Νέα

Τζούλια Αλεξανδράτου - Το ΚΑΥΤΟ πορνό video!!!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

τι εκαματε οταν ειδατε το καθτο βιντεο της τζοθλιασ -παραγωγη σιρηνα!

  • εκαμα χειρογλυκανη!

    Ψήφοι: 56 50,5%
  • δεν εκαμα χειρογλυκανη!

    Ψήφοι: 27 24,3%
  • πηγα αμεσωσ σε πορδελλο!

    Ψήφοι: 6 5,4%
  • δεν βλεπω τετοιεσ ταινίεσ!μονο ντοκιματερ!

    Ψήφοι: 10 9,0%
  • δεν ξερω ειμε αδερφή ποθστραδελλα !

    Ψήφοι: 12 10,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    111
OP
OP
Y

yeahsure

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
302
Like
0
Πόντοι
1
και καλα δεν το ειδε ο παπαδακης το βιντεο....
ουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυστ υποκριτες.πες ρε μαλακα ποσες φορες την επαιξες για παρτη της.γελοιε!
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.435
Like
18
Πόντοι
166
Μεχρι τωρα 4.000 ποσταρισματα και συνεχιζει το κοντερ να γραφει..Σιγουρα ειναι μια τεραστια επιτυχια της Σιρινας- Τ.Αλεξανδρατου, που θα ζηλευαν και οι νικητες των βραβειων Οσκαρς.!

Αυτα..

ΠΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦ σιγά, άμα έσκαγε κάνα βίντεο με την αλιντισσα θα έσπαγε το ρεκόρ το πρώτο 12ωρο  :rockon: :rockon:

και θα είχαμε και πιο ποιοτική τσόντα και (πιθανώς) καλύτερο κώλο.
ρε παιδιάαα, παλιά ο κώλος της τζούλιας ήταν καλύτερος ή δεν τον είχα δει καλά?  :S

οσκαρ και καννες και εμι μαζί λέμε
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.638
Κριτικές
31
Like
13.220
Πόντοι
5.097
σορρυ κιολας αλλα εχει κουρασει το θεμα ρε παιδια παντου γι'αυτο το βιντεο ακουω και εδω μεσα παντα πρωτο πρωτο ειναι παντως  :pipa1: δεν ξερει να κανει η γκομενα
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
ΠΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦ σιγά, άμα έσκαγε κάνα βίντεο με την αλιντισσα θα έσπαγε το ρεκόρ το πρώτο 12ωρο  :rockon: :rockon:
και θα είχαμε και πιο ποιοτική τσόντα και (πιθανώς) καλύτερο κώλο.

Αν της φέρουμε τον Ιαν λες να δεχτεί;  :P
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
:pipa1: δεν ξερει να κανει η γκομενα

Αυτή η ατάκα μου θυμίζει κάποιον που έλεγε σαβουρογάμη τον Καρεμπέ.
Η πίπα της μπορεί να μην σου αρέσει, αλλά είναι επαγγελματικότατη.
Μόνο για την τεχνική (φτύσιμο και χέρια) πρέπει να έχει κάνει χιλιάδες επαναλήψεις.

ΥΓ. Η Τζούλια δεν νομίζω να έχει πρόβλημα. Με 1,5 από το πρώτο τιράζ, την έπιασε την καλή.
Ούτως η άλλως, να περνάει καλά την ένοιαζε και όχι ο γαμπρός, άρα δεν έχασε και τίποτα.
Όσο για τις αντιδράσεις; Πάει στην μάμμυ να την αράξει για 2-3 χρονάκια, και θα έχουν ξεχαστεί τα πάντα.
 

Επισκέπτης
137 μέλη και 249 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.


The roof the roof the roof is on fire
The roof the roof the roof is on fire
The roof the roof the roof is on fire
We don't need no water let the motherfuckers burn
Burn motherfuckers burn
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.435
Like
18
Πόντοι
166
Αυτή η ατάκα μου θυμίζει κάποιον που έλεγε σαβουρογάμη τον Καρεμπέ.
Η πίπα της μπορεί να μην σου αρέσει, αλλά είναι επαγγελματικότατη.
Μόνο για την τεχνική (φτύσιμο και χέρια) πρέπει να έχει κάνει χιλιάδες επαναλήψεις.

ΥΓ. Η Τζούλια δεν νομίζω να έχει πρόβλημα. Με 1,5 από το πρώτο τιράζ, την έπιασε την καλή.
Ούτως η άλλως, να περνάει καλά την ένοιαζε και όχι ο γαμπρός, άρα δεν έχασε και τίποτα.
Όσο για τις αντιδράσεις; Πάει στην μάμμυ να την αράξει για 2-3 χρονάκια, και θα έχουν ξεχαστεί τα πάντα.

σιγά μην πάει και μέχρι να τριανταρήσει  :2funny: :2funny: :2funny:

1-2 μήνες και πολύ είναι μέχρι να ξεχαστεί.
 

Επισκέπτης
ΠΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦ σιγά, άμα έσκαγε κάνα βίντεο με την αλιντισσα θα έσπαγε το ρεκόρ το πρώτο 12ωρο  :rockon: :rockon:

και θα είχαμε και πιο ποιοτική τσόντα και (πιθανώς) καλύτερο κώλο.
ρε παιδιάαα, παλιά ο κώλος της τζούλιας ήταν καλύτερος ή δεν τον είχα δει καλά?  :S

οσκαρ και καννες και εμι μαζί λέμε
Μπόμπα είναι απιστεύτου ο κώλος της και τώρα απλά χαλάρωσε λιγάκι απο ότι παλιοτερα
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
ΠΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦ σιγά, άμα έσκαγε κάνα βίντεο με την αλιντισσα θα έσπαγε το ρεκόρ το πρώτο 12ωρο  :rockon: :rockon:

Tωρα αμα σου πω οτι μεχρι τωρα πιστευα οτι η Αλιντισσα ειναι αγορακι, θα με πιστευες ? :2funny:

Τεσπα..Και ενα σοφτ πορνο με εσενα και το Πεπιτο σου, παλι θα εκανε ρεκορ..!! :rockon:

Αυτα..
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.435
Like
18
Πόντοι
166
Μπόμπα είναι απιστεύτου ο κώλος της και τώρα απλά χαλάρωσε λιγάκι απο ότι παλιοτερα

δεν ξέρω ρε συ, εμένα μου φαινόταν ωραίος μόνο όταν τον τούρλωνε, όχι όταν στεκόταν όρθια...

και είμαι της άποψης πως όταν ο κώλος για να φανεί ωραίος θέλει τούρλωμα κάτι δεν πάει καλά.
 

Επισκέπτης

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
δεν ξέρω ρε συ, εμένα μου φαινόταν ωραίος μόνο όταν τον τούρλωνε, όχι όταν στεκόταν όρθια...

και είμαι της άποψης πως όταν ο κώλος για να φανεί ωραίος θέλει τούρλωμα κάτι δεν πάει καλά.

στην αλιντισσα πεστο, τοχω επισημανει νωρις αυτο  ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom