Νέα

Τζούλια Αλεξανδράτου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dantis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

??

  • τζουλια

    Ψήφοι: 404 29,7%
  • λοιπες

    Ψήφοι: 56 4,1%
  • παρτη μια χτυπα την αλλη

    Ψήφοι: 158 11,6%
  • στις αρχιδαρες μου με τις ξεφτιλισμενες

    Ψήφοι: 539 39,6%
  • μου ειναι ολες πολυ συμπαθεις

    Ψήφοι: 204 15,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.361

triplex1

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2008
Μηνύματα
2.609
Like
0
Πόντοι
16
εμενα προσωπικα το μονο που με συναρπαζει & δε ξερω αν συμφωνειτε φιλοι μου ειναι οτι μετα τη [size=20pt]χρυση 10ετια του 80'ς η ελληνικη τσοντα ξαναχτυπα[/size]

Υ.Γ.
ευχομαι να υπαρξουν στο μελλον πολλες πρωταγωνιστριες του κωλου!!!!!!!!
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
Eιναι παντως εντυπωσιακό το γεγονος, και μαρτυρα περιτρανα ποια ειναι η κατάσταση στην Ελλαδα, πως ΜΙΑ εντυπωσιακή Ελληνίδα έχει βρεθεί και ασχολούνται εδώ και χρόνια μαζί της όλα τα κανάλια, οι εφημερίδες και η άντρες της Ελλάδας! Και δε μιλώ μόνο για την περίοδο μετά το βίντεο αλλά και πρίν!

Η πλάκα είναι ότι αν αυτή βρισκόταν στη Ρωσσία ή την Ουκρανία, θα ήταν απλά ένα ακόμη όμορφο κοριτσάκι της σειράς απο τα χιλιάδες που κυκλοφορούν εκεί! Δηλαδή κανείς δε θα ασχολιόταν μαζί της, εδώ αντίθετα μόνο και μόνο επειδή  είναι διαφορετική από το σύνολο των Ελλεηνίδων (σε εμφάνιση) το θεωρείτε δεδομένο οτι πρέπει να προβάλλεται τοσο πολύ και να εμφανίζονται οι ειδήσεις του στύλ, ποτε έχεσε,τι έφαγε, με ποιον γαμήθηκε κ.λ.π.

Κατάντια λέμε!
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Πού πήγανε τα φρύδια; (κατά το πού πήγαν τα λεφτά)

jupro.jpg

τα έβαψε ασορτί με τα μαλλιά της  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

enetline

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
186
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
OK!!! συμφωνώ μαζί σου, φίλε, είναι ενα μαλακισμένο και μισό!!!! ξέρεις όμως πολλές Ελληνίδες που να γυρίζουν τέτοιες ταινίες? είναι απειροελάχιστες! οι περισσότερες είναι μεταγλωτισμένες και αισχρά μάλιστα, οπότε ...........

Απο την άλλη θα μου πείς, γιατί έχει έστω καμιά στοιχειώδη υπόθεση το "έργο"; ΟΧΙ, φυσικά! αλλά είπαμε είναι απο τις υπερβολικά λίγες που εχει Ελληνίδα!

 

poulopaixtis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2010
Μηνύματα
407
Like
0
Πόντοι
1
Ποιο 2ο βιντεο ρε παιδια, ενα κλιπακι εναμισυ λεπτου ειναι, της κακιας ωρας...

OK!!! συμφωνώ μαζί σου, φίλε, είναι ενα μαλακισμένο και μισό!!!! ξέρεις όμως πολλές Ελληνίδες που να γυρίζουν τέτοιες ταινίες? είναι απειροελάχιστες! οι περισσότερες είναι μεταγλωτισμένες και αισχρά μάλιστα, οπότε ...........
Απο την άλλη θα μου πείς, γιατί έχει έστω καμιά στοιχειώδη υπόθεση το "έργο"; ΟΧΙ, φυσικά! αλλά είπαμε είναι απο τις υπερβολικά λίγες που εχει Ελληνίδα!
Ξερεις εσυ αλλη επωνυμη ελληνιδα που να γυρισε κατι παρομοιο? Ποτέ και καμμια...

Ποια υποθεση? δεν ηταν ταινια, μια σκηνη ηταν μόνο. Σημειωσε ομως οτι μια ταινια πορνο συχνα δεν εχει υποθεση.

Πάντως δε λεει και τιποτα! μαλακίες είναι........ τι περιμένεις απο ξανθια, ουτε να γαμιθει σωστά δε ξερει, ποσο μαλλον να γυρισει και video της προκοπης!!! :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:

To βιντεο δεν το γυριζει η (βαμμενη)ξανθια... το γυριζει ο σκηνοθετης.
Επειδη ομως εχω ακουσει δεκαδες τετοιες διαμαρτυριες, να ρωτησω κι εσενα, ελπιζοντας καποια στιγμη σε απαντηση: ΠΩΣ θα επρεπε να γαμηθει για να σε ικανοποιησει?
 

zarralee

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
416
Like
0
Πόντοι
1
Ποιο 2ο βιντεο ρε παιδια, ενα κλιπακι εναμισυ λεπτου ειναι, της κακιας ωρας...
Ξερεις εσυ αλλη επωνυμη ελληνιδα που να γυρισε κατι παρομοιο? Ποτέ και καμμια...

Ποια υποθεση? δεν ηταν ταινια, μια σκηνη ηταν μόνο. Σημειωσε ομως οτι μια ταινια πορνο συχνα δεν εχει υποθεση.

To βιντεο δεν το γυριζει η (βαμμενη)ξανθια... το γυριζει ο σκηνοθετης.
Επειδη ομως εχω ακουσει δεκαδες τετοιες διαμαρτυριες, να ρωτησω κι εσενα, ελπιζοντας καποια στιγμη σε απαντηση: ΠΩΣ θα επρεπε να γαμηθει για να σε ικανοποιησει?
σε παραλια στα 4 και να σκουξει..αχχ τι παχια πουτσα εχεις?χαχα..
 

poulopaixtis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2010
Μηνύματα
407
Like
0
Πόντοι
1
ρε αδελφε, τι θα επρεπε να σκουξει δηλαδη?... εξηγησε μας.
 

zarralee

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
416
Like
0
Πόντοι
1
ρε αδελφε, τι θα επρεπε να σκουξει δηλαδη?... εξηγησε μας.
ελα ρε πλακα σου κανω.παντως οι γκαριδες της μαστουρας που εβγαζε δεν ειναι τυχαιο γεγονος.μπορουσε να εχει ερωτολογα και οχι να λεει μαλακιες.τεσπα.καλη η κινηση της αλλα το κοριτσι ειναι αταλαντο γαμωτο..κ το χει καψει απο νωρις το μυαλο της.απλα.το απλο σου λεω.
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
κανονικη ταινια εχει γυρισει;;
 

poulopaixtis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2010
Μηνύματα
407
Like
0
Πόντοι
1
κανονικη ταινια εχει γυρισει;;
Ναι γυρισε το Αvatar 3D Νο2, συντομα στους κινηματογραφους.

οι γκαριδες της μαστουρας που εβγαζε δεν ειναι τυχαιο γεγονος.μπορουσε να εχει ερωτολογα και οχι να λεει μαλακιες.τεσπα.καλη η κινηση της αλλα το κοριτσι ειναι αταλαντο γαμωτο..κ το χει καψει απο νωρις το μυαλο της.απλα.το απλο σου λεω.
Aν φας κι εσυ ενα τετοιο παλουκι να δεις τι γκαριδες θα κανεις, και χωρις να εισαι μαστουρωμενος :2funny:
Τι πραγμα?? ερωτολογα?! για τσοντα μιλαμε ή για το Τελευταιο Τανγκο στο Παρισι?...
Εξαλλου δεν επροκειτο για κανονικη ταινια με υποθεση, μια απλη σκηνη με σκετο γαμισι ηταν.
Μα ειναι δυνατον να φτιαχνεσαι οταν βλεπεις τη τσουλα να γαμιεται σα τσουλα και να λεει "σ αγαπω αγαπη μου γλυκεια..."? :think:
Αταλαντη δεν θα την ελεγα. Μικρο βεβαια το δειγμα αλλα εχει τις προδιαγραφες της πορνοσταρ. Σ αυτη τη δουλεια μετραει πολυ αν εχεις τη πουτανιά μεσα σου :)
 

zarralee

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
416
Like
0
Πόντοι
1
ρε τιγκα στο κοκο ητανε..παρτο ειδηση..πια παλουκια λες?τι ηθελες να παιζει κανας μικροτσουτσουνος?ερωτολογα ειναι και το σκισε ρε ψωλαρα...γαμησε με με ολη σου την δυναμη πχ..οχι η ακιριλα της τζουλιας.
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.637
Πόντοι
6.495
Καλά όλα αυτά..... :woldman: :woldman:
Αλλά κανά link έχουμε???  :2funny: :think:
έστω και με pm??? :idiot:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Tώρα θα το δεις ρε αδερφέ; Αυτή κοντεύει να γεννήσει από τότε
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
Τσούλια... watch out! σε φτύνουν, δε βρέχει.
 

μαναβαρος

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2010
Μηνύματα
57
Like
0
Πόντοι
0
ρε μαγκιτες που μπορο να δω το προτο βιντεο??? υπαρχει πουθενα??
 

poulopaixtis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2010
Μηνύματα
407
Like
0
Πόντοι
1
ρε τιγκα στο κοκο ητανε..παρτο ειδηση..πια παλουκια λες?τι ηθελες να παιζει κανας μικροτσουτσουνος?ερωτολογα ειναι και το σκισε ρε ψωλαρα...γαμησε με με ολη σου την δυναμη πχ..οχι η ακιριλα της τζουλιας.
Εγω να το παρω ειδηση? Μα εγω το ανεφερα πρωτος...
Εγω δεν ηθελα να παιζει καποιος μικροτσουτσουνος ή μεγαλοτσουτσουνος, εχω δει χιλαδες τσοντες και ξερω πως ειναι αυτοι που παιζουν. Σε πληροφορω λοιπον οτι οι μεγαλοτσουτσουνοι ειναι λιγοτεροι απο τους μεσαιο ή μικροτσουτσουνους :)
Το "σκισε ρε ψωλαρα" δεν ειναι ερωτολογο, ειναι αισχρολογια και τετοιες ελεγε συνεχεια η τσουλια.
Το συμπερασμα λοιπον ειναι το αναμενομενο--> Δεν γινεται να κρινεις μια τσοντα οταν εχεις μικρη ιδεα απο τσοντες ;)
ρε μαγκιτες που μπορο να δω το προτο βιντεο??? υπαρχει πουθενα??
Δυστυχως δεν διατιθεται σε ανορθογραφους :(
 

enetline

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
186
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Εγω να το παρω ειδηση? Μα εγω το ανεφερα πρωτος...
Εγω δεν ηθελα να παιζει καποιος μικροτσουτσουνος ή μεγαλοτσουτσουνος, εχω δει χιλαδες τσοντες και ξερω πως ειναι αυτοι που παιζουν. Σε πληροφορω λοιπον οτι οι μεγαλοτσουτσουνοι ειναι λιγοτεροι απο τους μεσαιο ή μικροτσουτσουνους :)
Το "σκισε ρε ψωλαρα" δεν ειναι ερωτολογο, ειναι αισχρολογια και τετοιες ελεγε συνεχεια η τσουλια.
Το συμπερασμα λοιπον ειναι το αναμενομενο--> Δεν γινεται να κρινεις μια τσοντα οταν εχεις μικρη ιδεα απο τσοντες ;)Δυστυχως δεν διατιθεται σε ανορθογραφους :(


Έτσι Μπράβο φίλε!!!!


Να κρατάμε κι ένα επίπεδο εδώ μέσα! μη γίνουμε ΟΛΟΙ Τζούλια!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom