Νέα

Τζούλια Αλεξανδράτου - Το ΚΑΥΤΟ πορνό video!!!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

τι εκαματε οταν ειδατε το καθτο βιντεο της τζοθλιασ -παραγωγη σιρηνα!

  • εκαμα χειρογλυκανη!

    Ψήφοι: 56 50,5%
  • δεν εκαμα χειρογλυκανη!

    Ψήφοι: 27 24,3%
  • πηγα αμεσωσ σε πορδελλο!

    Ψήφοι: 6 5,4%
  • δεν βλεπω τετοιεσ ταινίεσ!μονο ντοκιματερ!

    Ψήφοι: 10 9,0%
  • δεν ξερω ειμε αδερφή ποθστραδελλα !

    Ψήφοι: 12 10,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    111

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
σιγά μην πάει και μέχρι να τριανταρήσει  :2funny: :2funny: :2funny:
1-2 μήνες και πολύ είναι μέχρι να ξεχαστεί.

Ναι εντάξει, μπορεί και τόσο γρήγορα.
Χωρίς να λέω ότι μπορώ να ξέρω ακριβώς την σκέφτεται η Τζούλια, νομίζω ότι τα γονίδια δεν προσδιορίζουν μόνο την εμφάνιση αλλά και την συμπεριφορά.
Μια ελληνίδα μπορεί να αισθανόταν μειονεκτικά τώρα. Μια slut δεν θα την ενδιέφερε και πολύ. Κάποιες βγάζουν βιντεάκια και χωρίς λεφτά.

Για όσους μιλούν για τις επιδόσεις της Τζούλιας, η γυναίκα είναι πολύ μπροστά.
Και τα μπινελίκια της έριξε (βασικό στοιχείο στην τσόντα), και το σπρώξιμο της (στο όρθιο μπροστά στο κρεβάτι) και μπόλικο cowgirl πάνω στο παλούκι (μάλιστα στο reverse μαζεύει μέχρι και τα πόδια του μαλάκα για μεγαλύτερη διείσδυση). Κορυφαίο δε όλων το πως προσπαθεί ν' ανοίξει τα κωλομάγουλα στο κανονικό cowgirl. Κλασσική κίνηση για να μπει η δεύτερη πούτσα.

Η κοπέλα έχει γράψει πολλά χιλιόμετρα με την πλάτη, τι να λέμε...
 

poulopaixtis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2010
Μηνύματα
407
Like
0
Πόντοι
1
Απογοητευμενος θα εφυγε απο αυτα που θα τον ειχαν πη
Τοσο πολυ κρυα τσοντα πρωτη φορα ειδα  :headbang: :headbang: :headbang:
δεν την επιασε καθολου το βυζι, δεν την εγλυψε πουθενα αυτος, μια ενδιαμεση πιπα δεν ειχε
πως θα την εγλυφε, αφου ηταν κανονισμενο να μη δειξει προσωπο...

Προφανως προσεχως θα τον καλέσει η Αστυνομια να καταθεσει, αν η πρεζου Τζουλια επιμενει οτι επροκειτο για καποιον φιλο της Γιωργο... :2funny:


Ρε παιδια, τωρα δα ειδα στις Ειδησεις το Παναγοπουλο να πλακωνεται με καποιον και τον Γλεζο να πεφτει ξερος απ τα δακρυγονα... καλα, μας δουλευουνε τωρα? Εδω εχουμε θεματαρα με τη πρεζου, με αυτα θα ασχολουμεθα? :grin:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.435
Like
18
Πόντοι
166
Tωρα αμα σου πω οτι μεχρι τωρα πιστευα οτι η Αλιντισσα ειναι αγορακι, θα με πιστευες ? :2funny:

Τεσπα..Και ενα σοφτ πορνο με εσενα και το Πεπιτο σου, παλι θα εκανε ρεκορ..!! :rockon:

Αυτα..

ναι, μέχρι να το δούνε όλοι μία φορά και μετά να βγάλουν τα μάτια τους με το στιλό  :2funny: :2funny:
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Ρε παιδια, τωρα δα ειδα στις Ειδησεις το Παναγοπουλο να πλακωνεται με καποιον και τον Γλεζο να πεφτει ξερος απ τα δακρυγονα... καλα, μας δουλευουνε τωρα? Εδω εχουμε θεματαρα με τη πρεζου, με αυτα θα ασχολουμεθα? :grin:

:d-spam:
Μπες ζούγκλα να δεις πως κατέληξε ο Παναγόπουλος.




ναι, μέχρι να το δούνε όλοι μία φορά και μετά να βγάλουν τα μάτια τους με το στιλό  :2funny: :2funny:

Η Πεπίτα (κλώνος Νίτσας βεβαίως-βεβαίως για να μην ξεχνάμε και τα έθιμα) είναι ντροπαλό κορίτσι και αποφευγει τις κρεβατοκαμΕρες...
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
δεν ξέρω ρε συ, εμένα μου φαινόταν ωραίος μόνο όταν τον τούρλωνε, όχι όταν στεκόταν όρθια...

και είμαι της άποψης πως όταν ο κώλος για να φανεί ωραίος θέλει τούρλωμα κάτι δεν πάει καλά.
Τοτε λεει ελατε με φορα
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.435
Like
18
Πόντοι
166
η ντούβλη στάνταρ θα ήταν καλύτερη σε τσόντα από την τζούλια  :rockon:

για συμπεριφορά λέω, όχι για την αισθητική του πράματος  :2funny:
 

poulopaixtis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2010
Μηνύματα
407
Like
0
Πόντοι
1
Μπες ζούγκλα να δεις πως κατέληξε ο Παναγόπουλος.

Καπως ετσι? :grin:



Εγω αυτο που ειδα στη τηλεοραση ειναι οτι καποιος του πεταξε μπογια και ο προεδρας αμεσως του χυμηξε.
Πρεπει να αδυνατισει λιγο γιατι απ το πολυ φαι εχει γινει λαπας...
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ναι εντάξει, μπορεί και τόσο γρήγορα.
Χωρίς να λέω ότι μπορώ να ξέρω ακριβώς την σκέφτεται η Τζούλια, νομίζω ότι τα γονίδια δεν προσδιορίζουν μόνο την εμφάνιση αλλά και την συμπεριφορά.
Μια ελληνίδα μπορεί να αισθανόταν μειονεκτικά τώρα. Μια slut δεν θα την ενδιέφερε και πολύ. Κάποιες βγάζουν βιντεάκια και χωρίς λεφτά.

Για όσους μιλούν για τις επιδόσεις της Τζούλιας, η γυναίκα είναι πολύ μπροστά.
Και τα μπινελίκια της έριξε (βασικό στοιχείο στην τσόντα), και το σπρώξιμο της (στο όρθιο μπροστά στο κρεβάτι) και μπόλικο cowgirl πάνω στο παλούκι (μάλιστα στο reverse μαζεύει μέχρι και τα πόδια του μαλάκα για μεγαλύτερη διείσδυση). Κορυφαίο δε όλων το πως προσπαθεί ν' ανοίξει τα κωλομάγουλα στο κανονικό cowgirl. Κλασσική κίνηση για να μπει η δεύτερη πούτσα.

Η κοπέλα έχει γράψει πολλά χιλιόμετρα με την πλάτη, τι να λέμε...
Η Τζουλια ειναι πλεον παγκοσμιο συμβολο........ το γαμησι που εκανε στο βιντεο ηταν απο τα κορυφαια στον Πλανητη!!!!!!!!!!!!!!!! ο Παιχτουρας δηλωνει φανατικος θαυμαστης της......τωρα συγνωμη παω να ασπρισω και να μπογιατισω λιγο!!!!
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.486
Κριτικές
21
Like
1.955
Πόντοι
6.415
Αντιγράφω από το τρωκτικό
Φύλλο και φτερό έκανε το ΣΔΟΕ την εταιρία παραγωγής του DVD της Τζούλιας

ΒΡΕΘΗΚΑΝ ΣΥΜΒΟΛΑΙΑ ΚΑΙ ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ

Το ΣΔΟΕ για δύο ώρες έκανε φύλλο και φτερό την εταιρία παραγωγής DVD ερωτικού περιεχομένου με πρωταγωνίστρια την Τζούλια Αλεξανδράτου. Η έρευνα του ΣΔΟΕ που έγινε παρουσία εισαγγελέα αφού η εταιρία ήταν κλειστή, έγινε μετά από μήνυση της Τζούλιας που κατηγορεί την εταιρία για μη τήρηση οικονομικής συμφωνίας, και την παρέμβαση εισαγγελέα.

Η δίωξη ναρκωτικών που και αυτή ήταν παρούσα στην έρευνα, βρήκε πληθώρα στοιχείων για την ύπαρξη ναρκωτικών!

:think:...προσέξατε για τι κατηγορεί την εταιρία η Τζούλια; Δείξε τον συμβόλαιο στο λαό τζούλια (οεο) κι εμείς θα σε στηρίξουμε στο επόμενο dvd!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

pdorison

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.326
Like
0
Πόντοι
16
θα βρηκαν τιποτα υπολειματα και θα τους τραβηξουν για εμπορια σιγουρα.. υποκριτρια ελλαδα
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Έτσι εξηγείται!Το χε πει η Τζούλια οτι θα κάνει ταινία!Τώρα γιατί κάνει πίσω;

"Καινούργια ταινία ετοιμάζεται, στην οποία θα είμαι πρωταγωνίστρια και γι'αυτό το λόγο κάνω αυτή την καινούργια μέθοδο για το στήθος μου".
Θυμάστε οτι η Τζούλια Αλεξανδράτου έχει ασφαλίσει το ολοκαίνουργιο στήθος της;Βεβαίως και το χει κάνει γιατί καθετί καινούριο οφείλουμε να το προφυλάσσουμε εν όψει κιόλας μιας ταινίας που θα έκανε!Ναι λοιπόν!Το είχε πει η Τζούλια οτι έκανε την πλαστική προκειμένου να ..
κάνει ταινία!Ο λόγος που ήθελε να μεγαλώσει το στήθος της ήταν καθαρά επαγγελματικός, για το νέο της πρωταγωνιστικό ρόλο σε μεγάλη κινηματογραφική παραγωγή. Φτάνοντας μάλιστα στην κλινική δήλωσε στους τηλεοπτικούς ρεπόρτερ που την περίμεναν ότι θα έβγαινε την ίδια μέρα από το νοσοκομείο. "Θα εφαρμόσω μια καινούργια επαναστατική μέθοδο αύξησης του υπέροχου στήθους μου"..."Το οποίο αμέσως μετά θα ασφαλιστεί με 1 εκατομμύριο ευρώ!
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
O  37χρονος γαλλος πορνσταρ Ιαν σκοτ εκμυστηριευσε η espresso οταν ηταν ο παρτενερ
της τζουλιας στο video!!To μαρτυρυσε το τατουαζ του!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom