Νέα

Τσίπρας-ΣΥ.ΡΙΖ.Α.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

''Καθαρή Έξοδος από τα μνημόνια τον Αύγουστο''

  • Καμία έξοδος τον Αύγουστο. Ο Τσίπρας πάλι μας δουλεύει!

    Ψήφοι: 150 63,8%
  • Θα είναι έξοδος αλλά θα βρωμάει! Δούλεμα δηλαδή αλλά εν μέρει!

    Ψήφοι: 42 17,9%
  • Θα είναι έξοδος και θα είναι και καθαρή! Λέει αλήθεια!

    Ψήφοι: 43 18,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    235

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
ωραια μας εφεραν που μας εφεραν στη φτωχεια δεν ειχαμε που δεν ειχαμε σωστο εκπαιδευτικο συστημα και επρεπε οι γονεις παντα να πληρωνουν ε δωστε και κατι παραπανο να καλυψουμε τις ελειψεις του κρατους
σωστο σε βρησκω
Κι εγω σε βρισκω υποκριτή.
 

CCSS13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
19.297
Like
2
Πόντοι
166
ρε αλητη τραμου ακομα στα ξενα εισαι; :zfuck:
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
Δεν μας λες ομως τι υποδομες κ τι ποσα δαπανουν στην παιδια εκει εως δευτεροβαθμια εκπαιδευση??????? Οσο για τα βιβλια ποτε δεν τα ειχαμε στην ωρα μας..ποσο μαλλον τωρα που τα εδιναν σε cd εταιριας του αντρα της διαμαντοπουλου....!Να τα λεμε ολα

Δεν έχει σχέση ο σύζυγος της Α. Διαμαντοπούλου με τα βιβλία-DVD»
21:11 18/9/2011 - Πηγή: Ksipnistere
   
Διαψεύδει το Υπουργείο Παιδείας τις φήμες που ήθελαν στον σύζυγο της Υπουργού Α. Διαμαντοπούλου, να έχει αναλάβει την διανομή των βιβλίων-DVD.
Σε ανακοίνωση του το υπουργείο κάνει λόγο για «άθλιο και συκοφαντικό ψέμα» σχετικά με διακινούμενες φήμες στο διαδίκτυο, σύμφωνα με τις οποίες τα DVD με το σχολικό υλικό που μοιράστηκαν στους

  μαθητές ήταν....
παραγωγή εταιρίας του συζύγου της Άννας Διαμαντοπούλου.

Το υπουργείο γνωστοποιεί ότι ήδη κινούνται οι νομικές διαδικασίες αποκατάστασης της αλήθειας και έχει ζητηθεί η συνδρομή της Υπηρεσίας Δίωξης Ηλεκτρονικού Εγκλήματος.

Υπενθυμίζει παράλληλα ότι η διαδικασία εκτύπωσης και διανομής των DVD με το εκπαιδευτικό υλικό, ανατέθηκε στο ΙΤΥΕ (Διόφαντος), «το οποίο ακολούθησε κάθε νόμιμη διαδικασία για την διεκπεραίωση της υπόθεσης, με την οποία δεν έχει καμία απολύτως σχέση η Υπουργός Παιδείας, ο σύζυγος της ή οποιοσδήποτε άλλος συγγενής».


παπαρα συνεχιζεις τα παραμυθια
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
λοιπον το οριο περισυ ηταν 25 και φετος θα ειναι 30 συμφωνα με το αθρο που σου παρεθεσα υπαρχουν ελειψεις
οσο για τις συντηρησεις περισυ τα σχολεια εβαλαν πετρελαιο τον νοεμβριο και σε μερικα δημοτικα μαζευαν λεφτα για πετρελαιο
ωραια παιδεια ονειρευεστε
αλλα εσυ μαλλον το παιδι σου θα το στειλεις σε ιδιωτικα εκπαιδευτηρια

τα παιδιά μου πήγαν και τα δύο στα δημόσια σχολεία της γειτονιάς μου παίκτη μου... και ήμουν συνεχώς κατά πάνω να επιβλέπω τόσο τα σχολεία όσο και τα παιδιά μου...

δεν καθόμουν πίσω από έναν υπολογιστή να κλαψομουνιάζομαι αλλά ότι στραβό παρατηρούσα το κυνηγούσα μέχρις εκεί που δεν έπαιρνε άλλο...

δεν είναι τυχαίο ότι για εννιά συνολικά χρόνια (δυο παιδιά στο ίδιο σχολείο γυμνασιο-λύκειο με τρία χρόνια επικάλυψη) δεν έγινε ούτε μία ώρα κατάληψη...

και ο λόγος απλός... γιατί μαγνητοφώνησα στο κινητό την καθηγήτρια που έλεγε σε καμμιά δεκαριά αληταράδες "αντε ρε τι θα γίνει δεν θα κάνετε καμμία κατάληψη" και την ξεμπροστιασα μπροστά σε όλα τα παιδιά...

για να ξέρουμε γιατί γίνανε και οι καταλήψεις...
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
τα παιδιά μου πήγαν και τα δύο στα δημόσια σχολεία της γειτονιάς μου παίκτη μου... και ήμουν συνεχώς κατά πάνω να επιβλέπω τόσο τα σχολεία όσο και τα παιδιά μου...

δεν καθόμουν πίσω από έναν υπολογιστή να κλαψομουνιάζομαι αλλά ότι στραβό παρατηρούσα το κυνηγούσα μέχρις εκεί που δεν έπαιρνε άλλο...

δεν είναι τυχαίο ότι για εννιά συνολικά χρόνια (δυο παιδιά στο ίδιο σχολείο γυμνασιο-λύκειο με τρία χρόνια επικάλυψη) δεν έγινε ούτε μία ώρα κατάληψη...

και ο λόγος απλός... γιατί μαγνητοφώνησα στο κινητό την καθηγήτρια που έλεγε σε καμμιά δεκαριά αληταράδες "αντε ρε τι θα γίνει δεν θα κάνετε καμμία κατάληψη" και την ξεμπροστιασα μπροστά σε όλα τα παιδιά...

για να ξέρουμε γιατί γίνανε και οι καταλήψεις...


κανα πουτσο δεν την πατησες τη καθηγητρια καλυτερα  :grin:
 

hippoaki

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2009
Μηνύματα
2.810
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
βεβαίως... και θα είμαι για αρκετό καιρό ακόμη...

υγ... μεχρι να ξαναπάει ο συριζα στο 4%  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

κριμα που θα λειψεις για παντα απο την ελλαδα εχει ωραια καλοκαιρια στην ελλαδα
και ωραιο καιρο
 

hippoaki

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2009
Μηνύματα
2.810
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
τα παιδιά μου πήγαν και τα δύο στα δημόσια σχολεία της γειτονιάς μου παίκτη μου... και ήμουν συνεχώς κατά πάνω να επιβλέπω τόσο τα σχολεία όσο και τα παιδιά μου...

δεν καθόμουν πίσω από έναν υπολογιστή να κλαψομουνιάζομαι αλλά ότι στραβό παρατηρούσα το κυνηγούσα μέχρις εκεί που δεν έπαιρνε άλλο...

δεν είναι τυχαίο ότι για εννιά συνολικά χρόνια (δυο παιδιά στο ίδιο σχολείο γυμνασιο-λύκειο με τρία χρόνια επικάλυψη) δεν έγινε ούτε μία ώρα κατάληψη...

και ο λόγος απλός... γιατί μαγνητοφώνησα στο κινητό την καθηγήτρια που έλεγε σε καμμιά δεκαριά αληταράδες "αντε ρε τι θα γίνει δεν θα κάνετε καμμία κατάληψη" και την ξεμπροστιασα μπροστά σε όλα τα παιδιά...

για να ξέρουμε γιατί γίνανε και οι καταλήψεις...

και καλα εκανες που τα πηγες στο δημοσιο

εγω δεν κλαψομουνιαζω καθως δεν εχω παιδια απλα τονιζω τα προβληματα που υπαρχουν τωρα

οσο για την καταληψη νομμιζεις οτι την κανουν για χαβαλε η για να διεκδικησουν ενα καλητερο αυριο ισως θα επρεπε να τα μαθεις να αγωνιζοντε για ενα καλητερο αυριο εναντια στην αδικια μεσα απο ταξικους αγωνες
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Δεν έχει σχέση ο σύζυγος της Α. Διαμαντοπούλου με τα βιβλία-DVD»
21:11 18/9/2011 - Πηγή: Ksipnistere
   
Διαψεύδει το Υπουργείο Παιδείας τις φήμες που ήθελαν στον σύζυγο της Υπουργού Α. Διαμαντοπούλου, να έχει αναλάβει την διανομή των βιβλίων-DVD.
Σε ανακοίνωση του το υπουργείο κάνει λόγο για «άθλιο και συκοφαντικό ψέμα» σχετικά με διακινούμενες φήμες στο διαδίκτυο, σύμφωνα με τις οποίες τα DVD με το σχολικό υλικό που μοιράστηκαν στους

  μαθητές ήταν....
παραγωγή εταιρίας του συζύγου της Άννας Διαμαντοπούλου.

Το υπουργείο γνωστοποιεί ότι ήδη κινούνται οι νομικές διαδικασίες αποκατάστασης της αλήθειας και έχει ζητηθεί η συνδρομή της Υπηρεσίας Δίωξης Ηλεκτρονικού Εγκλήματος.

Υπενθυμίζει παράλληλα ότι η διαδικασία εκτύπωσης και διανομής των DVD με το εκπαιδευτικό υλικό, ανατέθηκε στο ΙΤΥΕ (Διόφαντος), «το οποίο ακολούθησε κάθε νόμιμη διαδικασία για την διεκπεραίωση της υπόθεσης, με την οποία δεν έχει καμία απολύτως σχέση η Υπουργός Παιδείας, ο σύζυγος της ή οποιοσδήποτε άλλος συγγενής».


παπαρα συνεχιζεις τα παραμυθια
Δεν καταλαβαινω γιατι εκνευρίζεσαι.
Ο apoc είναι απλως ένας φανατικος συριζαιος, που ό,τι κι αν του πουνε οι δικοι του, θα το φαει (σαν καλος φανατικος). Και ως καλος φανατικος, του φαινονται ολοι οι αλλοι φανατικοι, ακομη κι αν του αποδεικνυουν στα μουτρα του ότι οι πηγες πληροφορησης του είναι μουφες.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
οσο για την καταληψη νομμιζεις οτι την κανουν για χαβαλε η για να διεκδικησουν ενα καλητερο αυριο ισως θα επρεπε να τα μαθεις να αγωνιζοντε για ενα καλητερο αυριο εναντια στην αδικια μεσα απο ταξικους αγωνες
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ποιοι αγωνιζονται μεσα από ταξικούς αγωνες ρε απιθανε.
Κατι νταηδες θυμαμαι εγω παντα στις καταληψεις, που κλεινανε το σχολειο για να πηδανε καμια γκομενιτσα της περιφρούρησης και να κανουν κοντρες με τις μηχανες στο προαυλιο.
Κοιτα να επιστρεψεις στον πλανητη γη συντομα. Αυτά που λες είναι για γελια.
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
κριμα που θα λειψεις για παντα απο την ελλαδα εχει ωραια καλοκαιρια στην ελλαδα
και ωραιο καιρο

μπαααα.. το βλέπω οσονούπω.. σε κανένα χρόνο το πολύ... μόλις κληθεί να κυβερνήσει κανένα εξάμηνο μετά...
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ποιοι αγωνιζονται μεσα από ταξικούς αγωνες ρε απιθανε.
Κατι νταηδες θυμαμαι εγω παντα στις καταληψεις, που κλεινανε το σχολειο για να πηδανε καμια γκομενιτσα της περιφρούρησης και να κανουν κοντρες με τις μηχανες στο προαυλιο.
Κοιτα να επιστρεψεις στον πλανητη γη συντομα. Αυτά που λες είναι για γελια.

το ΜΛ-ΚΚΕ τυπε  :rockon: :rockon: :rockon:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
ποιοπαπλωμα τι ενοεις
Όλα αυτά γινονται θεμα συζητησης μονο και μονο για να καταληξουμε στην επωδό "να φυγει ο Σαμαρας και να ερθει ο Τσιπρας". Σιγα μην νοιαζονται οι διάφοροι για τα παιδια και τα βιβλια τους.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
μπαααα.. το βλέπω οσονούπω.. σε κανένα χρόνο το πολύ... μόλις κληθεί να κυβερνήσει κανένα εξάμηνο μετά...
Ποιο εξαμηνο? Όχι. Αν γινει κυβερνηση, να μεινει 4 χρονια. Ούτε μερα λιγοτερο.
Αυτή τη δουλεια θα κανουμε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom