Νέα

Τσίπρας-ΣΥ.ΡΙΖ.Α.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

''Καθαρή Έξοδος από τα μνημόνια τον Αύγουστο''

  • Καμία έξοδος τον Αύγουστο. Ο Τσίπρας πάλι μας δουλεύει!

    Ψήφοι: 150 63,8%
  • Θα είναι έξοδος αλλά θα βρωμάει! Δούλεμα δηλαδή αλλά εν μέρει!

    Ψήφοι: 42 17,9%
  • Θα είναι έξοδος και θα είναι και καθαρή! Λέει αλήθεια!

    Ψήφοι: 43 18,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    235

177

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2018
Μηνύματα
97
Like
49
Πόντοι
0
συριζα/αριστερα σημαινει να εισαι βασικη υπευθυνη τραγωδιας με 30 νεκρους την πρωτη φορα και 100 την δευτερη και να ισχυριζεσαι οτι σου ασκουν κριτικη επειδη απλα εισαι γυναικα!
 

Tucuman

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2019
Μηνύματα
37
Like
18
Πόντοι
0
arkas_in.jpg
Κατηγορία ΟΦΑ ο Αρκάς:Όπου Φυσάει Ανεμος.
 

Tucuman

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2019
Μηνύματα
37
Like
18
Πόντοι
0
ενω αν ηταν ΠΦΑ πρωτη φορα αριστερα

Θα ηταν τελεια
Ήταν ΠΦΑ.Μολις πήρε εξουσία ο Αλέξης.
Δες τις γελοιογραφίες του τότε και θυμήσου πόσο τον έκραζαν όλοι.
Τώρα το παίζει "ο παλιός καλός Αρκάς".
 

Tucuman

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2019
Μηνύματα
37
Like
18
Πόντοι
0
Και μια και ανοίξαμε την κουβέντα για τον...αγωνιστή Αρκά:
το σκιτσάκι του σήμερα που έλεγε τον Τσίπρα ηλιθιο,το κατέβασε με συνοπτικές διαδικασίες.
 

Συνημμένα

  • arkas_1003_1-1200x1188.jpg
    arkas_1003_1-1200x1188.jpg
    101,8 KB · Εμφανίσεις: 20

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
Η ΗΘΟΠΟΙΟΣ ΜΕΤΑΝΙΩΣΕ ΠΟΥ ΤΟΝ ΨΗΦΙΣΕ
Αννα Παναγιωτοπούλου: «Ψήφισα Τσίπρα και με μούτζωσε ο γιος μου -Ηταν συμμαθητές, περνούσε τάξεις χωρίς να μπαίνει σχολείο» [βίντεο]

Επίθεση κατά του Αλέξη Τσίπρα και της κυβέρνησης εξαπέλυσε η δημοφιλής ηθοποιός, Άννα Παναγιωτοπούλου.


Σε συνέντευξη που παραχώρησε στην εκπομπή της Ναταλίας Γερμανού, αναρωτήθηκε αν η κυβέρνηση αυτή είναι πραγματικά μια αριστερή κυβέρνηση.

Επίσης, αποκάλυψε ότι ο πρωθυπουργός πήγαινε στο ίδιο σχολείο με το γιο της, ο οποίος την παρότρυνε να μην ψηφίσει ΣΥΡΙΖΑ γιατί ο Αλέξης Τσίπρας δεν παρακολουθούσε τα μαθήματα του σχολείου και απλά περνούσε τις τάξεις...

«Ποια αριστερή κυβέρνηση; Είναι αριστερή κυβέρνηση αυτή; Θεωρητικά. Στην πράξη;», ανέφερε χαρακτηριστικά η Άννα Παναγιωτοπούλου.

Σχετικά με τον Αλέξη Τσίπρα και πως τον κρίνει ως πρωθυπουργό είπε: «Δεν τον κρίνω. Δεν μπορώ να τον βάλω σε πλαίσιο. Δεν καταλαβαίνω. Η αλήθεια είναι ότι τον είχα ψηφίσει. Έχω τις συνέπειες. Ήταν λάθος επιλογή που τον ψήφισα. Απογοητεύτηκα πάρα πολύ. Ήταν συμμαθητής του γιου μου ο Τσίπρας στο σχολείο εδώ στο 10ο. Τότε που τον ψήφισα με μούντζωσε ο γιος μου. Μου λέει αυτός ήταν στο σχολείο όλη μέρα απ’ έξω και πέρναγε τις τάξεις».

 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.321
Κριτικές
1
Like
35.367
Πόντοι
6.256
Πίστευε η βλαμένη ότι ψήφιζε αριστερή κυβέρνηση,
Και άλλοι βλαμένοι χθες έκαψαν το βασιλιά καρνάβαλο.
 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.732
Like
2.021
Πόντοι
456
.
 

Συνημμένα

  • 53336718_1523890074413816_5119977174362750976_n.jpg
    53336718_1523890074413816_5119977174362750976_n.jpg
    45 KB · Εμφανίσεις: 15

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
Το 2015 ο ΣΥΡΙΖΑ ειχε γεμισει ολο το τοπο με αφισες, τωρα ξεκινησανε στην  Αθηνα και βαζουνε αυτοκολητα με τη μουρη του υποψηφιου τους του μουση του Ηλιοπουλου.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Σχετικά με τον Αλέξη Τσίπρα και πως τον κρίνει ως πρωθυπουργό είπε: «Δεν τον κρίνω. Δεν μπορώ να τον βάλω σε πλαίσιο. Δεν καταλαβαίνω. Η αλήθεια είναι ότι τον είχα ψηφίσει. Έχω τις συνέπειες. Ήταν λάθος επιλογή που τον ψήφισα. Απογοητεύτηκα πάρα πολύ. Ήταν συμμαθητής του γιου μου ο Τσίπρας στο σχολείο εδώ στο 10ο. Τότε που τον ψήφισα με μούντζωσε ο γιος μου. Μου λέει αυτός ήταν στο σχολείο όλη μέρα απ’ έξω και πέρναγε τις τάξεις».

Στο σχολείο δεν πατούσε,στο πανεπιστήμιο δεν πατούσε,κι έγινε πρωθυπουργός.Τί περίπτωση είναι αυτός ο Τσίπρας ρε πούστη;
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
Τραγωδία στα Ίσθμια: Αυτοκτόνησε 56χρονος που κινδύνευε να χάσει το σπίτι του

Ο 56χρονος βρέθηκε κρεμασμένος στην αυλή του σπιτιού του – Είχε λάβει έγγραφο με βάση το οποίο κινδύνευε να χάσει το σπίτι του


Με Π.Φ.Α.

κανενα σπιτι στα χερια ιδιοκτητη

 

Tucuman

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2019
Μηνύματα
37
Like
18
Πόντοι
0
Τραγωδία στα Ίσθμια: Αυτοκτόνησε 56χρονος που κινδύνευε να χάσει το σπίτι του

Ο 56χρονος βρέθηκε κρεμασμένος στην αυλή του σπιτιού του – Είχε λάβει έγγραφο με βάση το οποίο κινδύνευε να χάσει το σπίτι του


Με Π.Φ.Α.

κανενα σπιτι στα χερια ιδιοκτητη
Συνταξιούχος στα 56-πρώην υπάλληλος της Διώρυγας.Καμμία λύπηση.
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
Με διπλή ονομασία ο ΣΥΡΙΖΑ στις ευρωεκλογές

Μετά από απόφαση της πολιτικής γραμματείας - Στις 17 Μαρτίου συγκροτείται κοινή εκλογική επιτροπή

Με διπλή ονομασία ο ΣΥΡΙΖΑ στις ευρωεκλογές, σύμφωνα με απόφαση της πολιτικής γραμματείας, όπου συνολικά η εκστρατεία θα σηματοδοτηθεί από το λογότυπο "ΣΥΡΙΖΑ Προοδευτική Συμμαχία".


:2funny:  :2funny: :2funny: :2funny:
 

arist_plat1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2015
Μηνύματα
12.726
Like
2
Πόντοι
166
Η ΗΘΟΠΟΙΟΣ ΜΕΤΑΝΙΩΣΕ ΠΟΥ ΤΟΝ ΨΗΦΙΣΕ
Αννα Παναγιωτοπούλου: «Ψήφισα Τσίπρα και με μούτζωσε ο γιος μου -Ηταν συμμαθητές, περνούσε τάξεις χωρίς να μπαίνει σχολείο» [βίντεο]

Επίθεση κατά του Αλέξη Τσίπρα και της κυβέρνησης εξαπέλυσε η δημοφιλής ηθοποιός, Άννα Παναγιωτοπούλου.


Σε συνέντευξη που παραχώρησε στην εκπομπή της Ναταλίας Γερμανού, αναρωτήθηκε αν η κυβέρνηση αυτή είναι πραγματικά μια αριστερή κυβέρνηση.

Επίσης, αποκάλυψε ότι ο πρωθυπουργός πήγαινε στο ίδιο σχολείο με το γιο της, ο οποίος την παρότρυνε να μην ψηφίσει ΣΥΡΙΖΑ γιατί ο Αλέξης Τσίπρας δεν παρακολουθούσε τα μαθήματα του σχολείου και απλά περνούσε τις τάξεις...

«Ποια αριστερή κυβέρνηση; Είναι αριστερή κυβέρνηση αυτή; Θεωρητικά. Στην πράξη;», ανέφερε χαρακτηριστικά η Άννα Παναγιωτοπούλου.

Σχετικά με τον Αλέξη Τσίπρα και πως τον κρίνει ως πρωθυπουργό είπε: «Δεν τον κρίνω. Δεν μπορώ να τον βάλω σε πλαίσιο. Δεν καταλαβαίνω. Η αλήθεια είναι ότι τον είχα ψηφίσει. Έχω τις συνέπειες. Ήταν λάθος επιλογή που τον ψήφισα. Απογοητεύτηκα πάρα πολύ. Ήταν συμμαθητής του γιου μου ο Τσίπρας στο σχολείο εδώ στο 10ο. Τότε που τον ψήφισα με μούντζωσε ο γιος μου. Μου λέει αυτός ήταν στο σχολείο όλη μέρα απ’ έξω και πέρναγε τις τάξεις».


εσύ όταν αναφέρεσαι στον ηγέτη θα πλένεσαι πρώτα με χλωρίνη
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
Συριζα - προδοτικη συμμορια

ετσι ειναι το σωστο
 

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.476
Κριτικές
7
Like
3.207
Πόντοι
786
αυτή η λοίζου πρέπει να είναι πολύ κομπλεξική και με μίσος για τους συνανθρώπους μας,
όπως φαίνεται από τα γραπτά της,
διότι το προσόν της είναι ότι είναι κόρη του μπαμπά της (κοινό σε όλες τις γυναίκες),
ζει με τα χρήματά του (ελλεεινίδα),
και έχει αποτύχει στην ατομική της προσπάθεια, άνοιξε εστιατόριο και το έκλεισε,
εικάζω ότι δεν έχει ούτε εραστή...
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.855
Like
4.145
Πόντοι
506
αυτή η λοίζου πρέπει να είναι πολύ κομπλεξική και με μίσος για τους συνανθρώπους μας,
όπως φαίνεται από τα γραπτά της,
διότι το προσόν της είναι ότι είναι κόρη του μπαμπά της (κοινό σε όλες τις γυναίκες),
ζει με τα χρήματά του (ελλεεινίδα),
και έχει αποτύχει στην ατομική της προσπάθεια, άνοιξε εστιατόριο και το έκλεισε,
εικάζω ότι δεν έχει ούτε εραστή...
Ολοι οι κομπλεξικοί και προβληματικοι συριζα ψηφιζουν. Το ΠΑΣΟΚ ηταν το κόμμα του λαού, ο σύριζα ειναι το κόμμα του γυφτολαου.
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
Η υφυπουργός Μακεδονίας-Θράκης μοίρασε €269.500 σε πολιτιστικούς συλλόγους, φορείς και για... φωτοτυπίες!

Οι πέντε εκ των αποφάσεων συνολικού ύψους 203.000 ευρώ υπογράφηκαν σε μια ημέρα, την Τρίτη

Σε ένα μπαράζ υπογραφών αποφάσεων με τις οποίες μοιράζονται 203.000 ευρώ σε πολιτιστικούς συλλόγους, φορείς αλλά και για... φωτοτυπίες προχώρησε την Τρίτη η υφυπουργός Μακεδονίας-Θράκης, Ελευθερία Χατζηγεωργίου.

foto-xatz.jpg



κανας εισαγγελεας; Μπαααααα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom