Νέα

Tzouli Trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TZOYLI
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.356
Πόντοι
206
τιν καυλισπερμα μου στιν ατακτι πορνοαμαζονα τζουλι!
μολισ τορα πορνοαναπολουσα και διαβαζα τα αρθρα σου(τισ πορνοεμπιριεσ σου) για το ξενοδοχιον βασιλικον.....στο διπλα σαιτ!
ανεβασα και ιστορικεσ φοτογραφιεσ απο το αρχιο μου οσ προιν πορνορεπορτερ τοτε!απιστευτα ρομαντικεσ τζουλι!σε περιμενο διπλα να σχολιασεισ ατακτο ιλικο!!!
πορνονοσταλγο ξενοδοχιον βασιλικον!μονο εσι μπορισ να με καταλαβεισ γιατι το μπουρδελα.κομ εχι γεμισι πλεον πιρφορους (εχι χαθι ο παλιοσ σκλιροσ πιρινασ)
 
OP
OP
TZOYLI

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.508
Like
5.233
τιν καυλισπερμα μου στιν ατακτι πορνοαμαζονα τζουλι!
μολισ τορα πορνοαναπολουσα και διαβαζα τα αρθρα σου(τισ πορνοεμπιριεσ σου) για το ξενοδοχιον βασιλικον.....στο διπλα σαιτ!
ανεβασα και ιστορικεσ φοτογραφιεσ απο το αρχιο μου οσ προιν πορνορεπορτερ τοτε!απιστευτα ρομαντικεσ τζουλι!σε περιμενο διπλα να σχολιασεισ ατακτο ιλικο!!!
πορνονοσταλγο ξενοδοχιον βασιλικον!μονο εσι μπορισ να με καταλαβεισ γιατι το μπουρδελα.κομ εχι γεμισι πλεον πιρφορους (εχι χαθι ο παλιοσ σκλιροσ πιρινασ)
Κανόνισε καμιά παρτούζα κι άσε τις αναμνήσεις και το παρελθόν.Φιλιά κούκλε μου
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.356
Πόντοι
206
Κανόνισε καμιά παρτούζα κι άσε τις αναμνήσεις και το παρελθόν.Φιλιά κούκλε μου
διστιχοσ ι παλια καλι δινατι πορνοομαδα εχι διαλιθι...καθε χιστισ εχι τραβιξι τον δρομο του ....πορνοιποχρεοσισ!!!
πορνονοσταλνο τισ καυτες μερεσ του καλοκεριου στο ατακτο μπαλκονι σου στο ρετιρε με ρομαντικι θεα ακροπολι!!!
τι ρομαντικεσ εποχεσ τοτε με μακι προθιπουργο κολομπαρον!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: TZOYLI
OP
OP
TZOYLI

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.508
Like
5.233
Καλημέρα και καλό Σαββατοκύριακο

Εγραψε προχθές κάποιος μία ''κριτική'' και βγήκε από κάτω ένα μέλος να σχολιάσει.Δικαίωμα του
(Είχε ρωτήσει παλιότερα στο νήμα μου,αν είμαι cross,του είχα απαντήσει,ναι)
Είναι όμως δικαίωμά μου και υποχέωση πιά,γιατί δεν είμαι παιδάκι,να μην έρχομαι σ επαφή με τα σκατά που κουβαλάει μέσα του ο καθένας,κι επειδή είναι πολλά,να εκτοξεύονται πλέον αδιακρίτως κι όποιον πάρει ο χάρος.
Και προσέξτε δεν είναι ότι θίχτηκα που με είπε ''αντρα με περούκα''
Εχω καθρέφτη και βλέπω και τον άντρα και την περούκα κι ότι άλλο γουστάρω.
Είναι η αλητεία,η μισανθρωπία και η μπόχα της τοξικότητας που με ενοχλούν και πιά κόβω λάσπη κατευθείαν
Οχι μόνο από δω.Από παντού.Η καλιαρντοσύνη πλέον τζους για πάντα.Εννοείται εκεί που μπορώ και όσο μπορώ.

ΧΑΡΗΚΑ πολύ που σας γνώρισα,είτε βρεθήκαμε από κοντά είτε όχι.
Καλή συνέχεια και να στε καλά.

Υ Σ: Ο λογαριασμός,απ ότι διαβάζω διαγράφεται οριστικά μετά την πάροδο επτά ημερών αλλά το υλικό μένει.
Δεν μ ενοχλεί κι ουτε θα το σβηνα,αν είχα επιλογή.
Ας υπάρχουν τα ντοκουμέντα.Που ξέρετε,μπορεί να χρειαστούν

Φιλιά
6/5/23,Αθήνα
 

Διαγραμμένο μέλος 15257

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.480
Κριτικές
2
Like
2.804
Πόντοι
456
Θέλω να γράψω κάτι για εσένα, και νομίζω πως έχω καθυστερήσει πάρα πολύ να το κάνω. Εμφανισιακά δεν είσαι απολύτως του γούστου μου. Αλλά η ποιότητα που βγάζεις σαν άνθρωπος, το επίπεδο που δείχνεις και ο τρόπος που αντιδράς στις καταστάσεις είναι οι λόγοι που κάποια στιγμή θα συναντηθούμε. Και είμαι σίγουρος πως δεν θα το μετανιώσω.
 
OP
OP
TZOYLI

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.508
Like
5.233
Θέλω να γράψω κάτι για εσένα, και νομίζω πως έχω καθυστερήσει πάρα πολύ να το κάνω. Εμφανισιακά δεν είσαι απολύτως του γούστου μου. Αλλά η ποιότητα που βγάζεις σαν άνθρωπος, το επίπεδο που δείχνεις και ο τρόπος που αντιδράς στις καταστάσεις είναι οι λόγοι που κάποια στιγμή θα συναντηθούμε. Και είμαι σίγουρος πως δεν θα το μετανιώσω.
Ευχαριστώ πολύ.Μερικές φορές αντιδρώ παρορμητικά,ένεκα του Κριού,αλλά γρήγορα συνέρχομαι κι επειδή ο Κριός είναι παιδί,ξεχνάω γρήγορα και δεν κρατάω κακία.Αλλά το επαλαμβανόμενο μπούλινγκ δείχνει κάτι.
Τέλος πάντων.Δεν θα λύσω έγω τα θέματα του κόσμου,αυτό είναι δουλειά των ψυχολόγων
Οσον αφορά αυτό που γράφεις,πως κάποια στιγμή θα βρεθούμε,αυτό είναι βέβαιο.Αλλα ποτέ να μην είσαι σίγουρος για το πλαίσιο της πιθανής,μελλοντικής μας επαφής.
Καλή βδομάδα

Ενημερωτικά σήμερα και αύριο θα είμαστε ''κλειστά'' λόγω υποχρεώσεων.Η αλήθεια είναι πως ο χρόνος μου έχει περιοριστεί κατά κι όταν μπορώ ''δουλεύω'' πιά από χόμπυ.
Φιλάκια σε όλους,τα λέμε από Τετάρτη

Αφήνω εδώ κι αυτό το κορυφαίο αριστούργημα στην ιστορία της Μουσικής για όποιον ενδιαφέρεται.Είναι κρίμα να μη το έχει ακούσει κάποιος.Διευθύνει ο μεγάλος Κάραγιαν:Μάλερ,Αντατζιέτο σε ντο δίεση μινόρε,από την 5η συμφωνία

 
OP
OP
TZOYLI

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.508
Like
5.233
Καλημέρα,περάστε,σκουπίστε,τελειώσατε:happy:

 

Pirkavlos2

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2020
Μηνύματα
52
Like
142
Πόντοι
0
Καλημέρα,περάστε,σκουπίστε,τελειώσατε:happy:

Καλημέρα!!!!
Είσαι όνειρο μωρό μου!!!!!
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TZOYLI

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.526
Κριτικές
4
Like
2.342
Πόντοι
456
Καλημέρα,περάστε,σκουπίστε,τελειώσατε:happy:

WOW!!!!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: TZOYLI

σακης47

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2016
Μηνύματα
76
Κριτικές
6
Like
264
Πόντοι
280
Καλημέρα,περάστε,σκουπίστε,τελειώσατε:happy:

Είσαι υπέροχη μωρό μου!!!!
Καλημέρα,περάστε,σκουπίστε,τελειώσατε:happy:

 
  • Like
Αντιδράσεις: TZOYLI
OP
OP
TZOYLI

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.508
Like
5.233
OP
OP
TZOYLI

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.508
Like
5.233
Αύριο από τις δύο το μεσημέρι μέχρι και τις δέκα το βράδυ. Καλό ξημέρωμα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Kassie

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.526
Κριτικές
4
Like
2.342
Πόντοι
456
Ευχαριστωωωωωωωωωώ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Εχεις γίνει πολύ κούκλος!!!
και εγω κουκλος ειμαι!!!!! Πες και για μενα!!! Μπορει να μην με εχεις δει απο κοντα (ακομα) αλλα με εχεις δει στις φωτο!!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: TZOYLI

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.526
Κριτικές
4
Like
2.342
Πόντοι
456
OP
OP
TZOYLI

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.508
Like
5.233
Στη Νέα Σμύρνη με στέλνουν να ψηφίσω! Κατά που πέφτει;:think:
 

Παρόμοια θέματα

Δ
Απαντήσεις
6
Εμφανίσεις
11K

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom