι μπροστα σε οτι ξεκωλε κυκλοφοραει κ ζαλιζομαστε..
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Συγνωμη ρε κοριτσια ..γιατι σε ολα τα φορεματα που φοραει θελει να φαινεται το κυλοτακι της?? :huh:
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
την εχω δει αβαφτη τη φαρμακη.. κ ειναι  μια χαρα ωραιο κοριτσακι

λεο εμεις παντα σχολιαζουμε οτι βλεπουμε τη δεδομενη στιγμη.. οχι οτι δεν βλεπουμε επειδη μας τρεχει το σαλακι μπροστα σε οτι ξεκωλε κυκλοφοραει κ ζαλιζομαστε..

Ναι..και εμείς. Μάλλον τα κριτήρια είναι διαφορετικά και δεν περιλαμβάνουν ζαλάδες :cheesy: από τυχόν αντανακλάσεις..Και πριν ανοίξουμε το στόμα μας ρίχνουμε και μια ματιά..
 

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.710
Κριτικές
3
Like
4.729
Πόντοι
606
στη μυκονο  :pipa3: :pipa3:

6004m.jpg

6001v.jpg

6005.jpg

6002.jpg
 

Επισκέπτης
Κλασσική πουτάνα που κερδίζει τα πάντα με το μουνί της, φτύστε την να δει κ την άλλη πλευρά του φεγγαριού.
 

jovanosss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
835
Like
0
Πόντοι
6
ε τωρα.. [size=20pt]η παπαριζου οταν πρωτοβγηκε ηταν πολυ κουκλα
οταν βαζει κιλα, οπως τωρα, ειναι που χαλαει γιατι φουσκωνει το προσωπο της[/size]

η κορινθιου ειναι ομορφη οκ, εχει αυτο το μελαχρινοσεξυ

αλλα σιγα μην εχουν αποσταση γαλαξια μεταξυ τους... ασε που τις ποδαρες της παπαριζου η κορινθιου χωρις φωτοσοπ δεν τις βλεπει ουτε με κυαλι..

Σε αυτό που +1000.Τώρα το προσωπο της είναι λες και έφαγε ενέσεις με ορμόνες
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.444
Κριτικές
61
Like
42.591
Πόντοι
22.785
μουναροςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς :headbang: :headbang: :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom