Νέα

Τσίπρας-ΣΥ.ΡΙΖ.Α.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

''Καθαρή Έξοδος από τα μνημόνια τον Αύγουστο''

  • Καμία έξοδος τον Αύγουστο. Ο Τσίπρας πάλι μας δουλεύει!

    Ψήφοι: 150 63,8%
  • Θα είναι έξοδος αλλά θα βρωμάει! Δούλεμα δηλαδή αλλά εν μέρει!

    Ψήφοι: 42 17,9%
  • Θα είναι έξοδος και θα είναι και καθαρή! Λέει αλήθεια!

    Ψήφοι: 43 18,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    235

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Τα χουμε πει αυτα, μαν. Κανενας δεξιος στο σαιτ δεν ειναι φοροφυγας, απατεωνας, λαμογιο, ρουσφετολογος που τρεμει τι επιπτωσεις θα εχει η αλλαγη κυβερνησης στη μπιζνα του.
Ειναι ολοι εντιμοι και δουλευταραδες και εχουν κανει τα κουμαντα τους. Για... το μελλον του τοπου πονανε και για τον φτωχο λαο που θα υποφερει απο τους αθεους τους μπολσεβικους.

φυσικά και έχουμε κάνει τα κουμάντα μας...

όπως ακριβώς έχουν κάνει και οι γονείς σου και χάρις στα οποία απολαμβάνεις φοιτητική ζωή χαρισάμενη και μάλιστα extended με όλες τις ανέσεις και τις χλιδές (αυτοκίνητα, μηχανές κλπ κλπ )...

και ναι αλλαγή κυβέρνησης η οποία θα μας αποκόψει από το ευρωπαικό γίγνεσθαι είναι ενάντια στα συμφεροντα μου διότι κατά 95% τα όσα βγάζω προέρχονται από δουλειές στο εξωτερικό... κόβοντας λοιπόν τις καλές σχέσεις εγώ δεν θα μπορώ να έχω αυτά τα εισοδήματα πλέον από τις συνεργασίες που έχω και φυσικά δεν υπάρχει περίπτωση να μπορέσω να τα βρώ στην Ελλάδα και μάλιστα υπό κυβέρνηση ΣΥΡΙΖΑ...
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
φυσικά και έχουμε κάνει τα κουμάντα μας...

όπως ακριβώς έχουν κάνει και οι γονείς σου και χάρις στα οποία απολαμβάνεις φοιτητική ζωή χαρισάμενη και μάλιστα extended με όλες τις ανέσεις και τις χλιδές (αυτοκίνητα, μηχανές κλπ κλπ )...

και ναι αλλαγή κυβέρνησης η οποία θα μας αποκόψει από το ευρωπαικό γίγνεσθαι είναι ενάντια στα συμφεροντα μου διότι κατά 95% τα όσα βγάζω προέρχονται από δουλειές στο εξωτερικό... κόβοντας λοιπόν τις καλές σχέσεις εγώ δεν θα μπορώ να έχω αυτά τα εισοδήματα πλέον από τις συνεργασίες που έχω και φυσικά δεν υπάρχει περίπτωση να μπορέσω να τα βρώ στην Ελλάδα και μάλιστα υπό κυβέρνηση ΣΥΡΙΖΑ...

σιγα ρε τυπε τι φοβασαι,τιποτα δεν θα χασουμε απο Τσιπρας,αφου τον εγκρινει και η Αμερικα  :grin: :grin:
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357

gamiarits

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
3.035
Like
2
Πόντοι
16
όχι ... είμαι κατά του να το παίζουν κατατρεγμένοι και από την μοίρα χτυπημένοι...

Πιωμενος εισαι μαλλον...
Σ αφηνω τωρα γιατι σημερα θα πρωτοτυπησω. Θα παω Κολωνακι για καφε με μια κοπελα που εχει κανει ιδιο μεταπτυχιακο με αυτο που θελω. Μετα εννοειται θα κατεβω Εξαρχεια να δω τα φιλαρακια. Ετσι κι αλλιως το αλογο το διτροχο το παρκαρεις ευκολα.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Πιωμενος εισαι μαλλον...
Σ αφηνω τωρα γιατι σημερα θα πρωτοτυπησω. Θα παω Κολωνακι για καφε με μια κοπελα που εχει κανει ιδιο μεταπτυχιακο με αυτο που θελω. Μετα εννοειται θα κατεβω Εξαρχεια να δω τα φιλαρακια. Ετσι κι αλλιως το αλογο το διτροχο το παρκαρεις ευκολα.

Κοιτα το μεταπτυχιακο ειναι προφαση ... η τυπισσα ενδιαφερεται κοιτα εκει να κανεις τιποτα και ασε τα φιλαράκια μετά

καλή καλή?
 

gamiarits

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
3.035
Like
2
Πόντοι
16
:pipa3:
Κοιτα το μεταπτυχιακο ειναι προφαση ... η τυπισσα ενδιαφερεται κοιτα εκει να κανεις τιποτα και ασε τα φιλαράκια μετά

καλή καλή?

Δεν παιζει γκομενικο μ αυτην μαν. Βασικα δεν την ξερω ακομα. Συμφοιτητρια μιας ξαδερφης μου στην Αγγλια ηταν και αυτη κανονισε τη συναντηση για να παρω πληροφοριες για το προγραμμα, τη σχολη κτλ. Τωρα εννοειται αν ειναι καλη περιπτωση δεν θα την αφησουμε ετσι  ;)
 

Walter White

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.516
Like
0
Πόντοι
16
Εισαι κατα του να κανουν οι νεοι μεταπτυχιακες σπουδες;

Αρα εισαι ή ευελπιστείς σε ρόλο φοιτητοπατερα = αναξιοπρεπές κομματόσκυλο που πουλας τον κώλο σου για μια θεση υπαλλήλου/ συνδικαλόγυφτα. Αρα δεν εχει νόημα να σπουδάζεις. Εκτος αν αυτό εξυπηρετει τους κομματικους σκοπους του αφέντη σου, σωστα;
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
:pipa3:
Δεν παιζει γκομενικο μ αυτην μαν. Βασικα δεν την ξερω ακομα. Συμφοιτητρια μιας ξαδερφης μου στην Αγγλια ηταν και αυτη κανονισε τη συναντηση για να παρω πληροφοριες για το προγραμμα, τη σχολη κτλ. Τωρα εννοειται αν ειναι καλη περιπτωση δεν θα την αφησουμε ετσι  ;)

Kαλα δεν ζητησες απο την ξαδερφη σου να την δεις στο φβ της? την εχει φιλη στο φβ? ενεργοποιήσου.
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306

ΒΙΝΤΕΟ-Επεισόδιο με διαδηλωτή και καταναλωτή στη Θεσσαλονίκη
Πρώτη καταχώρηση: 02/11/2014 - 14:16


Αριστεριστές που πραγματοποιούσαν διαμαρτυρία κατά της κυριακάτικης λειτουργίας των καταστημάτων, έφραξαν με τα σώματά τους την είσοδο του καταστήματος, εμποδίζοντας τους καταναλωτές να εισέλθουν σε αυτό.

Κάποιοι από τους καταναλωτές διαμαρτυρήθηκαν για την πράξη των διαδηλωτών, με αποτέλεσμα να σημειωθεί μικρής έκτασης επεισόδιο. Ένας από τους διαδηλωτές χτύπησε άγρια με γροθιές τον πολίτη που ήθελε να πραγματοποιήσει αγορές στο συγκεκριμένο κατάστημα.

Με την παρέμβαση των ψυχραιμοτέρων τα πνεύματα ηρέμησαν.


το αναρχοαπλυτο φασισταριο και αληταριο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom