Νέα

Τζούλια Αλεξανδράτου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dantis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

??

  • τζουλια

    Ψήφοι: 404 29,7%
  • λοιπες

    Ψήφοι: 56 4,1%
  • παρτη μια χτυπα την αλλη

    Ψήφοι: 158 11,6%
  • στις αρχιδαρες μου με τις ξεφτιλισμενες

    Ψήφοι: 539 39,6%
  • μου ειναι ολες πολυ συμπαθεις

    Ψήφοι: 204 15,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.361

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.732
Κριτικές
34
Like
4.659
Πόντοι
7.195
Παίδες, πέρναγα πριν κάτι μέρες απ την Πειραιώς και στο Tessera είχε μια ταμπέλα ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΤΖΟΥΛΙΑ , ξέρετε κάτι ;
 

Επισκέπτης
Είναι φανερό οτι όλα τα blog και κουτσομπολίστικα site αντιγράφουν όλο το υλικό απο φωτό που έχω ποστάρει κι εγώ και άλλοι σε αυτό το θρεντ(κι όχι μόνο).Δεν γράφει κανένας  τους "πηγή"-bourdela.com,αλλά μόλις ποστάρουμε καμιά φωτό που δεν έχει πολυδημοσιευτεί ,τις ποστάρουν στα blog τους ως "ανακάλυψή" τους..
Antistheni θα αρχίσω μου φαίνεται να σου στέλνω τις φωτό να βάζεις το logo του  site.
 

faustios

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2007
Μηνύματα
256
Like
0
Πόντοι
1
Είναι φανερό οτι όλα τα blog και κουτσομπολίστικα site αντιγράφουν όλο το υλικό απο φωτό που έχω ποστάρει κι εγώ και άλλοι σε αυτό το θρεντ(κι όχι μόνο).Δεν γράφει κανένας  τους "πηγή"-bourdela.com,αλλά μόλις ποστάρουμε καμιά φωτό που δεν έχει πολυδημοσιευτεί ,τις ποστάρουν στα blog τους ως "ανακάλυψή" τους..
Antistheni θα αρχίσω μου φαίνεται να σου στέλνω τις φωτό να βάζεις το logo του  site.

καλα ολα αυτα , αλλα στο αβαταρ σου , εσυ εισαι ?!
 

Επισκέπτης
79498049732651092864.jpg
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
Είναι φανερό οτι όλα τα blog και κουτσομπολίστικα site αντιγράφουν όλο το υλικό απο φωτό που έχω ποστάρει κι εγώ και άλλοι σε αυτό το θρεντ(κι όχι μόνο).Δεν γράφει κανένας  τους "πηγή"-bourdela.com,αλλά μόλις ποστάρουμε καμιά φωτό που δεν έχει πολυδημοσιευτεί ,τις ποστάρουν στα blog τους ως "ανακάλυψή" τους..
Antistheni θα αρχίσω μου φαίνεται να σου στέλνω τις φωτό να βάζεις το logo του  site.
μουρό, βάλε δικό σου υδατογράφημα: αλίντισσα.
οι μπλογκάδες είναι γνωστοί αντιγραφείς.
 

A_re_Koula

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.421
Like
3
Πόντοι
16
Όπως έμαθα η καθυστέρηση δεν οφείλεται στο οικονομικό σκέλος της συμφωνίας αλλά σε κάτι πολύ προσωπικό. Ένα θέμα που την απασχολεί πολύ τον τελευταίο καιρό.

τι να ναι αραγες... βρηκε κανα γαμπρο με εκατομυρια ισως

καριερα η οικογενεια??  :2funny:

καποτε θα ξεπεσει και αυτη και θα γελανε ολοι
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
αφου θα τα εχει χιλιοοικονομησει θα ξεπεσει ε χαιρω πολυ στα ρχιδια της.......
 

A_re_Koula

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.421
Like
3
Πόντοι
16
εσυ τη βλεπεις γυναικα να κανει οικονομιες και να μη σπαταλαει

θα μπατηρισει
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Βίαιο και σκληρό σεξ στο 2ο dvd της Τζούλιας που κυκλοφορεί σε πολύ λίγο
Πάρτε θέσεις, οσονούπω έρχεται το σίκουελ της Τζούλιας! Ξεχάστε ό,τι είδατε μέχρι τώρα, φιλάκια, αγαπούλες, μπανάκια και μπουκαλάκια, η νέα ταινία της Τζούλιας Αλεξανδράτου σε παραγωγή Δημήτρη Σειρηνάκη είναι το κάτι άλλο… Πραγματικό σεξ, βίαιο και σκληρό όσο δεν χωράει ο νου σας! Στη νέα hardcore ταινία της Τζούλιας (γυρισμένη το μεγαλύτερο μέρος της σε 3D!) πρωταγωνιστούν νταβραντισμένοι επαγγελματίες της αλλοδαπής, σε μια εξαιρετική από άποψη budget παραγωγή για τα ελληνικά δεδομένα και την εποχή. Να σημειωθεί ότι τα γυρίσματα της ταινίας έχουν ολοκληρωθεί, καθώς επίσης και το μοντάζ και ως εκ τούτου είναι θέμα χρόνου να κυκλοφορήσει το 2o dvd στα περίπτερα.
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.242
Κριτικές
46
Like
3.791
Πόντοι
4.365
Το εχουμε ξανακουσει αυτο...
Για να δουμε...!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom