Νέα

Τριγγέτα 3

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sas1977
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 771K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

georgiooo

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
77
Like
0
Πόντοι
0
πηγα σημερα το βραδυ με ισαβελα. Ηταν αψογη!
Επιβεβαιωνω δηλαδη οτι ειπε ο φιλος rozkrotalias στο ημερησια ενημερωση! Δυστηχως ομως δεν μπορω να επιβεβαιωσω ποτε θα ξανα ειναι η ιδια και το προγραμμα  επειδη οπως ειπανε αλλαζει συνεχεια. Γι'αυτο οπoιος  μπορει ας κανει Post!
 

Επισκέπτης
γεια σας
ρε παιδια, ξερετε ποτε παιζει η μαντυ στην τριγγετα? παιζει και πουθενα αλλου?

ευχαριστω
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.052
Like
1.855
Πόντοι
216
χτες το βραδυ ηταν ισμυνης 2 !! εχει πολυ καλο κολο το μωρο και το δερμα της εινα πολυ απαλο!!! ξερετε απο που ειναι γιατι ξεχασα να ρωτησω?
 

Επισκέπτης
Ποιες είναι οι βαρδιες σημερα στην τριγγετα ρε παιδια?

ευχαριστω
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
6
μα καλά τι θα γίνει με αυτό το μαγαζί...θα έρθει τίποτα αγωνιστικό σε στυλ Γιασμίν???????????
Όλο ντεκλασέ ρε γαμώτο
 

ALEXIS4U

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2006
Μηνύματα
117
Like
0
Πόντοι
1
Γερμανιδα η Μαντυ καλο σωματακι αλλα δεν κανει ρε παιδια και τιποτα το ιδιατερο τουλαχιστον 2 φορες που εχω παει εγω μαζι της. Ελεος δηλαδη ποσες φορες πρπει να πας μαζι της για να κανει το κατι παραπανω....
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
μα καλά τι θα γίνει με αυτό το μαγαζί...θα έρθει τίποτα αγωνιστικό σε στυλ Γιασμίν???????????
Όλο ντεκλασέ ρε γαμώτο

αχ απο το στομα σου και στης...............τσατσας το αυτι!ελπιζω να ελθουν τανες επιπεδου γιασμιν,σιμον,ιζα....εστω και τζεσσικα!αλλα που?τετοιο ωραιο στουντιο και να εχει μονο μια ισαμπελλα να κραταει την σημαια!
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
Αν πετύχεις την Ισαμπέλλα μπες.....

Σαν χώρος πολύ καλός
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Εχω παρει Ραμονα και ακομα κλαιω το 50αρικο και Ισαμπελα αν την πετυχει κανεις ας στειλει πμ μιλαμε για θεομουνο
 

Επισκέπτης
τριγγετα σήμερα ξέρετε τις βάρδιες?
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
 

moynitsokinigos

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2007
Μηνύματα
188
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
1
Μάγκες θέλω λίγη βοήθεια όσον αφορά το συγκεκριμένο στούντιο. Έχει τζακούζι γιατι έχω μπερδευτεί ??? Επίσης που ακριβώς είναι γιατί χάθηκα προχτές....Ευχαριστώ...Αναμένω βοήθεια
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.641
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.040
Πόντοι
17.085
Φίλε δες στην πρώτη σελίδα τουτουνού του thread. Έχει link που σε παραπέμπει στην καταχώρηση του σπιτιού στον κατάλογο. Εκεί έχει και χάρτη!
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Μάγκες θέλω λίγη βοήθεια όσον αφορά το συγκεκριμένο στούντιο. Έχει τζακούζι γιατι έχω μπερδευτεί ??? Επίσης που ακριβώς είναι γιατί χάθηκα προχτές....Ευχαριστώ...Αναμένω βοήθεια

Εχει τζακουζι στον πανω οροφο μολις ανεβαινεις την εσωτερικη σκαλα στα δεξια.
Δεν ξερω αν το λειτουργουν παντα  ή ορισμενες φορες.

Για το που ειναι δες τον www.bourdela.com/content/view/485/220/#jreview_733]χαρτη[/url]. Μολις μπαινεις στην τριγγετα απο τον παραδρομο της Συγγρου στα 20-30 μετρα στο αριστερο σου χερι, ενα διοροφο με κηπο και σκαλακια. Νομιζω οτι εχει και κιτρινο φωτακι (για τα κουνουπια προφανως :grin:

 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ποια ειναι τωρα μετα την φυγη της ιζαμπελλας τα αξιολογα τεμαχια της αλυσιδας των ιδρυματων αυτων?εχω διαβασει για την μαργαριτα(extra large fans),την χριστινα(γερμανιδα με πιασιματα μελαχροινη,αλλα με κατι μαυρα στα δοντια και γενικα ξενερα...),την χριστιανα(γερμανιδα μιλφ γυρω στα 40 με πολυ καλες υπηρεσιες και πολυ καλη για το age της),την μαντυ την ξενερα του αιωνα(λες και γαμας κανα 13χρονο μυξιασμενο..) και μια λιζα που δεν την εχω δει κλπ.....για speak up... :rockon:
 

pilot2005

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
1.393
Κριτικές
21
Like
9
Πόντοι
5.775
Ρε μάγκες μόλις ήρθα από το εν λόγω σπίτι. Μία Ραμώνα την ξέρει κανείς; Παρεπιπτόντως το ωράριο μέχρι και 15 Ιανουαρίου είναι 12.00 - 00.00.
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Ρε μάγκες μόλις ήρθα από το εν λόγω σπίτι. Μία Ραμώνα την ξέρει κανείς; Παρεπιπτόντως το ωράριο μέχρι και 15 Ιανουαρίου είναι 12.00 - 00.00.
Ραμόνα γνωρίζουμε μια μελαχροινή, ψιλολεπτούλα με μαύρο μαλλί και καστανά μάτια που παίζει στο στούντιο της Ιπποκράτους 144.Μου είχε πει ότι είναι Ρουμάνα.Μήπως η περιγραφή ταιριάζει με την Ραμόνα που είδες στην Τριγγέτα 3?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom