Νέα

Τριανταφύλλη Μπουτεράκου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Τρυποκάρυδος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 72
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Τριανταφύλλη Μπουτερακού :

  • Ρε Τρυποκάρυδε, δεν μας χέζεις με την κάθε μία

    Ψήφοι: 34 49,3%
  • Να την βλέπω στην tv.

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Να την βλέπω στο κρεββάτι μου

    Ψήφοι: 22 31,9%
  • Μου αρκεί που υπάρχει στο bou.

    Ψήφοι: 13 18,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    69

CCSS13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
19.298
Like
2
Πόντοι
166
μηδεν σε ολα γιατρε που ελεγε καποτε και ενας προεδρος :grin: :grin:
κοουτς εμενα μου αρεσει :grin: σπατουλα κανονικη θα της εκανα.Ξερεις.Γαμπα,μπουτι,κλειτοριδα,κωλοχαραδρα και μετα πρωκτο  :grin:
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.977
Κριτικές
2
Like
343
Πόντοι
36
κοουτς εμενα μου αρεσει :grin: σπατουλα κανονικη θα της εκανα.Ξερεις.Γαμπα,μπουτι,κλειτοριδα,κωλοχαραδρα και μετα πρωκτο  :grin:
το τσατ-σπαμ σε εχει αποτελειωσει και εσενα γιατρε ε? :grin: :grin:
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.977
Κριτικές
2
Like
343
Πόντοι
36
ειχα μια συζητηση επιπεδου με τον απολυτο χθες και μπηκα να διαβασω τι γραφετε εκει
δικε μου απο το πολυ χιουμορ αναψα καλαριφερ και χτυπησα 4-5 ντεπον για ελεφαντα για να ερθει στα κεντρα του το κεφαλι μου :S :S
 

CCSS13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
19.298
Like
2
Πόντοι
166
ειχα μια συζητηση επιπεδου με τον απολυτο χθες και μπηκα να διαβασω τι γραφετε εκει
δικε μου απο το πολυ χιουμορ αναψα καλαριφερ και χτυπησα 4-5 ντεπον για ελεφαντα για να ερθει στα κεντρα του το κεφαλι μου
:2funny: :2funny: :2funny:
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.977
Κριτικές
2
Like
343
Πόντοι
36
τι χιουμορ ειναι αυτο ρε  μπροστα τους ο σεφερλης μοιαζει ο αυλωνιτης του 2010 ελεος ρε γελαν και τα ντουβαρια μ αυτες τις παπαριες :headbang: :headbang:
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
ειχα μια συζητηση επιπεδου με τον απολυτο [size=20pt]χθες[/size] και μπηκα να διαβασω τι γραφετε εκει
δικε μου απο το πολυ χιουμορ αναψα καλαριφερ και χτυπησα 4-5 ντεπον για ελεφαντα για να ερθει στα κεντρα του το κεφαλι μου :S :S

να επισημάνω ότι χθες ΔΕΝ ήμουν στο θρεντ :coffee:
 

CCSS13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
19.298
Like
2
Πόντοι
166
τι χιουμορ ειναι αυτο ρε  μπροστα τους ο σεφερλης μοιαζει ο αυλωνιτης του 2010 ελεος ρε γελαν και τα ντουβαρια μ αυτες τις παπαριες :headbang: :headbang:
κοουτς δεν υπαρχει χουμορ.Μια ανεπαισθητη εχθρα και τραμπουκισμα θα ελεγα :grin:
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.977
Κριτικές
2
Like
343
Πόντοι
36
τι τραμπουκισμοι ρε απο τις 5 λεξεις που γραφετε οι 4 ειναι νωντας,νωντισμος,νωντοτητα και τα αρχιδια μας κουνιουνται(εχετε ξεχασει απο τις τοσες φορες που το γραφετε γιατι το γραφετε)
ειναι 5 που γραφουν σαν πολυβολα (λες και εχουν προγραμμα που τα λενε σε μικροφωνο και αυτο τα γραφη). μιλαμε για χρονο ρεκορ τωρα οχι μαλακιες :grin:
βρισκεται εναν ταλαιπωρο εκει και δωστου νωντα στο κεφαλι :grin:
αντε να παρει και κανενας αλλος αλλους 5 να το ριξετε το σαιτ απο την πολυ μαλακια οριστικα μια και εξω
 

CCSS13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
19.298
Like
2
Πόντοι
166
τι τραμπουκισμοι ρε απο τις 5 λεξεις που γραφετε οι 4 ειναι νωντας,νωντισμος,νωντοτητα και τα αρχιδια μας κουνιουνται(εχετε ξεχασει απο τις τοσες φορες που το γραφετε γιατι το γραφετε)
ειναι 5 που γραφουν σαν πολυβολα (λες και εχουν προγραμμα που τα λενε σε μικροφωνο και αυτο τα γραφη). μιλαμε για χρονο ρεκορ τωρα οχι μαλακιες :grin:
βρισκεται εναν ταλαιπωρο εκει και δωστου νωντα στο κεφαλι :grin:
αντε να παρει και κανενας αλλος αλλους 5 να το ριξετε το σαιτ απο την πολυ μαλακια οριστικα μια και εξω
μας αδικεις :grin:
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
τι σας αδικω ρε φελοι αντε κοψτε τις μαλακιες ο μονος που διασωζεται χιουμοριστικα ειναι ο απολυτος οι αλλοι ειναι ταραμαδες :grin:

ο απόλυτος δεν πολυμπαίνει γιατί δεν αντέχει την πίεση όχι την μαλακία ;)
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.977
Κριτικές
2
Like
343
Πόντοι
36
ποια πιεση ρε?
η μονη πιεση ειναι στον εγκεφαλο το να διαβαζεις την καταραμενη λεξη νωντας σε ολες τις παραλλαγες
εχω πιει 10 τουμπα λιμπρε ειμαι κοματια, διαβασα τωρα μια σελιδα και θελω βαλιουμ :grin: :grin:
 

CCSS13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
19.298
Like
2
Πόντοι
166
ποια πιεση ρε?
η μονη πιεση ειναι στον εγκεφαλο το να διαβαζεις την καταραμενη λεξη νωντας σε ολες τις παραλλαγες
εχω πιει 10 τουμπα λιμπρε ειμαι κοματια, διαβασα τωρα μια σελιδα και θελω βαλιουμ :grin: :grin:
προτεινω zanax :grin:
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.977
Κριτικές
2
Like
343
Πόντοι
36
πλασερε τι λεξη νωντο-φελος θα γραψεις ιστορια :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom