Νέα

Τσίπρας-ΣΥ.ΡΙΖ.Α.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

''Καθαρή Έξοδος από τα μνημόνια τον Αύγουστο''

  • Καμία έξοδος τον Αύγουστο. Ο Τσίπρας πάλι μας δουλεύει!

    Ψήφοι: 150 63,8%
  • Θα είναι έξοδος αλλά θα βρωμάει! Δούλεμα δηλαδή αλλά εν μέρει!

    Ψήφοι: 42 17,9%
  • Θα είναι έξοδος και θα είναι και καθαρή! Λέει αλήθεια!

    Ψήφοι: 43 18,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    235

hippoaki

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2009
Μηνύματα
2.810
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
επειδη ειμαι εξω για καφε τι εχω χασει
ειχε και πορεια σημερα
 

hippoaki

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2009
Μηνύματα
2.810
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
:rockon: :rockon: :rockon:
 

Συνημμένα

  • poreia.jpg
    poreia.jpg
    183,6 KB · Εμφανίσεις: 19

hippoaki

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2009
Μηνύματα
2.810
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16

την φωτο την παρεθεσα για να μην νομιζετε οτι οι κνιτισσες ειναι τιποτε αξυριστες με κουρελια οπως τις παρουσιαζετε η θελετε ταξικα να τις φανταζεστε η με την σεξιστικη ενοια
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.279
Πόντοι
8.006
την φωτο την παρεθεσα για να μην νομιζετε οτι οι κνιτισσες ειναι τιποτε αξυριστες με κουρελια οπως τις παρουσιαζετε η θελετε ταξικα να τις φανταζεστε η με την σεξιστικη ενοια
Τι κνιτισσες? Συριζαιος δεν εισαι? Πηγες στη συγκεντρωση του ΠΑΜΕ?
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
παντα παντα εξαλου ετσι ειναι στη φυση δεν θα υπηρχε ο λογος αν στη φυση δεν υπηρχαν 2 φυλα αρσενικο και θυληκο

Yπαρχουν και συνδυασμοι τυπε. Αρσενικο αρσενικο, θυληκο-θυληκο, bi κλπ
 

hippoaki

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2009
Μηνύματα
2.810
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Τι κνιτισσες? Συριζαιος δεν εισαι? Πηγες στη συγκεντρωση του ΠΑΜΕ?

γενικως οι αριστερες εσεις αναφερετε ολημερις τις κνιτισσες σαν αξυριστες απλυτες ασχημες (η ομορφια ειναι υποκειμενικη εξαλου)
και το σωματειο μου το ελενχει το ΚΚΕ και σαν ενωτικος που ειμαι στηριζω αριστερες προσπαθειες
παλια το ελενχε ο συριζα απο το 2013 και μετα το ελενχει το κκε ειμαστε παντα διπλα οι αγωνιστες στους κοινους αγωνες
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.279
Πόντοι
8.006
γενικως οι αριστερες εσεις αναφερετε ολημερις τις κνιτισσες σαν αξυριστες απλυτες ασχημες (η ομορφια ειναι υποκειμενικη εξαλου)
και το σωματειο μου το ελενχει το ΚΚΕ και σαν ενωτικος που ειμαι στηριζω αριστερες προσπαθειες
παλια το ελενχε ο συριζα απο το 2013 και μετα το ελενχει το κκε ειμαστε παντα διπλα οι αγωνιστες στους κοινους αγωνες
Το ΚΚΕ τα γνωριζει αυτά τα περι "κοινων αγωνων"? Γιατι εγω ξερω ότι σας φτυνει στα μουτρα.
 

NickoYavek

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2014
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
την φωτο την παρεθεσα για να μην νομιζετε οτι οι κνιτισσες ειναι τιποτε αξυριστες με κουρελια οπως τις παρουσιαζετε η θελετε ταξικα να τις φανταζεστε η με την σεξιστικη ενοια

Καλα ηρεμησε δεν ειναι και τιποτα θεες. Πατσαβουρακια μου φανηκαν εστω και χωρις κουρελια!
 

hippoaki

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2009
Μηνύματα
2.810
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16

φανταζομε σημερα δεν περασες απο το κεντρο της αθηνας ουτε βλεπεις αφισες στην περιοχη σου
ειχε πορεια στην αθηνα που την διοργανωνει το ΠΑΜΕ και αλλες αριστερες ομαδες ενατια στην φτωχεια και στην ανεργια
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
φανταζομε σημερα δεν περασες απο το κεντρο της αθηνας ουτε βλεπεις αφισες στην περιοχη σου
ειχε πορεια στην αθηνα που την διοργανωνει το ΠΑΜΕ και αλλες αριστερες ομαδες ενατια στην φτωχεια και στην ανεργια

Δε το πηρα χαμπαρι ειναι η αληθεια. Ειχε λαο? Ποση ωρα διηρκεσε? Ειχε τπτ μπατσους και εγινε μανουρα η ολα κυλησαν ηρεμα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom