Νέα

Τζούλια Αλεξανδράτου - Το ΚΑΥΤΟ πορνό video!!!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

τι εκαματε οταν ειδατε το καθτο βιντεο της τζοθλιασ -παραγωγη σιρηνα!

  • εκαμα χειρογλυκανη!

    Ψήφοι: 56 50,5%
  • δεν εκαμα χειρογλυκανη!

    Ψήφοι: 27 24,3%
  • πηγα αμεσωσ σε πορδελλο!

    Ψήφοι: 6 5,4%
  • δεν βλεπω τετοιεσ ταινίεσ!μονο ντοκιματερ!

    Ψήφοι: 10 9,0%
  • δεν ξερω ειμε αδερφή ποθστραδελλα !

    Ψήφοι: 12 10,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    111

poulopaixtis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2010
Μηνύματα
407
Like
0
Πόντοι
1
Το τι μαλακιες λενε οι ασχετοι αυτη τη στιγμη στο Αλτερ(Βασια Λοη) για τον Ιαν δεν περιγραφεται...

Στο μεταξυ η σχετικη αναφορα στη Wiki αποσυρθηκε. Ποιος παγαποντης το εκανε αραγε?

Να σημειωσω οτι ο Ιαν(Γιωργος, συμφωνα με τη Τζουλια)εχει παιξει και σε αλλες παραγωγες της Sirina, εχω δει καποιες.
 

tsakonas13

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
560
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
6
Πραγματικά νούμερα από περιπτερά (όχι εμένα). Περίπτερο στην αρχή (2ο τετράγωνο) της Κηφησίας (Αμπελόκηποι):

Η πρώτη παρτίδα (25 κομμάτια) εξαντλήθηκε, η δεύτερη (20) έχει περάσει τη μέση. Σήμερα περίπου 13:45. ΠΟΛΛΑ ΓΙΟΥΡΓΙΑ ΛΕΜΕ!
ρε παιδια εγω εχω μινι μαρκετ μου εφερε 16 κομματια τη τεταρτη και μεχρι πριν 2 ωρεσ δεν ειχα πουλησει κανενα μονο σε μενα πρεπει να γινε αυτο ΟΛΑ ΑΠΟΥΘΛΗΤΑ  2 μαζεμενα πουλησα ΠΡΙΝ ΜΙΑ ΩΡΑ
 

7706

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
164
Like
0
Πόντοι
1
Την έχουν  :knockinb: και μεγάλα ονόματα για να την πέσουν αμέσως
 

poulopaixtis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2010
Μηνύματα
407
Like
0
Πόντοι
1
ρε παιδια εγω εχω μινι μαρκετ μου εφερε 16 κομματια τη τεταρτη και μεχρι πριν 2 ωρεσ δεν ειχα πουλησει κανενα μονο σε μενα πρεπει να γινε αυτο ΟΛΑ ΑΠΟΥΘΛΗΤΑ  2 μαζεμενα πουλησα ΠΡΙΝ ΜΙΑ ΩΡΑ
ε, το μινι μαρκετ δεν ειναι περιπτερο, εσυ το αναρτησες σε εμφανη χωρο να φαινεται?
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Θα ηθελα να πω μερικα πραγματα!! Θα εκφερω την ταπινοτατη γνωμη μου και ας με ειρωνευτει οποιος θελει ,,οποιος θελει διαφωνει οποιος θελει οχι!!
Εδω και λιγα 24ωρα ολη η ελλαδα ασχολητε με την τζουλια ,,πραγματικα εχω αρχησει και την λυπαμαι σε αυτη την θέση που βρισκεται!! Δεν μπορω να καταλαβω σε ενα blog που μολης διαβασα !! Οι αγαπητες γυνεκες η μαλλον ελεινηδες γιατη την χλευαζουν?? Είναι μηπως ποιο σεμνές? Ολες δουλες του πεοντα ειναι ,,ολες ξεκολιαζονται απ τα 12 με 20αριδες ολες το εχουν κανει χειροτερα απ την τζουλια κλπ κλπ!! Κατη παπαριες που ακουω στο youtube <<αυτοκτωνα πουτανα>> εισαι για λυπηση? Για ποιο λογο λεγονται? Αν και δεν παρεξηγω διοτη ο ελλην ειναι στενομυαλος δεν το παρεξηγω !! Γενικα ο ανθρωπος παει πισο,,ειδικα ο ελλην ειναι ετη φωτος πισω!! Δεν μπορω να καταβω για ποιο λόγο την βριζουν!! Δηνει κακο παραδειγμα στην νεολαια και ειδικα στα κοριτσια!! Μα καλα,,τη παραδειγμα? Εδο ρε εχουν κατη λοκους σαν << γερμανικα κρανη>> οπως λεει και ο κυρ φαφουτης! Πως δηλαδη θα επηρεασει αυτο της νεοελεινηδες οταν ειναι ηδη πουτανες αλλα σε ερασιτεχνικη κατηγορια?? Δεν καταλαβαινω!! Και επιτελους υπαρχουν σοβαροτερα θεματα!! Η φτωχεια πνιγει την ελλαδα η ανεργια κλπ,,και χιλιαδες αντυτιπα εκανα φτερα!! Αφτος ειναι ο ελληνας αφτοι ειμαστε!! Πρεπει λοιπον να αρχησουμε και να κοιταξουμε σοβαρα τα προβληματα της χωρας!! Διοτη ο κυρ γιωργακης υποσχεθηκε αραπικη ψωλη για τον καθε ελληνα πολιτη ειτε δημοσιο υπαλληλο ,,ειτε ιδιωτικο!! Θα πεσει μεγαλη πεινα!! Θα πουμε το νερο νερακι και το ψωμι ψωμακι! Το γαμηση που θα τρωει ο ελληνας απο δο και μπρος δεν το εχει δει η τζουλια στα ονειρα της και η καθεμια που σκυλογαμιεται με πλουσιους και το πεζει σεμνη και βριζει την αλλη!! Με πολυ αγαπη....
 

jovanosss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
835
Like
0
Πόντοι
6
Yπάρχουν 260 σελιδες στο συγκεκριμένο θέμα με την Τζούλια.Ξέρει κάποιος που μπορούμε να το δούμε χωρις να κανουμε νταουνλοαντ?Οποιος συναγωνιστης γνωριζει ας βοηθήσει με λινκ ή οτιδηποτε
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
ρε παιδια εγω εχω μινι μαρκετ μου εφερε 16 κομματια τη τεταρτη και μεχρι πριν 2 ωρεσ δεν ειχα πουλησει κανενα μονο σε μενα πρεπει να γινε αυτο ΟΛΑ ΑΠΟΥΘΛΗΤΑ  2 μαζεμενα πουλησα ΠΡΙΝ ΜΙΑ ΩΡΑ
Και εγώ στο κέντρο της Αθήνας το βρίσκω χαλαρά...
 

povel

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.200
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
ε, το μινι μαρκετ δεν ειναι περιπτερο, εσυ το αναρτησες σε εμφανη χωρο να φαινεται?

Να βαλει πινακιδα...

[move]ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΣΙΓΑΡΑ,ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ, ΤΖΟΥΛΙΟΤΣΟΝΤΟΠΕΡΙΟΔΙΚΑ[/move]
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
ρε παιδια εγω εχω μινι μαρκετ μου εφερε 16 κομματια τη τεταρτη και μεχρι πριν 2 ωρεσ δεν ειχα πουλησει κανενα μονο σε μενα πρεπει να γινε αυτο ΟΛΑ ΑΠΟΥΘΛΗΤΑ  2 μαζεμενα πουλησα ΠΡΙΝ ΜΙΑ ΩΡΑ


κανε προσφορα.dvd τζουλιας και δωρο μια καποτα η μια τσιχλα!!
 

Επισκέπτης
Τώρα για το Τζουλάκι τι να πω.Είναι ένα πανέμορφο πλάσμα που αργοκαίγεται.Εντόπισα τρεσσα στα μαλλιά,ραφή έντονη και όχι βραζιλιανικη στον βύζο,ολίγη χαλάρωση και τον τελειότερο κώλο και πόδια που έχω δει ποτέ στην ζωή μου.Μακάρι να ξυπνήσει και να στροφάρει σύντομα.Το πήδημα της ήταν χωρίς αντοχές και έδειχνε αρκετά fake.Η πίπα αντιθέτως της άρεσε περισσότερο.



Ο τύπος τώρα..είχε απιστευτη πούτσα ,να την καβαλάς και να κατεβαίνεις μετά απο 1 εβδομάδα απο πάνω,με πήδημα  δυνατό και γρήγορο και  έδειχνε οτι το κατέχει και έχει αντοχές.Δεν έδειχνε ούτε κι αυτός ιδιαιτερα γυμνασμένος αλλά δεν με χάλασε έτσι όπως τον είδα.Αν μάθω οτι ήταν ο Ψωμόπουλος θα ξενερώσω,μπλιαχ.
Να συμπληρώσω οτι ο γαμιάς με την υπέροχη πουτσα έβγαλε ελάχιστα χύσια πράγμα που με απογοήτευσε.Περίμενα εκτόξευση πολλών ml στην μάπα αλλα τελικά το φινάλε ήταν και αυτό ψιλοχλιαρο.
 

poulopaixtis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2010
Μηνύματα
407
Like
0
Πόντοι
1
Εδω και λιγα 24ωρα ολη η ελλαδα ασχολητε με την τζουλια ,,πραγματικα εχω αρχησει και την λυπαμαι σε αυτη την θέση που βρισκεται!! Δεν μπορω να καταλαβω σε ενα blog που μολης διαβασα !! Οι αγαπητες γυνεκες η μαλλον ελεινηδες γιατη την χλευαζουν?? Είναι μηπως ποιο σεμνές? Ολες δουλες του πεοντα ειναι ,,ολες ξεκολιαζονται απ τα 12 με 20αριδες ολες το εχουν κανει χειροτερα απ την τζουλια κλπ κλπ!! Κατη παπαριες που ακουω στο youtube <<αυτοκτωνα πουτανα>> εισαι για λυπηση? Για ποιο λογο λεγονται? Αν και δεν παρεξηγω διοτη ο ελλην ειναι στενομυαλος δεν το παρεξηγω !! Γενικα ο ανθρωπος παει πισο,,ειδικα ο ελλην ειναι ετη φωτος πισω!! Δεν μπορω να καταβω για ποιο λόγο την βριζουν!! ........

Ολος αυτος ο ντορος που γινεται ειναι ΥΠΕΡ της Τζουλιας και η ιδια φυσικα το επιδιωκει.
Oπως λενε, any publicity is good publicity.
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Να συμπληρώσω οτι ο γαμιάς με την υπέροχη πουτσα έβγαλε ελάχιστα χύσια πράγμα που με απογοήτευσε.Περίμενα εκτόξευση πολλών ml στην μάπα αλλα τελικά το φινάλε ήταν και αυτό ψιλοχλιαρο.
Μπορει να ειχε αυνανιστει πριν  :2funny: :2funny: :2funny:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Ολος αυτος ο ντορος που γινεται ειναι ΥΠΕΡ της Τζουλιας και η ιδφια φτσικα το επιδιωκει.
Oπως λενε, any publicity is good publicity.
Ναι οκ αλλα υπαρχουν και σοβαροτερα προβληματα αδερφε μου
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Ολος αυτος ο ντορος που γινεται ειναι ΥΠΕΡ της Τζουλιας και η ιδια φυσικα το επιδιωκει.
Oπως λενε, any publicity is good publicity.
Πολύ φοβάμαι ότι θα της γυρίσει μπούμερανγκ όλη αυτή η ιστορία. Στην Ελλάδα επικρατεί μεσαίωνας
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
ρε παιδια εγω εχω μινι μαρκετ μου εφερε 16 κομματια τη τεταρτη και μεχρι πριν 2 ωρεσ δεν ειχα πουλησει κανενα μονο σε μενα πρεπει να γινε αυτο ΟΛΑ ΑΠΟΥΘΛΗΤΑ  2 μαζεμενα πουλησα ΠΡΙΝ ΜΙΑ ΩΡΑ
Καλά παπαριές είναι αυτά τα "εξαντλήθηκε"!Στο κέντρο υπάρχει σε όσα περίπτερα πέρασα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom