Νέα

Τσίπρας-ΣΥ.ΡΙΖ.Α.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

''Καθαρή Έξοδος από τα μνημόνια τον Αύγουστο''

  • Καμία έξοδος τον Αύγουστο. Ο Τσίπρας πάλι μας δουλεύει!

    Ψήφοι: 150 63,8%
  • Θα είναι έξοδος αλλά θα βρωμάει! Δούλεμα δηλαδή αλλά εν μέρει!

    Ψήφοι: 42 17,9%
  • Θα είναι έξοδος και θα είναι και καθαρή! Λέει αλήθεια!

    Ψήφοι: 43 18,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    235

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Ποτε δεν εχω πει οτι καλοπερναω τωρα. Αλλα προτιμω την τωρινη κατασταση παρα να μπω σε περιπετειες. ;)
Μολις παρακολουθήσαμε την ερμηνεια του φαινομενου "ανανεωση της θητείας Σαμαρα μετα τις εκλογες του 2016".
 

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.213
Κριτικές
3
Like
1.703
Πόντοι
496
Ποτε δεν εχω πει οτι καλοπερναω τωρα. Αλλα προτιμω την τωρινη κατασταση παρα να μπω σε περιπετειες. ;)

οκ
αλλα αυτο που λες δεν ειναι κατι παραπανω απο μια αποψη
γιατι εγω πχ εχω ακριβως την αντιθετη, δλδ οτι ολα αυτα ειναι παπαριες
και πιστεψε με στο ιδιο καζανι βραζουμε ;)
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
οκ
αλλα αυτο που λες δεν ειναι κατι παραπανω απο μια αποψη
γιατι εγω πχ εχω ακριβως την αντιθετη, δλδ οτι ολα αυτα ειναι παπαριες
και πιστεψε με στο ιδιο καζανι βραζουμε ;)
Δημοκρατια εχουμε. Αποψη μου και αποψη σου ;)
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Η πλακα είναι ότι καθηγητές και μαθητές διαμαρτυρονταν ότι δεν ειχαν εγκαιρα τα βιβλια.
Γιατι δεν πηγαν να τα αγορασουν αν βιαζονταν και δεν γουσταραν τις φωτοτυπιες?
Ετσι κι αλλιως, τετραπλασια λεφτα δινουν μαθητες και γονεις για περιληψαρια και βοηθήματα.
Για να μην μιλησω για τα φροντιστηρια.
Αλλά εδώ μας πηρε ο πονος.
θα μου τα αφαιρέσει το κράτος απο την φορολογία;;; ΟΧΙ ΟΠΟΤΕ ΣΑΛΤΑ Κ ΓΑΜΗΣΟΥ Κ ΓΥΡΝΑ ΣΤΗΝ ΤΡΥΠΑ ΣΟΥ
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Δεν καταλαβαινω γιατι εκνευρίζεσαι.
Ο apoc είναι απλως ένας φανατικος συριζαιος, που ό,τι κι αν του πουνε οι δικοι του, θα το φαει (σαν καλος φανατικος). Και ως καλος φανατικος, του φαινονται ολοι οι αλλοι φανατικοι, ακομη κι αν του αποδεικνυουν στα μουτρα του ότι οι πηγες πληροφορησης του είναι μουφες.
ρε λαγε λες εμένα φανατικό;;; Τοσο σε εχει βαρέσει η μαλακια στον εγκέφαλο;;; Ας διαβάσουμε τι έχεις γράψει για την ΝΔ ΠΟΣΟ ΜΑΣ ΣΩΖΕΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΟΤΙ Ο ΣΑΜΑΡΑΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ 20ωρες για να μας σώσει κ αλλα τέτοια όμορφα κ ειμαι εγω φανατισμένος;;; Ποσο μα ποσο ΜΑΛΑΚΑΣ ΕΙΣΑΙ;;;;
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
ρε λαγε λες εμένα φανατικό;;; Τοσο σε εχει βαρέσει η μαλακια στον εγκέφαλο;;; Ας διαβάσουμε τι έχεις γράψει για την ΝΔ ΠΟΣΟ ΜΑΣ ΣΩΖΕΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΟΤΙ Ο ΣΑΜΑΡΑΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ 20ωρες για να μας σώσει κ αλλα τέτοια όμορφα κ ειμαι εγω φανατισμένος;;; Ποσο μα ποσο ΜΑΛΑΚΑΣ ΕΙΣΑΙ;;;;

σώπα παληκάρι μου ... ποιός σε είπε φανατικό ?? καθυστερημένο σε λέμε...

σόι πάει το βασίλειο το έχετε οι ΣΥΡΙΖΑιοι να είσαστε καθυστερημένοι...

Ντύθηκε νύφη η Ζωή Κωνσταντοπούλου- Έφτασε με πάνω από μία ώρα καθυστέρηση στην εκκλησία

Ο Αλέξης Τσίπρας ανάμεσα στους καλεσμένους


 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
θα μου τα αφαιρέσει το κράτος απο την φορολογία;;; ΟΧΙ ΟΠΟΤΕ ΣΑΛΤΑ Κ ΓΑΜΗΣΟΥ Κ ΓΥΡΝΑ ΣΤΗΝ ΤΡΥΠΑ ΣΟΥ

γιατί ρε κακομαθημένε ?? πάθανε τίποτε τα καλόπαιδα που διαβάσανε από τις φωτοτυπίες και όχι από το πρωτότυπο ??

κουραστήκανε τα ματάκια τους??
ή μήπως οι κοπρίτες οι καθηγητές τους έπεσε ο πωπούλης τους που βγάλανε καμμιά χιλιάδα φωτοτυπίες??

βρε αει σύρε και γαμίσου που θες και να σου αφαιρεθούν από την φορολογία βλάκα...
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
γιατί ρε κακομαθημένε ?? πάθανε τίποτε τα καλόπαιδα που διαβάσανε από τις φωτοτυπίες και όχι από το πρωτότυπο ??

κουραστήκανε τα ματάκια τους??
ή μήπως οι κοπρίτες οι καθηγητές τους έπεσε ο πωπούλης τους που βγάλανε καμμιά χιλιάδα φωτοτυπίες??

βρε αει σύρε και γαμίσου που θες και να σου αφαιρεθούν από την φορολογία βλάκα...
ας τα καταργήσουν εντελως. Οπως κ την δημόσια παιδεία τι την θελουμε; Η Ελλάδα μονο σκλάβους πρέπει να παράγει κ δούλους
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Μολις παρακολουθήσαμε την ερμηνεια του φαινομενου "ανανεωση της θητείας Σαμαρα μετα τις εκλογες του 2016".
πες μας τις προβλέψεις σου για ευρωεκλογές τοσο αξιόπιστος εισαι :2funny: :2funny: ;)
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
ας τα καταργήσουν εντελως

όχι δεν πρέπει να τα καταργήσουν.. .πρέπει να βάλουν τιμοκατάλογο και όποιο κωλόπαιδο τα επιστρέφει σκισμένα, ζωγραφισμενα,καμμένα ή δεν τα επιστρέφει να πληρώνει ο γέρος του 100 ευρώ το κομμάτι...

και την επόμενη χρονιά να τα ξαναμοιράζουν όπως γίνεται σε όλα τα πολιτισμένα μέρη του κόσμου... 
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
όχι δεν πρέπει να τα καταργήσουν.. .πρέπει να βάλουν τιμοκατάλογο και όποιο κωλόπαιδο τα επιστρέφει σκισμένα, ζωγραφισμενα,καμμένα ή δεν τα επιστρέφει να πληρώνει ο γέρος του 100 ευρώ το κομμάτι...

και την επόμενη χρονιά να τα ξαναμοιράζουν όπως γίνεται σε όλα τα πολιτισμένα μέρη του κόσμου... 
γιατι δεν το κάνουν άραγε;;;
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
γιατι δεν το κάνουν άραγε;;;
γιατί όταν είπαν να το κάνουν αντέδρασε

(1) η ΟΛΜΕ (ξέρεις πολύ καλά ποιός είναι ο πρόεδρος και σε ποιόν χώρο ανήκει) με το αιτιολογικό ότι δεν είναι δουλειά των καθηγητών να παραλαμβάνουν και να ελέγχουν τα βιβλία
(2) ο ΣΥΡΙΖΑ και το ΚΚΕ έβγαλαν πύρνους λόγους για την υποβάθμιση της παιδείας και την φασιστικοποίηση της... δεν αφήνουν τα παιδιά να εκφραστούν (μέσα από την καταστροφική δημιουργία)
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
ρε λαγε λες εμένα φανατικό;;; Τοσο σε εχει βαρέσει η μαλακια στον εγκέφαλο;;; Ας διαβάσουμε τι έχεις γράψει για την ΝΔ ΠΟΣΟ ΜΑΣ ΣΩΖΕΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΟΤΙ Ο ΣΑΜΑΡΑΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ 20ωρες για να μας σώσει κ αλλα τέτοια όμορφα κ ειμαι εγω φανατισμένος;;; Ποσο μα ποσο ΜΑΛΑΚΑΣ ΕΙΣΑΙ;;;;
Εντελως φανατικος εισαι, και χειροτερεύεις μερα με τη μερα.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
θα μου τα αφαιρέσει το κράτος απο την φορολογία;;; ΟΧΙ ΟΠΟΤΕ ΣΑΛΤΑ Κ ΓΑΜΗΣΟΥ Κ ΓΥΡΝΑ ΣΤΗΝ ΤΡΥΠΑ ΣΟΥ
Γιατι να σου τα αφαιρεσει από τη φορολογια?
Γιατι βριζεις σαν καθυστερημένος διανοητικα?
 

Judge Dred89

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
4.910
Like
5
Πόντοι
16
ρε ντανη εγινες τζιμερος?  :2funny: :2funny: :2funny: παει το ΝΔ? :2funny:
ωραιος!!!!  :s&m_3:
 

Walter White

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.516
Like
0
Πόντοι
16
Ποιος τους διορισε? Με ποιανου νομο εγιναν αοριστου χρονου οι συμβασεις στους δημους???????????

Οποιος κακώς διορίστηκε, ορθως παιρνει πούλο αμεσα και αβαδιστα. Εστω και αν η υπάλληλος δουρου και τα άλλα λαμόγια προσπαθουν για το αντίθετο.
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Εντελως φανατικος εισαι, και χειροτερεύεις μερα με τη μερα.
ναι οςο με κοροϊδεύει ο σαμαρας τοσο θα χειροτερεύω...αλλα το δικο σου επίπεδο δεν θα το φτάσει κανεις οπως κ του τζωνη
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
ναι οςο με κοροϊδεύει ο σαμαρας τοσο θα χειροτερεύω...αλλα το δικο σου επίπεδο δεν θα το φτάσει κανεις οπως κ του τζωνη
Καλα, το να φτασει καποιος το επιπεδο μου, σε γνωση, μορφωση, χαρακτήρα και ενημερωση είναι οντως λιγο δυσκολο. Αλλά δεν βλεπω να κάνεις όμως και καμια σοβαρη προσπαθεια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom