Νέα

Τζούλια Αλεξανδράτου - Το ΚΑΥΤΟ πορνό video!!!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

τι εκαματε οταν ειδατε το καθτο βιντεο της τζοθλιασ -παραγωγη σιρηνα!

  • εκαμα χειρογλυκανη!

    Ψήφοι: 56 50,5%
  • δεν εκαμα χειρογλυκανη!

    Ψήφοι: 27 24,3%
  • πηγα αμεσωσ σε πορδελλο!

    Ψήφοι: 6 5,4%
  • δεν βλεπω τετοιεσ ταινίεσ!μονο ντοκιματερ!

    Ψήφοι: 10 9,0%
  • δεν ξερω ειμε αδερφή ποθστραδελλα !

    Ψήφοι: 12 10,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    111

poulopaixtis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2010
Μηνύματα
407
Like
0
Πόντοι
1
Να συμπληρώσω οτι ο γαμιάς με την υπέροχη πουτσα έβγαλε ελάχιστα χύσια πράγμα που με απογοήτευσε.Περίμενα εκτόξευση πολλών ml στην μάπα αλλα τελικά το φινάλε ήταν και αυτό ψιλοχλιαρο.
Εγω που τον εχω δει σε 100δες σκηνες μπορω να σου πω οτι η ποσοτητα δεν ειναι παντα στανταρ, και αυτο ειναι και ο γενικος κανονας. Μονο κατι τυποι οπως ο Πητερ Νορθ χυνουν 3 λιτρα τη φορα.

Η πιο συχνη παρτενερ του ηταν η γαλλιδα τσουλα Oceane. Διαβαζοντας στη wiki εμαθα οτι ηταν η γυναικα του!
 

poulopaixtis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2010
Μηνύματα
407
Like
0
Πόντοι
1
Ναι οκ αλλα υπαρχουν και σοβαροτερα προβληματα αδερφε μου

Αυτο ειναι το μόνο σιγουρο, αλλα ξερεις οτι το επιπεδο του ελληνα ειναι ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΟ.

Οι περισσοτερες εκπομπες της τηλεορασης απ το πρωι ως το απογευμα ειναι κους κους και κουτσομπολια. Και αυτες τις μερες ασχολουνται ολες με αυτο το θεμα...
 

dimitris_zio

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2007
Μηνύματα
625
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
6
Καλησπέρα σε όλους να πω την αλήθεια ότι δεν τα έχω διαβάσει τα σχόλια σας παραπάνω εγώ θα πω τη δική μου άποψη. Όλοι όσοι είμαστε εδώ μέσα ξέρουμε κάποια πράγματα περισσότερα … είτε από ράδιο αρβύλα είτε από προσωπική εμπειρία με διάφορες…. Θέλετε να μου πείτε ότι δε το περιμένατε? Εγώ νομίζω ότι ήταν θέμα χρόνου να γίνει ! ! ! Αυτό που μας πείραξε όλους είναι ότι η Ελλάδα (τι?) δε μπορούσε να δεχτεί κάτι τέτοιο, μια κοπέλα που κυκλοφορεί μεταξύ μας να γυρίζει και ταινίες πορνό.
Kάτι άλλο όσοι υποστηρίζουνε ότι δεν ήξερε, νομίζω ότι όλοι εδώ καταλαβαίνουμε μια ταινία αν είναι ερασιτεχνική ή ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗ  
(δε νομίζω ότι ο Παραγωγός θα την έβγαζε χωρίς να ήταν νομικά καλυμμένος)

Α και μη τρελαθούμε για να φτάσει την Jenna Haze  :bigdick: :bigdick: :bigdick: θέλει πολύ ακόμα μα παρά πολύ !!! χαχαχα
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Αυτο ειναι το μόνο σιγουρο, αλλα ξερεις οτι το επιπεδο του ελληνα ειναι ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΟ.

Οι περισσοτερες εκπομπες της τηλεορασης απ το πρωι ως το απογευμα ειναι κους κους και κουτσομπολια. Και αυτες τις μερες ασχολουνται ολες με αυτο το θεμα...
Καλα η τηλεοραση σημερα ειναι ξωφλημενη τη μου λες φιλε τωρα!! Λιγες εκπομπες της δεινουν αξια κανα ντοκιμαντερ καμια καλη ταινια ,,ολα τα αλλα ,,,ακομα και οι ειδησεις ειναι αστο!!
 

poulopaixtis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2010
Μηνύματα
407
Like
0
Πόντοι
1
Μα η τηλεοραση αντικατοπτριζει αυτο που ειμαστε, γιαυτο στη λεω.
 

Επισκέπτης
Εγω που τον εχω δει σε 100δες σκηνες μπορω να σου πω οτι η ποσοτητα δεν ειναι παντα στανταρ, και αυτο ειναι και ο γενικος κανονας. Μονο κατι τυποι οπως ο Πητερ Νορθ χυνουν 3 λιτρα τη φορα.

Η πιο συχνη παρτενερ του ηταν η γαλλιδα τσουλα Oceane. Διαβαζοντας στη wiki εμαθα οτι ηταν η γυναικα του!
Εγώ νομίζω οτι δεν τον ικανοποίησε αρκετά το Τζουλάκι αυτόν τον τρομερό παίχτη.Τέτοιες πούτσες δεν τις αφήνεις έτσι κυρία μου.
 

kongas

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.393
Like
0
Πόντοι
16
Να συμπληρώσω οτι ο γαμιάς με την υπέροχη πουτσα έβγαλε ελάχιστα χύσια πράγμα που με απογοήτευσε.Περίμενα εκτόξευση πολλών ml στην μάπα αλλα τελικά το φινάλε ήταν και αυτό ψιλοχλιαρο.

ισως να ειχε κανει πολλες προβες νωριτερα πριν γυριστει η τελικη σκηνη...
Αληθεια, αυτος ηταν ο περι ου ο λογος που η Τζουλια αποκαλεσε "Εμου και του ιδιου"?
(ή μηπως εννοουσε "εμου του αιδοιου"?)
 

poulopaixtis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2010
Μηνύματα
407
Like
0
Πόντοι
1
Εγώ νομίζω οτι δεν τον ικανοποίησε αρκετά το Τζουλάκι αυτόν τον τρομερό παίχτη.Τέτοιες πούτσες δεν τις αφήνεις έτσι κυρία μου.
Κοιταξε, αυτοι οι τυποι γαμανε τετοια μουνια ή και καλυτερα καθε μερα. Για τον εμμισθο Ιαν λοιπον, ηταν αλλο ενα μουνακι και τιποτα περισσοτερο. Η Οceane η γυναικα του ειναι πολυ καλυτερη εξαλλου :cheesy:
Επιπλεον, οπως ειπε καποιος φιλος πριν, μπορει να ειχαν προηγηθει αλλα 4 χυσιματα... Η δουλεια των επαγγελματιων αυτων περιλαμβανει καθημερινα γυρισματα ή φωτογραφισεις.
 

lapo

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
1
εγω γιατι πιστευω οτι μετα απο αυτο που εγινε απο χθες ειναι η αρχη του τελους για την εταιρεια (το βλεπω να κλεινει)αλλα και για τη ιδια;
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Α και μη τρελαθούμε για να φτάσει την Jenna Haze  :bigdick: :bigdick: :bigdick: θέλει πολύ ακόμα μα παρά πολύ !!! χαχαχα

Πάντως η twist pump blowjob της Τζούλιας έχει πατενταριστεί από την Jenna Haze (πρώτη διδάξασα η Aurora Snow βέβαια).
 

poulopaixtis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2010
Μηνύματα
407
Like
0
Πόντοι
1
εγω γιατι πιστευω οτι μετα απο αυτο που εγινε απο χθες ειναι η αρχη του τελους για την εταιρεια (το βλεπω να κλεινει)αλλα και για τη ιδια;
Σε επιασε ο πονος για την εταιρια?... εχεις δει αραγε καμμια ταινια της?
Αν φοροδιαφευγει καλα θα κανει να κλεισει, αν καιπιθανοτατα αυτοι θα εχουν λαβει τα μετρα τους.
 

A_re_Koula

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.421
Like
3
Πόντοι
16
Βρηκαν κουραμπιεδες λεει
253022-%C3%AA%C3%AF%C3%B5%C3%B1%C3%A1%C3%AC%C3%B0%C3%A9%C3%9D%C3%A4%C3%A5%C3%B2.jpg
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Δεν τρέχει μια, κ αν κλείσει μπορεί να ανοίξει άλλη, αφήστε δε ότι με την μπάζα που κάνανε δεν τους νοιάζει πια
Το part II μόνο να δούμε με το Anal  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom