Νέα

Τσίπρας-ΣΥ.ΡΙΖ.Α.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

''Καθαρή Έξοδος από τα μνημόνια τον Αύγουστο''

  • Καμία έξοδος τον Αύγουστο. Ο Τσίπρας πάλι μας δουλεύει!

    Ψήφοι: 150 63,8%
  • Θα είναι έξοδος αλλά θα βρωμάει! Δούλεμα δηλαδή αλλά εν μέρει!

    Ψήφοι: 42 17,9%
  • Θα είναι έξοδος και θα είναι και καθαρή! Λέει αλήθεια!

    Ψήφοι: 43 18,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    235

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306

hippoaki

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2009
Μηνύματα
2.810
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
δηλαδη οσοι ανεργοι διαμαρτυρονται να φυγουν μεταναστες οι αλλοι να κατσουν εδω να ψοφησουν της πεινας

α και στο ΠΕΔΥ βρηκα ιατρο να με δεχτει αυριο στα επειγοντα μιας και εχω ιωση πυρετο και πονολαιμο
να δουμε τι φαρμακα θα μου γραψει και αν τα χει το κοινωνικο φαρμακειο
γιατι σαν απορος δεν εχω ουτε τη συμμετοχη να πληρωσω
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
δηλαδη οσοι ανεργοι διαμαρτυρονται να φυγουν μεταναστες οι αλλοι να κατσουν εδω να ψοφησουν της πεινας

α και στο ΠΕΔΥ βρηκα ιατρο να με δεχτει αυριο στα επειγοντα μιας και εχω ιωση πυρετο και πονολαιμο
να δουμε τι φαρμακα θα μου γραψει και αν τα χει το κοινωνικο φαρμακειο
γιατι σαν απορος δεν εχω ουτε τη συμμετοχη να πληρωσω

όχι... οι άνεργοι να πάνε να βρούνε τις δουλειές που προσφέρονται και σήμερα τις κάνουν οι μετανάστες... έτσι ώστε και μεροκάματο να έχουν και ασφάλιση...

αυτοί όμως που κλαψομουνιάζονται και βρίζουν σαν αυτούς που δουλεύουν και έχουν καλές απολαβές να έρθουν να δούνε πως και που βγαίνουν αυτά και να πάψουν να μας ζαλίζουν τα αρχίδια...

να πάρεις τα φτηνότερα γενόσημα και να κόψεις τους καφέδες για κανένα δυό βδομάδες και να πληρώσεις τα φάρμακα... αν και για μια ίωση σου γράψει φάρμακα δεν είναι γιατρός είναι μιζαδόρος...
 

hippoaki

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2009
Μηνύματα
2.810
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
όχι... οι άνεργοι να πάνε να βρούνε τις δουλειές που προσφέρονται και σήμερα τις κάνουν οι μετανάστες... έτσι ώστε και μεροκάματο να έχουν και ασφάλιση...

αυτοί όμως που κλαψομουνιάζονται και βρίζουν σαν αυτούς που δουλεύουν και έχουν καλές απολαβές να έρθουν να δούνε πως και που βγαίνουν αυτά και να πάψουν να μας ζαλίζουν τα αρχίδια...

να πάρεις τα φτηνότερα γενόσημα και να κόψεις τους καφέδες για κανένα δυό βδομάδες και να πληρώσεις τα φάρμακα... αν και για μια ίωση σου γράψει φάρμακα δεν είναι γιατρός είναι μιζαδόρος...

δεν πινω καφεδες πολλους το πολυ 1 το διημερο και παντα χωρις καφεινη
εγινες και γιατρος τωρα δηλαδη ενας εμπυρετος ασθενης πρεπει να θεραπευεε με γιατροσοφια να μην ξοδευετε το ελληνικο κρατος
 

KYRMEDIOS

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.767
Like
3
Πόντοι
16
δεν πινω καφεδες πολλους το πολυ 1 το διημερο και παντα χωρις καφεινη
εγινες και γιατρος τωρα δηλαδη ενας εμπυρετος ασθενης πρεπει να θεραπευεε με γιατροσοφια να μην ξοδευετε το ελληνικο κρατος
Φίλε , γιατί έχεις έναν ηλίθιο δολοφόνο στο άβαταρ ?  :think:
 

gamiarits

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
3.035
Like
2
Πόντοι
16
όχι ... μόνο αυτοί που κλαίγονται και κλαψομουνιάζονται για τα 100 χιλιάρικα που μαζεύω εγώ...

Aμ πες το ετσι ντε. Δεν σε πηρε ο πονος για τον φτωχο, ειπα και εγω.
Θες να φευγουν απ τη χωρα τα "ταραχοποια" στοιχεια που αγωνιζονται και διεκδικουν. Να μεινουν μονο τα ποντικια πισω για να μην απειλειται το καθεστως.
Παλια συνταγη. Και στο μεσαιωνα οι "μεγαλοψυχοι" φεουδαρχες εδιναν αδεια μετοικησεως στις πολεις μονο στους ανεργους και τους ανυπαντρους, εν δυναμει ταραξιες δηλαδη...
Δεν θα σας κανουμε τη χαρη. Θα μεινουμε και θα σας ριξουμε...
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Aμ πες το ετσι ντε. Δεν σε πηρε ο πονος για τον φτωχο, ειπα και εγω.
Θες να φευγουν απ τη χωρα τα "ταραχοποια" στοιχεια που αγωνιζονται και διεκδικουν. Να μεινουν μονο τα ποντικια πισω για να μην απειλειται το καθεστως.
Παλια συνταγη. Και στο μεσαιωνα οι "μεγαλοψυχοι" φεουδαρχες εδιναν αδεια μετοικησεως στις πολεις μονο στους ανεργους και τους ανυπαντρους, εν δυναμει ταραξιες δηλαδη...
Δεν θα σας κανουμε τη χαρη. Θα μεινουμε και θα σας ριξουμε...

αυτό κατάλαβες εσύ (ή μάλλον καλύτερα αυτό θέλεις να καταλάβεις)... από την χώρα φεύγουν οι άξιοι και ικανοί και μένουν τα κλαψομούνια σαν και σας...

και οι περισσότεροι από αυτούς που φεύγουν (αν εξαιρέσεις κάτι τύπους σαν τον παραλίμνιο που ούτε εκεί που πήγε βρήκε κάτι καλύτερο) είχαν δουλειά και καριέρα και πήγαν για τα παραπάνω ή επειδή το είδαν σαν πρόκληση... ή φύγαν για να πάνε σε χώρες όπου είναι δακτυλοδεικτούμενοι και παραδείγματα προς μίμηση  και για να αποφύγουν να πληρώνουν για τον κάθε μαλάκα ....

γκε γκε βολεμένε κομμουνιστή..??
 

hippoaki

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2009
Μηνύματα
2.810
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
αυτό κατάλαβες εσύ (ή μάλλον καλύτερα αυτό θέλεις να καταλάβεις)... από την χώρα φεύγουν οι άξιοι και ικανοί και μένουν τα κλαψομούνια σαν και σας...

και οι περισσότεροι από αυτούς που φεύγουν (αν εξαιρέσεις κάτι τύπους σαν τον παραλίμνιο που ούτε εκεί που πήγε βρήκε κάτι καλύτερο) είχαν δουλειά και καριέρα και πήγαν για τα παραπάνω ή επειδή το είδαν σαν πρόκληση... ή φύγαν για να πάνε σε χώρες όπου είναι δακτυλοδεικτούμενοι και παραδείγματα προς μίμηση  και για να αποφύγουν να πληρώνουν για τον κάθε μαλάκα ....

γκε γκε βολεμένε κομμουνιστή..??

βεβαια οι αξξιοι περισσευουν απο αυτη τη χωρα καθως και οι μορφομενοι
 

hippoaki

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2009
Μηνύματα
2.810
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Φίλε , γιατί έχεις έναν ηλίθιο δολοφόνο στο άβαταρ ?  :think:

γιατι τσακιζε τυρανους φασιστες εδιωξε  απο τη χωρα τον καπιταλισμο και καθιερωσε την ισοτητα και επισης οι φιλελευθεροι και οι καπιταλιστες μολις τον βλεπουν χεζοντε ακομα και σε φωτο
 

Judge Dred89

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
4.910
Like
5
Πόντοι
16
αυτό κατάλαβες εσύ (ή μάλλον καλύτερα αυτό θέλεις να καταλάβεις)... από την χώρα φεύγουν οι άξιοι και ικανοί και μένουν τα κλαψομούνια σαν και σας...

και οι περισσότεροι από αυτούς που φεύγουν (αν εξαιρέσεις κάτι τύπους σαν τον παραλίμνιο που ούτε εκεί που πήγε βρήκε κάτι καλύτερο) είχαν δουλειά και καριέρα και πήγαν για τα παραπάνω ή επειδή το είδαν σαν πρόκληση... ή φύγαν για να πάνε σε χώρες όπου είναι δακτυλοδεικτούμενοι και παραδείγματα προς μίμηση  και για να αποφύγουν να πληρώνουν για τον κάθε μαλάκα ....
εγω ηρθα για να μην δουλευω πολυ,, ;)
 

KYRMEDIOS

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.767
Like
3
Πόντοι
16
γιατι τσακιζε τυρανους φασιστες εδιωξε  απο τη χωρα τον καπιταλισμο και καθιερωσε την ισοτητα και επισης οι φιλελευθεροι και οι καπιταλιστες μολις τον βλεπουν χεζοντε ακομα και σε φωτο

Ένας βλάκας δολοφόνος ήταν που έκανε σκατά ότι καταπιάστηκε.
Τώρα, την ισότητα που έφερε στην Κουβα την σέβομαι , όλες σου παιρνουν πίπα για πέντε δολάρια!
Αυτό είναι ισότητα!  :grin:

Ο μονος λόγος να χεστεί κάποιος όταν τον βλέπει είναι να χεστεί από τα γέλια  , μας έκλασε τα αρχίδια!



Είμαι ο τρίτος από δεξιά .....
 

Συνημμένα

  • muerte-del-che2_270x250.jpg
    muerte-del-che2_270x250.jpg
    14,6 KB · Εμφανίσεις: 15

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
βεβαια οι αξξιοι περισσευουν απο αυτη τη χωρα καθως και οι μορφομενοι

οι άξιοι είναι λίγοι σε αυτήν την χώρα και επειδή δεν ανέχονται να τους την λένε οι ανάξιοι και να θέλουν να μοιραστούν μαζί τους τα προιόντα της αξίας τους την κάνουν με ελαφρά πηδηματάκια...

όσο για τους μορφωμένους είσαι τρανή απόδειξη... πτυχιούχος τριτοβάθμιας εκπαίδευσης υποτίθεται ....
 

Judge Dred89

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
4.910
Like
5
Πόντοι
16
Ένας βλάκας δολοφόνος ήταν που έκανε σκατά ότι καταπιάστηκε.
Τώρα, την ισότητα που έφερε στην Κουβα την σέβομαι , όλες σου παιρνουν πίπα για πέντε δολάρια!
Αυτό είναι ισότητα!  :grin:
και στην ελλαδα εχει 10ε γαμησι και?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom